Jij ook al?quote:
quote:Zending gesorteerd in sorteercentrum 19-01-2009 Zwolle , intern transport pakketten
hij werkt wel gewoon.quote:Op maandag 19 januari 2009 14:48 schreef Deliah het volgende:
Ik heb 5 euro korting gekregen bij mijn preview voorjaarsbestelling. Lees ik wat beter en staat er: 'Dankjewel voor je bestelling uit de preview-catalogus najaar 2008 ... Deze cadeaubon is geldig tot 31-12-2008 ...'
En dat krijg ik dan 3 weken na de uiterste bruikbaarheidsdatum.
Leuke spulletjes! Geweldige tasquote:Op maandag 19 januari 2009 20:50 schreef Merel1808 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik heb ook weer even de sale geplunderd
De tas had ik al langer, maar mn moeder wilde hem ook
Ja, zie OP.quote:Op maandag 19 januari 2009 23:18 schreef bluejean het volgende:
De mijne staat op 'manco'. Is dat normaal?
Ja, dat had ik dus inderdaad ook, met een simpel wit blousje van de H&M. Dus ik ben inderdaad ook benieuwd hoe deze is. Maar goed, blousjes moet je toch vaak even het strijkijzer overheen halen. Da's dan ook meteen het enige, naast spijkerbroeken, wat ik strijk.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 12:24 schreef Innocence het volgende:
Ik vind die bloes ook mooi, maar het zijn vaak van die kreukstofjes van de H&M. Kun je even laten weten hoe ie is, als je m in huis hebt?
Zending is vanmorgen gesorteerd in Dodrecht! Moet er bijna zijn dus.
Ik heb dat blouseje in het blauw (ook met witte streep) en die kreukt echt héél erg. Als je hem gewoon op een hangertje aan de waslijn hangt en hij droogt, dan ziet hij als hij droog is eruit alsof hij drie weken in een plastic tasje in de hoek gepropt heeft gelegenquote:Op dinsdag 20 januari 2009 12:24 schreef Innocence het volgende:
Ik vind die bloes ook mooi, maar het zijn vaak van die kreukstofjes van de H&M. Kun je even laten weten hoe ie is, als je m in huis hebt?
Zending is vanmorgen gesorteerd in Dodrecht! Moet er bijna zijn dus.
Ik heb altijd wel binnen twee dagen antwoordquote:Op dinsdag 20 januari 2009 14:30 schreef rhubarbje het volgende:
Hoe lang duurt het ongeveer tot je een reactie krijgt van de klantendinges?
Ok, bedankt!quote:Op maandag 19 januari 2009 14:30 schreef NoralyZ het volgende:
Ik heb die rok in de winkel op een pop gezien en ik weet niet of er een rits inzit (zal wel toch), maar hij valt wel mooi wijd! Hij is ook best kort geloof ik.. zeker een tof rokje
quote:Op dinsdag 20 januari 2009 16:38 schreef Linnie20v het volgende:
Toffe manier van 'wat hou ik en wat niet' aangeven
Waar vind je dat laatste shirtje op de website?quote:Op dinsdag 20 januari 2009 16:19 schreef Chanty87 het volgende:
[ afbeelding ]
Rode top = te kort en te klein, groene trui zit echt ongelooflijk slobberig bij m'n middel (en het is een XS) en de blauwe sweatpants zit net te klein. En hij is te kort.
Rest is wel tof![]()
Die is uitverkocht...quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:10 schreef sheonlydreams86 het volgende:
[..]
Waar vind je dat laatste shirtje op de website?
Hmmpf, gaat lekker daar dus.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:20 schreef Noortje. het volgende:
Ik krijg net een factuur binnen met de mededeling dat ik nog 30 euro moet betalen, terwijl ik die bestelling geretourneerd heb. En nu zijn de lijnen van de klantenservice al een halfuur bezet, uiteraard.
Ik kreeg vandaag ook een mooie envelop van de H&M, dat ik binnen zoveel dagen moet betalen blablabla.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:20 schreef Noortje. het volgende:
Ik krijg net een factuur binnen met de mededeling dat ik nog 30 euro moet betalen, terwijl ik die bestelling geretourneerd heb. En nu zijn de lijnen van de klantenservice al een halfuur bezet, uiteraard.
Ja klopt, dat had ik ook (zelfde datum erop), maar op Mijn Pagina staat het ook nog steeds.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:51 schreef Linnie20v het volgende:
[..]
Ik kreeg vandaag ook een mooie envelop van de H&M, dat ik binnen zoveel dagen moet betalen blablabla.
Maar ze hebben altijd een grote achterstand op moment van verwerken. Er staat op mijn brief 12-01 ...
en het is vandaag al de 20e
Niets van aantrekken dus, je moet gewoon mijn pagina in de gaten houden
Vind 'm ook een beetje clownig.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 17:37 schreef Daph_ het volgende:
De witte blouse (zie vorige pagina) gaat terug. Als ik dat ding aan heb, heb ik weer het idee dat ik 20 kilo meer weeg (minstens). Voel me er niet happy in.
Ik vond hem wel leuk, zoals ie op de site staat. Er zit alleen totaal geen vorm in en aan de bovenkant zit een soort elastiek wat een beetje schuurtquote:Op dinsdag 20 januari 2009 19:10 schreef Psych-case het volgende:
[..]
Vind 'm ook een beetje clownig.
Ja, doe ik ook altijdquote:Op woensdag 21 januari 2009 15:43 schreef bluejean het volgende:
Bij mij zat de kleding niet in een doos, maar in een zak. Kan ik de kleding die ik wil retourneren in diezelfde zak terugsturen?
Leuke dingen allemaalquote:Op woensdag 21 januari 2009 15:59 schreef Sabinee het volgende:
Mijn bestelling(Bloemenjurkje en pumps komen begin februari, bikini en groene jurkje pas begin maart
)
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |