Ik niet, want er rijden maar weinig auto's op de fietspaden.quote:Op zaterdag 27 december 2008 12:08 schreef Adelante het volgende:
[..]
met fiets voel ik me minder veilig als in auto hier in het centrum
Valt mee hoor. Pijn begint al af te zakken maar ik had er vannacht veel last van. Had een kruik gemaakt van een colafles met heet water erin, maar echt helpen deed dat niet. Oh en ik had ook nog migraine.quote:
Kinderen, hun ouders en misverstanden; ze horen bij elkaarquote:Op zaterdag 27 december 2008 12:29 schreef motorbloempje het volgende:
Mn moeder had hier meegelezen en gelezen dat ik 't niet zo leuk vond hoe ze gisteren reageerde toen ik zei dat we later waren en ook niet zo laat weer weggingen. Ze was er helemaal van slag door toen ze dit las/hoorde en bleek het totaal niet zo bedoeld te hebben (je had gelijk Liejan) maargoed, ik was ook weer van slag door de manier waarop ze het zei, dus het was gewoon een naar misverstand..
wat heb jij een hippe moeder! die leest op Fokquote:Op zaterdag 27 december 2008 12:29 schreef motorbloempje het volgende:
ik ben niet aangekomen! Ik herhaal: ik ben niet aangekomen!zat nog op het zelfde gewicht als voor de kerst
Mn moeder had hier meegelezen en gelezen dat ik 't niet zo leuk vond hoe ze gisteren reageerde toen ik zei dat we later waren en ook niet zo laat weer weggingen. Ze was er helemaal van slag door toen ze dit las/hoorde en bleek het totaal niet zo bedoeld te hebben (je had gelijk Liejan) maargoed, ik was ook weer van slag door de manier waarop ze het zei, dus het was gewoon een naar misverstand..
heb jij een seksleven dan?quote:Op zaterdag 27 december 2008 12:42 schreef Viking84 het volgende:
TVP.
En een moeder die mee leest op Fok! The horror. Ik zou niks meer over m'n seksleven posten
.
Uhhh, jawel hoorquote:Op zaterdag 27 december 2008 12:43 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb een nieuwe goeroe
maar wacht.. 't ging niet helemaal gezond hè?
oh, dan ben je wel gewoon heel terecht mijn nieuwe goeroequote:Op zaterdag 27 december 2008 12:45 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Uhhh, jawel hoorDe kinderen waren met de teiltjes in de weer. Ik niet hoor
Ja met m'n wekker jeweettogquote:Op zaterdag 27 december 2008 12:43 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
heb jij een seksleven dan?![]()
Greyssie!quote:Op zaterdag 27 december 2008 12:45 schreef Greys het volgende:
Wat goed Elisa!
Mo, ook super dat je qua gewicht gelijk bent gebleven!En je moeder op Fok!
![]()
Vikje!
Die 256MB had ik dus ook, voor het roze netbookje, kan je nagaan hoe ik zat te vloeken af en toe, zo traag!quote:Op zaterdag 27 december 2008 12:54 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Greyssie!.
Wij zijn hier met pc's aan het klooien vandaag. Als het even mee zit heb ik aan het einde van de dag een 'nieuwe' pc met dual core en als mijn ouders geluk hebben krijgen zij ook een 'nieuw' pc'tje van de overgebleven onderdelen(ze hebben nu slechts 256 mb geheugen en hun pc is retetraag
).
tip: ga tussen 18 en 20 uur, stuk rustigerquote:Op zaterdag 27 december 2008 13:15 schreef Greys het volgende:
DML
Héél goed van je dat je daarna verder bent gereden. Erg knap van je. Dat maakt ook dat je morgen naar Thialf kunt rijden, komt helemaal goed!
Ik blijf ook lekker thuis, het hele weekend. Nog wel even de deur uit om boodschapjes te doen enzo, maar geen gekke dingen, druk genoeg geweest gister en eergister. Gister ook weer laat geworden en vanmorgen vroeg de crematie gehad, dus misschien straks even een tukkie doen tussendoor. Merk nu pas hoe moe ik ben na al dat gehol en gevlieg.
Heer G wil nog naar de Ikea vanmiddag voor een nieuwe stoel. De Ikea. Zaterdag. Drukte. Hmpf.
+1 ik ga vaak nog ff om 19:30 boodschappen doen op zaterdag, dan heb je geen blérende kinderen in overvolle winkelkarren voor je bij de kassaquote:Op zaterdag 27 december 2008 13:18 schreef Beessie-Jen het volgende:
bleeeghh Ikea op zaterdag... the horror...
ik vind de supermarkt op zaterdag al walgelijk
dat zeg ikquote:Op zaterdag 27 december 2008 13:20 schreef Adelante het volgende:
[..]
tip: ga tussen 18 en 20 uur, stuk rustiger
Ja, afgelopen woensdag al bij het afscheid nemen. Zijn broer heeft de rest van de tijd met de foto aan zijn hart gedrukt gestaan en was er heel blij mee. Hij had het er nu weer over. Heel fijn dat het zo goed vielquote:Op zaterdag 27 december 2008 13:22 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Greys, heb je de foto nog gegeven?
Jaquote:Op zaterdag 27 december 2008 13:27 schreef sigme het volgende:
Sperziebonen doppen?
Ben je al bij de huisarts geweest?
Dat je de boontjes uit de sperzieboon haalt? Waarom?quote:
Nee, dat je de puntjes eraf haaltquote:Op zaterdag 27 december 2008 13:47 schreef sigme het volgende:
[..]
Dat je de boontjes uit de sperzieboon haalt? Waarom?
Doe dat. gvd.
De kuikens leven weerquote:Op zaterdag 27 december 2008 13:09 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Yeuj voor Elisa![]()
Hoe is het met je kuikens?
dan gefelie met je na-kerst-fok-secret-santa-pakje!quote:
Ik kom pas net in mijn eigen huisje aan, dus weet niet of de post al is geweest. Maar als ik de enige ben die niks heeft zou ik het gewoon door laten gaan hoor! Stel dat er veel meer zijn, dan is het misschien beter om het wat later te doen. Ik geloof sws dat PF het om 22 uur had geplanned, maar dan ben ik al weg, ik ga hier rond half 9 de deur uit....quote:Op zaterdag 27 december 2008 14:31 schreef mspoez het volgende:
Is de post al geweest Conleche? Misschien komt het vandaag... en anders stellen we het openmaken toch nog een dagje of twee uit, er waren er meer die nog niets hadden geloof ik. Is dat een idee?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |