I second that!quote:Op zondag 14 december 2008 12:11 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik vind het wel gezellig hoor! Kom zeg, ga nu niet doen alsof het hier ineens over slank worden gaat dames.
Ja, maar ik wist het alquote:Op zondag 14 december 2008 12:18 schreef Goodbye het volgende:
[..]
I second that!
Oh en Viev, je hebt ook dat artikel in de Viva gelezen?
Ja, wat heb je gedaan op je werk vrijdag? Nu ben ik benieuwdquote:Op zondag 14 december 2008 12:18 schreef motorbloempje het volgende:
's kijken of ik er nu wel tussen kom
Ik nietquote:
Begrijpelijk dat je gezondheid op 1 staat! Wat is de oorzaak van je problemen? Tarwegluten al uitgeschakeld als boosdoener? Die dingen kunnen zo slecht zijn voor je darmen, dat je daardoor je voedingsstoffen niet opneemt. Suiker is ook geen beste voor je darmen.quote:Op zondag 14 december 2008 11:51 schreef ElisaB het volgende:
Ik rommel nogal met mijn bloedsuikerspiegel, waardoor ik chronisch honger heb.
[..]
Het (heel erg) goede nieuws is dat ik daarmee mijn bloedsuikerspiegel redlijk onder controle heb; ik kan er een paar uur op doorgaan en loop niet de hele dag te trillen en te shaken.
[..]
Om ff to the point te komen: ik verwachte eigenlijk dat ik met de overstap van cruesli naar havermout wel wat gewicht zou kwijtraken. Maar het tegendeel lijkt aan de hand
Ik maak me er niet echt druk over. Ik heb bijna 15 jaar lopen kutten met mijn gezondheid (maag / darmen / bloedsuikerspiegel) en nu ik dat onder controle heb, is het gewicht voor mij van ondergeschikt belang.
Ik heb - vanwege de chronische honger - jarenlang heel veel bruin brood gegeten (een heel donkerbruin per dagquote:Op zondag 14 december 2008 12:15 schreef SHE het volgende:
Blue band goede start is dat...maar dan kan je beter niks eten. Dat brood is echt heel beroerd.
Elisa, probeer eerst eens bij de bakker wat brood te proeven en geef aan dat je bruinbrood lastig wegkrijgt.
Je moet het leren eten. Er zijn zooooveel mooie soorten brood! Er zit er vast wel 1 tussen die je lekker vind en die ook gezond is.
Wij zijn echt verwend wat brood betreft; geen periode zo fantastisch als deze met het aanbod van brood wat er is.
Brood uit de supermarkt sowieso laten liggen.
Beroerd qua smaak of voedingswaarde? Ik heb het nog nooit gekocht omdat ik graag volkoren brood eet.quote:Op zondag 14 december 2008 12:15 schreef SHE het volgende:
Blue band goede start is dat...maar dan kan je beter niks eten. Dat brood is echt heel beroerd.
Helemaal mee eens. Hoewel ik elk soort brood wel eet vind ik niet zoveel broden écht lekker (ookal komen ze van de bakker!). Tegenwoordig kopen we regelmatig brood bij de Hema. Het is een kwestie van zoeken en proberen.quote:Elisa, probeer eerst eens bij de bakker wat brood te proeven en geef aan dat je bruinbrood lastig wegkrijgt.
Je moet het leren eten. Er zijn zooooveel mooie soorten brood! Er zit er vast wel 1 tussen die je lekker vind en die ook gezond is.
Beiden. Dat brood slaat echt nergens op.quote:Op zondag 14 december 2008 12:23 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Beroerd qua smaak of voedingswaarde? Ik heb het nog nooit gekocht omdat ik graag volkoren brood eet.
[..]
Helemaal mee eens. Hoewel ik elk soort brood wel eet vind ik niet zoveel broden écht lekker (ookal komen ze van de bakker!). Tegenwoordig kopen we regelmatig brood bij de Hema. Het is een kwestie van zoeken en proberen.
Oe interessant! Mijn moeder maakt ze wel altijd met volkorenmeel, ik weet alleen niet uit mn hoofd hoe Maarten zn moeder het maakt (daar ben ik nu), ik dacht ook volkorenmeel! Ik ga zo eens kijken!quote:Op zondag 14 december 2008 12:24 schreef SHE het volgende:
@ Maria : niets mis met pannekoeken! mits je ze van volkorenmeel maaktDan mag je ze net als brood goed hebben.
Ik maak ook weleens boekweit pannekoekjes, die verdraag ik beter. heerlijk met ahornsiroop en fruit o+ Ik vind dat echt een traktatie en het is nog gezond ook. Boekweit zit barstensvol mineralen en vitaminen.
Als ze een gluten intolerantie had, dan was ze ook gek geworden van havermout.quote:Op zondag 14 december 2008 12:20 schreef loveli het volgende:
[..]
Begrijpelijk dat je gezondheid op 1 staat! Wat is de oorzaak van je problemen? Tarwegluten al uitgeschakeld als boosdoener? Die dingen kunnen zo slecht zijn voor je darmen, dat je daardoor je voedingsstoffen niet opneemt. Suiker is ook geen beste voor je darmen.
Nu laat je de suikers en tarwe-producten (tenminste, dat gok ik) weg, je darmen herstellen en nemen veel meer op dan eerst. Ik weet niet of dit bij jou het geval is, maar mij lijkt het een mogelijkheid. Ook omdat je wel witbrood eet, maar geen bruin: in bruin zitten meer gluten dan in wit. Soms weet je lijf automatisch wat goed voor je is.
Als je denkt dat het aan de yoghurt ligt kun je havermout ook een tijdje in water gekookt eten. Klinkt misschien niet lekker (geen idee, nooit geprobeerd), maar is een optie. En hoe regelmatig eet je?
Eigenlijk is nooit vastgesteld wat het probleem is. Ik ben tussen mijn 17e en 23e verschillende keren volledig binnenstebuiten gekeerd (bloed onderzoeken, echo's, darmonderzoeken), maar er is nooit iets gevonden. Uiteindelijk besloot mijn huisarts dat ik maar gewoon moest gaan uitzoeken wat wel en wat niet lekker viel. Puur per toeval ben ik erachter gekomen dat suikers het eigenlijk nooit goed deden.quote:Op zondag 14 december 2008 12:20 schreef loveli het volgende:
Begrijpelijk dat je gezondheid op 1 staat! Wat is de oorzaak van je problemen? Tarwegluten al uitgeschakeld als boosdoener? Die dingen kunnen zo slecht zijn voor je darmen, dat je daardoor je voedingsstoffen niet opneemt. Suiker is ook geen beste voor je darmen.
Nu laat je de suikers en tarwe-producten (tenminste, dat gok ik) weg, je darmen herstellen en nemen veel meer op dan eerst. Ik weet niet of dit bij jou het geval is, maar mij lijkt het een mogelijkheid. Ook omdat je wel witbrood eet, maar geen bruin: in bruin zitten meer gluten dan in wit. Soms weet je lijf automatisch wat goed voor je is.
Als je denkt dat het aan de yoghurt ligt kun je havermout ook een tijdje in water gekookt eten. Klinkt misschien niet lekker (geen idee, nooit geprobeerd), maar is een optie. En hoe regelmatig eet je?
Euh ja? Maar daar zit het ook in hoor, je moet biologisch brood nemenquote:Op zondag 14 december 2008 12:20 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ik nietGelukkig eet ik vrijwel alleen brood van de bakker!
quote:Op zondag 14 december 2008 12:21 schreef BlaatschaaP het volgende:
Hallo,
Ik heb iets te veel gedronken gister..
Oh, ik heb dat artikel ook maar half gelezen. Ik gebruik nog steeds kauwgomquote:Op zondag 14 december 2008 12:31 schreef Vivi het volgende:
[..]
Euh ja? Maar daar zit het ook in hoor, je moet biologisch brood nemen.
Thanks lief!quote:Op zondag 14 december 2008 12:24 schreef SHE het volgende:
@ Vief: sorry, topic was al dicht. Laatste post is nasi recept
Eugh ja, varkenstalg! Ik vreet nog liever mijn eigen mee-etersquote:Op zondag 14 december 2008 12:34 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Oh, ik heb dat artikel ook maar half gelezen. Ik gebruik nog steeds kauwgomBiobrood dan maar. Rare zooi!
Leuk kindquote:Op zondag 14 december 2008 12:34 schreef Vivi het volgende:
[..]
Thanks lief!
Zo, ik ben naar de knutselclub.
Maar goed ook, ik kom net terug uit de badkamer, is mijn volledige administratie door de kamer heen verspreidt.
Ik : "Dean, dat mag toch niet!".
Dean: WEWWW!!!![]()
= "Wel"
Doei.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |