Christus, 50 eurisquote:Op dinsdag 3 februari 2009 13:31 schreef Symer het volgende:
Volgende week weer gewoon 2D graag. Wel aardige aflevering verder.
[..]
Die is wel tofMaar 50 euro heb ik er net niet voor over.
Ik heb dus een rood/groen brilletje en had nauwelijks nut ervan. Het is vast leuk als je de goede bril hebt, maar het had van mij niet gehoeven.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:39 schreef Mr.Noodle het volgende:
Behalve dat het in dit geval niet helemaal opgaat, de kleuren die in deze aflevering gebruikt worden zijn Geel en Blauw, dus Rood/Groen heeft totaal geen nut. Er zijn verschillende soorten manieren om 3D objecten te tonen. Deze keer dus geen rood en groen, waarschijnlijk vanwege kleurblinden..
Ik heb deze aflevering trouwens zonder 3D bril proberen te kijken, kreeg er gewoon koppijn van...![]()
Nee, maar tijdens het zoeken kwam ik er wel achter dat ook Chuck webisodes heeft:quote:
quote:
http://hollywoodinsider.ew.com/2009/02/chuck-heroes-ra.htmlquote:Op woensdag 4 februari 2009 13:13 schreef athlonkmf het volgende:
het heeft de serie in ieder geval niet veel goeds gedaan
http://news.cnet.com/8301-17938_105-10156236-1.html
http://www.tv.com/chuck/s(...)13-1208550/msgs.html
Ik vond het zo irritant dat ik maar niet gekeken heb.
Ik wil hem in HD hebben.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 12:30 schreef Professional het volgende:
Leuke aflevering, heb de normale versie van Usenet afgehaald. Dus hij is er wel. Maar niet in HD voor de liefhebbers.
HD is er gewoon hoor. Net gedownkoopt.quote:
Ja, die is er.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 15:31 schreef Houniet het volgende:
Ik moet de 1.09GB versie hebben, niet de 350MB.
Godverdomme ik heb de 3d versie gedownload, wtf is dit.quote:
is dat een beetje makkelijk te doen?quote:Op vrijdag 6 februari 2009 16:02 schreef Houniet het volgende:
Ik heb ook geen zin om zo'n dom brilletje te maken.
ja.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 16:08 schreef marvdeparv het volgende:
[..]
is dat een beetje makkelijk te doen?
Hij deed het wel erg goedquote:Op zaterdag 7 februari 2009 21:09 schreef PeRi het volgende:
Kerel uit Lost kan enkel rocksterren spelen lijkt het wel.
Ook als hobbitquote:Op zaterdag 7 februari 2009 21:09 schreef PeRi het volgende:
Naar de 2d gekeken, was wel een okaye aflevering, niks echt spetterends, tussenaflevering. Denk dat ie misschien toch leuker was geweest in 3d met brilletje. Kerel uit Lost kan enkel rocksterren spelen lijkt het wel.
Ik denk dat je daar niet bijster veel aan mist hoor.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 00:44 schreef cryforhelp het volgende:
Ik heb de 2d hdtv versie nog niet op kunnen sporen, zal wel aan mij liggen
Volgens mij is deze hele ep nogal opgehangen aan het 3D gebeuren, ik zag sarah halfnaakt helemaal aan het begin, en ik weet dat er iets is met stagediven. Meer flitsen heb ik nog niet gezien. Maar dat lijkt me toch wel leuk om in 3D te zien, dus het zou wel tof zijn als er ergens zo'n brilletje te krijgen was.
Kut voor jou, want dat is zo'n beetje het dragende punt van de serie.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 19:49 schreef flyguy het volgende:
Hij was weer leuk, maar ik wordt dat gezeur tussen chuck en sarah wel een beetje zat.
Elke aflevering lijken ze aan het begin bij elkaar te komen, maar dan komt de case of the week en naar aflopen ontkennen ze het allebei en is er weer zo'n pijnlijk momentje. En de week er op gebeurt het zelfde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |