Oss is goed bereikbaar iddquote:Op dinsdag 3 februari 2009 21:54 schreef Duderinnetje het volgende:
En je zit zó in de leukste stad van Nederland!
Door 'm te laten impregnèèèèren natuurlijk!quote:Op maandag 13 april 2009 21:06 schreef parkwegklusser het volgende:
Hoe hebben jullie die schuur dan vochtvrijer gekregen? Toch niet met vochtvreters?!
Nou hup, klussen dame!quote:Op woensdag 15 april 2009 21:44 schreef Rallydame het volgende:
Zo... alle 10 de delen doorgelezen (alle 10? Jaaa alle 10) en er schieten van allerlei woorden door mijn hoofd als:
Super
Prachtig
Slim bedacht
Erg leuk...
en meer van dat soort positieve woorden maar daar zal ik jullie niet mee vervelen maar om het even samen te vatten![]()
Eerst met een staalborstel alle loszittende stukjes weghalen, dan met een zachte stoffer de hele muur schoonborstelen.quote:Op maandag 13 april 2009 19:58 schreef Duderinnetje het volgende:
Liebe Damen und Herren,
Stel, je hebt je schuur net laten opknappen en nu die eindelijk wat vochtvrijer is, wil je de binnenkant netjes aansmeren (cement-/stuclaag is her en der weg doordat het zo lang vochtig was). Hoe doe je dat dan?
Moet er eerst een voorstrijk onder?
Iets tegen poederende muren?
En dan, gaten vullen?
En dan stucen?
Hilfe bitte schön danke sehr!
We dénken het telkens wel, maar dan vinden we toch weer wat om te klussen. Of te laten klussen. Jullie zeker ook?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 10:42 schreef AnneX het volgende:
[..]
wat AR zegt.
Zijn jullie nou nog niet fertig? wij nog lange niet.
Nee! Oeh dat is ook zo'n mooie buurt!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:58 schreef Miss_paraplu het volgende:
Ik zit ook even mee te lezen , mooi huisje hoor.. ! En zie ik dat nou goed, is dat in Zeeheldenbuurt in Groningen?Of ik kijk nu heel verkeerd hoor..
De grote dag gaat welgeteld tien minuten duren, maar ik wil best even vragen of één van de getuigen (tevens onze enige gasten tijdens de ceremonie) een kiekje wil schieten hoor!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:00 schreef AnneX het volgende:
Duderella & Artychock : van harte met jullie ondertrouwen.
krijgen we ook foto's van de grote dag? pls.
Of post je ook in het Trouwen topic?????
Dan moet je voortaan zwaaien! Gewoon als de koningin, de hele straat lang. Dan herken ik je!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 19:51 schreef Miss_paraplu het volgende:
Oh maar dat is ook een mooie buurt.. fiets ik altijd expres vaak doorheen, puur eigenlijk om die huisjes
dat bedoelde ik idd. Zie het helemaal voor me.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:39 schreef Duderella het volgende:
[..]
De grote dag gaat welgeteld tien minuten duren, maar ik wil best even vragen of één van de getuigen (tevens onze enige gasten tijdens de ceremonie) een kiekje wil schieten hoor!![]()
En ik heb ook in het Trouwen-topic gepost inderdaad (vooral omdat ik er zo blij van word dat wij niet een jaar lang in de stress zitten omdat ome Henk geen kip eet en tante Betje niet naast zwager Dick wil zitten omdat die tijdens de begrafenis van tante Kaat een hand op haar been legde en oom Karel toen een plak cake in zwager Dicks gezicht heeft gedrukt en het bruidspaar daardoor nu het ergste vreest voor de veel te dure bruidstaart - waar na al dat vreselijke eten éigenlijk echt niemand meer zin in heeft, al is het alleen maar omdat het ding al twee uur onder de hete lampen staat te verpieteren en nicht Saartje van vier er al drie keer in geprikt heeft met een vingertje dat zoëven nog in haar bevallige neusje zat - maar dit allemaal terzijde)
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:39 schreef Duderella het volgende:
[..]
De grote dag gaat welgeteld tien minuten duren, maar ik wil best even vragen of één van de getuigen (tevens onze enige gasten tijdens de ceremonie) een kiekje wil schieten hoor!![]()
En ik heb ook in het Trouwen-topic gepost inderdaad (vooral omdat ik er zo blij van word dat wij niet een jaar lang in de stress zitten omdat ome Henk geen kip eet en tante Betje niet naast zwager Dick wil zitten omdat die tijdens de begrafenis van tante Kaat een hand op haar been legde en oom Karel toen een plak cake in zwager Dicks gezicht heeft gedrukt en het bruidspaar daardoor nu het ergste vreest voor de veel te dure bruidstaart - waar na al dat vreselijke eten éigenlijk echt niemand meer zin in heeft, al is het alleen maar omdat het ding al twee uur onder de hete lampen staat te verpieteren en nicht Saartje van vier er al drie keer in geprikt heeft met een vingertje dat zoëven nog in haar bevallige neusje zat - maar dit allemaal terzijde)
Ja ga ik doen...quote:Op dinsdag 26 mei 2009 22:40 schreef Duderella het volgende:
[..]
Dan moet je voortaan zwaaien! Gewoon als de koningin, de hele straat lang. Dan herken ik je!
Ik vind dat hij het heel goed heeft gedaan! Die muren waren echt een drama: afgebrokkeld en helemaal ongelijk. Maar het ziet er nu weer prachtig uit.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 15:29 schreef Automatic_Rock het volgende:
Ziet er goed uit!!En een stoere kruiwagen
Hoe is de eerste stucwerkervaring bevallen? Het ziet er vanaf hier goed uit iig
Nog beginnersfoutjes gemaakt waar wij nog van kunnen leren?
Ik ga binnenkort ook zelfs iets stucen, ik heb de voorraad kelder/kamer/hok als experimenteerruimte gekozen
Ik dacht dat ik dat ook met mijn terras moest doen: schuren en in de olie.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 15:08 schreef Duderella het volgende:
Aan ons nu om het terras (op de foto's bijna niet te zien) op te schuren en opnieuw in de olie te zetten (iemand daar ervaring mee?).
Oh! Dat zou heel mooi zijn, want dat hele terras op de knietjes schuren is niet iets waar ik me op verheug.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 17:46 schreef Barbie het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik dat ook met mijn terras moest doen: schuren en in de olie.
Nadat ik er met de hogedrukspuit overheen ben gegaan, was het weer als nieuw. Schuren hoeft zeker niet meer en over in de olie zetten denk ik nog even na.
Jaaaa! Mijn meisjestuin!quote:Op dinsdag 16 juni 2009 18:48 schreef Brighteyes het volgende:
En toch Dude... ik vond je tuin in DH ook zo onwijs gaaf, met die konijntjes en plastic bloemen enzo.
Dat zou wel kunnen ja. Maar ik vind dat grijze niet zo heel mooi.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 18:12 schreef styliste het volgende:
Ligt er geen hardhout op je terras? Volgens mij hoef je dat niet perse te oliën, dan vergrijst het gewoon onder invloed van het weer.
Ja hè? Nou, straks met alle rommeltjes weer in de tuin, lijkt het vast al weer wat minder net echt.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 20:05 schreef Brighteyes het volgende:
Het is idd ook wel een grotemensenpaadje!
Hier andersom. Kilo of tien minder nu. Maar damn, ik wil die tieten terug!quote:Die foto! Dat is een kilo of 20 BE minder dan nu.![]()
![]()
Zeg dat!quote:
Er staat een foto van de puinbak in het algemene klustopic..quote:Op dinsdag 16 juni 2009 20:13 schreef Duderella het volgende:
[..]
Zeg dat!
Zeg en wat is de planning, met je puinbak? Ga je er deze zomer nog van genieten, of is dat een project voor volgend jaar?
Langzaamgroeiend gras? Bestaat dat?quote:Op dinsdag 16 juni 2009 20:13 schreef Brighteyes het volgende:
Die heb ik nog wel ergens. Voor als Damian later groot is.
Btw, doen jullie iets van langzaamgroeiend gras of zo dan? Jullie lijken me niet de types om elke week te gaan maaien.
Oh, het is wel vrij dramatisch ja, je puinbak!quote:Op dinsdag 16 juni 2009 20:17 schreef LieLie het volgende:
[..]
Er staat een foto van de puinbak in het algemene klustopic..
Dat kan geen jaar wachten..![]()
Maar na het verwijderen van het puin en de afschuwelijke carport zal het meeste moeten wachten tot volgend jaar inderdaad..
Wat er verder nog gaat gebeuren is belachelijk veel (roze!quote:Op dinsdag 16 juni 2009 20:23 schreef Syytön het volgende:
Ik vind het terras leuk!Zo opgehoogd, vlonders en bij het huis, met uitzicht op de tuin. En leuke blommetjes! Gaat er verder nog wat gebeuren behalve het pad en nieuw gras?
Wat is die schuur netjes gestuukt nu, het kan zowat een kantoor zijn, daar zou ik mijn tuinspullen niet in durven opbergen!
Ja, tja.. maar ik ga nu overheidscommunicatie doen, dan gooi je niet zomaar alles op straatquote:Op dinsdag 16 juni 2009 20:27 schreef Duderella het volgende:
[..]
Oh, het is wel vrij dramatisch ja, je puinbak!Maar daar kun je wel iets prachtigs van maken.
Waarom heb je trouwens geen eigen topic over je verbouwing? Heeft die juf van je je soms niet geleerd om verslag te doen?![]()
quote:Op dinsdag 16 juni 2009 20:50 schreef LieLie het volgende:
[..]
Ja, tja.. maar ik ga nu overheidscommunicatie doen, dan gooi je niet zomaar alles op straat
Vergeet alleen de plintjes niet. Dat zie ik soms bij andere mensen gebeuren, dat na jaren de vloerplinten in de schuur nog steeds niet zitten.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 20:27 schreef Duderella het volgende:
[..]
Ja die schuur.Wij vonden 'm op een bepaald moment wel érg Jan des Bouvrie, met al dat wit. Gelukkig staat er nu genoeg rommel in om het wat te breken, zeg maar.
En nu zijn we ook wel half gek hoor, want we wilden in de schuur dezelfde kleur als we in huis hebben, maar dan de matte versie.
Zodat het allemaal bij elkaar past.
Nou, het kost een paar duiten, maar dan heb je wel een compatible rommelhok bij je huis.
Soms denk ik echt: ...
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |