yep, die andere is 12:53 of 00:53quote:Op zaterdag 10 januari 2009 12:06 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Op die rechtse is het 22..45u, toch?
Die linker weet ik niet.
Thanx, ik snapte er al geen moer van.quote:Op zaterdag 10 januari 2009 17:44 schreef AcerOne het volgende:
[..]
yep, die andere is 12:53 of 00:53
links en rechts zijn uren, midden zijn blokjes van 5 minuten met bovenin 4 streepjes voor de minuten.
Ik heb het vermoeden dat KopieerMachine iets anders bedoelt....quote:Op zondag 11 januari 2009 00:44 schreef AcerOne het volgende:
als het een rotorgewicht heeft wel, anders gewoon met de hand opwinden toch?
rotor draait links en rechts, op en neer blijft rotor staan lijkt me.
En dat terwijl Rolex zoveel golfevenementen sponsort?quote:Op zondag 11 januari 2009 21:08 schreef ForrestX het volgende:
[..]
Ik heb het vermoeden dat KopieerMachine iets anders bedoelt....
@KM
Volgens mij vallen de onvloeden van beweging reuze mee. Golfen is niet gezond voor het uurwerk door de schokken..maar voor de rest...
Juist doordat je beweegt zal slijtage van onderdelen veel beter verdeeld worden over de assen en tandwielen. In dit opzicht wordt de werking of slijtage dus positief beivloed.
Vroeger bij zakhorloges die vaak lane tijd in 1 positie hingen concentreerde slijtage zich veel meer op 1 punt. Om dit tegen te gaan heeft met de tourbillon uitgevonden.
Dan moeten die golfers elke wedstrijd weer een nieuwe rolex kopenquote:Op zondag 11 januari 2009 21:24 schreef Repeat het volgende:
[..]
En dat terwijl Rolex zoveel golfevenementen sponsort?
quote:Op zondag 11 januari 2009 21:08 schreef ForrestX het volgende:
[..]
Ik heb het vermoeden dat KopieerMachine iets anders bedoelt....
Dispuutsgenoot heeft er 1. Hij is er erg over te spreken. Imo echt een design ding en je pols moet het kunnen hebben.quote:
Waar zijn de wijzers????quote:Op zondag 11 januari 2009 23:11 schreef Angeliquetje het volgende:
Zeer geavanceerd apparaat. Ik kan je t volgende uitleggen:
- Protection: Het is een veilig horloge
- Casio: Het merk
- Illuminator: ??
- shock resist: Hij kan tegen schokken
de rest heb ik even geen zin in dat komt later, mooi ding!
jezus wat is dat glas naar de klote geholpen zegquote:Op maandag 12 januari 2009 13:00 schreef julian6 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Anderhalf jaar oud
als het kunststof 'glas' is, is dit wat je MOET hebben:quote:Op maandag 12 januari 2009 13:05 schreef Repeat het volgende:
[..]
jezus wat is dat glas naar de klote geholpen zeg
Hij is iets minder dof dan op de foto lijkt, komt door de belichting.quote:Op maandag 12 januari 2009 13:20 schreef ForrestX het volgende:
[..]
als het kunststof 'glas' is, is dit wat je MOET hebben:
[ afbeelding ]
of makkelijker: (ik dacht gewoon bij de Halfords te krijgen, en anders bij de eerste beste telefoonboer...)
[ afbeelding ]
Hangt van het horloge af.. maar je moet ook kijken of de wijzerplaat niet te groot is voor je pols (u boat bijv.) ik heb zelf ook dunne polsen en meeste horloges zien er toch wel erg groot uit op mijn pols!quote:Op maandag 12 januari 2009 15:50 schreef Blaxje het volgende:
Ik heb een vraag die jullie wellicht als dom zullen beschouwen, toch stel ik 'm. Ik ga binnenkort een aardig horloge kopen en het wordt m'n eerste. Nu heb ik voor een jongeman behoorlijk smalle, dunne polsen. Hoe kan ik het makkelijkst een bandje van een horloge in laten korten? Doen horlogemakers/juweliers dit, of moet ik het over laten aan bepaalde professionals?
Alvast bedankt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |