RiKe.. Noordwijk toch??quote:
quote:Op dinsdag 16 december 2008 18:11 schreef DJ_ het volgende:
DJ mystery - Industry
geen bekende DJ voor mij , maar het nummer is toch best lekker
http://poll.dezeserver.nl/index.cgiquote:Op dinsdag 16 december 2008 19:21 schreef hardstyle_babbels het volgende:
Hoe maak je hier een poll....?
Vind die, die nu op de q-dance site staat eigenlijk wel eens interessant om hier te posten...
Klopt helemaal!quote:Op dinsdag 16 december 2008 19:25 schreef ElDani het volgende:
[..]
RiKe.. Noordwijk toch??
Ik handbal in Noordwijkerhout, dus misschien kan ik daarna nog langskomen, denk het alleen niet, want moet nog naar Hillegom dan! Wel leuk dat je zo in de buurt staat!
Tijdens sets van de andere dj's....nee (op LinQ na, daar draai ik mee samen in De Bob).quote:Op dinsdag 16 december 2008 19:37 schreef ElDani het volgende:
Misschien moet ik ook eens proberen daar te gaan staan. Maar mijn vraag: is het volle bak dan op Dinsdag daarzo?
Ja de mijne, maar ik heb me teruggetrokken uit de yearmix contest.quote:Op dinsdag 16 december 2008 19:37 schreef de_huig het volgende:
even voor mn eigen administratie..ik heb nu mixjes van:
barthoofd
boy
crusty
eldani
babbels
en partyanimal87
En de mix van NLS (was die nou ook bedoeld voor de contest of puur voor entertainment?)
mis ik er?
sfeer maken doe je grotendeels zelfquote:Op dinsdag 16 december 2008 20:42 schreef ElDani het volgende:
Ik zit aan die Outland editie te denken.. Ben alleen bang voor een hoop gedoe net zoals velen vertelden rond Thrillogy, alleen maar van die stoere stilstaanjongetjes.
Vergeet het geluid niet!quote:Op dinsdag 16 december 2008 20:58 schreef ElDani het volgende:
Op sich is het verder qua line-up een toppertje:
Zany
Donkey Rollers
Showtek
Neophyte
Noisecontrollers
Zatox
Jowan
The Pitcher
DV8
20 euro.. Prima dus!
Net als jouw set! Deed het goed tijdens het sporten, lekker doorknallen. Netjes gemixt ook allemaal, overgang van Voodoo naar uuuhh Zanzarismo (weet niet zeker) viel me vooral op. Maar weet niet meer naar welke track dat overging.quote:Op dinsdag 16 december 2008 19:06 schreef ElDani het volgende:
Hij klinkt in ieder geval best lekker!
quote:Op dinsdag 16 december 2008 20:20 schreef nattermann het volgende:
Lees net op de site van fusion of sound dat 8 februari eindelijk weer eens hardstyle is hier in het mooie Limburg
dit nummer is ook zeker niet verkeerdquote:
Ga je ook eigen nummers er in verwerken eigenlijk? Zou wel tof zijnquote:Op woensdag 17 december 2008 00:05 schreef LeonH het volgende:
morgen even mijn setje nog terugluisteren op de overgangen en als alles in orde is staat hij er voor morgenavond 24.00 uur op. zo niet.. dan niet
Zany @ Matrrixx wordt hem hier wel als ze op mn werk niet te moeilijk doenquote:Op dinsdag 16 december 2008 21:27 schreef LeonH het volgende:
[..]
Peppermill. Dan maar hopen op de kleine zaal... dat is nog enigszins geschikt voor hardstyle
of de week ervoor gewoon naar the matrixx
quote:Op woensdag 17 december 2008 08:23 schreef mstx het volgende:
ik ben net wakker , ik denk ik meld het even.
quote:
thnx for the updatequote:Op woensdag 17 december 2008 08:23 schreef mstx het volgende:
ik ben net wakker , ik denk ik meld het even.
origineel kan ik nog steeds goed waarderen (Alpha2 op Qlimax 2006)quote:Op woensdag 17 december 2008 10:34 schreef Tha_Bartman het volgende:
B1. Brainkicker - Metal Licker (Kayem & Likquid Remix)
denk dat die mij ook tegen gaat vallen, vinyl vanavond thuis ff binnenhalen... zag ook de nieuwe Dutch Master staan, ben wel nieuwsgierig, daar waren veel mensen erg positief over!quote:Op woensdag 17 december 2008 10:34 schreef Tha_Bartman het volgende:
En daarna wil ik even zeggen dat ik die nieuwe headhunterz relase matig vind, say my name klote vocal en blijft voor mij gewoon een rock civilisation kloon. The Lost soul is aardig maar ook neit heel bijzonder.
nope doe ik niet. Doe ik komende tijd gewoon even in mijn eigen sets en podcasts dus niet in de jaarmix.quote:Op woensdag 17 december 2008 00:12 schreef Koepert het volgende:
[..]
Ga je ook eigen nummers er in verwerken eigenlijk? Zou wel tof zijnmaar kan me ook zo voorstellen dat je t niet doet, maar van mij mag je
wat zit erop?quote:
Rookworstquote:
heb ik net gedaan. lekker! 2 tijgerbollen met een plakje gebakken pasteiquote:Op woensdag 17 december 2008 11:06 schreef mstx het volgende:
Ik ga nu een boterham opeten.
quote:
quote:Op woensdag 17 december 2008 11:21 schreef Tha_Bartman het volgende:
want Rookworst zonder R is ook worst
die mop was maandag in man bijt hondquote:Op woensdag 17 december 2008 11:21 schreef Tha_Bartman het volgende:
want Rookworst zonder R is ook worst
Rip heeft helemaal niks in te brengen!quote:Op woensdag 17 december 2008 11:21 schreef Tha_Bartman het volgende:
want Rookworst zonder R is ook worst
zullen we nu weer ontopic gaan voordat Rip boos wordt
Hij klinkt heerlijk op haar site!!quote:Op woensdag 17 december 2008 10:34 schreef Tha_Bartman het volgende:
Zatox pres. Vyolet - Master & Slave
Wicked Records / WKD1081
A1 Master And Slave (Zatox Mix)
B1 Master And Slave (Original Mix)
Eenschquote:En daarna wil ik even zeggen dat ik die nieuwe headhunterz relase matig vind, say my name klote vocal en blijft voor mij gewoon een rock civilisation kloon. The Lost soul is aardig maar ook neit heel bijzonder.
en dan ga ik nu ontbijten
maar wel laat, ik had om 07.30 het ontbijt al achter de kiezenquote:Op woensdag 17 december 2008 11:34 schreef hardstyle_babbels het volgende:
Eigenlijk ontbijten we zo toch nog een beetje samen he!
Dat was mijn ontbijtquote:Op woensdag 17 december 2008 11:46 schreef hardstyle_babbels het volgende:
Waar is de tijd dat mensen gewoon wat snijleverworst, hagelslag, pindakaas op hun brood deden...
ik heb worst, hagelslag, pasta, vruchtenhagel en gestampte muisjes op m'n boterhammetjesquote:Op woensdag 17 december 2008 11:46 schreef hardstyle_babbels het volgende:
Waar is de tijd dat mensen gewoon wat snijworst, hagelslag, pindakaas op hun brood deden...
telt kaas niet meer mee ?quote:Op woensdag 17 december 2008 11:46 schreef hardstyle_babbels het volgende:
Waar is de tijd dat mensen gewoon wat snijworst, hagelslag, pindakaas op hun brood deden...
Zijn vlokken ook goed?quote:Op woensdag 17 december 2008 11:46 schreef hardstyle_babbels het volgende:
Waar is de tijd dat mensen gewoon wat snijworst, hagelslag, pindakaas op hun brood deden...
Is dat beetje toffe plaat?quote:Trance_Generators-You_Cant_Stop_Us__Remixes_2008_(FTS071)-Vinyl-2008-NBD.zip
Jazekerquote:
quote:Op woensdag 17 december 2008 13:05 schreef hardstyle_babbels het volgende:
Al jullie ontbijten zijn goedgekeurd hoor!;)
Dankjewel! Ik krijg redelijk veel props voor het 1e deel, omdat dat wat minder gedraaide platen bevat. Hier en daar is het volumeverschil niet helemaal goed, maar goed.quote:Op woensdag 17 december 2008 14:39 schreef Koepert het volgende:
Trouwens btw: In de Khadber - LONG Yearmix ElDani; Dikke Props voor
0. Intro - The Masochist - Killing Classixx (Classical Edit)
-Part 1: Waking Up-maar zoals eerder al gezegd; eigenlijk is elke mix super. Ideaal voor fietsen/Sporten/Chillen/Dingen Doen
quote:Op woensdag 17 december 2008 14:45 schreef Da_Ripper het volgende:
Ik heb zoiets van oh jawel dat halen we
HardBassquote:Op woensdag 17 december 2008 15:49 schreef CrustyClown het volgende:
Nabije toekomst en Defqon? Jij plant redelijk ver vooruit zeg. Ik zeg op zijn minst InQontrol ertussen hoor Silaz
en dat gok je er niet op? gewoon zeggen dat je om 00.00 18 bentquote:Op woensdag 17 december 2008 16:07 schreef Silaz het volgende:
Jaah maar dan ben ik nog geen 18
En hardbass is dag voordat ik 18 word
Dat komt wel goed hoor. Heb werkelijk nog nooit een controle op leeftijd gezien. Ze zijn veelste druk ( zeker in Arnhem) met fouillerenquote:Op woensdag 17 december 2008 16:07 schreef Silaz het volgende:
Jaah maar dan ben ik nog geen 18
En hardbass is dag voordat ik 18 word
Qlimax 2006 inderdaadquote:Op woensdag 17 december 2008 16:15 schreef NLS04 het volgende:
Tatanka draaide radio alarm trouwes op Qlimax paar jaar geleden. Dat was wel lekker ja( hele set van hem toen was trouwens geniaal
)
oeps, had er ff niet aan gedacht dat daar niet alleen de tracklist stondquote:Op woensdag 17 december 2008 16:22 schreef ReMcOrE het volgende:
[D_Rip-edit]
Check die setjes van Tatanka & Luna @ Qlimax 06 op lsdb man
[/D_Rip-edit]
koude rillingen zeker?!quote:Op woensdag 17 december 2008 17:10 schreef Da_Ripper het volgende:
*rillingen over rug en tranen in ogen heeft
waar blijft de PM dan?quote:Op woensdag 17 december 2008 18:10 schreef Just_Shut_Up het volgende:
Die vinly van Crypsis! Wat een helden release
!!
gelukkig was ik wat dat soort dingen betreft (inleiding, evaluatie etc.) altijd wel goed in het volkletsen van een paar kantjesquote:Op woensdag 17 december 2008 19:20 schreef RiKe het volgende:
Grmbl klote school weer met z'n eisen![]()
Probleemstelling samengevat in 2 alinea's, willen ze 3 pagina's zien![]()
O wat haat ik m'n school![]()
Ja ik dus nietquote:Op woensdag 17 december 2008 19:23 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
gelukkig was ik wat dat soort dingen betreft (inleiding, evaluatie etc.) altijd wel goed in het volkletsen van een paar kantjes
omdat hun, door die grootte, waarschijnlijk niet goed weten hoe hun bedrijf helemaal in elkaar steelt! wel in hoofdlijnen, maar niet op de lagere niveaus...quote:Op woensdag 17 december 2008 19:26 schreef RiKe het volgende:
Waarom zou je een bestaand groot bedrijf uit moeten leggen hoe hun bedrijf in elkaar steekt bijv?![]()
Oh no.....YOU'RE ONE OF THEM!!!quote:Op woensdag 17 december 2008 19:28 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
omdat hun, door die grootte, waarschijnlijk niet goed weten hoe hun bedrijf helemaal in elkaar steelt! wel in hoofdlijnen, maar niet op de lagere niveaus...
ik was m'n school z'n denkwijze aan 't af zeiken en jij gaat hun verhaal ondersteunenquote:
quote:Op woensdag 17 december 2008 19:37 schreef RiKe het volgende:
Het is nu 1 grote bouwput, ik studeer dit jaar af en ga daarna nog 1x terug naar het terrein..om te filmen hoe de sloopkogel er doorheen gaat
quote:Op woensdag 17 december 2008 20:05 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]
Is nog niet uit maar het is nu al een helden release!
Zit veel meer op deze te wachten:quote:Op woensdag 17 december 2008 20:05 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]
Is nog niet uit maar het is nu al een helden release!
quote:Op woensdag 17 december 2008 20:12 schreef RiKe het volgende:
[..]
Zit veel meer op deze te wachten:
rammen!
Volgens mij ben je het met me eensquote:
Marlon S Meets Digital Punk = heldenquote:Op woensdag 17 december 2008 20:14 schreef RiKe het volgende:
[..]
Volgens mij ben je het met me eens
edit: betere kwaliteit gevonden!
Nou om je helemaal door t dak te laten gaan dan...quote:Op woensdag 17 december 2008 20:17 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
Marlon S Meets Digital Punk = helden![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ben ik de enigste die daar steeds maar weer Daktari leest?quote:Op woensdag 17 december 2008 20:22 schreef ReMcOrE het volgende:
... Darqtai
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |