abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 19 januari 2009 @ 10:39:58 #101
37895 Sharkdoggie
Made of chocolate
pi_65199963
Voor de mensen die de eerste twee seizoenen BSG nog steeds niet op dvd hebben is op cd-wow.nl een aardige aanbieding (16 euro per seizoen). Mensen die eerder mail van ze ontvangen hebben nog een bon waarmee t/m vandaag ook nog eens 2 euro eraf kan.
Op zondag 29 augustus 2004 03:57 schreef nikky het volgende:
*drukt Sharkdoggie stevig tegen haar boezum aan en kroelt een beetje in zijn haren*
  † In Memoriam † maandag 19 januari 2009 @ 10:40:37 #102
1576 BwennieBren
1 + 1 = 11
pi_65199981
tvp
Ik ben niet labiel. Ik ben emotioneel flexibel.
pi_65200039
Trouwens betekend dit niet, dat wij dus allemaal cylons zijn?

En dan kan je nog phylosophisch worden, want wat is een cylon (zoals de cylons op de aarde en de final 5). Er is toch geen verschill met een mens. Wat is dan een mens? Zijn het niet mischien allemaal clyons, zijn wij niet allemaal ontstaan uit machines mischien? Er zijn verschillende generaties. De 7 cylons zijn nog groentjes, ze lijken nog op elkaar kwa uiterlijk, maar zijn wel al verschillende personen (Nathalie, Gina, Caprica six b.v. of Boomer & Athena). Maar op de aarde waren dus allemaal verschillend uitziende cylons(mensen?), dat werd ook bevestigt door Ron Moore. Dus zij waren al verder ontwikkelt. En niet anders dan de colonials dus.

Volgens mij bestaan mensen helemaal niet :S
Taco Taco Tacosu, Oishii Tacosu. Iketeru Tacosu wa Amigo Tacosu!
pi_65201437
quote:
Op maandag 19 januari 2009 10:27 schreef HiZ het volgende:

[..]

Ik bekijk ze vaak op mijn TV, daar kan ik die klote-muziek (waar iedereen zo weg mee loopt) wegdrukken en kan ik de stemmen tenminste verstaan.
He, hoe doe je dat?
quote:
Waarom had Dee die spulletjes van de Aarde mee naar haar kluis genomen? Dacht ze dat ze een Cylon of was gewoon depressief? Iedereen die iets oppakte kreeg flashbacks en zij misschien ook. Misschien wilde ze resurrected worden, ze keek iig wel blij toen ze zichzelf neer schoot.
Ja dat suggereerde idd dat ze ook haar vorige leven op die planeet herinnerde
quote:
Kara is dus geen Cylon
Hoezo die conclusie?
quote:
Ik vraag me af hoe ze dat konden zien. De mensen hadden geen betrouwbare Cylon-test (misschien die van Baltar, maar die duurde belachelijk lang en nu hadden ze in een vingerknip 250 skeletten gechecked) en als de Cylons er eentje hadden, dan hadden ze die wel gebruikt om zo sneller en eenvoudiger de final five te vinden.
Misschien dat de Cylons zelf dat makkelijk kunnen zien? Of ze zien het idd aan de botten, en die test kun je eenmaal niet op levende mensen/cylons doen

Wat ik ook raar vind, als Tigh 2000 jaar geleden al leefde en eruit zag als de hedendaagse Tigh, hoe kan het dan dat hij op Caprica Adama al 30 jaar kende en er toen jonger uitzag.

En waar is hij die 2000 jaar geweest? En waarom heeft hij altijd GEDACHT dat hij human was? Iemand heeft hem moeten 'resetten' en als mens in de maatschappij hebben gezet.
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 19 januari 2009 @ 11:45:14 #105
334 TARAraboemdijee
Vader!
pi_65202234
quote:
Op maandag 19 januari 2009 09:48 schreef LaTiNo het volgende:

[..]

sjit zeg, zonder subs mis ik echt heel veel, volgens mij begin ik doof te worden
Ik weet niet hoor, maar van de vele series die ik kijk en heb gekeken zit BSG vol met jargon, af en toe is het moeilijk verstaanbaar etc.
Dan kijkt het makkelijker met de engelse subs erbij

Oh, mijn vrouw ergert zich dood aan het feit dat iedereen in de serie een soort van fluistert.
In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
  maandag 19 januari 2009 @ 11:50:03 #106
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_65202402
Anderson had deze aflevering ook een paar scènes die amper verstaanbaar waren, idd bijna op fluister niveau.
pi_65205673
quote:
Op maandag 19 januari 2009 10:21 schreef Reuzenpanda het volgende:
Hoe zijn ze er trouwens zo snel achter gekomen dat de botten op de aarde cylons waren? De final 5 zijn heel anders dan de 7 models cylons, want in seizoen 1 toen baltar die cylon test deed was ie positief bij Boomer maar volgens mij was hij negatief bij Ellen. En de final 5 waren niet lang genoeg bekend om hun DNA na te kijken en een test te ontwikkelen om de andere soort cylons te kunnen testen.

Of heb ik nou weer iets gemist? :3
Ik geloof dat het een test was van de cylons zelf, die veel beter is dan Baltars' testje.
pi_65206618
ik denk nu ook dat het iets met tijdreizen te maken heeft. Kara was voor haar gevoel ook maar een paar uurtjes weg van de vloot terwijl men haar daar 2 maanden ofzo gemist had...
  maandag 19 januari 2009 @ 13:50:31 #109
52216 pdiscs
Spruitjes zijn vies!
pi_65206636
quote:
Op maandag 19 januari 2009 11:50 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Anderson had deze aflevering ook een paar scènes die amper verstaanbaar waren, idd bijna op fluister niveau.
Daarom ben ik ook blij met subs. Ik heb zondag zelfs al een goede versie gevonden met NL subs.
  maandag 19 januari 2009 @ 14:01:51 #110
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_65207071
jup het waren de Cylons die vertelde dat de skeletten Cylon waren
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
pi_65207509
quote:
Op maandag 19 januari 2009 11:45 schreef TARAraboemdijee het volgende:

[..]
Oh, mijn vrouw ergert zich dood aan het feit dat iedereen in de serie een soort van fluistert.
Ja precies!!! Daarom mis ik vaak een hoop woorden waarna je de hele zin en dan ook meteen de hele context mist, errug onhandig bij zo'n complexe serie.
pi_65207689
quote:
Op maandag 19 januari 2009 08:06 schreef kingmob het volgende:

[..]

Tja, het feit dat de batterij van de beacon bijna leeg was lijkt dat wel te onderbouwen. Sowieso, de manier waarop ze verdween leek daar al op te wijzen (via een wormhole oid). Bovendien werd ze beschreven als "bringer of final doom" of iets in die geest, dus zij zal wel de oorlog hebben veroorzaakt als dat tijdreizen klopt.
Maar dat verklaard nog steeds niet waarom ze nu nog leeft.

Alles wijst op een cyclisch verhaal nu iig.
Aanvoerder
Fascist Jew! maandag 19 januari 2009 @ 08:30 (#95)


ben benieuwd hoe het afloopt.


hehehe
pi_65215584
Baltars test was toch geen test. Hij zoog alles toch gewoon uit zn duim? :/ Waarom is dat nog relevant...
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 19 januari 2009 @ 17:52:59 #114
334 TARAraboemdijee
Vader!
pi_65215951
quote:
Op maandag 19 januari 2009 17:43 schreef Asgard het volgende:
Baltars test was toch geen test. Hij zoog alles toch gewoon uit zn duim? :/ Waarom is dat nog relevant...
Was daadwerkelijk een test. Hij knoeide alleen met de uitslag
In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
pi_65218422
@Latino, op mijn TV zit een aantal 'voorkeuren' voor het geluid. Als ik die op 'spraak' zet, dan wordt omgevingsgeluid en muziek duidelijk minder waardoor de stemmen beter te verstaan zijn. Zelfs met Baltar werkt deze truuk voor mij.

Als de logica niet helemaal onderuitgeschoffeld is, dan is Kara als een soort van 13e figuur die de 12 cylons compleet maakt. Maar dan niet als cylon maar als mens.
pi_65218483
Eindelijk tijd om de afgelopen episode te downloaden.
AFC Ajax | SS Lazio | SK Slavia | Bobby Haarms †
"Het gaat nu even slecht, maar je moet Ajax altijd blijven steunen hè," zei hij. Hij herhaalde zijn boodschap nog eens: "Altijd blijven steunen, die club. Daar ben je Ajacied voor."
  maandag 19 januari 2009 @ 19:53:37 #117
87680 Mirel
Mirel wil een bongophone.
pi_65220303
Vergeten jullie trouwens dat er eigenlijk 11 cylons zijn? Nummer 7 is tot nu toe nergens te zien geweest zijn. Waarom weet ik niet. Productiefout en dat 8 een improvement zou worden ofzo. Iemand meer info misschien?
When all else fails, you always have delusion.
pi_65221398
quote:
Op maandag 19 januari 2009 19:06 schreef HiZ het volgende:
@Latino, op mijn TV zit een aantal 'voorkeuren' voor het geluid. Als ik die op 'spraak' zet, dan wordt omgevingsgeluid en muziek duidelijk minder waardoor de stemmen beter te verstaan zijn. Zelfs met Baltar werkt deze truuk voor mij.
hmmm, zoiets heb ik ook, dat ga ik dan even uitproberen!
quote:
Op maandag 19 januari 2009 19:53 schreef Mirel het volgende:
Vergeten jullie trouwens dat er eigenlijk 11 cylons zijn? Nummer 7 is tot nu toe nergens te zien geweest zijn. Waarom weet ik niet. Productiefout en dat 8 een improvement zou worden ofzo. Iemand meer info misschien?
hmmm, zou wel grappig zijn als we dat met zijn allen massaal hebben genegeerd en de makers gniffelend in hun handen staan te wrijven
pi_65222166
Wat een deprimerende aflevering zeg.
AFC Ajax | SS Lazio | SK Slavia | Bobby Haarms †
"Het gaat nu even slecht, maar je moet Ajax altijd blijven steunen hè," zei hij. Hij herhaalde zijn boodschap nog eens: "Altijd blijven steunen, die club. Daar ben je Ajacied voor."
pi_65223724
Was niet echt om vrolijk van te worden inderdaad. Maar wat goed zeg.
Ik had een beetje verwacht dat er niet al te veel zo gebeuren eigenlijk.
Dat had ik dus goed fout.

Toen Dee zichzelf doodschoot heb ik het letterlijk uitgegild van schrik en verbazing.
Helaas had ik het voor elkaar gekregen om al lang te weten wat Kara zou vinden.
You can't have everything. Where would you put it?
- Steven Wright
  maandag 19 januari 2009 @ 21:15:44 #121
19529 Fendy
True Spirit
pi_65223871
quote:
Op maandag 19 januari 2009 21:12 schreef Salamander het volgende:

heb ik het letterlijk uitgegild van schrik en verbazing.
quote:
Geslacht: Man
Ik vind het wel mooi om te zien hoe iedereen er weer helemaal in op gaat...
Op dinsdag 21 december 2010 13:44 schreef Houniet het volgende:
Je hebt gelijk Fen.
  maandag 19 januari 2009 @ 21:18:27 #122
87680 Mirel
Mirel wil een bongophone.
pi_65224004
NoU MiJn HaRt MaAktE ToEn Een SprOngeTje
When all else fails, you always have delusion.
  maandag 19 januari 2009 @ 21:20:26 #123
52216 pdiscs
Spruitjes zijn vies!
pi_65224093
quote:
Op maandag 19 januari 2009 19:53 schreef Mirel het volgende:
Vergeten jullie trouwens dat er eigenlijk 11 cylons zijn? Nummer 7 is tot nu toe nergens te zien geweest zijn. Waarom weet ik niet. Productiefout en dat 8 een improvement zou worden ofzo. Iemand meer info misschien?
"Ze" hebben het toch altijd over 12 cylons? Of vergis ik me?

One: Brother Cavil
Two: Leoben Conoy
Three: D'ann Biers
Four: Simon
Five: Aaron Doral
Six: Gina, Natalie, Caprica Six
Seven: ?
Eight: Sharon Valerii (Boomer), Athena
Nine: ?
Ten: ?
Eleven: ?
Twelve: ?

Dus 7, 9, 10, 11 en 12 waren onbekend. Geen idee wie welk nummer heeft, maar dan vul ik even Random in:
Nine: Colonel Saul Tigh
Ten: Chief Galen Tyrol
Eleven: Sam Anders
Twelve: Tory Fisher

En dan the final:
Seven: Elen Tigh

Afgezien van of ze het juiste nummer hebben, tel ik er dan toch echt 12...
  maandag 19 januari 2009 @ 21:20:41 #124
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_65224104
quote:
Op maandag 19 januari 2009 20:37 schreef Aanvoerder het volgende:
Wat een deprimerende aflevering zeg.
Hij was weer lekker donker idd, niet een aflevering die je wilt zien als je blij wilt worden...
Want de wanhoop en het verlies van hoop was duidelijk in deze episode te voelen.
Je zou bijna zelf naar de fles grijpen.

Kijk dat zijn de series van kwaliteit, die je gewoon meetrekken in het verhaal...
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 19 januari 2009 @ 21:20:50 #125
334 TARAraboemdijee
Vader!
pi_65224114
quote:
Op maandag 19 januari 2009 19:53 schreef Mirel het volgende:
Vergeten jullie trouwens dat er eigenlijk 11 cylons zijn? Nummer 7 is tot nu toe nergens te zien geweest zijn. Waarom weet ik niet. Productiefout en dat 8 een improvement zou worden ofzo. Iemand meer info misschien?
Dat van de missende nummer 7 is me al eens opgevallen inderdaad.
Maar 11? Stel er waren 8 ipv 7 gewone cylons, en dan de final five, dan kom ik op 13
In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
  maandag 19 januari 2009 @ 21:23:34 #126
87680 Mirel
Mirel wil een bongophone.
pi_65224227
Oh ja klopt.
When all else fails, you always have delusion.
  maandag 19 januari 2009 @ 21:24:22 #127
19529 Fendy
True Spirit
pi_65224265
quote:
Op maandag 19 januari 2009 21:20 schreef MaxiTitan het volgende:

[..]

Hij was weer lekker donker idd, niet een aflevering die je wilt zien als je blij wilt worden...
Want de wanhoop en het verlies van hoop was duidelijk in deze episode te voelen.
Je zou bijna zelf naar de fles grijpen.

Kijk dat zijn de series van kwaliteit, die je gewoon meetrekken in het verhaal...
Helemaal mee eens, niet alles hoeft goed te komen...
Op dinsdag 21 december 2010 13:44 schreef Houniet het volgende:
Je hebt gelijk Fen.
  maandag 19 januari 2009 @ 21:36:11 #128
35623 PPL
#control
pi_65224804
quote:
Op maandag 19 januari 2009 21:20 schreef MaxiTitan het volgende:

[..]
Je zou bijna zelf naar de fles grijpen.
Het leek wel of de enige die nuchter bleef eigenlijk degene is die zich al drie en een half seizoen lang continu liep te bezatten.
Burnt to the core but not broken
  maandag 19 januari 2009 @ 21:55:13 #129
231092 KirkLazarus
Never go full retard
pi_65225629
quote:
Op maandag 19 januari 2009 21:20 schreef pdiscs het volgende:

[..]

"Ze" hebben het toch altijd over 12 cylons? Of vergis ik me?

One: Brother Cavil
Two: Leoben Conoy
Three: D'ann Biers
Four: Simon
Five: Aaron Doral
Six: Gina, Natalie, Caprica Six
Seven: ?
Eight: Sharon Valerii (Boomer), Athena
Nine: ?
Ten: ?
Eleven: ?
Twelve: ?

Dus 7, 9, 10, 11 en 12 waren onbekend. Geen idee wie welk nummer heeft, maar dan vul ik even Random in:
Nine: Colonel Saul Tigh
Ten: Chief Galen Tyrol
Eleven: Sam Anders
Twelve: Tory Fisher

En dan the final:
Seven: Elen Tigh

Afgezien van of ze het juiste nummer hebben, tel ik er dan toch echt 12...
De Final Five hebben geen nummer. Alleen de Significant Seven zijn genummerd, het is dus wel vreemd dat nummer 7 is overgeslagen en Sharon Valerii nummer 8 heeft gekregen.
pi_65226675
Volgens het interview dat hiervoor ergens gepost is zijn ze pas tegen de tijd dat Baltar op een baseship terecht moest komen op het idee van de final five gekomen.
You can't have everything. Where would you put it?
- Steven Wright
pi_65227685
quote:
Op maandag 19 januari 2009 19:53 schreef Mirel het volgende:
Vergeten jullie trouwens dat er eigenlijk 11 cylons zijn? Nummer 7 is tot nu toe nergens te zien geweest zijn. Waarom weet ik niet. Productiefout en dat 8 een improvement zou worden ofzo. Iemand meer info misschien?
Er zijn er geen 11, je hebt de eerste zeven 1-6 + 8 en dan de final five. Dat zijn samen 12 modellen.
  dinsdag 20 januari 2009 @ 00:14:00 #132
44609 MrFl0ppY
So Fucking What
pi_65231372


Cylons
He Who Controls The Present Commands The Future. He Who Commands The Future Conquers The Past
  dinsdag 20 januari 2009 @ 01:03:20 #133
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_65232454
quote:
Op maandag 19 januari 2009 21:36 schreef PPL het volgende:

[..]

Het leek wel of de enige die nuchter bleef eigenlijk degene is die zich al drie en een half seizoen lang continu liep te bezatten.
Lekker tegen de stroom in hè, er is geen lol meer te behalen als iedereen koekie is.
Als iedereen weer nuchter is dan weet Tigh de fles wel weer te vinden denk ik.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
  dinsdag 20 januari 2009 @ 01:53:59 #134
152047 Yurithemaster
Winter is coming
pi_65233050
Ik moet zeggen dat ik de eerste twee seizoenen erg gaaf vond, maar ik het nu allemaal wel heel erg soapy en vergezocht vind worden, een beetje kinderachtig zelfs. Naar mijn idee verzinnen ze de gekste dingen om de serie maar aan de gang te houden.

Meer mensen die hier last van hebben?
  dinsdag 20 januari 2009 @ 02:06:41 #136
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_65233137
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 01:56 schreef AlexJ.Murphy het volgende:

Meer mensen die hier last van hebben?
Ik snap wel wat je bedoelt ja. De eerste twee seizoenen zijn ook absoluut favoriet bij mij.
Seizoen 3 en 4 hebben prima afleveringen erin zitten, maar het hele final five vraagstuk kan mij niet echt meer boeien.
Toen de eerste vier onthuld werden had ik ook zoiets van "is dit het?".

Maarja.. misschien teveel gelezen op internet...
pi_65233347
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 02:06 schreef Kleffe_Dop het volgende:

[..]

Ik snap wel wat je bedoelt ja. De eerste twee seizoenen zijn ook absoluut favoriet bij mij.
Seizoen 3 en 4 hebben prima afleveringen erin zitten, maar het hele final five vraagstuk kan mij niet echt meer boeien.
Toen de eerste vier onthuld werden had ik ook zoiets van "is dit het?".

Maarja.. misschien teveel gelezen op internet...
Ja precies. De zoektocht en de ruimtegevechten enzo zijn nog wel gaaf. Maar dat gezeur over die final five komt me echt m'n neus uit en dat skip ik meestal maar gewoon.
pi_65233450
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 01:56 schreef AlexJ.Murphy het volgende:
Ik moet zeggen dat ik de eerste twee seizoenen erg gaaf vond, maar ik het nu allemaal wel heel erg soapy en vergezocht vind worden, een beetje kinderachtig zelfs. Naar mijn idee verzinnen ze de gekste dingen om de serie maar aan de gang te houden.

Meer mensen die hier last van hebben?
Prisonbreak, Heroes similarities?
Hoeren TNT.. Graaierige overheid..
Ik heb nergens zoveel last van Marokkanen als in het nieuws :
pi_65235442
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 03:02 schreef Man-E-Faces het volgende:

[..]

Prisonbreak, Heroes similarities?
Ja, die eerste serie werd na een tijdje ook strontvervelend. Heroes heb ik nooit gezien.

Prison Break heb ik uiteindelijk niet eens afgekeken. Zijn ze nou eigenlijk ooit ècht ontsnapt?
  dinsdag 20 januari 2009 @ 09:35:12 #140
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_65235551
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 02:43 schreef AlexJ.Murphy het volgende:

[..]

Ja precies. De zoektocht en de ruimtegevechten enzo zijn nog wel gaaf. Maar dat gezeur over die final five komt me echt m'n neus uit en dat skip ik meestal maar gewoon.
Dat geneuzel heb je nu niet meer, want de final five zijn nu bekend...
Ellen is het hoekkie om dus er valt verder niet zo veel meer te discussiëren erover.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
  dinsdag 20 januari 2009 @ 09:48:49 #141
44609 MrFl0ppY
So Fucking What
pi_65235843
Toch ben ik nog wel erg benieuwd hoe het nu komt dat er cylons op aarde waren. Gaf wel een leuke twist en ik ben dan ook benieuwd naar de uitleg. De final five was al niet belangrijk voor mij, wat zou die nou werkelijk gaan bijdragen. Het is niet alsof het een soort van god is ofzo.
He Who Controls The Present Commands The Future. He Who Commands The Future Conquers The Past
pi_65236352
quote:
Op maandag 19 januari 2009 21:20 schreef pdiscs het volgende:

[..]

"Ze" hebben het toch altijd over 12 cylons? Of vergis ik me?

One: Brother Cavil
Two: Leoben Conoy
Three: D'ann Biers
Four: Simon
Five: Aaron Doral
Six: Gina, Natalie, Caprica Six
Seven: ?
Eight: Sharon Valerii (Boomer), Athena
Nine: ?
Ten: ?
Eleven: ?
Twelve: ?

Dus 7, 9, 10, 11 en 12 waren onbekend. Geen idee wie welk nummer heeft, maar dan vul ik even Random in:
Nine: Colonel Saul Tigh
Ten: Chief Galen Tyrol
Eleven: Sam Anders
Twelve: Tory Fisher

En dan the final:
Seven: Elen Tigh

Afgezien van of ze het juiste nummer hebben, tel ik er dan toch echt 12...
Shit....ik kan niet tellen.....
pi_65237072
Na wat rondlezen op een paar sites kwam ik nog iets tegen. De #6 die op Galactica zat gevangen is toch zwanger van Tigh? Dat zou een volledige Cylon baby zijn en eigenlijk de 13e Cylon.
You have to stop blaming yourself.
Just blame yourself once and move on.
  dinsdag 20 januari 2009 @ 10:42:23 #144
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_65237143
Misschien wordt Ellen daar wel uit herboren! .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  dinsdag 20 januari 2009 @ 10:45:29 #145
20103 FoXje
opgezegd@fok.nl
pi_65237237
Tigh vader van zijn eigen vrouw
Toch vraag ik me af wat die Viper van Starbuck daar nou op aarde deed. En blijft die zender 2000 jaar lang zenden? Dat geloof ik niet. Misschien heeft het verschijnen van de Viper het lanceren van de raketten op aarde veroorzaakt. Geen idee !
opgezegd@fok.nl
  dinsdag 20 januari 2009 @ 10:58:45 #146
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_65237611
Er blijft bij mij een gevoel dat de aarde van de '13th colony of tribe' niet onze aarde is...
quote:
RM zei het volgende hierover:
They have found Earth. This is the Earth that the 13th Colony discovered, they christened it Earth. They found Earth.
Er wordt niet gezegd dat het onze aarde is en het enige moment dat wij de aarde als onze aarde hebben gezien was in de aflevering toen Kara Thrace terug kwam in een splinternieuwe Viper. Het kan gewoon een planeet zijn die de 13th tribe aarde heeft genoemd. Want van de keren dat wij de planeet hebben gezien was er geen maan en/of waren er geen andere herkenningspunten te zien.

Misschien lees ik teveel tussen de regels, dat kan ook...

Als het toch onze aarde is dan vraag ik mij toch af in welke tijd dit zich afspeelt want er worden hier wel de vragen gesteld of wij allemaal cylons zijn maar dit hoeft natuurlijk niet het geval te zijn...
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
  dinsdag 20 januari 2009 @ 11:05:40 #147
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_65237786
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 10:45 schreef FoXje het volgende:
Tigh vader van zijn eigen vrouw
Toch vraag ik me af wat die Viper van Starbuck daar nou op aarde deed. En blijft die zender 2000 jaar lang zenden? Dat geloof ik niet. Misschien heeft het verschijnen van de Viper het lanceren van de raketten op aarde veroorzaakt. Geen idee !
Ze zouden weer bij elkaar komen, misschien maakt de manier waarop niet uit. In principe gaat reïncarnatie daar toch ook vanuit, dat je als groepje zielen steeds weer bij elkaar komt maar met een andere verhouding?

Het was eigenlijk een grapje, maar ik zie het ineens best wel kunnen .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_65239428
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 10:58 schreef MaxiTitan het volgende:
Er blijft bij mij een gevoel dat de aarde van de '13th colony of tribe' niet onze aarde is...
[..]

Er wordt niet gezegd dat het onze aarde is en het enige moment dat wij de aarde als onze aarde hebben gezien was in de aflevering toen Kara Thrace terug kwam in een splinternieuwe Viper. Het kan gewoon een planeet zijn die de 13th tribe aarde heeft genoemd. Want van de keren dat wij de planeet hebben gezien was er geen maan en/of waren er geen andere herkenningspunten te zien.

Misschien lees ik teveel tussen de regels, dat kan ook...

Als het toch onze aarde is dan vraag ik mij toch af in welke tijd dit zich afspeelt want er worden hier wel de vragen gesteld of wij allemaal cylons zijn maar dit hoeft natuurlijk niet het geval te zijn...
had Starbuck niet fotos gemaakt toen ze de aarde gevonden had, daar zag je volgens mij een shot met de maan en de aarde...
  dinsdag 20 januari 2009 @ 12:19:25 #149
87680 Mirel
Mirel wil een bongophone.
pi_65240049
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 11:03 schreef Spatzmann het volgende:

[..]

Mogelijke spoiler (alleen uit analyse bestaand materiaal)
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat nou analyse, je zag gewoon Mississippi delta staan op de battlestar wikia.
Het ís de aarde, het is bevestigt, en op de foto's die Starbuck maakte kon je de maan zien, ze beschreef jupiter, en vanuit die foto's en de sterrenkaart foto's van Starbuck kon Gaeta bepalen bij aankomst dat ze toch echt bij de aarde gekomen zijn.
When all else fails, you always have delusion.
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 20 januari 2009 @ 12:39:22 #150
334 TARAraboemdijee
Vader!
pi_65240590
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 12:19 schreef Mirel het volgende:

[..]

Wat nou analyse, je zag gewoon Mississippi delta staan op de battlestar wikia.
Het ís de aarde, het is bevestigt, en op de foto's die Starbuck maakte kon je de maan zien, ze beschreef jupiter, en vanuit die foto's en de sterrenkaart foto's van Starbuck kon Gaeta bepalen bij aankomst dat ze toch echt bij de aarde gekomen zijn.
De Mississippi delta is een screenshot uit Crossroads II bij mijn weten. ik heb in Sometimes A Great Notion niets gezien.

Starbuck heeft Earth gezien, de echte, daar. Jupiter, de foto van de maan etc.
Maar Gaeta's opmerking kon met Kobol te maken hebben, dat hoeft niet met Starbuck te maken te hebben.

Ik sluit me aan bij MaxiTitan
In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
  dinsdag 20 januari 2009 @ 13:16:18 #151
87680 Mirel
Mirel wil een bongophone.
pi_65241686
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 12:39 schreef TARAraboemdijee het volgende:

[..]

De Mississippi delta is een screenshot uit Crossroads II bij mijn weten. ik heb in Sometimes A Great Notion niets gezien.

Starbuck heeft Earth gezien, de echte, daar. Jupiter, de foto van de maan etc.
Maar Gaeta's opmerking kon met Kobol te maken hebben, dat hoeft niet met Starbuck te maken te hebben.

Ik sluit me aan bij MaxiTitan
Ik neem aan dat hij ze referencde met de info van Starbuck en niet gezien vanaf Kobol of de scripties of wat dan ook.
When all else fails, you always have delusion.
  dinsdag 20 januari 2009 @ 13:17:06 #152
87680 Mirel
Mirel wil een bongophone.
pi_65241715
Oh en haar raptor crashde hoogstwaarschijnlijk wel op aarde, en die heeft ze uiteindelijk nog terug gevonden
When all else fails, you always have delusion.
pi_65243467
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 10:58 schreef MaxiTitan het volgende:
Er blijft bij mij een gevoel dat de aarde van de '13th colony of tribe' niet onze aarde is...
[..]

Er wordt niet gezegd dat het onze aarde is en het enige moment dat wij de aarde als onze aarde hebben gezien was in de aflevering toen Kara Thrace terug kwam in een splinternieuwe Viper. Het kan gewoon een planeet zijn die de 13th tribe aarde heeft genoemd. Want van de keren dat wij de planeet hebben gezien was er geen maan en/of waren er geen andere herkenningspunten te zien.

Misschien lees ik teveel tussen de regels, dat kan ook...

Als het toch onze aarde is dan vraag ik mij toch af in welke tijd dit zich afspeelt want er worden hier wel de vragen gesteld of wij allemaal cylons zijn maar dit hoeft natuurlijk niet het geval te zijn...
Ik vind het ook allemaal heel tegenstrijdig. De dialoog is dubbelzinnig, de beelden zijn onvoldoende duidelijk, alles lijkt erop gericht te zijn dat we onzekerheid blijven houden over of dit nu wel Aarde is of niet. Probleem is alleen wel dat Moore in interviews dus gewoon zegt dat dit Aarde is en dat er geen andere Aarde gaat komen. We hebben dus geen Terra-scenario hier.

Eigenlijk is volgens mij vanaf nu het Cylon-scenario wel zo'n beetje uitgespeeld, tenzij ze een lamme oorlog aangaan met de Cavil-factie. Dat is wel logisch misschien, maar het voegt niks meer toe. De echt grote vraag is nu toch; 'wie is Kara Thrace en wie was zij?', en met een nevenvraag 'waar zijn de 2000 jaar gebleven?'.
  dinsdag 20 januari 2009 @ 14:28:01 #154
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_65244540
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 14:02 schreef HiZ het volgende:

[..]

Ik vind het ook allemaal heel tegenstrijdig. De dialoog is dubbelzinnig, de beelden zijn onvoldoende duidelijk, alles lijkt erop gericht te zijn dat we onzekerheid blijven houden over of dit nu wel Aarde is of niet. Probleem is alleen wel dat Moore in interviews dus gewoon zegt dat dit Aarde is en dat er geen andere Aarde gaat komen. We hebben dus geen Terra-scenario hier.

Eigenlijk is volgens mij vanaf nu het Cylon-scenario wel zo'n beetje uitgespeeld, tenzij ze een lamme oorlog aangaan met de Cavil-factie. Dat is wel logisch misschien, maar het voegt niks meer toe. De echt grote vraag is nu toch; 'wie is Kara Thrace en wie was zij?', en met een nevenvraag 'waar zijn de 2000 jaar gebleven?'.
+ De vloot heeft de aarde nu voorgoed verlaten en is op instructies van Adama op zoek naar een nieuwe earth-like planet.
Ik verwacht niet dat ze zich gaan settle-en op zomaar een planeet. Daar ligt vast nog een plottwist te wachten.
  dinsdag 20 januari 2009 @ 14:32:24 #155
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_65244717
Adama kan ook gelijk krijgen en dat het dan blijkt dat de 13th tribe gewoon weer weg gegaan is. Misschien zijn ze zelfs al weggegaan voordat (of doordat) de cylons op mensen begonnen te lijken en dat ze daarom alleen maar cylons vonden.
Brain fart: misschien was de aanval wel van de 13th tribe
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
  dinsdag 20 januari 2009 @ 15:07:59 #156
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_65246141
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 14:28 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Ik verwacht niet dat ze zich gaan settle-en op zomaar een planeet. Daar ligt vast nog een plottwist te wachten.
Ze kunnen nog altijd terugkeren naar New Caprica, dan moeten ze hoogstens een oorlogje met Cavil en co uitvechten (als die daar uberhaupt nog zitten). Dat oorlogje zal er sowieso wel komen, dus daarvoor moeten ze 't niet laten.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  dinsdag 20 januari 2009 @ 15:13:52 #157
20103 FoXje
opgezegd@fok.nl
pi_65246375
New Caprica was anders maar een boutplaneet; niet echt een tropisch paradijs
opgezegd@fok.nl
  dinsdag 20 januari 2009 @ 15:28:35 #158
37895 Sharkdoggie
Made of chocolate
pi_65246982
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 14:32 schreef kingmob het volgende:
Adama kan ook gelijk krijgen en dat het dan blijkt dat de 13th tribe gewoon weer weg gegaan is. Misschien zijn ze zelfs al weggegaan voordat (of doordat) de cylons op mensen begonnen te lijken en dat ze daarom alleen maar cylons vonden.
Brain fart: misschien was de aanval wel van de 13th tribe
Zou helemaal niet gek zijn. Baltar werd kort na New Caprica naar een basestar gestuurd vanwege een apparaat wat cylons ziek maakte. Een 13th Tribe die de planeet heeft genuked vanwege de cylons en zo'n apparaat hebben gemaakt wat zich alleen maar richt op cylons zou dan wel passend zijn.
Op zondag 29 augustus 2004 03:57 schreef nikky het volgende:
*drukt Sharkdoggie stevig tegen haar boezum aan en kroelt een beetje in zijn haren*
pi_65247907
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 15:13 schreef FoXje het volgende:
New Caprica was anders maar een boutplaneet; niet echt een tropisch paradijs
Ik zou ook even lekker verder zoeken idd
  dinsdag 20 januari 2009 @ 15:54:19 #160
231092 KirkLazarus
Never go full retard
pi_65248106
Ik ga er op dit moment van uit dat Aarde, de 13e Cylon Kolonie, vernietigd is door de mensen die op Kobol mot hadden met de Cylons. Het zoals D'Anna zei:
quote:
What would you do if we really just left you here? You'd live out your lives in peace and never trouble yourselves with thoughts of us again? Or would you raise your children with stories of the Cylon? The mechanical slaves who once did your bidding only to turn against you. Killers who committed genocide against your race. And occupiers of this city until we just ran away. Would you tell them to tell the story to their children? And to their children's children? And nurse a dream of vengeance down through the years so that one day they could just go out into the stars and hunt the Cylon once more.
Het zijn cycli: mensen scheppen Cylons, Cylons roeien mensheid bijna uit, mensheid hersteld zich, neemt wraak op de Cylons, mensen scheppen Cylons, Cylons roeien mensheid bijna uit, mensheid hersteld zich, neemt wraak op de Cylons...
  dinsdag 20 januari 2009 @ 16:31:45 #161
184465 Migue
Sensuele man
pi_65249721
tvp dan maar, goede aflevering
pi_65249857
Ik moet zeggen, Ellen zag ik niet aankomen. Niemand geloof ik. Maar kennelijk hebben de schrijvers besloten de final Cylon een minder grote rol te geven dan veel mensen dachten. Ik had zelf een beetje het idee dat met het onthullen van de final Cylon heel veel vragen beantwoord zouden worden. Verder was Ellen niet bepaald mijn favoriete personage, dus ik vond het maar so-so, die onthulling.

Maar wel een verschrikkelijk goede aflevering met heel veel voelbare spanning en teleurstelling. Adama die de controle he-le-maal kwijt is, madame President die er helemaal doorheen zit, Dualla, etc... Wat me opviel was de uiterst beperkte rol van Baltar. Is zijn rol uitgespeeld in deze serie?
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  dinsdag 20 januari 2009 @ 17:05:07 #163
37895 Sharkdoggie
Made of chocolate
pi_65251254
Er zijn te veel personages om ze allemaal in 1 aflevering of in 1 verhaallijn een belangrijke rol te geven.
Op zondag 29 augustus 2004 03:57 schreef nikky het volgende:
*drukt Sharkdoggie stevig tegen haar boezum aan en kroelt een beetje in zijn haren*
  dinsdag 20 januari 2009 @ 21:53:14 #164
184465 Migue
Sensuele man
pi_65262828
Goed, even wat meer tijd om te reageren.

Ellen Tigh is de beste keuze die ze hadden kunnen maken. Aan de ene kant maakt dit het allemaal zoveel keren meer complex, maar kan dit ook heel simpel worden gehouden doordat Ellen dood is. Ik ben dus benieuwd hoe ze dit op gaan lossen, want het kan alle kanten op.
Wat ik verder mooi vond is dat alles zo gruwelijk donker was. Het was al een van de donkerste film/tv dat ik ooit gezien heb, deze aflevering was overtreffende trap. Ook mooi hoe Leoben schrikt van hoe hij er bij Starbuck naast zat. Ook dat maakt alles weer zoveel keren complexer of juist niet.

BSG blijft een van de beste series van het moment, en mensen die dit met Heroes en Prison Break vergelijken hebben het duidelijk niet helemaal begrepen.

En leuke theorien heb ik hier gelezen, maar als je niet zo op de hoogte bent van de details en notes van de makers, lees je dan even in op http://en.battlestarwiki.org , want sommige theorien zijn echt te gek en onwaarschijnlijk te achten door dialogen in de series en producer notes Maar toch goed om te zien dat er weer heel wat nieuwe kijker bij zijn gekomen.
pi_65262942
Aaargh hij is alweer begonnen he?
Hoeren TNT.. Graaierige overheid..
Ik heb nergens zoveel last van Marokkanen als in het nieuws :
pi_65263391
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 21:53 schreef Migue het volgende:
Ook mooi hoe Leoben schrikt van hoe hij er bij Starbuck naast zat. Ook dat maakt alles weer zoveel keren complexer of juist niet.
Die scene was echt tekenend, qua muziek ook :



Ik weet niet wat het is met Leoben, maar hij straalt echt pure evil uit
quote:
BSG blijft een van de beste series van het moment, en mensen die dit met Heroes en Prison Break vergelijken hebben het duidelijk niet helemaal begrepen.
2 series die het zichzelf veels te moeilijk hebben gemaakt afgelopen seizoenen, en dat terwijl BSG zoveel meer diepgang kent, méér verhaal zelfs
pi_65265158
Nou ja, waar het Ellen betreft weten we de meest relevante informatie in de eerste minuten van de volgende afleveringen. Het zou goed kunnen dat de verwijzing naar haar verdwenen is uit de leader. Ikzelf hoop eigenlijk dat alle cylons daaruit verdwenen zijn.
  dinsdag 20 januari 2009 @ 22:39:25 #168
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_65265242
Hoe dan ook blijft alleen de vraag over wanneer dit dan afspeelt... Ik heb moeite met het verhaal aan ons te knopen... In het verleden kan het zich niet afgespeeld hebben want dan zijn wij ten eerste allemaal dood en ten tweede is de erfenis van een kernoorlog niet te verbergen. Erna zou betekenen dat wij de 13th tribe hebben verwelkomd en dat de aarde niet onbewoond was voordat zij aankwamen... Er zit hoe dan ook een onduidelijkheid in het verhaal waarvan ik niet zeker weet of dit nog behandeld gaat worden. Want het ziet er nu naar uit dat ze een andere planeet gaan zoeken die ze kunnen koloniseren met de daarbij behorende verhalen.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
pi_65265680
Nu weet ik het weer. Wat een onzettende saaie "fracking" kut serie is dit.
Hoeren TNT.. Graaierige overheid..
Ik heb nergens zoveel last van Marokkanen als in het nieuws :
  dinsdag 20 januari 2009 @ 22:49:08 #170
228569 feelsgoodman
esse est percipi
pi_65265715
....waarom heb ik hier geen tvp..
  dinsdag 20 januari 2009 @ 22:51:30 #171
231092 KirkLazarus
Never go full retard
pi_65265831
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 22:39 schreef MaxiTitan het volgende:
Hoe dan ook blijft alleen de vraag over wanneer dit dan afspeelt... Ik heb moeite met het verhaal aan ons te knopen... In het verleden kan het zich niet afgespeeld hebben want dan zijn wij ten eerste allemaal dood en ten tweede is de erfenis van een kernoorlog niet te verbergen. Erna zou betekenen dat wij de 13th tribe hebben verwelkomd en dat de aarde niet onbewoond was voordat zij aankwamen... Er zit hoe dan ook een onduidelijkheid in het verhaal waarvan ik niet zeker weet of dit nog behandeld gaat worden. Want het ziet er nu naar uit dat ze een andere planeet gaan zoeken die ze kunnen koloniseren met de daarbij behorende verhalen.
Misschien waren wij al lang de klote op en kwam de 13th tribe pas millennia later op aarde wonen?
pi_65266508
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 22:48 schreef Man-E-Faces het volgende:
Nu weet ik het weer. Wat een onzettende saaie "fracking" kut serie is dit.


Ga's een ander topic vervuilen, lapzwans
pi_65266515
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 22:51 schreef KirkLazarus het volgende:

[..]

Misschien waren wij al lang de klote op en kwam de 13th tribe pas millennia later op aarde wonen?
Nou ja, als je kijkt naar de ruines en accepteert dat het gaat om de aarde dan is het nauwelijks te ontkennen dat die ruines waar ze tussen lopen de Brooklynbridge en Pier 17 (of zoiets moet voorstellen) dan speelt het zich dus minimaal 2000 jaar na nu af.

De splitsing moet dan van heel lang geleden zijn wel, want de religie is gebaseerd op de klassieke mythologie en monotheïsme wordt gezien als een vreemde (cylon) nieuwigheid. Laten we ruwweg zeggen dat de Colonies 'Atlantis' waren.
  dinsdag 20 januari 2009 @ 23:18:06 #174
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_65267006
Mijn hoop is dat er hier nog wat van terug komt en duidelijk wordt in de komende afleveringen...
Anders zou ik dit wel heel jammer vinden want het verhaal loopt niet helemaal lekker en dat zou afbreuk doen op de hele serie... Terwijl het toch een zeer goede serie is hoop ik dat ik te voorbarig ben met deze vragen en uitspraken.

Ik ga ook geen theorieën lezen want ik wil zo min mogelijk beïnvloed worden of het risico lopen om spoilers te lezen.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
pi_65269581
DANG!

Ik had eerlijk gezegd nog een beetje moeite om er in te komen. Gelijk weer redelijk heftige shits terwijl ik de band met de karakters toch wel een beetje kwijt was. Leoben deed me de hele tijd aan Lew Ashby uit Californication denken, een serie die ik in de tussentijd heb gekeken. Overigens deed hij mij in Californication niet aan Leoben denken .

De dood van Dee zag ik eerlijk gezegd wel een klein beetje aankomen, iig toen ze zo blij aan het doen was voor haar locker. Wel een goede manier van de makers om haar snel uit het plaatje te laten verdwijnen zodat ze de hele Lee/Kara love story niet zo hoeven te haasten.
Money won is twice as sweet as money earned.
  woensdag 21 januari 2009 @ 08:33:16 #176
20103 FoXje
opgezegd@fok.nl
pi_65271810
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 22:48 schreef Man-E-Faces het volgende:
Nu weet ik het weer. Wat een onzettende saaie "fracking" kut serie is dit.
FRACK YOU MOTHERFRACKER
opgezegd@fok.nl
pi_65274593
quote:
Op woensdag 21 januari 2009 00:55 schreef neilpad het volgende:
DANG!

Ik had eerlijk gezegd nog een beetje moeite om er in te komen. Gelijk weer redelijk heftige shits terwijl ik de band met de karakters toch wel een beetje kwijt was. Leoben deed me de hele tijd aan Lew Ashby uit Californication denken, een serie die ik in de tussentijd heb gekeken. Overigens deed hij mij in Californication niet aan Leoben denken .

De dood van Dee zag ik eerlijk gezegd wel een klein beetje aankomen, iig toen ze zo blij aan het doen was voor haar locker. Wel een goede manier van de makers om haar snel uit het plaatje te laten verdwijnen zodat ze de hele Lee/Kara love story niet zo hoeven te haasten.
Ik heb die hele Lee/Kara lovestory nooit zo zien zitten; veel te incestueus.
pi_65277144
quote:
Op woensdag 21 januari 2009 00:55 schreef neilpad het volgende:
DANG!

Ik had eerlijk gezegd nog een beetje moeite om er in te komen. Gelijk weer redelijk heftige shits terwijl ik de band met de karakters toch wel een beetje kwijt was. Leoben deed me de hele tijd aan Lew Ashby uit Californication denken, een serie die ik in de tussentijd heb gekeken. Overigens deed hij mij in Californication niet aan Leoben denken .
haha, dat heb ik nu ook!
  woensdag 21 januari 2009 @ 17:52:59 #179
20103 FoXje
opgezegd@fok.nl
pi_65290320
Ik was gisteren de 2e x-files film aan het kijken en daar was ie weer hoor, Leoben
opgezegd@fok.nl
  woensdag 21 januari 2009 @ 18:20:08 #180
184465 Migue
Sensuele man
pi_65291034
Ja, hij schijnt al jaren dikke homies te zijn met David Duchovny.
pi_65293234
Misschien is David Duchovny de belangrijkste, onbekende, cylon?
  woensdag 21 januari 2009 @ 23:09:57 #182
52216 pdiscs
Spruitjes zijn vies!
pi_65301349
quote:
Op woensdag 21 januari 2009 19:31 schreef Asgard het volgende:
Misschien is David Duchovny de belangrijkste, onbekende, cylon?
Leuk vriendje voor Gayta.
  donderdag 22 januari 2009 @ 11:15:37 #183
20103 FoXje
opgezegd@fok.nl
pi_65310717
quote:
Op woensdag 21 januari 2009 19:31 schreef Asgard het volgende:
Misschien is David Duchovny de belangrijkste, onbekende, cylon?
Hah dat zou cool zijn
opgezegd@fok.nl
  vrijdag 23 januari 2009 @ 16:09:14 #184
17283 Cheiron
Ho ho ho...
pi_65348314
Ik snap er in ieder geval helemaal geen kut meer van.. Ben benieuwd wat de clou van het geheel zal worden.
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
  vrijdag 23 januari 2009 @ 16:26:58 #185
184465 Migue
Sensuele man
pi_65348759
Voor de liefhebbers, een interessant stuk over waarom dit niet de aarde is en waar deze wel is (in de series): http://www.galactica-scie(...)know-where-earth-is/
Geen spoilers, gewoon een observatie van een kijker die hier zomaar de hele series ontrafeld kan hebben.
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 23 januari 2009 @ 17:11:13 #186
334 TARAraboemdijee
Vader!
pi_65349730
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 16:26 schreef Migue het volgende:
Voor de liefhebbers, een interessant stuk over waarom dit niet de aarde is en waar deze wel is (in de series): http://www.galactica-scie(...)know-where-earth-is/
Geen spoilers, gewoon een observatie van een kijker die hier zomaar de hele series ontrafeld kan hebben.
Haha, ze zeggen precies hetzelfde als wat MaxiTitan en ik hier al riepen
In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
  vrijdag 23 januari 2009 @ 17:12:39 #187
87680 Mirel
Mirel wil een bongophone.
pi_65349770
Interessante site. Vooral met die pentagons en de bloem van Roslin.
When all else fails, you always have delusion.
pi_65350665
ach als je wil dat het de aarde niet is dan vind je altijd wel dingen die daarop zouden kunnen wijzen, we zien t wel in de komende weken
pi_65357413
thrace vindt paradijs
Er is leven na de lach.
  zaterdag 24 januari 2009 @ 02:09:05 #190
231092 KirkLazarus
Never go full retard
pi_65365877
Iedereen heeft het altijd alleen maar over Six of Athena maar ik heb een beetje de hots voor Racetrack
  zaterdag 24 januari 2009 @ 21:01:02 #191
231092 KirkLazarus
Never go full retard
pi_65366834
Iedereen Sometimes a Great Notion A Disquiet Follows My Soul al gezien?

Roslin heeft het helemaal opgegeven en bij Adama gaat het ook niet meer van harte
Het is duidelijk dat mijn held Saul Tigh de kar moet gaan trekken

[ Bericht 4% gewijzigd door KirkLazarus op 24-01-2009 22:49:10 ]
pi_65367736
Tyrol is toch geen papa!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Burnt to the core but not broken
  zaterdag 24 januari 2009 @ 21:25:55 #193
20103 FoXje
opgezegd@fok.nl
pi_65367875
Hot Dog is de papa!
Spoilertags zijn niet nodig, de uitzending is geweest toch!
opgezegd@fok.nl
  zaterdag 24 januari 2009 @ 21:26:27 #194
231092 KirkLazarus
Never go full retard
pi_65367903
Ik vond dat wij/zij gedoe van Tyrol wel sneu

Dacht toch dat zijn loyaliteit nog wel bij de Colonials zou liggen.
pi_65367934
quote:
Op zaterdag 24 januari 2009 21:01 schreef KirkLazarus het volgende:
Iedereen Sometimes a Great Notion al gezien?

Roslin heeft het helemaal opgegeven en bij Adama gaat het ook niet meer van harte
Het is duidelijk dat mijn held Saul Tigh de kar moet gaan trekken
Saul Tigh
Adama: "I appealed to his intellect"
Tigh: "Should I send in a medic?"
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
Op zaterdag 24 januari 2009 02:09 schreef KirkLazarus het volgende:
Iedereen heeft het altijd alleen maar over Six of Athena maar ik heb een beetje de hots voor Racetrack
Racetrack

You have to stop blaming yourself.
Just blame yourself once and move on.
pi_65368537
quote:
Op zaterdag 24 januari 2009 21:26 schreef KirkLazarus het volgende:
Ik vond dat wij/zij gedoe van Tyrol wel sneu

Dacht toch dat zijn loyaliteit nog wel bij de Colonials zou liggen.
Ik vond het nogal onwaarschijnlijk; hij is verdomme een cylon en dan kan ie niet eens zoiets basaals als persoonlijke voornaamwoorden uit elkaar houden? Niet erg logisch. Ik vond Chief al niks, maar wat de schrijvers nu doen met Tyrol slaat echt alles. Ik vond deze aflevering trouwens 3 keer niks, het was weer terug naar de ergste filler episodes van voorheen met oninteressant intern politiek gedoe.
  zaterdag 24 januari 2009 @ 21:45:11 #197
17283 Cheiron
Ho ho ho...
pi_65368621
Elke keer als 4er journalisten of die raad onder de president in het spel komt krijg ik de kriebels. Kun je beter tegen de Cylons vechten. Wel een interessante aflevering iig!
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
  zaterdag 24 januari 2009 @ 21:51:45 #198
143210 DooD
xbox360, ps3, pc gamer
pi_65368868
quote:
Op zaterdag 24 januari 2009 21:42 schreef HiZ het volgende:

[..]

Ik vond het nogal onwaarschijnlijk; hij is verdomme een cylon en dan kan ie niet eens zoiets basaals als persoonlijke voornaamwoorden uit elkaar houden? Niet erg logisch. Ik vond Chief al niks, maar wat de schrijvers nu doen met Tyrol slaat echt alles. Ik vond deze aflevering trouwens 3 keer niks, het was weer terug naar de ergste filler episodes van voorheen met oninteressant intern politiek gedoe.
Deze aflevering was een duidelijk opzet voor wat komen gaat. Volgende week barst de hel los vrees ik. Volgende week gaan we zien hoever Adama zich aan the Oath gaat houden.

En ik hoop echt dat die Felix een keer uit het airlock geschoten wordt. Starbuck had het al moeten doen in collabarateurs. Die Felix is net zo schuldig als iedereen, alleen ziet die dat zelf niet in en probeert die zijn handen in onschuld te wassen.
De enige zekerheid die je hebt in je leven ben ik!!
  Moderator zaterdag 24 januari 2009 @ 21:57:25 #199
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_65369080
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 22:04 schreef Hendrik_ het volgende:

[..]

Die scene was echt tekenend, qua muziek ook :

[ afbeelding ]
jaaaaaa
dat hij er zelfs bang van werd zag ik echt niet aankomen!!

ik dacht dat hij in het geheim wel wat wist of vermoedens had maar hij zag het zelf ook niet aankomen

ben benieuwd naar de rest van de afleveringen iig
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  zaterdag 24 januari 2009 @ 22:32:06 #200
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_65370433
Er is weer een nieuw interessant stuk (vol met spoilers van de aflevering "A Disquiet Follows My Soul"!!) op Galactica-Science geplaatst. Zeer interessant, toch knap dat die mensen (of persoon) zoveel tijd nemen om de sterren te analyseren op basis van screenshots en sterrenkaarten/programma's. Als het nog waar is ook dan maakt dit Battlestar Galactica helemaal geniaal gemaakt en worden mijn vermoedens (en die van TARAraboemdijee) nog eens bevestigd.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als het allemaal klopt tenminste het zal niet de eerste keer zijn dat een serie/aflevering helemaal over-geanalyseerd wordt. Maar goed, dat maakt voor mij niet uit, ik blijf uitkijken naar de volgende aflevering.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')