Greene is de gangmaker in de groep.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 23:35 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
GrapjasWaarom Derijck weg en Greene behouden
Maar we worden dus weer voor de gek gehouden door Bosz. Eerst zegt hij dat er pas spelers komen als er spelers verkocht zijn, en nu komt hij opeens met het verhaal dat er alleen spelers gehaald worden bij grote verkoopquote:Feyenoord en ADO Den Haag akkoord over Derijck en Buijs
ADO Den Haag heeft zijn zinnen gezet op Timothy Derijck en Danny Buijs (foto). Met Feyenoord is de club uit de Hofstad al tot een vergelijk gekomen.
Derijck (21) en Buijs (26) hebben beiden weinig zicht op veel speeltijd bij Feyenoord. De Rotterdamse club was dan ook bereid mee te werken aan een afscheid van het overbodige tweetal. ADO Den Haag is er met Feyenoord al uit, maar moet ook rond komen met de twee spelers.
Trainer André Wetzel bevestigde dat de onderhandelingen met de twee Feyenoorders in een vergevorderd stadium zitten. 'Ik hoop dat we een van de twee, maar het liefst allebei, voor de wedstrijd tegen Heracles kunnen aantrekken', zei de coach tegen het Algemeen Dagblad.
Gaat weer lekker....quote:Businessclub teleurgesteld in visie Feyenoord
De nieuwe voorzitter van de businessclub van Feyenoord, Aad de Vries, is teleurgesteld dat er vanuit het bestuur geen visie is neergelegd over de sanering van de club.
'Wij doen ons best om de schuld kleiner te maken', aldus De Vries. 'Maar we hebben niet gehoord hoe het financiële gat gedicht gaat worden en hoe we er voor zorgen dat Feyenoord de komende periode weer in
de top drie gaat meedoen. Dat is teleurstellend.'
Gudde noemt het vasthouden aan het vernieuwde topsportklimaat, de nieuwe accommodatie en de ontwikkeling van de jeugd als anaknopingspunten.
2x verliezen tegen Heerenveen en hij is weg.quote:AD: relatie tussen spelers en Verbeek nog steeds heel broos
Net als Johan Derksen in het programma Voetbal International van gisteren, gaat ook het Algemeen Dagblad in op de volgens de krant nog steeds heel broze relatie tussen de spelers en coach Verbeek. 'Onbegrip, sarcasme en cynisme kwamen in de spelersgroep voortdurend aan de oppervlakte; nergens was chemie of oprechte steun zichtbaar. Van muiterij was geen sprake, wel van een soort stilzwijgend protest,' aldus de krant over de gevoelens tijdens het trainingskamp in Belek.
'De ergernis van de spelers zit hem niet zozeer in de trainingsintensiteit, maar vooral in Verbeeks communicatieve vaardigheden. Gechargeerd gezegd vinden ze hun coach maar een vreemde vogel, die op voetbaltactisch gebied tekortschiet en wiens kennis weinig raakvlak heeft met de dagelijkse realiteit. Verbeek heeft zijn rigoureuze koers weliswaar op details bijgesteld en probeert meer te luisteren naar zijn spelers, maar wezenlijk veranderde het nog weinig.'
Lukt hem niet.quote:
Ik denk niet dat Feyenoord Fortuna-stijl gaat meemaken.quote:Op woensdag 14 januari 2009 07:34 schreef Happel het volgende:
[..]
Lukt hem niet.
Feijenoord zal in een nog dieper dal terecht komen, zodra de bom barst. Krijgen we nog magere jaren, Fortuna stijl. Zonde, maar ook zoals het nu gaat kunnen we niet verder...
Nou er zal dondersveel moeten gebeuren wil het de komende jaren weer gaan lopen. Heb nu niet direct het idee dat ze bij Feijenoord zo dramatisch bezig zijn als in het verleden. Valt echter weinig over te zeggen en de geluiden klinken niet echt positief.quote:Op woensdag 14 januari 2009 07:36 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Feyenoord Fortuna-stijl gaat meemaken.
Daar is de club te groot voor en Nederland te klein.
En wat lost het op?quote:
Wat ben je toch simpel, wat verwacht je nou als er 2 spelers voor een totaalbedrag van pak hem beet 6 ton verkocht worden, dat Feyenoord een speler van 3 miljoen gaat halen? Doe je ogen eens open, ER IS GEEN GELD!!quote:Op woensdag 14 januari 2009 06:00 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Mooi zo!
[..]
Maar we worden dus weer voor de gek gehouden door Bosz. Eerst zegt hij dat er pas spelers komen als er spelers verkocht zijn, en nu komt hij opeens met het verhaal dat er alleen spelers gehaald worden bij grote verkoop![]()
![]()
![]()
Bosz vuile leugenaar
Dat werd ons wel voorgehouden.quote:Op woensdag 14 januari 2009 09:44 schreef Luni het volgende:
[..]
Wat ben je toch simpel, wat verwacht je nou als er 2 spelers voor een totaalbedrag van pak hem beet 6 ton verkocht worden, dat Feyenoord een speler van 3 miljoen gaat halen? Doe je ogen eens open, ER IS GEEN GELD!!
Nu die 2 andere pipo's weg zijn zou dat nu dus eigenlijk wel moeten lukken toch?quote:Op dinsdag 13 januari 2009 23:06 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Jammer dat er niet zelfs in het loonbudget geen ruimte is voor transfervrije spelers. Ragnar Klavan zou ik bijvoorbeeld graag zien komen. Goede mentaliteit, goede instelling, gewoon een goede verdediger voor de Eredivisie en kan nog groeien. Bovendien kan hij in de hele verdediging worden opgesteld. Gewoon transfervrij maarja...
Voorlopig moeten we het met dit zooitje doen.
Nee zelfs Klavan is onhaalbaar voor ons.quote:Op woensdag 14 januari 2009 09:58 schreef ursel het volgende:
[..]
Nu die 2 andere pipo's weg zijn zou dat nu dus eigenlijk wel moeten lukken toch?
Bosz had het natuurlijk over spelers die geld opleveren. Voor het bedrag van Buijs en Derijck kan je drie lollies kopen.quote:Op woensdag 14 januari 2009 06:00 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Mooi zo!
[..]
Maar we worden dus weer voor de gek gehouden door Bosz. Eerst zegt hij dat er pas spelers komen als er spelers verkocht zijn, en nu komt hij opeens met het verhaal dat er alleen spelers gehaald worden bij grote verkoop![]()
![]()
![]()
Bosz vuile leugenaar
quote:Op woensdag 14 januari 2009 09:58 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Dat werd ons wel voorgehouden.
In het begin van het seizoen had je er anders toch nog wel genoeg vertrouwen in.quote:Op woensdag 14 januari 2009 07:39 schreef Happel het volgende:
[..]
Nou er zal dondersveel moeten gebeuren wil het de komende jaren weer gaan lopen. Heb nu niet direct het idee dat ze bij Feijenoord zo dramatisch bezig zijn als in het verleden. Valt echter weinig over te zeggen en de geluiden klinken niet echt positief.
Bosz heeft er wat van proberen te maken en echt geen slechte aankopen gedaan. Heeft alleen niet uitgepakt zoals het zou moeten. Ook dat werpt ons weer jaren terug. Nee, die gifbeker zal voorlopig niet lopen...
De situatie was op het moment ook heel anders geweest als we niet al die blessures hadden..quote:Op woensdag 14 januari 2009 12:55 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
In het begin van het seizoen had je er anders toch nog wel genoeg vertrouwen in.
DeRijck wil zelf weg, en geef hem eens ongelijk, eerst wordt het vertrouwen in je opgezegd en mag je op zoek naar een andere club, maar als de nood hoog is mag je opeens wel op komen draven. Jammer dat hij gaat, was voor dit jaar wel een goede backup geweest, hopelijk blijven de blessures wat weg komende maanden.quote:Op woensdag 14 januari 2009 10:15 schreef BertMaalderink het volgende:
[..]
Bosz had het natuurlijk over spelers die geld opleveren. Voor het bedrag van Buijs en Derijck kan je drie lollies kopen.
Daarom snap ik eigenlijk ook niet dat ze van Derijck af willen. Met de verkoop schiet je financieel amper wat op en je bent wel weer een back-up voor je verdediging kwijt. Volgens mij hebben ze hem de belofte gemaakt dat hij weg mocht. Hadden ze beter niet kunnen doen.
quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:04 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
De situatie was op het moment ook heel anders geweest als we niet al die blessures hadden..
Als je wint en fit bent doen randzaken er over het algemeen niet toe, nu heb je gewoon een selectie die er de brui aan geeft. Ik begin toch steeds meer te hopen op een eigen vertrek van Verbeek (die kans is minimaal ). Het werkt gewoon niet.. aan de ene kant wil ik die grafspelers hun zin weer niet geven maarja.. Het zou beter voor Feyenoord zijn heb ik het gevoel. Al zullen we dan wel weer geen goede trainer kunnen betalen..
quote:Feyenoord verbreekt samenwerking met Verbeek
14/01/2009 14:17
Gertjan Verbeek is niet langer meer de trainer van Feyenoord. De 46-jarige oefenmeester is woensdag door de Rotterdamse clubleiding ontslagen.
Verbeek is slachtoffer geworden van de slechte resultaten van Feyenoord en genoot bij een groot deel van de spelersgroep geen vertrouwen meer. Dat kwam vorige week pijnlijk aan het licht tijdens een mislukt trainingskamp in het Turkse Belek.
Feyenoord bezet halverwege het Eredivisieseizoen de twaalfde plaats op de ranglijst. De ploeg slaagde er verder niet in te overwinteren in het UEFA Cup-toernooi.
Mwah, ik denk dat nadat er in Turkije is gebleken dat ze nog steeds niet naar elkaar toe zijn gegroeid en er juist nog meer afstand is gekomen tussen spelersgroep en trainer, dat ze er daarom maar een einde aan hebben gemaakt. Het is logisch, maar o zo jammer dat die luie Henk Timmertjes hun zin krijgen.quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:25 schreef BertMaalderink het volgende:
Denk dat er in Turkije iets goed fout is gegaan. En dan niet eens in sportief opzicht.
ik wist niet dat een trainingskamp ook kon mislukkenquote:Dat kwam vorige week pijnlijk aan het licht tijdens een mislukt trainingskamp in het Turkse Belek.
Nou, ik denk het niet.quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:30 schreef Scorpie het volgende:
Hm, ik weet nou niet of dit positief gaat uitpakken voor jullie.
Je doet iets met een doel (of meerdere doelen).quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:33 schreef DJ_Ryow het volgende:
[..]
ik wist niet dat een trainingskamp ook kon mislukken
Whehe.. Leo.quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:35 schreef DivineJester het volgende:
Jammer. Nu hopen dat een nieuwe trainer (of interim, misschien is Don Leo wel beschikbaar) voor weinig kan komen en dat de selectie voor hem wel wil werken...
Je zult toch een trainer moeten aanstellen nu die óók een goede psycholoog is.quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:37 schreef ursel het volgende:
[..]
Whehe.. Leo.
Mja, met een cirkel blijft die terug komen ja..
quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:41 schreef Nashje het volgende:
Hahahaha. Avatar maar weer veranderen D-K
Amateurclub HHC heeft het twee jaar redelijk gedaan in de beker, misschien is die trainer beschikbaar?quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:41 schreef Gert het volgende:
[..]
Je zult toch een trainer moeten aanstellen nu die óók een goede psycholoog is.
Maar eerst moet Biseswar verkocht worden, anders is er niet eens géld voor een nieuwe trainer.
Héél jammer dit. Misschien onvermijdelijk, maar: toch triest dat een trainer met zo'n instelling het veld moet ruimen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |