Het is nu wel weer prima, alleen een beetje nat op sommige plekken. Valt mee te leven! De zon schijnt ook heerlijk, dus het is prima weer!quote:Op woensdag 10 december 2008 10:55 schreef eNGine10 het volgende:
Toen ik vanmorgen naar school liep was het toch behoorlijk glad op sommige plekken. 1x bijna onderuit gegaan
nee, niet bepaaldquote:Op woensdag 10 december 2008 11:26 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Ik heb daar zeven jaar lang op school gezeten.
Het is niet het mooiste station van Nederland.
quote:Op woensdag 10 december 2008 12:48 schreef ImTheBase het volgende:
Ik ging onderuit, bij Presikhaaffiets stond niet stil maar de wielen wel.. de grond rook lekker
Niet erg prettig! Maar heden ten dage wordt er toch overal gestrooid? Je houdt dus wel een beetje van wat pekel in je mond? Bah!quote:Op woensdag 10 december 2008 12:48 schreef ImTheBase het volgende:
Ik ging onderuit, bij Presikhaaffiets stond niet stil maar de wielen wel.. de grond rook lekker
Mooi niet dus, was een weg met stenen in plaats van asfalt. Maarjaquote:Op woensdag 10 december 2008 14:38 schreef kwoth het volgende:
[..]
Niet erg prettig! Maar heden ten dage wordt er toch overal gestrooid? Je houdt dus wel een beetje van wat pekel in je mond? Bah!
Wo?quote:Op woensdag 10 december 2008 16:53 schreef ImTheBase het volgende:
Vanwaar drie polizeiwagens in 5 minuten? Kwamen hier voorbij sjezen.
Poolen!quote:Op donderdag 11 december 2008 12:36 schreef Houniet het volgende:
Ik ben vanavond in Gendt, daarna poolen in Arnhem.
Whehequote:Op donderdag 11 december 2008 12:45 schreef ImTheBase het volgende:
[..]
Boulevard Heuvelink / Johan de Wittlaan
Bij HoB?quote:
Oeh, hoe laat en waar?quote:Op donderdag 11 december 2008 12:49 schreef Houniet het volgende:
Ja, maar eerst naar Jong Ajax, tegen Vitesse.
Ga je met de auto?quote:
024'erquote:Op donderdag 11 december 2008 13:38 schreef ImTheBase het volgende:
[..]
HoB is puik, maar meestal ga ik in Nijmegen poolen (daar ga ik meestal ook uit eigenlijk)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 29 september 2008 11:45 schreef HostiMeister het volgende:
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(
quote:Op donderdag 11 december 2008 13:46 schreef donroyco het volgende:
[..]Toen de NDRGRND nog de Gonzo was, toen was het wel puik uitgaan daar! Maar dat is al weer een tijdje terug.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Anyway you want it, that's the way you need it.
Goeie ouwe tijd!quote:Op donderdag 11 december 2008 14:02 schreef kwoth het volgende:
Toen de NDRGRND nog de Gonzo was, toen was het wel puik uitgaan daar! Maar dat is al weer een tijdje terug.
Ja, niet echt de afstand om te lopen.quote:
Te laatquote:Op donderdag 11 december 2008 17:14 schreef Houniet het volgende:
[..]
Ja, niet echt de afstand om te lopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |