Ik heb geeeeeen ideequote:Op woensdag 14 januari 2009 15:15 schreef Rubey het volgende:
Saffier, fijn dat het zo'n goed gesprek was! Wat voor testjes gaan ze doen voor je endometriose? Ik moet over 2 weken weer terug voor een echo voor mijn endometriose, maar zit in een streekziekenhuis. Ben benieuwd hoe ze dit in een universitair ziekenhuis aanpakken.
Hoe heb je gemerkt dat de clomid niet werkt?quote:Op vrijdag 16 januari 2009 09:14 schreef leonieke het volgende:
Wat fijn dat het gesprek zo goed is meegevallen Saffier. Hopelijk kan ik dinsdag ook met zo'n post komen![]()
Ik heb ondertussen ook eens een overzichtje gemaakt van mijn cyclussen en ondertussen zit ik vandaag al op dag 31. Weet ik ook onmiddellijk dat mijn lichaam niet reageert op 1 clomid per dag (heb ik dat nog speciaal genomen om mijn cyclus op gang te houden)
Ik ben nog steeds niet ongesteld geworden en normaalgezien zou dat toch iets vroeger moeten geweest zijn, denk ik.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 11:21 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Hoe heb je gemerkt dat de clomid niet werkt?
* Vlindur vraagt zich namelijk of of haar 1 pil wel werkt..
Hmm, dat is balen zeg! ga je nu een afspraak bij je gyn maken?quote:Op vrijdag 16 januari 2009 11:52 schreef leonieke het volgende:
[..]
Ik ben nog steeds niet ongesteld geworden en normaalgezien zou dat toch iets vroeger moeten geweest zijn, denk ik.
Ik heb dinsdag mijn intakegesprek in het fertiliteitscentrum in Jette om verdere stappen te ondernemen. Ik zal daar horen wat ze zeggen. En hoogstwaarschijnlijk gaan ze mijn cyclus wel gewoon weer in gang steken met Duphaston als dat nodig zou blijken.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 12:02 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Hmm, dat is balen zeg! ga je nu een afspraak bij je gyn maken?
Dan zou theoretisch mijn pillen wel moeten werken. Mijn cyclus is nu 33 dagen.
Dat zou natuurlijk ook wel kunnen. Ik zie nu idd dat ik met clomid (toen wel dubbele dosis) ook altijd cyclussen had van rond de 31 dagen. Dus misschien word ik morgen alsnog ongesteld.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 12:05 schreef sproet-je het volgende:
Maar leonieke, ik wissel ook nog steeds van dag dat mijn ei springt, terwijl volgens de gyn er niets aan de hand is met mijn eisprong. Dat varieert van dag 16 tot de laatste cyclus dag 22 (!!!) dus misschien is jouw ei ook gewoon wat later.
Ik mocht vanaf ongeveer dag 10 a 11 een aantal keer langskomen in het ziekenhuis voor een echo om te kijken of er een eitje gegroeid zou zijn. Dat is nooit het geval geweest, maar ik denk als dat wel zo was dat ze dan ook zouden controleren op de ovulatie.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 12:01 schreef sproet-je het volgende:
Dames met de clomid: kunnen jullie niet met ovulatietesten en tempen werken om te kijken of je een ovulatie hebt? Of geeft dat bij jullie vals positieve eisprongen (als jullie begrijpen wat ik bedoel).
Saffier: Fijn dat het zo'n goed gesprek was! Is die curcus verplicht om te volgen omdat je daar in behandeling gaat of doe je dat omdat je het zelf wilt. En weet je eventueel al iets over wachtlijsten van icsi/ivf (al hoop ik heel erg dat het niet nodig is..)
Ik heb volgende week dinsdag weer een echo om te kijken hoever het met mijn ei staat, dus dan gaat het circus hier ook weer los barsten. Ik moet zeggen dat ik er niet zo erg mee bezig ben als de eerdere keren omdat ik op mijn werk opeens een kans krijg om leidinggevende te worden. Daar heb ik volgende week een gesprek over, dus de spanning wordt even verdeeld over twee dingen! Eerlijk gezegd vind ik dat wel fijn, uiteindelijk zal het in de wachtweken wel spannend genoeg worden.
I will. thnxquote:Op vrijdag 16 januari 2009 12:47 schreef happyme28 het volgende:
Vlindur, mij is altijd verteld dat een cyclus tussen de 28 en 35 dagen als 'normaal' gezien wordt. In dat geval is het dus netjes.
Wel zou ik deze cyclus in de gaten houden, want 35 dagen is wel op het randje natuurlijk.
Zoals ik ook al eerder vermelde, mijn borsten doen geen pijn meer, dus ik heb sinds vorige maand al niet meer het idee dat het werkt..quote:Op vrijdag 16 januari 2009 13:12 schreef Jose81 het volgende:
Mariposa... ik ga heel hard voor je duimen... want ook voor jou zou ik het zooo leuk vinden als het gewoon een keer raak is!!![]()
![]()
Vlindur; volgens mij zijn die cycli nog oke. Ze moeten alleen niet nog langer worden, inderdaad. Ik heb ook een paar keer van die lange cycli n gehad en toen bleek Clomid bij mij niet meer te werken... niet om je bang te maken, hoor!!! Maar hou het goed in de gaten...
Your'e rightquote:Op vrijdag 16 januari 2009 13:25 schreef happyme28 het volgende:
Overigens 27 november t/m 30 november is 34 dagen. 31 december is dag 1
15quote:Op vrijdag 16 januari 2009 12:39 schreef Vlindur het volgende:
1-9-2008 30
30-9-2008 32
30-10-2008 29
27-11-2008 35
31-12-2008 ?
Dit zijn mijn cycli met Clomid. Is dit netjes?
1e dag menstruatie staat er ook bij.
Zie je, dat maakt het zo raar hé. Mijn cyclussen met Clomid zagen er als volgt uit:quote:Op vrijdag 16 januari 2009 12:47 schreef happyme28 het volgende:
Vlindur, mij is altijd verteld dat een cyclus tussen de 28 en 35 dagen als 'normaal' gezien wordt. In dat geval is het dus netjes.
Wel zou ik deze cyclus in de gaten houden, want 35 dagen is wel op het randje natuurlijk.
Jeetje joh..quote:Op vrijdag 16 januari 2009 14:33 schreef leonieke het volgende:
Mja, extra rijpen? Ik weet het niet. Ik heb daar nooit bij stilgestaan, maar het was miss_sly die onlangs zei dat ze die combinatie niet kende. Maar Clomid doet normaalgezien hetzelfde als Menopur.
Ik maak me daarom zorgen, als die combinatie al niet tot rijpe cellen komt, wat zal het dan wel doen?
Eerlijk gezegd nietquote:Op vrijdag 16 januari 2009 14:37 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Jeetje joh..
Ben erg benieuwd wat er as dinsdag voor je uit komt!![]()
Heb je al een lijstje met vragen klaarliggen?
Ding dong, tip van de dag voor Leonieke: bedenk van te voren wat je wil vragen, zet dat op papier en neem het mee. En vraag daarna aan de arts of je hem/haar nog eventueel mag mailen/bellen met vragen die na het gesprek opkomen. Meestal is dat geen probleem en zo kun je toch gewoon al je vragen stellen.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 14:44 schreef leonieke het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd nietEn dat is altijd het probleem bij mij. Op voorhand heb ik niet zoveel vragen (eerder: laat het maar op mij afkomen) maar eens ik dan buiten ben, komen alle vragen in mij op
![]()
quote:Op vrijdag 16 januari 2009 13:12 schreef Jose81 het volgende:
Mariposa... ik ga heel hard voor je duimen... want ook voor jou zou ik het zooo leuk vinden als het gewoon een keer raak is!!![]()
![]()
De cursus 'gezond zwanger' is min of meer verplicht. We zijn ernaartoe 'gestuurd' door de gyn's. De cursus bestaat sinds halverwege 2007 en wat ik begreep vertellen ze je daar dat je niet mag roken/drinken, er een gezonde levensstijl op na moet houden om zo de meest gunstige omstandigheden te creeeren voor een (al dan niet natuurlijk ontstane) zwangerschap. Er wordt ook bij ons alletwee bloed geprikt en wordt er oa gekeken naar het foliumzuurgehalte. De rest merk ik daar welquote:Op vrijdag 16 januari 2009 12:01 schreef sproet-je het volgende:
...
Saffier: Fijn dat het zo'n goed gesprek was! Is die curcus verplicht om te volgen omdat je daar in behandeling gaat of doe je dat omdat je het zelf wilt. En weet je eventueel al iets over wachtlijsten van icsi/ivf (al hoop ik heel erg dat het niet nodig is..)
Het is dus dubbelspannend voor jou nu! Ik duim dat je ei mooi gegroeid is. Ik snap ook wat je bedoeld met die verdeelde spanning, wij moeten over 7 weken terug naar de gyn voor alle uitslagen maar tussendoor staan nog 3 afspraken gepland, dat breekt zo lekker nu, dat zal het voor jou ook wel zijn, niet focussen op 1 ding maar op meerdere, dus ik duim ook voor je werk!quote:Ik heb volgende week dinsdag weer een echo om te kijken hoever het met mijn ei staat, dus dan gaat het circus hier ook weer los barsten. Ik moet zeggen dat ik er niet zo erg mee bezig ben als de eerdere keren omdat ik op mijn werk opeens een kans krijg om leidinggevende te worden. Daar heb ik volgende week een gesprek over, dus de spanning wordt even verdeeld over twee dingen! Eerlijk gezegd vind ik dat wel fijn, uiteindelijk zal het in de wachtweken wel spannend genoeg worden.
Binnenkort, moet nog 'even' een vertaalprojectje afmaken waar iedere vrije minuut ingestoken moet worden, deadlines en zo, maar daarna zal ik daar te zien zijn.quote:Op zondag 18 januari 2009 13:25 schreef happyme28 het volgende:
Whahhhaha Tweeling!! Gefeliciteerd Silktie!
Kom je ook meekletsen in Zwanger en geboorte?
Nee, Tobias is gelukkig uit een spontane zwangerschap gekomenquote:Op zondag 18 januari 2009 16:56 schreef NieTTus het volgende:
[knip]
Saffier, ik moet denk ik even teruglezen.. Wat is bij jou de reden dat je voor ivf gaat? Was dat bij je eerste spruit ook zo?
ja maar het is niet zeker of die goed zijn voor eventuele bevruchting...quote:Op vrijdag 16 januari 2009 17:10 schreef prinseszondererwt het volgende:
En jij hebt wel een eisprong met die gekke temperaturen, Wilmadonna?
Wat liefquote:Op zondag 18 januari 2009 22:02 schreef Poppejans het volgende:
Silktie, wat LEUK een tweeling!!![]()
![]()
![]()
![]()
Leonieke, voor het geval het me niet meer eerder lukt: alvast heel erg veel succes v het gesprek van overmorgen, ik hoop zo dat er een goed plan uit voort zal komen wat heel gauw het o zo verlangde resultaat zal gaan opleveren![]()
![]()
ik denk aan je!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |