Scary Movie 4 ?quote:Op zaterdag 17 januari 2009 20:07 schreef TLC het volgende:
Ik weet de titel niet, want ik viel vannacht midden in de film![]()
Het was op de BBC met o.a. Leslie Nielsen, ontzettend flauwe film waarin War of the World en Saw op de hak werden genomen.
De film was weliswaar erg flauw, maar dat maakt hem ook wel leuk![]()
Vooral het einde met de Saw parodie was hilarisch![]()
Denk er even over na, nu is het nog leukquote:Op dinsdag 13 januari 2009 22:07 schreef Timo20 het volgende:
Prison Break: Seizoen 2
Het eerste seizoen was al geweldig maar dit seizoen vond ik waarschijnlijk nog beter. Meer diepgang in de personages, goed uitgewerkte verhaal lijnen, soms wat humor van met name T-Bag en gewoon ontzettende snelle, spannende actie.
Ontzettend verslavend, kon er geen genoeg van krijgen. Snel seizoen 3 aanschaffen!
Thanks, ik hou het in de gatenquote:Op zaterdag 17 januari 2009 23:03 schreef SaintOfKillers het volgende:
Er komt binnenkort een film uit over hetzelfde verhaal, dit jaar was dat de Braziliaanse oscarinzending: http://www.imdb.com/title/tt1280567/
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarnaast Gomorra gezien... een echt andersoortige maffiafilm! de verschillende verhaallijnen die zomaar ergens beginnen en ook niet echt netjes hollywood-achtig ten einde komen maken het interessant en realistisch. Toch daarom moeilijker om te volgen: 7,5
Hiernaast nog Australia gezien... viel enigszins tegen, met name door Nicole Kidman die er nu als een plastic gebotoxt alientje de hele film als 'an English lady' doorworstelt, wat natuurlijk niet lukt als je eruit ziet als een alien zonder expressie...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.. Wel prachtige beelden en de rest vh verhaal is absoluut de moeite waard... maar ja, ze speelt zo'n grote rol, dat ze toch flink wat puntjes meesleept: 7,3Dromen zijn voorgevoelens van dingen die je in staat bent daadwerkelijk te verwerkelijken
Dat heb ik me nou geen moment afgevraagd.quote:Op zondag 18 januari 2009 13:30 schreef Falco het volgende:
Lars and the Real Girl
..... Ook vroeg ik me af wanneer iemand nou eens met een mes in die pop zou gaan snijden en Lars uit zijn waanwereld zou helpen.
Haha... inderdaad.quote:Op zondag 18 januari 2009 14:12 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat heb ik me nou geen moment afgevraagd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Verder weinig opmerkingen over deze film. Het is zeker een aanrader met goed acteerwerk !
Ik vond het liefdes verhaal erin zo klote. Ben ook gestopt met kijken toen dit een beetje naar boven kwam. Die scène met die homo's was wel geniaal.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 20:36 schreef Timo20 het volgende:
Gisteren in de sneak:
Zack and Miri Make a Porno
Kevin Smith`s nieuwste film is alles wat je mag verwachten van een film met een dergelijke naam die door Smith geregisseerd wordt. Er zitten genoeg humoristische scenes in en heb dan ook goed gelachen. Maar voor het grootste gedeelte was het wel ontzettend plat en vlogen de pies- en poep grappen je om de oren. Dat had zeker minder gekund.
Een leuke comedy voor tussendoor en vermakelijk zo lang `t duurt, maar zeker niet meer dan dat.
IMDB Cijfer: 7,5/10
Mijn Cijfer: 6,5/10
Ach ja, die onderbroekenlol was ik ook al vrij snel zat eigenlijk. Seks, seks, seks.... de hele film door en zo grof mogelijk. Daar kun je dus wel naar kijken, maar als ze er dan een romance in gooien kun je er niet meer tegen?quote:Op zondag 18 januari 2009 23:39 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Ik vond het liefdes verhaal erin zo klote. Ben ook gestopt met kijken toen dit een beetje naar boven kwam. Die scène met die homo's was wel geniaal.
quote:Op zondag 18 januari 2009 20:04 schreef Karina het volgende:
Slumdog Millionaire
Arme Indiaase jongen doet mee aan de Indiase versie van Weekend Millionaires.Mooie film inderdaad, maar je geeft hier wel erg veel info weg!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het staat toch in een spoiler ?quote:Op maandag 19 januari 2009 22:18 schreef kletskop het volgende:
[..]
Mooie film inderdaad, maar je geeft hier wel erg veel info weg!
ik vond m tegenvallen. weinig origineel.quote:
Dat is wel jammer.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 13:03 schreef mschol het volgende:
[..]
bijna in slaap gevallen bij die film....
quote:Op zondag 18 januari 2009 23:27 schreef Edwinuss het volgende:
3:10 to Yuma
[ afbeelding ]
Op verzoek van een collega net deze film gekeken, ik had er geen verwachtingen van en kende de titel ook niet. Wist niet eens waar de film over ging ( dit ga ik vaker doen, kan je lekker zonder vooroordeel een film kijken ) maar het bleek een soort western film te zijn.
Niet mijn favoriete genre..
Toch behoorlijk vermaakt tijdens het kijken van de film. Hoewel ik sommige dingen nog niet echt snap, maar toch ook wel weerJe lijkt mij wel. Kreeg advies om dit te kijken en ik hou ook niet van Westerns maar vond deze vet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Verder weinig opmerkingen over deze film. Het is zeker een aanrader met goed acteerwerk !
Je spoiler klopt grotendeels.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 20 januari 2009 16:52 schreef BluesRebel het volgende:
[..]
Je lijkt mij wel. Kreeg advies om dit te kijken en ik hou ook niet van Westerns maar vond deze vet.
Je spoiler klopt grotendeels.Zou ook heel goed kunnen. Al met al een tof verhaalSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Deel 2 zou kunnen. Maar het lijkt mij niet echt een logische stap.
Ik vond deze film echt prima! Geen 10 ofzo, maar wel een 7. De actie was lekker, leuke acteurs, onzinnige toevalligheden en allemaal spannend. Oké, de baden deden me aan de Matrix denken en ik vond de hele film ook wel heroes-achtig, maar toch, ik had juist het idee dat de chaotische scenes en de toevalligheden je dezelfde verwarring deden voelen aan de hoofdpersoon.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 13:09 schreef BluesRebel het volgende:
Gisteren Wanted gezien.
Wat een stuk stront
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |