 
		 
			 
			
			
			Hoi PFquote:Op zaterdag 6 december 2008 15:10 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
O even tussendoor: Saskia heb jij het door als je bot bent?
Ik ben ook vaak bot maar heb het dan wel door,
ik vroeg mij gewoon af, zie jij jezelf zoals ik je zie,
zie jij mij zoals ik mij zie.
 voor jou en meelezende ColdFeet is hier een toepasselijk Bommelcitaat:
  voor jou en meelezende ColdFeet is hier een toepasselijk Bommelcitaat: 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			Positief punt; nu hij weg is, kan je wel gelijk de sloten veranderenquote:Op zaterdag 6 december 2008 20:19 schreef SHE het volgende:
Ik ben niet in mijn nopjes. Verre van dat. Ik ben uit mijn nopjes!
Ik zit onder de verf, ik heb nog niet eens kunnen douchen, HE is boos de deur uit gewandeld 3 uur geleden, ik heb amper wat gegeten vandaag en ik heb een knoop in mijn maag.
En mijn haar zit ook stom.
[ afbeelding ]
Maar gefeliciteerd Claudia!
En DML ; wat is er precies aan de hand?. Of wil je het niet vertellen?
 .
.
											 
			 
			
			
			Gefeliciteerd Claudia!quote:Op zaterdag 6 december 2008 19:51 schreef Claudia_x het volgende:
Ik ben ontzettend in m'n nopjes, omdat we een toffe huurwoning aangeboden hebben gekregen in een nieuw appartementencomplex.
Slankrelevantie: er zit een fitnesszaal in het complex.
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Nee! Het is nog te vroeg! Er moet eerst nog een inkomenscheck plaatsvinden! Niet jinxen!quote:
 
			 
			
			
			 
  
											 
			 
			
			
			Je zoekt ze wel uit en ze zijn allemaal waar. Klote zooiquote:Op zaterdag 6 december 2008 20:28 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik heb geen Dr Phil-spreuk paraat. Even zoeken.
- Failure is no accident.
- If you want more, you have to require more from yourself.
- Get up each morning, look at yourself in the mirror, and see yourself not as someone who is overweight or out of shape, but as the someone you will become.
- It's better to be healthy alone than sick with someone else.
- Sometimes you just got to give yourself what you wish someone else would give you.
Wat een lul is die man toch.
 
  
  
  
 

 
  
			 
			
			
			SHEquote:Op zaterdag 6 december 2008 20:19 schreef SHE het volgende:
Ik ben niet in mijn nopjes. Verre van dat. Ik ben uit mijn nopjes!
Ik zit onder de verf, ik heb nog niet eens kunnen douchen, HE is boos de deur uit gewandeld 3 uur geleden, ik heb amper wat gegeten vandaag en ik heb een knoop in mijn maag.
En mijn haar zit ook stom.
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			Wij hebben dezelfde situatie natuurlijk ( alleen zitten wij nu in koop, maar we keken vorig jaar naar huur )quote:Op zaterdag 6 december 2008 20:38 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nee! Het is nog te vroeg! Er moet eerst nog een inkomenscheck plaatsvinden! Niet jinxen!
Dat wordt nog spannend omdat mijn lief een eigen bedrijf heeft en het niet duidelijk is hoe ze zijn inkomen gaan berekenen.

 ( en die zijn er )
 ( en die zijn er )
											 
			 
			
			
			Moet je dinsdag voor definitieve diagnose?quote:Op zaterdag 6 december 2008 20:40 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Claudia ik ga voor je duimen.
SHE, mannen hebben helaas de neiging om je knopen in je maag te bezorgen, buh bah stom is dat
Bedankt iedereen, ik ga heul hard duimen dat het allemaal mee valt dinsdag
 
			 
			
			
			Ik ben een meany, bolletje!quote:Op zaterdag 6 december 2008 20:42 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
SHE [ afbeelding ]
was is los popje?
 
			 
			
			
			Sorry.quote:Op zaterdag 6 december 2008 20:38 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nee! Het is nog te vroeg! Er moet eerst nog een inkomenscheck plaatsvinden! Niet jinxen!
Dat wordt nog spannend omdat mijn lief een eigen bedrijf heeft en het niet duidelijk is hoe ze zijn inkomen gaan berekenen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Join the club, sis.quote:
 
			 
			
			
			Het probleem is dat hij de laatste 2 jaar veel verdient (2007 en 2008). Die jaren daarvoor lag zijn jaarinkomen veel lager. Toch willen ze van 2005, 2006 en 2007 de jaaropgaven hebben. Ik ben bang dat ze het gemiddelde gaan nemen over die drie jaar, en dat is net iets te laag (uitgaande van de situatie dat ze mijn jaarinkomen nemen en 40% van zijn inkomen). Oh, en er is geen accountant. Afwachten dus!quote:Op zaterdag 6 december 2008 20:44 schreef SHE het volgende:
Wij hebben dezelfde situatie natuurlijk ( alleen zitten wij nu in koop, maar we keken vorig jaar naar huur )
Mijn inkomen hebben we als hoofdinkomen gebruikt, en daarbij werden zijn jaarcijfers voor de helft meegerekend.
Maar het mag ook andersom, als zijn cijfers beter zijn dan de jouwe.
 
			 
			
			
			Volgens mij ben je geen meany SHE. Je maakt het jezelf alleen nog wel eens lastig met hard werken en je druk maken om alles en iedereen en dergelijke, en ALS je dan uit je slof schiet, schiet je er ook meteen flink uit. Logisch, je bent constant 'on edge'.quote:
 
											 
			 
			
			
			Je zegt dat je in ZIJN huis staat te klussen, maar als jullie daar al twee jaar samen in wonen, is het dan niet JULLIE huis, inmiddels? Je klust toch niet voor hem, maar voor jezelf/voor jullie, zodat je je fijner voelt in dat huis?quote:Op zaterdag 6 december 2008 20:41 schreef SHE het volgende:
[..]
Je zoekt ze wel uit en ze zijn allemaal waar. Klote zooi
Mag ik advies? Alle dames mogen inspringen hoor, want ik weet het ECHT niet meer
Ik ben al dagen in zijn huis bezig. Verven, schoonmaken, stylen, boren, timmeren etc.
Mijn vader, de schat, heeft de hele keuken overgespoten en is nu dus *nieuw*
Elke vrije minuut die ik heb, gaat in dat huis zitten.
Is niet erg, maar ik leg mezelf dat op en verwacht vervolgens dat ik een lintje krijg ofzo
HE doet eigenlijk niets, behalve werken. Maar ik werk ook gewoon en vul mijn vrije tijd met klussen.
Dus toen hij vanavond 'advies' stond te geven vanachter zijn bureau ben ik los gegaan.
Ik heb een VERWIJT naar zijn hoofd geslingerd, dat hij zijn mond moest houden aangezien hij geen flikker uitvoerde. En mensen die niet meehelpen, mogen ook geen commentaar leveren.
Hij heeft 2 dagen buiten de deur gewerkt en doet daar steeds zo zielig over. Dat stoort me dan, terwijl dat stom is, want hij wil dan ook gewoon ( net als ik ) een aai over de bol en een ' komt wel goed schatje'
Natuurlijk werd hij boos en gooide er een ' je doet het zelf en je zit te rommelen en daardoor krijg je nog meer stress' .
Waarna ik helemaal uit mijn plaat ga en met luide stem bler hoe hij het in zijn hoofd haalt om mijn harde werk af te vallen.
Waarna ik eruit gooi dat hij zijn bek moet houden, omdat ik wel ff ZIJN huis sta op te knappen, die hij 8 jr lang heeft verwaarloosd. Waarop hij woedend wordt ( gevoelig punt ) en schreeuwt dat ik een trut ben, die ook al 2 jr in datzelfde huis woont en blijkbaar ook nooit eerder op het lumineuze idee was gekomen er iets aan te doen.
En ja, ik doe alles in huis, ik werk en daarnaast maak ik zijn huis mooi. Ik wil erkenning!
En medelijden
Maar dat is gelul natuurlijk, want ik stel die belachelijke eisen zelf.
Wat moet ik met mezelf?
Ik heb natuurlijk niet zo fraai gereageerd, maar ik vind zijn houding ook zo passief. Maar dat is zeker geen reden om zo uit te vallen he?
Ik ben een emotionele kleuter.
 omdat je je zo kut voelt en nu ruzie met je man hebt..
  omdat je je zo kut voelt en nu ruzie met je man hebt..
											 
			 
			
			
			Ik probeer mezelf voor een teleurstelling te behoeden. In mijn hoofd heb ik dat appartement al helemaal ingericht. Sterker nog, ik lig nú in het ligbad. Mijn eigen ligbad!quote:Op zaterdag 6 december 2008 20:47 schreef Greys het volgende:
[..]
Sorry.
Dan hou ik het bij duimen voor je.
 
											 
			 
			
			
			Dinsdag gaat de gyn daar binnen loeren en ook eens even zijn mening gevenquote:Op zaterdag 6 december 2008 20:46 schreef SHE het volgende:
[..]
Moet je dinsdag voor definitieve diagnose?
Oh boy. Ik zal een kaarsje voor je aansteken.
We gaan uit van goed nieuws, die boze wolk moet dinsdag wel verdwenen zijn.
*checkt maanstanden*
 
  
			 
			
			
			Maar met 'naar binnen loeren' kunnen ze toch geen echte uitslag geven?quote:Op zaterdag 6 december 2008 20:52 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Dinsdag gaat de gyn daar binnen loeren en ook eens even zijn mening geven
Zijn de maanstanden gunstig voor dinsdag?
En ik heb weinig advies in je probleem met HE. Ik zou zelf net als jij gereageerd hebben met iets minder harde bewoordingen wel.
 
			 
			
			
			 ).
).
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
 
 
 
											 
			 
			
			
			Bij ons was het precies andersomquote:Op zaterdag 6 december 2008 20:49 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het probleem is dat hij de laatste 2 jaar veel verdient (2007 en 2008). Die jaren daarvoor lag zijn jaarinkomen veel lager. Toch willen ze van 2005, 2006 en 2007 de jaaropgaven hebben. Ik ben bang dat ze het gemiddelde gaan nemen over die drie jaar, en dat is net iets te laag (uitgaande van de situatie dat ze mijn jaarinkomen nemen en 40% van zijn inkomen). Oh, en er is geen accountant. Afwachten dus!
Ik vrees dat ik geen advies kan geven wegens belangenverstrengeling. Maar het komt wel weer goed.

 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			Ik vind juist dat je hele zinnige dingen zegt, en ik heb notabene gevraagd om de oprah/phil/lieve martine adviezen!quote:Op zaterdag 6 december 2008 20:56 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oh en SHE, solly voor de bovenmatige Wannabe-Ophra/Dr Phil / weetikveel, lieve martine oid, berichten van ondergetekende
Ik heb de nare neiging om, als er een vraag is om advies, meteen in de nadenk-filosofeer-lul-teveel modus te schieten
Edit: betweter-modus, dat woord zocht ik
 
											 
			 
			
			
			Dat is toch alleen maar lief bedoeld? En ze vroeg ook om advies.quote:Op zaterdag 6 december 2008 20:56 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oh en SHE, solly voor de bovenmatige Wannabe-Ophra/Dr Phil / weetikveel, lieve martine oid, berichten van ondergetekende
Ik heb de nare neiging om, als er een vraag is om advies, meteen in de nadenk-filosofeer-lul-teveel modus te schieten
Edit: betweter-modus, dat woord zocht ik
 )
 )
											 
			 
			
			
			Schijnbaar wel:quote:Op zaterdag 6 december 2008 20:54 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar met 'naar binnen loeren' kunnen ze toch geen echte uitslag geven?
Dat kunnen ze toch niet met het blote oog zien?
 
			 
			
			
			Naja, wat cyclechick al zegt...als het me uitkomt heb ik het over ZIJN huis en anders is het ook de mijne.quote:Op zaterdag 6 december 2008 20:57 schreef Greys het volgende:
SHE, je was zo blij dat je carte blanche kreeg wat betreft het klussen. Je vond het zelf wel fijn dat hij niet mee zou doen/helpen. En ik denk eerlijk gezegd dat je overdreven fel gereageerd hebt op zijn 'advies'.
Máár, hij moet niet zo ontzettend kinderlijk zielig doen over twee (twéé!!!) dagen buiten de deur werken. Jezus christus, wij werken allemaal meerdere dagen per dag buiten de deur, wat loopt ie te zeiken dan over twee dagen? Of begrijp ik het nou verkeerd?
Jullie hebben volgens mij best veel onderhuidse irritaties over elkaar. En op een moment als dit, bij een wellicht best goedbedoeld 'advies', komt dat tot ontploffing. Het is wel een steeds terugkomend iets dus jullie zullen er wel echt, echt, écht iets aan moeten gaan doen.
Of jullie moeten allebei wel van een potje drama op zijn tijd houden en dan lekker zo houden
 
											 
			 
			
			
			Welnee. Hij had ondertussen best wel een keer kunnen zeggen dat het mooi is geworden vóór jullie ruzie kregen. Niks emotionele kleuter. Kleine moeite toch?quote:Op zaterdag 6 december 2008 20:41 schreef SHE het volgende:
[..]
En ja, ik doe alles in huis, ik werk en daarnaast maak ik zijn huis mooi. Ik wil erkenning!
En medelijden
Maar dat is gelul natuurlijk, want ik stel die belachelijke eisen zelf.
Wat moet ik met mezelf?
Ik heb natuurlijk niet zo fraai gereageerd, maar ik vind zijn houding ook zo passief. Maar dat is zeker geen reden om zo uit te vallen he?
Ik ben een emotionele kleuter.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
 
			 
			
			
			 
  , 2 glazen Gewürztraminer
 , 2 glazen Gewürztraminer  
   
			 
			
			
			 ) vraag:
 ) vraag: 
			 
			
			
			Erkenning en bevestigingquote:Op zaterdag 6 december 2008 21:02 schreef SHE het volgende:
En ik wil idd horen hoe geweldig ik wel niet ben.
Terwijl ik helemaal niet zo geweldig ben. En als ik mezelf niet geweldig vind, hoe kan HIJ me dan geweldig vinden.
Waar komt die ziekelijke drang naar erkenning in vredesnaam vandaan.
Het is zo..onbeminnelijk
 ?
? 
			 
			
			
			Dat klinkt niet zo goed... bedoel je daar mee dat je je niet thuis voelt, al twee jaar lang niet, waar je nu woont met hem? Hoe komt dat? Ligt het aan het huis, aan de inrichting (die jij nu verandert), aan de sfeer, aan hem, aan jou... heb je enig idee waarom je je daar niet thuis kan voelen?quote:Op zaterdag 6 december 2008 21:00 schreef SHE het volgende:
[..]
als het me uitkomt heb ik het over ZIJN huis en anders is het ook de mijne.
Al voelt het gewoon niet zo.
 
			 
			
			
			Heeft ie in de tijd dat er geklust is nog niet één keer gezegd dan dat het mooi wordt SHE?quote:Op zaterdag 6 december 2008 21:01 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Welnee. Hij had ondertussen best wel een keer kunnen zeggen dat het mooi is geworden vóór jullie ruzie kregen. Niks emotionele kleuter. Kleine moeite toch?
 
			 
			
			
			 Maar okee, gelukkig komt het niet verkeerd over
 Maar okee, gelukkig komt het niet verkeerd over   Communicatie is smooooth in dit topic, jeweets.
 Communicatie is smooooth in dit topic, jeweets.Oe dan is het probleem dus veel dieper!...quote:Op zaterdag 6 december 2008 21:00 schreef SHE het volgende:
[..]
We hebben al zovaak gepraat en al zoo vaak gezocht naar oplossingen, maar niets helpt!
We begrijpen elkaar niet ofzo.
Ik had gehoopt dat jullie met een lightbulb moment zouden komen

 
											 
			 
			
			
			
 
  
			 
			
			
			Zo is hij gewoon niet.quote:Op zaterdag 6 december 2008 21:01 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Welnee. Hij had ondertussen best wel een keer kunnen zeggen dat het mooi is geworden vóór jullie ruzie kregen. Niks emotionele kleuter. Kleine moeite toch?
 
											 
			 
			
			
			Dat is toch een onderdeel van een relatie hebben/liefde: dat je iemand geweldig vindt en dat je van die persoon graag wilt horen dat hij jou ook geweldig vindt? Dat lijkt me vrij normaal...quote:Op zaterdag 6 december 2008 21:02 schreef SHE het volgende:
En ik wil idd horen hoe geweldig ik wel niet ben.
Terwijl ik helemaal niet zo geweldig ben. En als ik mezelf niet geweldig vind, hoe kan HIJ me dan geweldig vinden.
Waar komt die ziekelijke drang naar erkenning in vredesnaam vandaan.
Het is zo..onbeminnelijk
 
			 
			
			
			Ik wel, maar hij niet dat ik weet.quote:Op zaterdag 6 december 2008 21:03 schreef Greys het volgende:
Ik heb geen lightbulb moment voor je maar wel een goed bedoelde (dus niet freaken) vraag:
Houden jullie niet stiekem gewoon allebei van een beetje drama als dit op zijn tijd? Dat er iemand gilt, een ander boos de deur uitloopt en dat het daarna gewoon weer een tijdje goed gaat?
Zouden jullie je niet allebei gewoon te plètter vervelen als altijd alles koek en ei was?
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ohw.. bah..quote:Op zaterdag 6 december 2008 21:06 schreef SHE het volgende:
[..]
Zo is hij gewoon niet.
HE neemt tel ook niet op, dus ook het eten is naar de klote.
Damn. When it rains it pours.
 ik hoop dat morgen de zon weer schijnt, zoals het hoort, Na regen...enz
 ik hoop dat morgen de zon weer schijnt, zoals het hoort, Na regen...enz
											 
			 
			
			
			Goede vraag.quote:Op zaterdag 6 december 2008 21:04 schreef cyclechick het volgende:
[..]
Dat klinkt niet zo goed... bedoel je daar mee dat je je niet thuis voelt, al twee jaar lang niet, waar je nu woont met hem? Hoe komt dat? Ligt het aan het huis, aan de inrichting (die jij nu verandert), aan de sfeer, aan hem, aan jou... heb je enig idee waarom je je daar niet thuis kan voelen?
 
			 
			
			
			Dat hebben wij ookquote:Op zaterdag 6 december 2008 21:06 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Nou, als wij iets verkeerds hadden gedaan vroeger dan zei mijn vader tegen mijn moeder: blabla [...] JOUW kinderen [...] blabla
Waren we lief dan was het, dit zijn onze kinderen, lief hè
Weet niet of er meteen iets achter moet worden gezocht..
 
  
											 
			 
			
			
			Dat neemt nog niet weg dat jij er misschien wel behoefte aan hebt. En ik vind het eigenlijk ook een goedkoop excuus. Iedereen kan complimenten geven, dan leert ie het zichzelf maar aanquote:Op zaterdag 6 december 2008 21:06 schreef SHE het volgende:
[..]
Zo is hij gewoon niet.
HE neemt tel ook niet op, dus ook het eten is naar de klote.
Damn. When it rains it pours.
 . Die ene keer per zoveel jaar dat je een keer aan het klussen bent, kleine moeite toch?
. Die ene keer per zoveel jaar dat je een keer aan het klussen bent, kleine moeite toch? .
.
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |