1 2 3 4 5 6 7 | Geboortedatum: 13 februari 1987 Geboorteplaats: Voorburg, Nederland Been: Rechts Rugnummer: 15 Positie: Aanvaller / Vleugelspeler Contract tot: 2010 |
Dat denk ik ook. Ben benieuwd naar de afloop.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:13 schreef venomsnake het volgende:
Dit gaat een soap worden.
quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:10 schreef _Mike_ het volgende:
Laatste bijdrage van BansheeBoy.
[ afbeelding ]
neger.. drol ?quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:10 schreef _Mike_ het volgende:
Laatste bijdrage van BansheeBoy.
[ afbeelding ]
Staat los van elkaar. Ben je een racist ofzo dat je die link trekt? Je ziet toch een wederzijdse blanke man tegenover die drol staan.quote:Op vrijdag 19 december 2008 10:33 schreef Doezelhaar het volgende:
[..]
neger.. drol ?
(beetje jammer)
Als ik een racist was had ik wel anders gereageerd he.quote:Op vrijdag 19 december 2008 11:14 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Staat los van elkaar. Ben je een racist ofzo dat je die link trekt? Je ziet toch een wederzijdse blanke man tegenover die drol staan.²
dudequote:Op vrijdag 19 december 2008 11:47 schreef Angstgegner het volgende:
Blijft tot aan het eind van het seizoen voor honderd procent zeker bij Twente. Ajax hoeft zich geen enkele illusie te maken, wat Van Basten en dat Amsterdamse krantje - die gistermiddag het nieuws al op haar site bracht dat Elia rond was met Ajax, ha ha - ook hierover beweren. Naar verluidt heeft Ajax een bod gedaan van een kleine zeven miljoen. Misschien dat ze een kansje maken als het dubbele bedrag wordt geboden, maar ik ga er vanuit dat Elia binnenkort gewoon bijtekent en aan het eind van het seizoen alsnog een megabedrag naar een Engelse club gaat. Na Engelaar, Douglas en Wielaert is dit de vierde speler die aan de neus van Ajax voorbijgaat. Misschien kan Ajax eens een poging wagen bij Arnautovic, die over niet al te lange tijd ook meer dan tien miljoen waard is. Wat heb ik toch een medelijden met die Amsterdammertjes. Elke keer proberen ze het weer opnieuw en elke keer vangen ze bot bij onze Joop. O ja, ik vergeet Kennedy nog, maar die liep gratis de deur uit bij Twente, nadat hij enkele daarvoor een mondeling akkoord met Munsterman. Gelet op zijn vorm bij Ajax, is op hem de kreet van toepassing: God straft onmiddellijk!!
Ja, het zal een Groningensupporter echt pijn doenquote:
Jij slaapt slecht?quote:Op vrijdag 19 december 2008 11:47 schreef Angstgegner het volgende:
Heel lang verhaal ..
Jij na gisteravond ook dan ?quote:Op vrijdag 19 december 2008 11:55 schreef Angstgegner het volgende:
Wat interesseert mij dat nou waar hij op doelt en een Groningen-supporter moet na afgelopen zondag helemaal zijn mond houden.
Gast... Doe niet zo uit de hoogte.quote:Op vrijdag 19 december 2008 11:55 schreef Angstgegner het volgende:
Wat interesseert mij dat nou waar hij op doelt en een Groningen-supporter moet na afgelopen zondag helemaal zijn mond houden.
Hey! Jij moet je mond houden Groningensupporter!quote:Op vrijdag 19 december 2008 11:57 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Gast... Doe niet zo uit de hoogte.![]()
Beetje teveel pilletjes geslikt ofzo?
-rest my case-quote:Op vrijdag 19 december 2008 11:57 schreef Angstgegner het volgende:
Nee hoor, ik slaap helemaal niet of soms slechts enkele uurtjes per nacht.
quote:Op vrijdag 19 december 2008 11:55 schreef Angstgegner het volgende:
Wat interesseert mij dat nou waar hij op doelt en een Groningen-supporter moet na afgelopen zondag helemaal zijn mond houden.
quote:Op vrijdag 19 december 2008 11:57 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Gast... Doe niet zo uit de hoogte..
Beetje teveel pilletjes geslikt ofzo?
Zeker niet, ik had natuurlijk niet op een dergelijke afstraffing gerekend, maar als je je al geplaatst hebt zoals Twente, dan weet je dat dit soort dingen kunnen gebeuren. En zeker als de drie beste spelers buiten de basis worden gelaten. Ik hoop alleen wel dat Willem II zondag het slachtoffer gaat worden van een Twentse wraakactie.quote:
Zo, hoe goed is hij dan als hij niet meer uit de verboden pot zou snoepen. Ben jij een slecht verliezer of zo?quote:Op vrijdag 19 december 2008 12:05 schreef Prosac het volgende:
Ik denk eerder dat Elia wat uit de verboden pot snoept, als we zo gaan beginnen.
quote:Op vrijdag 19 december 2008 12:06 schreef Blawh het volgende:
Vind je niet dat Joop een beetje is begonnen om het contract van Elia op te waarderen en te verlengen Angstgegner? Dan had Twente, met name ten opzichte van buitenlandse clubs, nog veel sterker gestaan.
Nee hoor, jij eerder een bijzonder slecht winnaar.quote:Op vrijdag 19 december 2008 12:07 schreef Angstgegner het volgende:
[..]
Zo, hoe goed is hij dan als hij niet meer uit de verboden pot zou snoepen. Ben jij een slecht verliezer of zo?
Je reacties schieten bij mij als Twente-supporter eerlijk gezegd ook in het verkeerde keelgat. Over de transfer zelf heeft Munsterman naar buiten gebracht dat Elia dichter bij verlenging is, dan bij een transfer. We zullen zien.quote:Op vrijdag 19 december 2008 12:13 schreef Angstgegner het volgende:
Kunnen die Groningers niet tegen een geintje? Kennelijk niet. Ik denk dat je iets te voorbarig bent, want ik ga er vanuit dat ze deze parel pas na dit seizoen laten vertrekken, of er moeten er hele grote bedragen op tafel komen, zodat er een waardige vervanger kan worden gehaald.
quote:Op vrijdag 19 december 2008 12:38 schreef Solstice het volgende:
[..]
Je reacties schieten bij mij als Twente-supporter eerlijk gezegd ook in het verkeerde keelgat. Over de transfer zelf heeft Munsterman naar buiten gebracht dat Elia dichter bij verlenging is, dan bij een transfer. We zullen zien.
Er is natuurlijk een verschil tussen een forum waar alleen maar gelijkgestemden zitten en dit forum. Uiteraard mag je je mening geven. Maar zonder smilies zijn in tekst cynisme, humor of opgerechte minderwaardigheids uitingen moeilijk te onderscheiden.quote:Op zaterdag 20 december 2008 12:19 schreef Angstgegner het volgende:
[..]
Dan zou ik, als ik jou was maar nooit een bericht posten op het leukste Twente-forum, want dan heb je geen leven meer.
Denk dat je daarmee het twente.net forum bedoeld, en daar post ik ook gewoon wat ik denk. Denk dat jou post trouwens met beide van laatstgenoemde te maken had.quote:Op zaterdag 20 december 2008 12:19 schreef Angstgegner het volgende:
[..]
Dan zou ik, als ik jou was maar nooit een bericht posten op het leukste Twente-forum, want dan heb je geen leven meer. Waar het mij omgaat, is dat al die Ajacieden het als vanzelfsprekend ervaren dat Elia naar Ajax komt, terwijl er daar in de verste verte geen sprake van is. Daarom hoop ik dat ze hier even komen reageren, zodat ik ze op gepaste wijze van repliek kan dienen. Als jij geen verschil ziet tussen humor en cynisme, is dit jouw probleem.
Anderhalf tonquote:Op zaterdag 20 december 2008 16:02 schreef BliksemSchigt het volgende:
Voor hoeveel had Twente hem gehaald van ADO?
Dude, anders doe je gewoon even relaxquote:Op zaterdag 20 december 2008 12:19 schreef Angstgegner het volgende:
[..]
Dan zou ik, als ik jou was maar nooit een bericht posten op het leukste Twente-forum, want dan heb je geen leven meer. Waar het mij omgaat, is dat al die Ajacieden het als vanzelfsprekend ervaren dat Elia naar Ajax komt, terwijl er daar in de verste verte geen sprake van is. Daarom hoop ik dat ze hier even komen reageren, zodat ik ze op gepaste wijze van repliek kan dienen. Als jij geen verschil ziet tussen humor en cynisme, is dit jouw probleem.
quote:Op zaterdag 20 december 2008 12:19 schreef Angstgegner het volgende:
[..]
Dan zou ik, als ik jou was maar nooit een bericht posten op het leukste Twente-forum, want dan heb je geen leven meer.
morgen kijkenquote:Op vrijdag 26 december 2008 20:42 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik vind Amrabat echt wel beter dan Elia.²
Elia heeft in zijn vingerkootje al meer talent dan Amrabat.quote:Op vrijdag 26 december 2008 20:42 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik vind Amrabat echt wel beter dan Elia.²
Ja, oké, maar hebben het nu over voetbal, niet over vingerworstelen, want daar is hij inderdaad beter in.quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:20 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Elia heeft in zijn vingerkootje al meer talent dan Amrabat.
Gast...quote:Op vrijdag 26 december 2008 21:54 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja, oké, maar hebben het nu over voetbal, niet over vingerworstelen, want daar is hij inderdaad beter in.²
quote:Eljero Elia wil naar Ajax: 'Ik kan iets toevoegen'
Datum: 29-dec-2008 19:01
Door Bart Vlietstra
Ajax en FC Twente praten in het nieuwe jaar verder over Eljero Elia (foto, rechts). De 21-jarige aanvaller staat open voor een vertrek naar de hoofdstad, vertelt hij in de nieuwe Sportweek.
Elia: “Ajax is een heel mooie, gezellige club waar ik een erg goed gevoel bij heb. Ik heb inmiddels één gesprek achter de rug en nu is het aan de clubs om eruit te komen.”
En dan kies jij voor Ajax?
“Ik heb mijn ambities en zie Ajax als een serieuze optie, ja. Ik kan een hoger niveau aan, denk dat ik iets kan toevoegen in Amsterdam. Het buitenland komt misschien nog te vroeg. Ik wil niet te grote stappen nemen.”
En als FC Twente nou zijn poot stijf houdt?
“Dan wacht ik. Geen probleem. Ik zal zeker niet mijn kont tegen de krib gooien. Misschien teken ik zelfs wel bij. Dat is ook een optie. Ik heb het prima naar mijn zin bij de club.”
Er staat in het bericht sportweek.quote:Op zondag 4 januari 2009 21:08 schreef DirkZz het volgende:
[..]
Bron? want dit is een natuurlijk een bericht van lik me lul.
Die jongen droomt om voor de mooiste club van Nederland te spelen. Dat is voor sommige moeilijk te accepteren blijkt wel weer.quote:Op zondag 4 januari 2009 22:25 schreef Rikketik het volgende:
Wat is nou het probleem dan, met dat bericht?
quote:AJAX VERHOOGT BOD OP ELIA
Van onze Telesportredactie
ENSCHEDE, dinsdag
Ajax heeft zondag bij monde van manager technische zaken Danny Blind een tweede bod uitgebracht op Eljero Elia (21). De Amsterdammers hadden aanvankelijk 5 miljoen euro voor de aanvaller van FC Twente over, maar verhoogden dat bedrag tot 6,5 miljoen. FC Twente-voorzitter Joop Munsterman noemde het eerste voorstel een belediging en is ook nu nog niet bereid om over een transfer te praten. Naar verluidt wil FC Twente minimaal 12 miljoen euro voor Elia ontvangen.
Zit toch wel een verschil tussen iemand als Huntelaar en Elia he. Elia speelt net even goed en heeft nog een laag rendement en Huntelaar die aan de lopende band scoorde, international is etc.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 10:01 schreef Prosac het volgende:
begrijpelijk zo halverwege het seizoen. Zeker als ajax aan het begin van het seizoen zonder blikken of blozen 16 miljoen uittrekt voor een talent van heerenveen. En net zelf 27 miljoen heeft gekregen voor een half geblesseerde met ook nog een contract voor 1,5 jaar.![]()
Ik heb ooit wel eens 20 miljoen gezien voor een contract voor 1.5 jaar.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 09:49 schreef Scorpie het volgende:
[..]
12,5 miljoen voor een contract dat over 1.5 jaar afloopt?
+ een optie voor nog 1 jaar..quote:Op dinsdag 6 januari 2009 09:49 schreef Scorpie het volgende:
[..]
12,5 miljoen voor een contract dat over 1.5 jaar afloopt?
27 miljoen.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 10:14 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Ik heb ooit wel eens 20 miljoen gezien voor een contract voor 1.5 jaar.
Oh wacht, zo lang geleden was dat niet.
Dus blijft ie mooi. Ajax zit niet in nood om spelers, Twente niet om geld. Iedereen blij dus.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 10:18 schreef mcyodogg het volgende:
Aan de andere kant kan je ook niet transferkosten met elkaar vergelijken. Als Madrid echt een speler nodig heeft, zullen ze diep gaan. Maar zo erg zit Ajax niet in nood in de selectie volgens de technische staf.
quote:Twente wijst bod Elia opnieuw af
ENSCHEDE - FC Twente heeft ook een tweede bod van Ajax op Eljero Elia afgewezen. Namens de Amsterdammers bood technisch manager Danny Blind een afkoopsom van 6,5 miljoen euro, maar de club uit Enschede verlangt het dubbele voor de rappe buitenspeler. Het openingsbod van Ajax, ruim vijf miljoen euro, werd door Twente-voorzitter Joop Munsterman eerder ‘een belediging’ genoemd.
FC Twente praat binnenkort zelf met Elia over contractverlenging. Ook Wout Brama kan langer blijven. FC Twente wil het contract van de middenvelder, dat in 2010 afloopt, openbreken, opwaarderen en verlengen tot 2012.
Jep sure, want Ajax geeft hem ook een contract van 1 jaarquote:Op dinsdag 6 januari 2009 14:16 schreef Mrakz0r het volgende:
Ik vraag me toch af.. hoelang zal Elia bij Ajax blijven spelen als zijn niveau naar verwachting omhoog gaat? Die is zo vertrokken naar het buitenland.
Als hij tot aan de zomer blijft speelt hij gewoon zijn contract uit dan kan hij overal heen waar hij maar wil.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 14:25 schreef Mrakz0r het volgende:
Precies! Dus lijkt het me voor Twente veel slimmer om hem in de zomer te verkopen aan het buitenland.
Heeft nog een optie voor nog een jaar, dus daar maak ik me niet zo druk om.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 15:40 schreef Mrakz0r het volgende:
Dus, of Ajax contracteert hem voor een paar jaar en verkoopt hem eerder voor een smak geld of hij speelt z'n contract uit bij Twente en Twente is 'm voor niets kwijt.
What to do...?
Twente moet dus zorgen dat ze of de volle pond van Ajax krijgen, of Elia laten bijtekenen, een van beide moet gebeuren in het belang van Twente.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 15:40 schreef Mrakz0r het volgende:
Dus, of Ajax contracteert hem voor een paar jaar en verkoopt hem eerder voor een smak geld of hij speelt z'n contract uit bij Twente en Twente is 'm voor niets kwijt.
What to do...?
Net alsof Elia die ook wil lichten.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 15:49 schreef Solstice het volgende:
[..]
Heeft nog een optie voor nog een jaar, dus daar maak ik me niet zo druk om.
Die optie kan natuurlijk eenzijdig zijn.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 15:55 schreef superjood het volgende:
[..]
Net alsof Elia die ook wil lichten.
Ga maar lekker luchthappen net zoals de voorgaande keren. Als ajax nog een keer zon belachelijk bod doet dan doet joop de deur op slot voor ajax. Er moet gewoon betaald worden meer niet.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 16:22 schreef Cyberia18 het volgende:
Zo'n Elia/Douglas sandwich gaat er nog wel in moet ik zeggen.
Hij doet wat wij ook in zijn positie zouden doen. Alles eruithalen wat erin zit.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 17:24 schreef Cyberia18 het volgende:
Die Munsterman is echt van de pot gerukt.
Precies. Hij vraagt misschien 12,5 maar wilt +- 10. Je kan wel gelijk 10 miljoen vragen, maar dan kom je uit op 8 miljoen ofzo. Munstermann gaat echt niet moeilijk doen, maar 6.5 is natuurlijk veel te weinig.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 17:45 schreef Pizzakoppo het volgende:
Precies, zolang het maar realistisch is en hij weet zelf ook wel dat als ajax 10 of 11 miljoen biedt en hij dat weigert, Elia ook weigert met spelen.
Waarom? Omdat Twente ook gewoon de hoofdprijs voor een speler wil?quote:Op dinsdag 6 januari 2009 17:24 schreef Cyberia18 het volgende:
Die Munsterman is echt van de pot gerukt.
Hij wil helemaal geen geld. Hij heeft geen vraagprijs genoemd. Hij wil hem niet kwijt. En geloof me nou maar, na de onrust met Wielaert 2x, nu de onrust met Elia, en hetzelfde met Engelaar is hij niet geneigd om ook maar iets toe te geven in de richting van Ajax.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 17:50 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Precies. Hij vraagt misschien 12,5 maar wilt +- 10. Je kan wel gelijk 10 miljoen vragen, maar dan kom je uit op 8 miljoen ofzo. Munstermann gaat echt niet moeilijk doen, maar 6.5 is natuurlijk veel te weinig.
Doe maar geen voorspellingen.quote:Op woensdag 7 januari 2009 16:41 schreef Solstice het volgende:
[..]
Hij wil helemaal geen geld. Hij heeft geen vraagprijs genoemd. Hij wil hem niet kwijt. En geloof me nou maar, na de onrust met Wielaert 2x, nu de onrust met Elia, en hetzelfde met Engelaar is hij niet geneigd om ook maar iets toe te geven in de richting van Ajax.
Elia heeft geen clausule waarop hij zich kan gaan beroepen, dat maakt het verhaal voor Ajax en Elia een stuk lastiger.quote:
Exact. Daarom gaat Elia zeker in de winterstop niet weg.quote:Op donderdag 8 januari 2009 11:46 schreef Blawh het volgende:
[..]
Elia heeft geen clausule waarop hij zich kan gaan beroepen, dat maakt het verhaal voor Ajax en Elia een stuk lastiger.
Als Aissatti geblesseerd is wat hij vaak is kan Sulejmani linksvoor. Als Sulejmani geblesseerd is kan hij linksvoor. Als Suarez wordt verkocht komende zomer en die kans is groot, dan kan hij op de plaats van Suarez.quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:30 schreef peaceman het volgende:
[..]
Exact. Daarom gaat Elia zeker in de winterstop niet weg.
En eerlijk gezegd zie ik voor Ajax ook niet de noodzaak om hem te halen. Goede voetballer hoor, daar niet van, maar wiens plek zou hij in moeten nemen?
Nou volgens mij is Van Basten ook gecharmeerd van Sarpong. Waar laat je die dan?quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:34 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Als Aissatti geblesseerd is wat hij vaak is kan Sulejmani linksvoor. Als Sulejmani geblesseerd is kan hij linksvoor. Als Suarez wordt verkocht komende zomer en die kans is groot, dan kan hij op de plaats van Suarez.
Nu heb je alleen Leo die op het gewenste niveau acteert.
Dan halen we hem gewoon van de zomer voor nog minder opquote:
quote:Op vrijdag 9 januari 2009 19:51 schreef superjood het volgende:
[..]
Dan halen we hem gewoon van de zomer voor nog minder op
Hij wil zelf nog niet naar Engeland zegt ie.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 19:52 schreef tukkeronline het volgende:
[..]
![]()
Nu gaat ie zijn contract verlengen, zonder enge clausules, en na dit seizoen voor heel veel geld naar Engeland!
Prima toch, dan blijft ie nog een (paar) jaar langer!quote:Op vrijdag 9 januari 2009 19:54 schreef peaceman het volgende:
[..]
Hij wil zelf nog niet naar Engeland zegt ie.
Zou voor Twente in deze vorm erg fijn zijn, maar ik denk dat Ajax in de zomer nog wel een poging gaat wagen.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 19:55 schreef tukkeronline het volgende:
[..]
Prima toch, dan blijft ie nog een (paar) jaar langer!
Waarom zou hij zijn contract verlengen als hij na dit seizoen weg wil. Is alleen maar lastiger voor hem. Bovendien heeft Ajax hem op dit moment niet nodig. Mocht Suarez vertrekken van de zomer dan staat Elia zo in een Ajaxshirtquote:Op vrijdag 9 januari 2009 19:52 schreef tukkeronline het volgende:
[..]
![]()
Nu gaat ie zijn contract verlengen, zonder enge clausules, en na dit seizoen voor heel veel geld naar Engeland!
quote:Ook over Eljero Elia werd gisteren opnieuw gesproken. Ajax had tot gisteren bijna 6,5 miljoen euro geboden en bleek bereid zijn prijs voor de jonge aanvaller nog een keer te willen verhogen. Maar Twente wil sowieso niet praten over een transfer van de flankaanvaller in de winterstop.
Hooguit valt er te praten over de mogelijkheid van een deal komende zomer, maar dan moet er nog steeds een bedrag uit rollen dat in de buurt komt van 12 á 13 miljoen euro bruto. Na aftrek van kosten (bijvoorbeeld een vergoeding voor Elia’s vorige werkgever ADO Den Haag) kan Twente dan nog zo’n tien miljoen euro netto over houden.
Ook in het geval van Elia zit er voor Ajax een principiële kant aan de zaak. De club betaalde eerder 16,25 miljoen euro aan Heerenveen voor de tiener Miralem Sulejmani. Als Ajax amper een halfjaar na die deal weer een buitensporig hoog bedrag zou uitgeven aan een jonge speler op de Nederlandse markt die alles nog moet bewijzen, dan is voor elke verkopende club duidelijk: als je maar genoeg druk uitoefent, betaalt Ajax toch wel de hoofdprijs.
Voor Elia zijn behalve Ajax ook buitenlandse clubs in de markt. Het management van de speler is ook nog steeds in gesprek met Twente over een contractverlenging.
Ben benieuwd of hij wel snel een contract wil tekenen nu je niets aan het woord van Munsterman hebt.quote:Het management van de speler is ook nog steeds in gesprek met Twente over een contractverlenging.
quote:Op zaterdag 10 januari 2009 09:49 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ben benieuwd of hij wel snel een contract wil tekenen nu je niets aan het woord van Munsterman hebt.
je beste spelers verkopen, daar worden ze blij vanquote:Op zaterdag 10 januari 2009 09:49 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ben benieuwd of hij wel snel een contract wil tekenen nu je niets aan het woord van Munsterman hebt.
je hebt meer aan de handtekeningquote:Op zaterdag 10 januari 2009 09:49 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ben benieuwd of hij wel snel een contract wil tekenen nu je niets aan het woord van Munsterman hebt.
Uit de correspondentie met Ploegsma kun je concluderen dat hij in gesprek is geweest met Aldo van der Laan en Mohammed Allach. Helaas voor hem geen mensen die de uiteindelijke beslissing nemen. Spelers als Engelaar en El Ahmadi, en een trainer als Rutten zijn allemaal weggekomen nadat Munsterman hun z'n woord had gegeven. Dus ik denk dat het wat dat betreft nogal meevalt.quote:Op zaterdag 10 januari 2009 09:49 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ben benieuwd of hij wel snel een contract wil tekenen nu je niets aan het woord van Munsterman hebt.
quote:Op zondag 11 januari 2009 23:37 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Vanaf 1:10.
Mooi herinnering aan overgehouden.
Vanaf 3:26 is het ook wel leuk. Verlies in de allerlaatste seconde. Zodoende weg kampioenschap en weg CL met z'n miljoenen. Wat heb ik genoten toen.quote:Op zondag 11 januari 2009 23:37 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Vanaf 1:10.
Mooi herinnering aan overgehouden.
Laat je toch niet zo opnaaien...quote:Op maandag 12 januari 2009 18:12 schreef need2009 het volgende:
Wat wil je over deze, zeer onterechte en on-Ajax overwinning horen dan?
Op de 6-0 nederlaag, waarbij jullie verdediger helemaal dol werd gedraaid?quote:Op dinsdag 13 januari 2009 12:18 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Over wie??
Ondanks dat 'ie bij Twente leuke dingen laat zien, ben ik absoluut geen fan van Eljero Elia. Op één of andere manier heb ik een naar/raar gevoel bij 'm.. Geen idee waar het precies op gebaseerd is, want voetballen kan 'ie best aardig laat hij dit seizoen zien.
GEEN GELIMITEERDE TRANSFERSOM AUB. anders 1 van minstens 10 mil.quote:Eljero Elia blijft voorlopig bij FC Twente. De aanvaller gaat in Enschede zijn contract met drie en een half jaar te verlengen. Elia stond in de belangstelling van vele clubs waaronder Ajax dat hem in deze maand over had willen nemen.
Ook PSV is geinteresseerd in de 21-jarige vleugelspeler. Het is niet duidelijk of er een gelimiteerde transfersom in de nieuwe overeenkomst staat. Dat is wel de verwachting. Daardoor is de kans groot dat Elia aan het einde van dit seizoen alsnog vertrekt bij FC Twente.
Eerst een gentlemen agreement dat hij niet voor de zomer gaat praten met andere clubs, over 2 weken tekent hij.quote:Op donderdag 15 januari 2009 10:20 schreef sjimz het volgende:
Gelimiteerde transfersom van 8 miljoen en een contract bij Ajax svp.
Zou echt een giller zijn als hij dat doet maar denk t niet! Hij komt van de zomer wel naar onsquote:Op donderdag 15 januari 2009 10:25 schreef Blawh het volgende:
[..]
Eerst een gentlemen agreement dat hij niet voor de zomer gaat praten met andere clubs, over 2 weken tekent hij.
update voetbalzone.nlquote:Update 12:45 uur: FC Twente is wél in gesprek met Eljero Elia, maar van een akkoord is nog geen sprake. "Wij zijn in gesprek met FC Twente over het verlengen van het contract", reageert zaakwaarnemer Frank Schouten op de website van Voetbal International op de berichten dat Elia akkoord zou zijn over een contract tot medio 2013. "Er is nog niet getekend."
Dzsudzsak voldoet niet. Het schijnt dat hij komende zomer voor 13 miljoen uit het transferbedrag van Afellay gehaald moet worden. Om nog eens een gerucht de wereld in te helpenquote:Op donderdag 15 januari 2009 12:50 schreef BliksemSchigt het volgende:
Waarom PSV hem zou halen is me ook een raadsel.
quote:Op donderdag 15 januari 2009 14:27 schreef Cyberia18 het volgende:
Laat hem maar bijtekenen met een gelimiteerde transfersom erin. Pikt Ajax in de loop van volgende week hem voor 8 mil. op.
quote:Op donderdag 15 januari 2009 14:33 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik denk eerder de ingang van de clausule - die transfersom komt er 100% zeker in.
Dat is exact wat ik al maanden denk over Elia. Als ie zich gewoon verder blijft ontwikkelen komt het bedrag dat Twente wil hebben gewoon vanzelf op tafel. Bovendien is het toch verdomme geen straf gebleken de afgelopen seizoenen, om voor Twente te spelen.quote:Op donderdag 15 januari 2009 15:02 schreef Solstice het volgende:
Als ie goed genoeg presteert komt hij voor dat bedrag ook weg.
Mooi. Volgende week maar eens gaan toehappen.quote:Op donderdag 15 januari 2009 17:38 schreef 9christensen het volgende:
Hij is rond met Twente over een nieuw contract, deze bevat wel een clausule
bron = tv oost
moet het contract wel ondertekend zijnquote:Op donderdag 15 januari 2009 17:49 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Mooi. Volgende week maar eens gaan toehappen.
Dat zal morgen gebeuren.quote:Op donderdag 15 januari 2009 17:50 schreef 9christensen het volgende:
[..]
moet het contract wel ondertekend zijn
Wat clausules betreft zou ik maar niet teveel op Munsterman vertrouwen... 't Zal niet de eerste keer zijn dat er bij hem stiekem toch een aap uit de mouw komt gekropenquote:Op donderdag 15 januari 2009 20:59 schreef RobbieT het volgende:
http://media.rtvoost.nl/media/142743.asf
Volgens Munsterman geen clausule in contract Elia..
Zou lekker handig zijn om voor de camera's van Tv-oost glashard te liegen.quote:Op donderdag 15 januari 2009 21:02 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Wat clausules betreft zou ik maar niet teveel op Munsterman vertrouwen... 't Zal niet de eerste keer zijn dat er bij hem stiekem toch een aap uit de mouw komt gekropen
Elia linkerkant en amrabat rechterkant?quote:Op donderdag 15 januari 2009 21:26 schreef Pritt het volgende:
Dat kwam omdat we daar als eerste spits Babel hadden. Niet erg onlogisch dus.
Ze selecteren de beste spits en laten de rest gaan.quote:Op donderdag 15 januari 2009 21:30 schreef need2009 het volgende:
[..]
Ik dacht dat de ajax school 433 was ipv 451.
Als je eens moet weten hoeveel spelers er wel worden weggestuurd bij Ajax.quote:Op donderdag 15 januari 2009 21:30 schreef need2009 het volgende:
[..]
Elia linkerkant en amrabat rechterkant?
Lens heeft nog niets gepresteert zelfde geld voor Amrabat. En je kan natuurlijk nooit zien hoe een speler zich gaat ontwikkelen.quote:Op donderdag 15 januari 2009 21:09 schreef need2009 het volgende:
Net trouwens iemand op FcTwente.net
Elia speelde in de seizoenen 2000-2001 en 2001-2002 bij Ajax in de C-jeugd. In de C1 was Hennie de Regt zijn trainer. Het team werd dat jaar kampioen, maar voor vier spelers zat het avontuur bij Ajax er op. Naast Elia waren dat Ricardo MacNack (nu JOS/Watergraafsmeer) , Jeremain Lens en Nourdin Amrabat.
Haha, wat een ENORME BLUNDER, naast Elia ook Lens en Amrabat weggedaan...
Oh ik heb niet gefundeerd getroltquote:Op donderdag 15 januari 2009 21:33 schreef Pritt het volgende:
[..]
Ze selecteren de beste spits en laten de rest gaan.
Je kan niet alle spelers behouden.
Als je probeert te trollen moet je dat gefundeerd doen.
Ik denk dat ze daar bij NEC en VVV anders over denken.quote:Op donderdag 15 januari 2009 21:39 schreef superjood het volgende:
[..]
Lens heeft nog niets gepresteert zelfde geld voor Amrabat. En je kan natuurlijk nooit zien hoe een speler zich gaat ontwikkelen.
Gelukkig zegt een snelle blik op jouw post-"historie" mij genoeg.quote:Op donderdag 15 januari 2009 21:43 schreef need2009 het volgende:
[..]
Oh ik heb niet gefundeerd getrolt![]()
Ff nintendoen en dan sneljochie.
Daar zeg je het, NEC en VVV dat is bij lange na niet het niveau wat een speler van Ajax moet nastreven.quote:Op donderdag 15 januari 2009 21:47 schreef need2009 het volgende:
[..]
Ik denk dat ze daar bij NEC en VVV anders over denken.
En Elia dan?quote:Op donderdag 15 januari 2009 21:54 schreef superjood het volgende:
[..]
Daar zeg je het, NEC en VVV dat is bij lange na niet het niveau wat een speler van Ajax moet nastreven.
Het kan toch weleens voorkomen dat een speler onterecht wordt weggestuurd? Bij de Ajax-jeugd lopen zoveel spelers. Een Huntelaar werd bij PSV ook weggestuurd, en zie daar.quote:
Speelt een half jaartje goed, ik hoef hem nog niet in het shirt van Ajax te zien. Echter kan ik het wel begrijpen als ze hem kopen want dan hebben ze meteen een vervanger voor Suarez in huis.quote:
Hé een fan, die mijn historie doorleest.quote:Op donderdag 15 januari 2009 21:51 schreef Pritt het volgende:
[..]
Gelukkig zegt een snelle blik op jouw post-"historie" mij genoeg.![]()
Zie in de Ajax-topics louter nutteloze posts van jouw hand.
Nee jongen, jij bent een toevoeging.
Geen berg?? Of is ie niet goed meer?quote:Op donderdag 15 januari 2009 21:57 schreef superjood het volgende:
[..]
Speelt een half jaartje goed, ik hoef hem nog niet in het shirt van Ajax te zien. Echter kan ik het wel begrijpen als ze hem kopen want dan hebben ze meteen een vervanger voor Suarez in huis.
Berg is een centrum spits en daar hebben we Dario al voorquote:Op donderdag 15 januari 2009 22:02 schreef need2009 het volgende:
[..]
Geen berg?? Of is ie niet goed meer?
Kap eens een keer met dat onmeunige gezeik. Laat je toch niet zo kennen.quote:Op donderdag 15 januari 2009 22:00 schreef need2009 het volgende:
[..]
Hé een fan, die mijn historie doorleest.
Als ze zo nutteloos zijn, waarom reageer je dan?
Jij reageert dom op mijn post 164, dan reageer ik ook dom op jou.![]()
Trouwens dat onderste van post 168 was niet van mij, maar van de qoute.
Laten we het hopen.quote:Op donderdag 15 januari 2009 22:47 schreef Solstice het volgende:
Danke. Hopelijk volgend seizoen ook nog bij ons, om dan voor veel geld naar het buitenland te vertrekken.
Zou ons toch weer een stap verder zetten richting onze doelen. Als die lening er maar zo snel mogelijk uit is...quote:
quote:Het goede humeur van de voorzitter betrof ook het langer vastleggen van Eljero Elia. FC Twente kwam met de 21-jarige vleugelspits een nieuw contract overeen voor de duur van 3,5 jaar. Niet dat het veel zegt, want Elia wil maar één ding: in de zomer verkassen naar een topclub. Ajax deed al een bod van 6,5 miljoen euro, PSV hing eind december voor het eerst aan de lijn en ook het Schalke 04 van zijn ex-trainer Fred Rutten is nadrukkelijk in de race.
De toekomstige werkgever van Elia zal diep in de buidel moeten tasten, omdat zijn nieuwe contract een gelimiteerde afkoopsom bevat van een kleine tien miljoen euro. Al beperkt Munsterman, die zich standaard niet uitlaat over bedragen, zich tot de opmerking dat er voor een ‘intelligente constructie is gekozen, die garanties biedt voor zowel Elia als FC Twente’.
Wel een stunt als Ajax meteen die 8,5 miljoen euro betaalt.quote:
Jij weet er meer vanaf?quote:Op vrijdag 16 januari 2009 09:32 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Wel een stunt als Ajax meteen die 8,5 miljoen euro betaalt.
bron: fctwente onlinequote:Geen clausule in nieuw contract Elia
Vrijdag 16-1-2009 - Fawkes
Gisteren meldde de zaakwaarnemer van Elia in VI nog dat Twente en Elia er nog niet uit waren. Vandaag in de Tubantia laat hij echter weten dat er een akkoord is en dat hij hoopt dat volgende week de handtekeningen onder de verbintenis worden gezet.
In tegenstelling tot de berichten in de diverse media geven beide kampen aan dat er geen gelimiteerde transfersom is opgenomen in het contract. "Maar er zijn wel bepaalde afspraken gemaakt", zegt Elia. "Het is een intelligent contract dat beide partijen bepaalde garanties biedt zonder dat er afspraken zijn gemaakt over een vastgestelde som", aldus Munsterman.
Toch lijkt het erop dat de vleugelspeler volgend seizoen niet meer in het Twentse shirt te bewonderen is. "Ik heb de intentie om dit seizoen bij Twente af te maken, maar in de zomer wil ik graag hogerop", zegt Elia. Waarom ik bij heb getekend terwijl ik straks misschien toch wegga? Er sprak uit de aanbieding van Twente veel respect en waardering."
Elia schijnt trouwens 10% van een toekomstige transfer in eigen zak te mogen steken. Dus het is nu ook voor hem interessant om zoveel mogelijk uit die transfer te halen.quote:"Waarom ik bij heb getekend terwijl ik straks misschien toch wegga? Er sprak uit de aanbieding van Twente veel respect en waardering", legt Elia vrijdag in TC/Tubantia uit. Zaakwaarnemer Klaus Vink bevestigt dat er een akkoord is met Twente. "Maar we hebben nog niets getekend. Ik hoop dat dat in de loop van volgende week gebeurt, we willen het graag zwart op wit hebben. De intentie is zeker dat Eljero deze winter bij FC Twente blijft. Of er moet een club komen die een gigantisch bedrag wil neerleggen voor hem. Maar dat bedrag moet echt hoog zijn."
Er is waarschijnlijk de garantie dat Munsterman gaat praten met geïnteresseerde clubs, en ze niet meteen de deur in het gezicht gooit. Net als bij Engelaar bijv. Die 10% kan ook best eens bedoelt worden met die garanties. Het draait tenslotte toch altijd om het geld.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 11:07 schreef BliksemSchigt het volgende:
'Bepaalde garanties'. Uhuh, dus er is een afspraak dat wanneer er een club zich meldt waar Elia naar toe zou willen en minimaal een x bedrag wil betalen, Twente het gewoon gaat accepteren. Dat is heel mooi omschreven, maar dus gewoon een clausule.
Dat ie 10% meekrijgt, is leuk - maar 10% van 10 miljoen is nog altijd 1 miljoen, en verder zal het opgewaardeerde contract ook wel in zijn gegaan met terugwerkende kracht tot September oid.
Hij wil dit seizoen natuurlijk ook nog even bijna een miljoen verdienen, ipv vanaf de zomer pas. Blijft wel een arme voetballer hequote:Op vrijdag 16 januari 2009 11:23 schreef zjroentje het volgende:
Ik vind het sowieso maar erg vaag. Elia geeft aan in de zomer een stap hogerop te willen maken, maar verlengt nu wel zijn contract zonder afkoopsom (volgens Twente), zodat een transfer in de zomer moeilijker zal zijn dan in de oude situatie, waar zijn contract over 1,5 jaar afliep. Eeh .... ??
Volgens Twente en Elia. Dus ga er maar vanuit dat het dan zo is. Uiteindelijk draait het om geld, en daar krijgt hij met het nieuwe contract veel van, met nog meer in het vooruitzicht bij een goede transfer.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 11:23 schreef zjroentje het volgende:
Ik vind het sowieso maar erg vaag. Elia geeft aan in de zomer een stap hogerop te willen maken, maar verlengt nu wel zijn contract zonder afkoopsom (volgens Twente), zodat een transfer in de zomer moeilijker zal zijn dan in de oude situatie, waar zijn contract over 1,5 jaar afliep. Eeh .... ??
Hij verlengt nu zijn contract en mag daardoor komende zomer voor een bedrag rond de negen miljoen euro vertrekken. Ajax bood nu al 6,5 miljoen, dus hij verwacht dat het komende zomer wel goedkomt. Alles beter dan een contract tot medio 2010 (met optie voor nog een jaar) zonder vastgestelde transfersom, waardoor Joop Munsterman kan vragen wat hij wil. Daarbij weet FC Twente nu dat hij tot komende zomer blijft en dat de speler niet moeilijk gaat doen, als Ajax zich deze winterstop opnieuw meldt in Enschede.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 11:23 schreef zjroentje het volgende:
Ik vind het sowieso maar erg vaag. Elia geeft aan in de zomer een stap hogerop te willen maken, maar verlengt nu wel zijn contract zonder afkoopsom (volgens Twente), zodat een transfer in de zomer moeilijker zal zijn dan in de oude situatie, waar zijn contract over 1,5 jaar afliep. Eeh .... ??
Elia en Munsterman hebben dus beiden aangegeven dat er geen clausules in het contract staan. Maar regelingen waardoor het nieuwe contract financiëel nog aantrekkelijker is, dan het alleen met het salaris was.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 11:35 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Hij verlengt nu zijn contract en mag daardoor komende zomer voor een bedrag rond de negen miljoen euro vertrekken. Ajax bood nu al 6,5 miljoen, dus hij verwacht dat het komende zomer wel goedkomt. Alles beter dan een contract tot medio 2010 (met optie voor nog een jaar) zonder vastgestelde transfersom, waardoor Joop Munsterman kan vragen wat hij wil. Daarbij weet FC Twente nu dat hij tot komende zomer blijft en dat de speler niet moeilijk gaat doen, als Ajax zich deze winterstop opnieuw meldt in Enschede.
Op zich staat er op dit moment geen clausule in het contract, maar op 1 juli 2009 wel.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 11:36 schreef Solstice het volgende:
[..]
Elia en Munsterman hebben dus beiden aangegeven dat er geen clausules in het contract staan. Maar regelingen waardoor het nieuwe contract financiëel nog aantrekkelijker is, dan het alleen met het salaris was.
En waar haal jij die wijsheid vandaan?quote:Op vrijdag 16 januari 2009 11:45 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Op zich staat er op dit moment geen clausule in het contract, maar op 1 juli 2009 wel.
Als ik het zo lees dan krijg ik eerder het idee dat Elia door het nieuwe contract een percentage van de verkoopsom (boven een bepaald bedrag) meekrijgt.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 11:45 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Op zich staat er op dit moment geen clausule in het contract, maar op 1 juli 2009 wel.
Ben jij z'n zaakwaarnemer ofzo?quote:Op vrijdag 16 januari 2009 11:45 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Op zich staat er op dit moment geen clausule in het contract, maar op 1 juli 2009 wel.
dat lijkt me logischer, Afellay heeft dat ookquote:Op vrijdag 16 januari 2009 12:14 schreef Blawh het volgende:
[..]
Als ik het zo lees dan krijg ik eerder het idee dat Elia door het nieuwe contract een percentage van de verkoopsom (boven een bepaald bedrag) meekrijgt.
Die is van de zomer gewoon weg bij Twente.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 11:45 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Op zich staat er op dit moment geen clausule in het contract, maar op 1 juli 2009 wel.
quote:Elia blijft, maar hoe lang nog?
vrijdag 16 januari 2009 | 08:50 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 16 januari 2009 | 14:26
Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Elia verlengt zijn contract met 3 jaar. Foto: Frans Nikkels
Elia verlengt zijn contract met 3 jaar. Foto: Frans Nikkels
ENSCHEDE - Hij is een nieuwe overeenkomst voor nog eens drie seizoenen overeengekomen met FC Twente, maar het is een illusie om nu te denken dat Eljero Elia die tijdspanne volmaakt in Enschede. "Ik heb de intentie om dit seizoen bij Twente af te maken, maar in de zomer wil ik graag hogerop" , aldus de linkerspits.
Zie ook:
* Elia verlengt contract
"Waarom ik bij heb getekend terwijl ik straks misschien toch wegga? Er sprak uit de aanbieding van Twente veel respect en waardering." Klaus Vink, de zaakwaarnemer van Elia, bevestigt dat er een akkoord is met Twente. "Maar we hebben nog niets getekend.
Ik hoop dat dat in de loop van volgende week gebeurt, we willen het graag zwart op wit hebben. De intentie is zeker dat Eljero deze winter bij FC Twente blijft. Of er moet een club komen die een gigantisch bedrag wil neerleggen voor hem. Maar dat bedrag moet echt hoog zijn."
Over voorwaarden in de contracten doet Vink geen uitspraken. Gezien de sportieve ambitie van de speler kan het niet anders of er is een clausule in zijn nieuwe contract opgenomen dat hij voor een vastgesteld bedrag weg kan.
Hier en daar wordt zelfs al een bedrag van 9,5 miljoen euro genoemd. Zowel Elia als Twente ontkent echter dat er een clausule is. "Maar er zijn wel bepaalde afspraken gemaakt", aldus Elia. "Het is een intelligent contract dat beide partijen bepaalde garanties biedt zonder dat er afspraken zijn gemaakt over een vastgestelde som", zegt voorzitter Joop Munsterman.
Munsterman reageerde gisteren ook voor het eerst op de kritiek dat Twente te vaak met clausules werkt. "Mensen vergeten nog wel eens dat het voetbal straks te maken kan krijgen met het Webster- arrest. Als Webster (een Engelse voetballer, red.) gelijk krijgt van de rechtbank, betekent dat dat spelers in hun laatste contractjaar voor het salaris dat ze verdienen weg kunnen. Dat heeft nogal wat consequenties voor de clubs. De macht ligt tegenwoordig bij de spelers, maar het is wel makkelijk dat je je als club alvast wat tegen dat mogelijke arrest beschermt."
Daar heeft ie juist helemaal niets aan, want dan kan Twente nog steeds zeggen dat hij niet weg mag bij een bod van 15 miljoen. Hij wil juist weg in de zomer om de stap hogerop te maken, en dan moet je een garantie hebben dat er bij een bepaald bod gesproken gaat worden, ipv dat ie eventueel iets krijgt bij een eventuele transfer.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 12:14 schreef Blawh het volgende:
[..]
Als ik het zo lees dan krijg ik eerder het idee dat Elia door het nieuwe contract een percentage van de verkoopsom (boven een bepaald bedrag) meekrijgt.
Engelaar was ook zo'n speler die graag hogerop wilde. Munsterman zal daar een zelfde soort akkoord mee hebben getroffen als met Elia. Wij stellen ons schappelijk op, maar proberen wel het onderste uit de kan te halen. D'r zat trouwens nog met de optie meegerekend 2,5 jaar op z'n contract. Dus ik denk dat het sowieso een moeilijk verhaal was geworden om Elia voor een prikkie op te halen komende zomer. Dit lijkt voor beide partijen gewoon het beste. Elia een bak met geld nu, en nog een bij verkoop + een toezegging dat Munsterman geen deuren bij voorbaat dichtgooit. En Twente dat nog iets meer uit de transfer weet te halen.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 17:43 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Daar heeft ie juist helemaal niets aan, want dan kan Twente nog steeds zeggen dat hij niet weg mag bij een bod van 15 miljoen. Hij wil juist weg in de zomer om de stap hogerop te maken, en dan moet je een garantie hebben dat er bij een bepaald bod gesproken gaat worden, ipv dat ie eventueel iets krijgt bij een eventuele transfer.
Leuk als je het geld hard nodig hebt, maar niet als je de ambitie hebt om hogerop te voetballen. Er zijn echt wel duidelijke afspraken gemaakt over een minimum bedrag. Ik kan haast niet anders geloven. En dat zal dan wel inderdaad pas vanaf 1 juli kunnen zijn.
Engelaar had een clausule in z'n contract.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 19:36 schreef Solstice het volgende:
[..]
Engelaar was ook zo'n speler die graag hogerop wilde. Munsterman zal daar een zelfde soort akkoord mee hebben getroffen als met Elia.
Als Suarez maar 12 miljoen moet ophoesten dan is Elia maar een miljoentje of 4 waard.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 17:56 schreef need2009 het volgende:
Spaanse media: 'Barcelona volgt Suarez die 12 miljoen moet kosten'
16-01-09
FC Barcelona volgt al enige tijd Luis Suarez, zo meldt althans de Spaanse krant AS. De Catalanen hebben al diverse wedstrijden van Ajax bezocht om Suarez goed te bekijken. Het medium meldt dat een bedrag van 12 miljoen euro mogelijk moet zijn voor een transfer. Klein detail is dat de vriendin van Suarez momenteel in Barcelona woont.
Als Elia zo goed doorvoetbald of misschien zelf beter word, moeten ze misschien bij ajax nog in de buidel tasten ook.
Had ie niet. Als Engelaar een clausule in z'n contract had, had er trouwens niet weken geonderhandeld hoeven worden over z'n transfersom destijds. D'r wordt gesproken over een gelimiteerde transfersom van 5 miljoen. Maar het enige wat daar aan klopt is dat Twente rond de 5 miljoen in een keer betaald gekregen heeft van Schalke, verder moet er nog een bedrag aan prestatie-bonussen etc. binnenkomen.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 19:37 schreef Blawh het volgende:
[..]
Engelaar had een clausule in z'n contract.
quote:Op vrijdag 16 januari 2009 19:44 schreef Solstice het volgende:
[..]
Had ie niet. Als Engelaar een clausule in z'n contract had, had er trouwens niet weken geonderhandeld hoeven worden over z'n transfersom destijds. D'r wordt gesproken over een gelimiteerde transfersom van 5 miljoen. Maar het enige wat daar aan klopt is dat Twente rond de 5 miljoen in een keer betaald gekregen heeft van Schalke, verder moet er nog een bedrag aan prestatie-bonussen etc. binnenkomen.
quote:ENSCHEDE - FC Twente dreigt voor de derde keer in een jaar tijd een speler kwijt te raken met een gelimiteerde transfersom in zijn contract. Nadat eerder al Kennedy Bakircioglü en Orlando Engelaar voor een vastgesteld bedrag vertrokken, maakt nu ook Luke Wilkshire naar alle waarschijnlijkheid gebruik van de ruimte die zijn contract biedt.
www.tctubantia.nl
Zoveel beter is Suarez niet, maar 12 miljoen is wel te weinig ja.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 19:40 schreef sjimz het volgende:
[..]
Als Suarez maar 12 miljoen moet ophoesten dan is Elia maar een miljoentje of 4 waard.
Met andere woorden, dat gaat beide dus niet gebeuren.
Zal m'n oude VI's maar weer eens doorbladeren van 't weekend. In een van de Vi's van de zomer staat een column van Johan Derksen na een persoonlijk gesprek met Munsterman. Daarin valt te lezen dat Engelaar voor een mooi bedrag is weg, met een aantal aanvullende clausules voor Twente. Waardoor Twente nu nog steeds geld tegemoet kan zien van Schalke.quote:
Die had een clausule hequote:Op maandag 19 januari 2009 21:15 schreef Dos37 het volgende:
Zelfde situatie als Engelaar vorig seizoen, lijkt me.
Ze hebben bepaalde afspraken met elkaar gemaakt. Waarschijnlijk dat Elia deze winter niet vertrekt, maar dat Twente aankomende zomer in elk geval gaat praten als er een goede club aanklopt. Wellicht dat er ook nog een bepaalde prijs aan vast zit (dus dat hij voor bijv. tien miljoen mag vertrekken), hoewel Elia zelf zegt dat er geen clausule in het contract staat. Het is een goede deal voor beide partijen. Twente is nog een half seizoen verzekerd van Elia's diensten en Elia krijgt medewerking van Twente als een goede club zich meldt.quote:Op maandag 19 januari 2009 21:10 schreef versteegrob het volgende:
Ik snap niks van dit gebeuren. Elia wil naar Ajax in de zomer maar waarom tekent hij bij? Kan iemand mij hier de logica van geven. Alsof Ajax nu nog meer gaat betalen. Echt ongelofelijk dom van Elia om bij te tekenen als je in de zomer weg wilt of heb ik iets gemist?
Waarom is het voor Elia een goede deal? Hij had toch nooit bij moeten tekenen dan zou die in de zomer zeker weten zijn verkocht als Twente nog wat wil verdienen. Snap de logica echt niet hoor.quote:Op maandag 19 januari 2009 21:42 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Ze hebben bepaalde afspraken met elkaar gemaakt. Waarschijnlijk dat Elia deze winter niet vertrekt, maar dat Twente aankomende zomer in elk geval gaat praten als er een goede club aanklopt. Wellicht dat er ook nog een bepaalde prijs aan vast zit (dus dat hij voor bijv. tien miljoen mag vertrekken), hoewel Elia zelf zegt dat er geen clausule in het contract staat. Het is een goede deal voor beide partijen. Twente is nog een half seizoen verzekerd van Elia's diensten en Elia krijgt medewerking van Twente als een goede club zich meldt.
Schijnt overigens dat Elia een bepaald percentage van de transfersom in eigen zak mag steken.
Ik denk dat 6 maanden een riante salarisverhoging en een mooie clausule ook heel wat waard isquote:Op maandag 19 januari 2009 21:10 schreef versteegrob het volgende:
Ik snap niks van dit gebeuren. Elia wil naar Ajax in de zomer maar waarom tekent hij bij? Kan iemand mij hier de logica van geven. Alsof Ajax nu nog meer gaat betalen. Echt ongelofelijk dom van Elia om bij te tekenen als je in de zomer weg wilt of heb ik iets gemist?
er zijn afspraken gemaakt over een zomertransfer. Elia gaat dan vast een deel van de transfersom krijgen boven een bepaald bedrag.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 02:40 schreef versteegrob het volgende:
Ja alleen er is geen clausule dat is het hele probleem he. Twente kan nu vragen wat ze willen en ik neem aan dat de prijs hoger is geworden dus tja.
Als ik dit lees denk ik dat Elia een Ajax-achtig-salaris krijgt nu...quote:Elia: "Ik wil nu eindelijk rust in mijn hoofd"
Met het zetten van zijn handtekening onder een nieuw contract bij FC Twente heeft Eljero Elia eindelijk weer rust in zijn hoofd. De aanvaller vond dat alle aandacht rondom zijn persoon ietwat veel.
De Elia-mania is door het nieuwe contract, dat Elia in principe tot de zomer van 2013 in Enschede houdt, over. "Gelukkig wel", zegt de rappe aanvaller tegenover Sportweek. "Ik wil nu eindelijk wat rust in mijn hoofd. Al die aandacht is natuurlijk fantastisch, maar het werd wel heel erg druk rond mijn persoon. Mijn naam kwam continu voorbij op internet."
De 21-jarige Elia benadrukt ook nog maar eens dat er geen clausule in zijn contract is opgenomen over een gelimiteerde afkoopsom. "Nee, laat dat duidelijk zijn. Het is een schitterend contract waar ik erg blij mee ben. FC Twente is een ambitieuze club, ik groei als het ware met de club mee. Wel hebben we de afspraak gemaakt dat als er in de zomer nog steeds interesse voor mij bestaat, dat er serieus onderhandeld wordt. Nu hoef ik nog niet weg, op termijn wil ik graag een volgende stap maken."
Ajax was de afgelopen weken serieus in de markt voor de in Voorburg geboren voetballer, maar FC Twente wilde hem niet laten gaan. Ook PSV liet later weten interesse te hebben in de Nederland B-international. Een overstap van Elia, die voor zijn periode in Enschede voor ADO Den Haag speelde, komt nu op zijn vroegst komende zomer.
Ik zie Elia alleen komen als er iemand uit de huidige Ajax-aanval weggaat.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 00:18 schreef Dylan Dog het volgende:
Elia dus naar Ajax. Naar PSV gaat ie echt niet.
Zodat ze hem nu niet kwijt raken en in de zomer een goede prijs voor hem kunnen vragen zonder dat Elia moeilijk gaat doen. Voor Elia is het geen slechte deal, zolang Twente zich aan de afspraken houdt. Denk maar niet dat hij bijgetekend had als Twente hem ook per se volgend seizoen nog in Enschede had willen houden.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 02:09 schreef versteegrob het volgende:
[..]
Waarom is het voor Elia een goede deal? Hij had toch nooit bij moeten tekenen dan zou die in de zomer zeker weten zijn verkocht als Twente nog wat wil verdienen. Snap de logica echt niet hoor.
Contract tot 2010 = minder geld waard in de zomer
Contract tot 2013 = veel meer geld waar, Twente kan vragen wat ze willen. Ze willen hem nog niet kwijt en ze kunnen nu de hoofdprijs vragen. Oftewel Twente lacht zich dood om die domme Elia, had ook niet anders verwacht.
Wat helemaal raar is, waarom zou Twente in de zomer mee willen werken als ze net een contract verlengen?
Als Suarez na dit seizoen nog bij Ajax voetbalt, dan krijg jij een doosje Bossche bollen van me.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 19:39 schreef RayMania het volgende:
[..]
Ik zie Elia alleen komen als er iemand uit de huidige Ajax-aanval weggaat.
Op dit moment hebben we hem gewoon niet nodig.
Coolquote:Op woensdag 21 januari 2009 10:17 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Als Suarez na dit seizoen nog bij Ajax voetbalt, dan krijg jij een doosje Bossche bollen van me.
Komop, die gozer is gewoon te goed geworden voor onze competitie en met mafkezen als die leipo van City, die zijn geld uitgeeft alsof ie kaugum koopt...
verkeerde topic?quote:
quote:PSV acht komst 'te dure' Elia niet haalbaar
17 februari 2009
PSV denkt niet dat het gaat lukken om Eljero Elia komende zomer naar Eindhoven te halen. De aanvaller van FC Twente staat hoog op het verlanglijstje van de Brabantse club, maar PSV is niet bereid om aan de financiële eisen van Twente te voldoen.
"We vinden Elia een zeer interessante speler, maar we denken dat hij al te duur is. De kans dat het gaat lukken, acht ik daarom eigenlijk nihil", zegt Adrie van Kraay, de technisch directeur van PSV, in De Telegraaf. Elia, die ook in de belangstelling staat van Ajax, zette onlangs zijn handtekening onder een contract tot 2012 in Enschede.
quote:Eljero Elia: 'Blij dat ik in winterstop niet ben gegaan naar Ajax'
Hij is een voetbalfreak. Maar wel één die in zijn eigen wereldje leefde. Fred Rutten brak hem vorig seizoen open bij FC Twente met als gevolg dat Eljero Elia (22, foto links) momenteel een gewilde speler is. In de nieuwe Sportweek een interview met de vleugelspeler die in de winterstop werd gelinkt aan Ajax, Manchester City en Espanyol, maar zijn contract bij FC Twente verlengde tot medio 2013.
Je had al een gesprek met Ajax-coach Marco van Basten. Was je al met je gedachten in Amsterdam?
“Ajax was heel dichtbij. Maar toen ze voor Robbie (Wielaert) gingen en dat verliep moeizaam, wist ik dat ze mij niet meer zouden laten gaan.”
Als je nu naar Wielaert en heel Ajax kijkt, ben je dan niet blij dat het is afgeketst?
“Het is altijd moeilijk in het begin. Zeker als het zo stroef draait en de sfeer niet goed is. Ik ben blij dat ik niet ben gegaan. Er zit heel veel druk op dit seizoen bij Ajax. Veel mensen hebben me daarvoor gewaarschuwd.”
FC Twente liet je toch niet gaan?
“Als ik het echt gewild had, was het wel doorgegaan.”
Oh? Via een arbitragezaak?
“Dat heb ik nooit echt overwogen. Bij FC Twente zit ik goed, ik heb zelfs mijn contract verlengd. De sfeer hier ademt voetbal uit zonder die overdreven druk. Bij Ajax moet je elke wedstrijd weer iets heel bijzonders laten zien. Als je met 1-0 wint is het nog niet goed daar. Ze eisen dat het team net zo goed is als in 1995.”
Zie je het dan wel zitten om daar komend seizoen te spelen?
“Ik heb nog niets besloten. Het is de bedoeling om deze zomer een stap te maken. Dat zien we tegen die tijd wel. Eerst wil ik met FC Twente iets heel moois neerzetten. Dit seizoen verloopt beter dan verwacht. Iedereen dacht dat Twente zou instorten zonder Engelaar, El Ahmadi en Rutten. Maar we staan tweede en zitten nog in de UEFA Cup.”
Bij Ajax is 1-0 winnen tegenwoordig goed zat hoor. Dat het ook mooi moet is verledentijd.quote:Op woensdag 18 februari 2009 11:20 schreef Blawh het volgende:
[..]
Bij Twente tegenwoordig toch ook niet meer?
bron www.depers.nlquote:N’Kufo zelf lacht. ‘Ach, er zijn zoveel van dit soort geruchten. Mijn contract bij FC Twente loopt nog één jaar door. Laat ik het daar maar op houden.’ Voor FC Twente zou een vertrek van de aanvalsleider slecht uitkomen. Zeker nu al bijna zeker is dat linksbuiten Eljero Elia volgend seizoen niet meer in de Grolsch Veste te bewonderen is. Hij heeft zijn zinnen gezet op een overgang naar HSV.
van mij mag ie best vertrekken, naar het buitenland that means.. Wat ie overigens als buitenspeler bij HSV te zoeken heeft..??quote:
Nee, dat niet, maar kan me niet herinneren dat ze daar met vleugelspelers spelen.. En dat is toch zijn grootste kwaliteit.quote:Op maandag 2 maart 2009 11:59 schreef Blawh het volgende:
HSV is denk ik juist een perfecte stap, onderschat je de grootsheid van die club niet een beetje?
Omdat?quote:Op maandag 2 maart 2009 14:25 schreef BliksemSchigt het volgende:
HSV... Dat wordt dan een Castelen / Cairo verhaal.
quote:Eljero Elia: 'Ik vertrek na dit seizoen bij FC Twente'
Datum: 22-mrt-2009 22:52
Door Sander van Hal
Eljero Elia (22, foto) windt er geen doekjes om. Of FC Twente nou wel of niet de voorronde van de Champions League bereikt, aan het eind van dit seizoen verkast de aanvaller naar een andere club. “Dat is de afspraak die ik met de club heb gemaakt.”
Elia kwam zondag voor de derde keer dit seizoen met een bos bloemen de catacomben van De Grolsch Veste binnen gelopen. Na de 2-1 winst op FC Groningen was de linksbuiten van FC Twente weer eens uitgeroepen tot Man of the Match. Hij scoorde zijn zevende doelpunt van het seizoen. “Daar kan ik tevreden mee zijn,” zegt hij. “Maar toch vind ik dat ik nóg meer moet scoren. Voordat dit seizoen begon, heb ik met mijn broer en de trainers afgesproken dat ik er tien zou maken. Ik ga er vanuit dat me dat gaat lukken, want ik voel me de laatste weken steeds sterker worden.”
De grote vraag is: wat doet Elia ná dit seizoen? In januari tekende hij ondanks concrete interesse van Ajax een nieuw contract bij FC Twente tot 2013. Maar na dit seizoen vertrekt Elia naar eigen zeggen alsnog. “Dat is de afspraak die ik met de club heb gemaakt. In de zomer moeten ze me verkopen.”
De 22-jarige aanvaller vindt dat hij klaar is voor een nieuw avontuur, buiten Enschede. Dat FC Twente op weg is voor de tweede keer achtereen de Champions League te bereiken, doet daar niets aan af. “Ik wil na dit seizoen heel graag een mooie stap maken,” zegt Elia. “En dat gaat ook gebeuren. Het kan om een stap naar het buitenland gaan, maar óók om een transfer naar een Nederlandse club. Ajax? Alles is een optie; ik ben bereid overal naar te luisteren. Het belangrijkste is dat ik er als voetballer beter van word.”
Een concrete aanbieding van andere clubs zegt hij nog niet op zak te hebben, al is het geen geheim dat Ajax én PSV op hem azen.
Alleen geen goede voorzetquote:Op maandag 2 maart 2009 14:34 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Omdat?
Castelen en Cairo zijn actieloze sprinters. Elia is een redelijk totale vleugelspeler met actie, schot, dribbel etc.
Wat een spelerquote:
quote:Hamburger SV mengt zich in strijd om Elia
01/04/2009 10:10
Hamburger SV is een van de clubs die serieus werk willen maken van het aantrekken van Eljero Elia. De strijd om de 22-jarige aanvaller van FC Twente lijkt daarmee definitief te zijn losgebarsten.
Bij de wedstrijd tussen Jong Duitsland en Nederland B, vorige week vrijdag in Ahlen, werd Elia gevolgd door een leger van belangstellende clubs, waaronder Hamburger SV. De Duitse werkgever van trainer Martin Jol ziet in Elia iemand die de ploeg naar een hoger niveau kan tillen.
Bekend was al dat Ajax en PSV er alles aan gelegen is de aanvaller in te lijven. Ajax heeft al onderhandeld met Elia en FC Twente en wil de komende maanden weer om de tafel. Elia tekende weliswaar een nieuw contract bij de Tukkers, maar het is duidelijk dat daarin alle ruimte is om de komende transferperiode te kunnen vertrekken.
Uit een stuk over Rutten en PSV in het AD.quote:Rutten is wel al nadrukkelijk met de toekomst van PSV bezig. De geboren Gelderlander zou graag middenvelder Orlando Engelaar meenemen van Schalke 04 en heeft zijn zinnen ook gezet op aanvaller Eljero Elia van zijn oude club FC Twente.
Rutten stond als trainer/technisch directeur aan de basis van diens doorbraak bij de Enschedese club en heeft het afgelopen half jaar, toen hij al trainer was bij Schalke 04, contact met hem gehouden.
Het is echter de vraag of PSV aan de vraagsom van FC Twente, 9,6 miljoen euro, kan voldoen. Ook Ajax en het HSV van Martin Jol zijn geïnteresseerd in de aanvaller, alsmede een niet nader bekendgemaakte club uit Engeland.
Deze club bekeek Elia afgelopen dinsdag bij Nederland B in het oefenduel met Jong Italië en is zeer gecharmeerd van de buitenspeler. Jol en HSV waren er ook. Onder druk van de belangstelling verlengde Elia zijn contract met FC Twente in januari tot 2013.
Meer dan een papieren monster was dat niet, want de 21-jarige linkerspits bedong de toezegging dat de club hem in de zomer voor een vastgestelde afkoopsom van 9,6 miljoen euro moet laten gaan.
quote:Op donderdag 15 januari 2009 14:33 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik denk eerder de ingang van de clausule - die transfersom komt er 100% zeker in.
Als Twente geen speler en coach ziet vertrekken, en zelfs nog een paar versterkingen kan halen dan kan het ook komend seizoen goed presteren in de Nederlandse competitie. Met wat "geluk" spelen ze voorronde CL. (En wie weet wat er dan voor de club in zit.)quote:Op donderdag 30 april 2009 16:17 schreef Alulu het volgende:
Waarom naar Ajax gaan?
Als Elia blijft hoef je alleen te vrezen voor een vertrek van Arnautovic, voor de rest heb je gewoon een erg goed team staan dat volgend jaar weer meespeelt om de bovenste plaatsen. Daarnaast zou het voor Arnautovic ook beter zijn gewoon nog een seizoen te blijven. Ik acht Twente verder dan Ajax en moet het bij Ajax nog zien of alles op de juiste plek valt en het volgend jaar wel gaat lopen.
Sulejmani is een enorme miskoop. Die gaat het volgend seizoen ook niet klaarmaken. Ligt niet aan Miralem, maar aan de coach.quote:Op donderdag 30 april 2009 20:14 schreef thewishmaster het volgende:
Elia hoef ik echt niet te hebben bij Ajax. Volgend seizoen moet Sulejmani als linksbuiten de kans krijgen bij Ajax, want de kwaliteiten heeft hij wel in zich. Dan hoef je niet nog eens een hele dure linksbuiten te halen, die ook echt geen zekerheidje is.
We hebben hem allemaal zien schitteren bij Heerenveen, hij gaat het dus echt wel waarmaken en komt echt wel op de linksbuitenpositie. Bij van Basten komt het besef over de beste positie van een speler natuurlijk wat later.quote:Op donderdag 30 april 2009 20:24 schreef Barca het volgende:
[..]
Sulejmani is een enorme miskoop. Die gaat het volgend seizoen ook niet klaarmaken. Ligt niet aan Miralem, maar aan de coach.
Ik vraag me alleen af waar Elia gaat spelen in het buitenland waar ze eigenlijk nooit met buitenspelers spelen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:25 schreef 9christensen het volgende:
elia zou ook nog op rechts kunnen spelen. dan heb je wel een suppervoorhoede
sulejmani - suarez -elia
maar hopen dat hij naar het buitenland gaat voor veel geld
als buitenste middenvelder in 4-4-2..quote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:26 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Ik vraag me alleen af waar Elia gaat spelen in het buitenland waar ze eigenlijk nooit met buitenspelers spelen.
Hetzelfde probleem zag je bij Babel en Castelen voor zijn blessure, er is eigenlijk geen plaats voor ze in een 4-4-2 systeem en daarom maken ze heel weinig minuten. Niet dat FC Twente zich daar druk over maakt wanneer ze een hoge transfersom binnenkrijgen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:29 schreef 9christensen het volgende:
[..]
als buitenste middenvelder in 4-4-2..
hij zou een vrije rol moeten krijgen dan. ronaldo en robben kunnen het wel. maar das wel de echte topquote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:31 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Hetzelfde probleem zag je bij Babel en Castelen voor zijn blessure, er is eigenlijk geen plaats voor ze in een 4-4-2 systeem en daarom maken ze heel weinig minuten. Niet dat FC Twente zich daar druk over maakt wanneer ze een hoge transfersom binnenkrijgen.
Precies hij speelt bij Twente ook vaak als een halve middenvelderquote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:29 schreef 9christensen het volgende:
[..]
als buitenste middenvelder in 4-4-2..
Babel kan nog altijd vaak een bal niet aannemen en Castelen moet het vooral hebben van zijn snelheid. Andere types dan Elia dus.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:31 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Hetzelfde probleem zag je bij Babel en Castelen voor zijn blessure, er is eigenlijk geen plaats voor ze in een 4-4-2 systeem en daarom maken ze heel weinig minuten. Niet dat FC Twente zich daar druk over maakt wanneer ze een hoge transfersom binnenkrijgen.
Ik schat Elia ook hoger in.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:43 schreef Blawh het volgende:
[..]
Babel kan nog altijd vaak een bal niet aannemen en Castelen moet het vooral hebben van zijn snelheid. Andere types dan Elia dus.
Als linkshalf? Betere (basis)techniek dan beide spelers en fysiek sterker dan Castelen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:47 schreef thewishmaster het volgende:
Dan wil ik wel eens van jullie horen welke kwaliteiten van Elia hem een doorslaggevend voordeel zouden moeten geven tov Castelen en Babel?
Babel en Castelen zijn pure voorhoede spelers. Elia heeft meer mogelijkheden.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:47 schreef thewishmaster het volgende:
Dan wil ik wel eens van jullie horen welke kwaliteiten van Elia hem een doorslaggevend voordeel zouden moeten geven tov Castelen en Babel?
Hij krijgt in Nederland ook wel veel tijd en ruimte. Babel staat in Engeland tegenover topspelers en daarom ziet het er misschien wat onbeholpen uit. Het is leuk dat je in Nederland Daryll Janmaat dolt, maar in het buitenland gaat het wel iets anders.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:53 schreef tong80 het volgende:
[..]
Babel en Castelen zijn pure voorhoede spelers. Elia heeft meer mogelijkheden.
Eist vaak de bal op op het middenveld. Kan dan passen of met zijn techniek één tegen één een gevaarlijke situatie creëren.
Bij Babel was het aannemen van een bal ook al een groot probleem toen hij nog in Nederland speelde.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:54 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Hij krijgt in Nederland ook wel veel tijd en ruimte. Babel staat in Engeland tegenover topspelers en daarom ziet het er misschien wat onbeholpen uit. Het is leuk dat je in Nederland Daryll Janmaat dolt, maar in het buitenland gaat het wel iets anders.
Wilde ik ook posten.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:56 schreef Blawh het volgende:
[..]
Bij Babel was het aannemen van een bal ook al een groot probleem toen hij nog in Nederland speelde.
De nummer twee van NL gaat echt geen CL spelen dit jaar met al die voorrondes die er gespeeld moeten worden tegen sterke teams, maar je ontwikkelen in de Uefa Cup tegen clubs als Schalke maakt je ook geen slechtere speler.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 21:23 schreef Barca het volgende:
Ik denk echter niet dat een jaar langer bij Ajax blijven van Babel een betere speler had gemaakt. Hij doet het bij Liverpool niet vaak, maar is al een aantal keren belangrijk geweest. Misschien dat hij eens een andere competitie moet proberen?
Elia lijkt me wel een speler die in Nederland nog wat kan leren. Zeker als hij met Twente CL speelt.
Klopt.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 21:42 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
De nummer twee van NL gaat echt geen CL spelen dit jaar met al die voorrondes die er gespeeld moeten worden tegen sterke teams, maar je ontwikkelen in de Uefa Cup tegen clubs als Schalke maakt je ook geen slechtere speler.
Denk dat Ajax na gisteren definitief kan fluiten naar Elia.quote:FC Twente beleefde de triomf, die na rust gestalte kreeg via treffers van Perez, Wisgerhof en uitblinker Elia, het succes van een uitgebalanceerd beleid. ‘Ik heb toen ik wegging bij ADO Den Haag bewust gekozen voor een stabiele club waarin mijn talent verder kon gedijen', zegt de absolute smaakmaker van de club, Eljero Elia.
Hij is de man (22) die met swingende heupen en onnavolgbare voeten tegenstanders het bos instuurt, Elia is met de bal aan zijn schoen ook de speler die bij elke liefhebber de ademhaling opjaagt, het is immers nooit zeker welke kant hij in zijn acties opgaat.
Met die twijfel zit trouwens ook FC Twente zelf, want hoewel Elia zijn contract deze winter, nadat Ajax in de markt was, verlengde, staat het wel vast dat dit groeibriljant na de bekerfinale, op 17 mei, bekend zal maken waar hij zijn toekomst voortzet.
‘Het zal weer een club zijn die bij me past', zegt Elia nu al. ‘Een club waar ik opnieuw verder kan groeien, zoals ik hier ben gegroeid. Ik ben nu de aanvaller die ook meeverdedigt, ik speel net zo gemakkelijk op rechts als op links en ik weet nu ook, hoe als ploeg en als individu te overleven bij tegenslag. Wij zijn in het UEFA Cup-toernooi uitgeschakeld op penalty’s, dat zijn de momenten waarvan we wijzer en sterker zijn geworden.’
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |