Het heeft niks te maken met het Webster-arrest, hierbij mag je alleen overstappen naar een club die niet onder dezelfde bond valt, mocht hij hier gebruik van maken dan mag hij alleen naar buitenlandse clubs..quote:Op dinsdag 6 januari 2009 12:28 schreef Lamzak_ het volgende:
Heeft te maken met dat Websterarrest, hij speelde drie jaar bij twente en mocht tegen minimale afkoopsom zijn contract afkopen als hij geen verlenging kreeg, het lijkt mij dat dit de enige manier was om nog WAT voor hem te vangen...
quote:Op dinsdag 6 januari 2009 12:06 schreef ub40_bboy het volgende:
HHAHAHAHAHH MUNSTERMAN HAHHAHAHAHHAHAA
quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 21:14 schreef Angstgegner het volgende:
Zal ik jullie gelijk even uit de droom helpen. Zolang Joop Munsterman voorzitter is van FC Twente - en dat is hij nog heel lang - gaat Wielaert echt niet naar Ajax en al helemaal niet voor de prijs die Ajax voor hem over heeft. Siem de Jong hebben we niet nodig, want Twente hoopt binnenkort de Zweedse middenvelder Petter Andersson van Hammarby te presenteren. Dag Ajax.
quote:Op zondag 10 augustus 2008 16:34 schreef Angstgegner het volgende:
[..]
Dat klopt als een bus, je vergeet er alleen bij te zeggen dat Ajax nooit van zijn kwaliteiten zal kunnen genieten, want onze Joop laat hem niet naar Ajax gaan. Ik sluit niet uit dat Wielaert volgend seizoen alsnog een buitenlandse klapper gaat maken, maar Ajax, nee, jammer jongens. Ik zou het toch maar weer eens proberen bij Aaron Mokoena als ik jullie was..
Zo lust ik er ook nog een paar over die dorpsgek die bij jullie aan het roer staat. Zo kun je elke voorzitter van iedere club wel aanpakken denk ik..quote:
Je bedoelt natuurlijk PSV in dit verhaal?quote:Op dinsdag 6 januari 2009 12:41 schreef ElYefe het volgende:
[..]
Zo lust ik er ook nog een paar over die dorpsgek die bij jullie aan het roer staat. Zo kun je elke voorzitter van iedere club wel aanpakken denk ik..
Het punt is gewoon dat wanneer Ajax met een zak geld komt er voor geen enkele provinciale club (op AZ na) iets tegen is te doen. Zie Groningen, zie Heerenveen en nu is Twente aan de beurt. Dat is toch al jaren het beleid bij Ajax? Wanneer de subtoppers te dichtbij komen, kopen ze die leeg. Ik geef ze geen ongelijk want Twente koopt weer bij de clubs onder hun, en Real weer bij Ajaz enz.
Toevallig vangt Twente nu niet zoveel ivm die gelimiteerde transfersom, maar ik denk dat Joop z'n redenen heeft gehad om zo'n contract af te sluiten.
PSV had ook gekund ja... Dat is toch gewoon hoe het spelletje werkt. Iedereen shopt bij de clubs die onder je staat.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 12:42 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Je bedoelt natuurlijk PSV in dit verhaal?
True, maar met het nieuws van Wielaert in je achterhoofd nemen de emoties soms de overhand ten opzichte an het realismequote:Op dinsdag 6 januari 2009 12:50 schreef Pizzakoppo het volgende:
Klopt, maar ik vind je opmerking dat Ajax het doet omdat de subtoppers dichterbij komen een flinke calimero opmerking hoor, het is simpel, des te beter de subtoppers blijven presteren des te interessanter ze worden voor Ajax en PSV. En dat heeft niks te maken met de gedachte ergens in hun achterhoofd dat ze maar snel de subtoppers moeten leegkopen WANT ANDERS komen ze te dichtbij...
Excuses, was een quotequote:Op dinsdag 6 januari 2009 12:33 schreef sjuuul het volgende:
[..]
Het heeft niks te maken met het Webster-arrest, hierbij mag je alleen overstappen naar een club die niet onder dezelfde bond valt, mocht hij hier gebruik van maken dan mag hij alleen naar buitenlandse clubs..
Doe niet zo belachelijk.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 12:06 schreef ub40_bboy het volgende:
HHAHAHAHAHH MUNSTERMAN HAHHAHAHAHHAHAA
Die dorpsgek heb ik ook regelmatig bekritiseerd, maar denk dat je tot minder kritische punten komt als je in 4 jaar Jan Smit gaat graven dan wanneer je objectief 4 jaar Munsterman onder de loep left. Smit zegt ook vaak genoeg waar het op staat, ook al is dat niet wat de supporters willen horen. Munsterman daarentegen zegt me net iets te vaak wat iedereen wil horen, anders je het vervolgens niet kunt waarmaken mag je ook op de blaren zitten.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 12:41 schreef ElYefe het volgende:
[..]
Zo lust ik er ook nog een paar over die dorpsgek die bij jullie aan het roer staat.
Er zijn ook genoeg voorzitters die je niet op zo'n manier kunt aanpakken.quote:Zo kun je elke voorzitter van iedere club wel aanpakken denk ik..
Dat is inderdaad al jaren het beleid bij de topclubs, maar dat was jaren geleden toch niet anders? Alleen nu is het zo dat Ajax het nog kan veroorloven om de toppers bij subtoppers te kopen, voor PSV en Feyenoord is dat tegenwoordig financieel onhaalbaar.quote:Het punt is gewoon dat wanneer Ajax met een zak geld komt er voor geen enkele provinciale club (op AZ na) iets tegen is te doen. Zie Groningen, zie Heerenveen en nu is Twente aan de beurt. Dat is toch al jaren het beleid bij Ajax? Wanneer de subtoppers te dichtbij komen, kopen ze die leeg. Ik geef ze geen ongelijk want Twente koopt weer bij de clubs onder hun, en Real weer bij Ajaz enz.
Dat denk ik ook wel, maar het gaat erom dat hij als voorzitter wat belooft en zijn woord vervolgens weinig waard blijkt.quote:Toevallig vangt Twente nu niet zoveel ivm die gelimiteerde transfersom, maar ik denk dat Joop z'n redenen heeft gehad om zo'n contract af te sluiten.
Inderdaad, eindelijk een team dat ook in europa lekker op hun eigen manier blijft voetballen en ook durft te voetballen!quote:Op dinsdag 6 januari 2009 13:05 schreef Nashje het volgende:
[..]
Doe niet zo belachelijk.
Ik ben blij met Wielaert. Helaas voor Twente, maarja zo gaat dat nu eenmaal. Ik hoop dat julie het elftal een beetje op de been kunnen houden, want Twente is en blijft een mooi ploegje. Vooral in de UEFA Cup vind ik dat mooi om te zien.
3 miljoen euro dus.quote:Ajax denkt Robbie Wielaert per direct over te nemen van FC Twente
ENSCHEDE – In navolging van Eljero Elia wil Ajax Robbie Wielaert met onmiddellijke ingang overnemen van FC Twente. De kans is levensgroot dat de aanvoerder wél daadwerkelijk naar Amsterdam vertrekt. Ajax hoopt gebruik te maken van de clausule die de verdediger onlangs drie weken geleden in zijn nieuwe contract liet opnemen.
Wielaert mag vertrekken voor een gelimiteerde afkoopsom van drie miljoen euro, een bedrag dat de Amsterdammers graag voor hem willen neertellen. Ajax probeerde de verdediger in augustus ook al vast te leggen, maar FC Twente ging dwars voor de transfer liggen. Nu er een gelimiteerde afkoopsom in het contract van Wielaert is opgenomen, lijkt de club uit Enschede kansloos.
FC Twente wil het contract met middenvelder Wout Brama openbreken en verlengen tot 2012.
Ik heb nu geen zin en tijd om te reagerenquote:Op dinsdag 6 januari 2009 13:09 schreef Blawh het volgende:
[..]
Die dorpsgek heb ik ook regelmatig bekritiseerd, maar denk dat je tot minder kritische punten komt als je in 4 jaar Jan Smit gaat graven dan wanneer je objectief 4 jaar Munsterman onder de loep left. Smit zegt ook vaak genoeg waar het op staat, ook al is dat niet wat de supporters willen horen. Munsterman daarentegen zegt me net iets te vaak wat iedereen wil horen, anders je het vervolgens niet kunt waarmaken mag je ook op de blaren zitten.
Geloof dat het een van die van Praag's was die zei dat een goede voorzitter liegt en bedriegt om z'n club te beschermen. Komt voor mij ook niet als een verrassing dat Munsterman dat zo af en toe doet eigenlijk. Is een manier om onrust toch zoveel mogelijk te beperken. Neem het ook op de koop toe met het positieve dat hij de club zeker heeft gebracht. Stadion uitgebreid, balans weer positief(was al in gang gezet ver voor Rutten). Rutten aangetrokken o.a. Hard onderhandelt en het onderste uit de kan gehaald bij transfers. Snel gehandeld wanneer het nodig was. En na het vertrek van Rutten ook weer voor een manager gezorgd die verder kon gaan in diens lijn.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 13:09 schreef Blawh het volgende:
[..]
Die dorpsgek heb ik ook regelmatig bekritiseerd, maar denk dat je tot minder kritische punten komt als je in 4 jaar Jan Smit gaat graven dan wanneer je objectief 4 jaar Munsterman onder de loep left. Smit zegt ook vaak genoeg waar het op staat, ook al is dat niet wat de supporters willen horen. Munsterman daarentegen zegt me net iets te vaak wat iedereen wil horen, anders je het vervolgens niet kunt waarmaken mag je ook op de blaren zitten.
[..]
Er zijn ook genoeg voorzitters die je niet op zo'n manier kunt aanpakken.
[..]
Dat is inderdaad al jaren het beleid bij de topclubs, maar dat was jaren geleden toch niet anders? Alleen nu is het zo dat Ajax het nog kan veroorloven om de toppers bij subtoppers te kopen, voor PSV en Feyenoord is dat tegenwoordig financieel onhaalbaar.
[..]
Dat denk ik ook wel, maar het gaat erom dat hij als voorzitter wat belooft en zijn woord vervolgens weinig waard blijkt.
maar beter ookquote:Op dinsdag 6 januari 2009 13:53 schreef Dr.Daggla het volgende:
Ik kan niet wachten op Angstgegner, al durft hij zich nu waarschijnlijk niet te laten zien..
Nog niet, Wielaert wel.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |