Dit zit zeer diep bij Moszkowicz. Ivm heftig verleden.quote:Op woensdag 14 januari 2009 23:23 schreef Wup het volgende:
heeft Moszkowicz niets beters te doen met zijn tijd?
Ja en?quote:Op woensdag 14 januari 2009 23:25 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Dit zit zeer diep bij Moszkowicz. Ivm heftig verleden.
De huidige Joodse generatie zou is op moeten houden altijd maar het zielige slachtoffer uit te hangen. Mensen worden dat een beetje zat. Alsof hen de enige zijn die enorm hebben geleden in de jaren 40/45quote:Op woensdag 14 januari 2009 23:25 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Dit zit zeer diep bij Moszkowicz. Ivm heftig verleden.
Hij is geld aan het verdienen en hij zit bij zijn favoriete talkshow aan tafel. Nee dus.quote:Op woensdag 14 januari 2009 23:23 schreef Wup het volgende:
heeft Moszkowicz niets beters te doen met zijn tijd?
Ik vind het ook belachelijk dat van Bommel dit gedaan heeft.quote:Op woensdag 14 januari 2009 23:25 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Ja en?
Hij is opgeleid om emotie te scheiden van de zaken. Prima als hij dat niet doet in zijn prive leven doet, maar hou dat lekker prive.
Bram nodigt zichzelf wel uit als ie weer wat publiciteit nodig heeft.quote:
Ik denk niet dat het alleen om de uitspraak tegen joden draait.quote:Op woensdag 14 januari 2009 23:27 schreef Frasier het volgende:
[..]
De huidige Joodse generatie zou is op moeten houden altijd maar het zielige slachtoffer uit te hangen. Mensen worden dat een beetje zat. Alsof hen de enige zijn die enorm hebben geleden in de jaren 40/45
ja ik ook, en je punt is?quote:Op woensdag 14 januari 2009 23:28 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Ik vind het ook belachelijk dat van Bommel dit gedaan heeft.
Waarom? Van Bommel is toch niet verantwoordelijk voor een paar idioten?quote:Op woensdag 14 januari 2009 23:28 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Ik vind het ook belachelijk dat van Bommel dit gedaan heeft.
ja, want dat is beschavingquote:Op woensdag 14 januari 2009 23:31 schreef Omnifacer het volgende:
Moszko heeft volledig gelijk. Dat gedrocht van een Gretta Duisenberg moet met wortel en tand verwijderd worden uit het publieke debat.
Waarom heeft "Moszko" gelijk dan? Omdat hij Joods is...?quote:Op woensdag 14 januari 2009 23:31 schreef Omnifacer het volgende:
Moszko heeft volledig gelijk. Dat gedrocht van een Gretta Duisenberg moet met wortel en tand verwijderd worden uit het publieke debat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |