Leescht schnel verder!quote:Op donderdag 11 december 2008 11:26 schreef Dementor het volgende:
Nog 24 posts over auto's, de staatsloterij en my little pony!
*Wipt even binnenquote:Op donderdag 11 december 2008 12:04 schreef Marrije het volgende:
Kom er maar in!
*Unox meldt!quote:Op donderdag 11 december 2008 12:29 schreef Copycat het volgende:
Ik wacht nog op de lunchgong.
Wat flauw.quote:Op donderdag 11 december 2008 12:30 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Enne, Saab is cool, heb er ooit twee gehad. Je kunt er wel wat mee![]()
http://www.telegraaf.nl/b(...)ningen__.html?p=35,1
4 volkoren boterhammen met runderrookvlees, 0.5 liter halfvolle melk en 2 mokken koffie.quote:Op donderdag 11 december 2008 12:28 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Iets te drinken of te kanen hier?
Eet smakelijk Peterquote:Op donderdag 11 december 2008 12:38 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
4 volkoren boterhammen met runderrookvlees, 0.5 liter halfvolle melk en 2 mokken koffie.
Oeh wat leuk... het is zeker 20 jaar geleden dat ik die voor het laatst gehoord hebquote:
quote:Op donderdag 11 december 2008 12:47 schreef noekje het volgende:
http://www.ad.nl/binnenland/article1008168.ece
Ja, doe dat.
Dat had een goede reden.quote:Op donderdag 11 december 2008 12:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oeh wat leuk... het is zeker 20 jaar geleden dat ik die voor het laatst gehoord heb
Môgguh all
Goedemiddag Lea....quote:Op donderdag 11 december 2008 12:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oeh wat leuk... het is zeker 20 jaar geleden dat ik die voor het laatst gehoord heb
Môgguh all
Omdat je er helemaal para van kan worden.quote:
Ook een manier om uit de kast te komen.quote:Op donderdag 11 december 2008 12:47 schreef noekje het volgende:
http://www.ad.nl/binnenland/article1008168.ece
Ja, doe dat.
Als ik naar buiten kijk dan voel ik ook "de donkere dagen voor Kerst", 't miezert en 't is grijs.quote:Op donderdag 11 december 2008 12:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Zo voelt het nog niet
Middag NMNS
Nah, ik was er wel op tijd uit, had vanmorgen een afspraak, dus eigenlijk loop ik wel aardig op schema, maar door dat grijze, miezerige is het gewoon een beetjequote:Op donderdag 11 december 2008 12:58 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Als ik naar buiten kijk dan voel ik ook "de donkere dagen voor Kerst", 't miezert en 't is grijs.
En ik was dan ook twee uur te laat wakker
Ik zei toch dat je er niet onderuit zou komen.quote:
Waarschijnlijk een gratis lunch.quote:Op donderdag 11 december 2008 13:38 schreef beequeen het volgende:
Herkenbaar Leandra.
Ik zat te kijken naar een kamerdebat. Plotseling vlucht iedereen weg. Zou er een bommelding zijn ofzo?
Nah, die krijgen ze dagelijks. Nee, het was echt heel raar, zag er nogal paniekerig uit zeg maar of ze zijn idd erg hongerig.quote:
Ach, volgens mij heb ik nog mazzel, in de bijlage Vrouw van de zaterdag-Telegraaf van een paar weken geleden las ik dat de meeste pubers vooral "heb je nog wat geld voor me" roepenquote:Op donderdag 11 december 2008 13:38 schreef beequeen het volgende:
Herkenbaar Leandra.
Ik zat te kijken naar een kamerdebat. Plotseling vlucht iedereen weg. Zou er een bommelding zijn ofzo?
Mjah, als er een bom ontploft dan zien we dat dus livequote:Op donderdag 11 december 2008 13:42 schreef beequeen het volgende:
[..]
Nah, die krijgen ze dagelijks. Nee, het was echt heel raar, zag er nogal paniekerig uit zeg maar of ze zijn idd erg hongerig.![]()
Ik ben blij dat mijn kids lekker voor zichzelf zorgen, voor mij een zorg minder.quote:Op donderdag 11 december 2008 13:43 schreef Leandra het volgende:
Ach, volgens mij heb ik nog mazzel, in de bijlage Vrouw van de zaterdag-Telegraaf van een paar weken geleden las ik dat de meeste pubers vooral "heb je nog wat geld voor me" roepen
Hmmz, vaag.... misschien kwamen ze er spontaan achter dat ze de lunchpauze vergeten waren??
Zat vast iemand met z'n iPhone in dit topic mee te lezen![]()
We zitten eerste rang.quote:Op donderdag 11 december 2008 13:45 schreef Marrije het volgende:
Mjah, als er een bom ontploft dan zien we dat dus live
Eerlijk gezegd ben ik ook blij dat hij met z'n net 17 jaar al vrij goed voor zichzelf zorgt. En voor anderen trouwens, als z'n vriendinnetje hier is loopt hij altijd met haar mee naar huis enzo, en verder hoef ik de meeste dingen ook maar 2 keer te vragen en het gebeurt gewoon (behalve z'n kamer opruimenquote:Op donderdag 11 december 2008 13:47 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik ben blij dat mijn kids lekker voor zichzelf zorgen, voor mij een zorg minder.![]()
Jij denkt hetzelfde als Dementor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |