Lijken me waarschuwingslampen voor het vliegverkeer.quote:Op zondag 11 januari 2009 00:12 schreef yavanna het volgende:
Iemand een idee waar die knipperende lampen voor dienen. Zoals die 'grote' die soms op de voorgrond te zien is.
luchtalarm?quote:Op zondag 11 januari 2009 00:12 schreef yavanna het volgende:
Iemand een idee waar die knipperende lampen voor dienen. Zoals die 'grote' die soms op de voorgrond te zien is.
Ik hoorde laatste dat Israël vele gedwongen burgerspionnen had in Gaza en op de Westoever.quote:Op zondag 11 januari 2009 00:07 schreef sp3c het volgende:
zolang je geen mensen op de grond hebt is het gewoon heel erg lastig om mensen te vinden die niet gevonden willen worden
[..]
Die hoge op de achtergrond wellicht wel, die andere is wel erg laag.quote:Op zondag 11 januari 2009 00:14 schreef NoizEkick het volgende:
[..]
Lijken me waarschuwingslampen voor het vliegverkeer.
Joepie.quote:Op zondag 11 januari 2009 00:18 schreef rakotto het volgende:
En de grond gevechten zijn weer begonnen.
Hier heb je gelijk in, en ik heb er ook niets tegen in te brengenquote:Op zondag 11 januari 2009 00:02 schreef Knip het volgende:
[..]
De Hamas strijders zijn een soort Koningin Wilhelmina?
Hoezo nu weer gedwongen? Hoorde dat fatah in gaza ook informatie doorgeeft aan Israel.quote:Op zondag 11 januari 2009 00:17 schreef IHVK het volgende:
[..]
Ik hoorde laatste dat Israël vele gedwongen burgerspionnen had in Gaza en op de Westoever.
Volgens mij was het bij met het oog op morgen.
Dat waren dus mensen die alles moesten vertellen wat er in de buurt allemaal gebeurde etc.
Maar ik weet natuurlijk niet hoe dat precies werkt.
Ik weet niet meer hoe ze werden gedwongen.quote:Op zondag 11 januari 2009 00:26 schreef Sargon het volgende:
[..]
Hoezo nu weer gedwongen? Hoorde dat fatah in gaza ook informatie doorgeeft aan Israel.
Tsja, zo werken die jokers allemaal, Afghanistan, Irak enz.quote:Op zondag 11 januari 2009 00:04 schreef NoizEkick het volgende:
[..]
Nee, ik heb al eerder gezegd dat het jammer is dat burgers hier de dupe van worden. Maar gezien de werkwijze van Hamas is dat gewoon onvermijdelijk. Hamas is in mijn ogen de enige die op dit moment er voor kan zorgen dat de burgers veilig kunnen zijn.
Ik geloof niet dat er veel banen zijn daar.quote:Op zondag 11 januari 2009 00:38 schreef Knip het volgende:
administratief medewerkers, systeembeheerders, schoonmakers, fabrieksarbeiders...
Nou nou... .22 nog wel.quote:Op zondag 11 januari 2009 00:43 schreef 0100 het volgende:
00:58 IDF okays use of .22 ammo to break up demonstrations (Haaretz)
Er heerst daar een behoorlijke werkloosheid en armoede, bovendien is de stroom afgesloten etc..quote:Op zondag 11 januari 2009 00:38 schreef Knip het volgende:
Ik vraag me af hoe het openbare leven er eigenlijk uit ziet. Ja, er is oorlog en er zijn aanvallen met gewonden en doden, maar het gewone leven moet op de één of andere manier doorgaan. Mensen moeten naar hun werk: administratief medewerkers, systeembeheerders, schoonmakers, fabrieksarbeiders... noem maar op. Ligt alles nu stil en is iedereen met de oorlog bezig of is er nog iets van normaal leven dat doorgaat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |