Want stichtingen zijn schadelijk voor andermans gezondheid?quote:Op zondag 7 december 2008 22:07 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Het is de consequentie van de (door anti-rokers) gebruikte argumenten.
Sommige wel.quote:Op zondag 7 december 2008 22:52 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Want stichtingen zijn schadelijk voor andermans gezondheid?
Met de door anti-rokers gebruikt argumenten kan je alles verbieden.quote:In het algemeen, en binnen de wettelijke grenzen, is Stichting Nijmansfeest niet aansprakelijk voor om het even welke schade, wat ook de oorzaak of de aard van de schade is, die de gebruiker heeft opgelopen ten gevolge van het gebruik dat hij maakt van de website.
Afkickperiode's? Tering, kan het nog dramatischer...quote:Op zondag 7 december 2008 22:46 schreef Schanulleke het volgende:
Koffie is niet echt een stimulant. Dat lijkt zo omdat gebruikers gedurende de afkickperiodes inkakken.
quote:Op zondag 7 december 2008 22:46 schreef Schanulleke het volgende:
Koffie is niet echt een stimulant. Dat lijkt zo omdat gebruikers gedurende de afkickperiodes inkakken.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Cafe%C3%AFnequote:Cafeïne of coffeïne is een alkaloïde die onder andere voorkomt in koffiebonen, thee, maté, guarana en cacaobonen. De alkaloïden zijn een groep stoffen waartoe ook genotmiddelen zoals nicotine en cocaïne behoren. [...] Cafeïne is ook de opwekkende stof in een aantal frisdranken ... [...] Er kan verslaving optreden ... [...] Cafeïne is behoorlijk giftig. [...]
quote:Op zondag 7 december 2008 23:28 schreef McKillem het volgende:
[..]
Afkickperiode's? Tering, kan het nog dramatischer...
Je hebt het over koffie hoor.
Koffie verbieden!quote:Er kan verslaving optreden en plotseling stoppen met de inname kan dan zorgen voor hoofdpijn, een sterke afname van de bloeddruk en andere ontwenningsverschijnselen. Dit komt regelmatig voor bij mensen die op het werk veel koffie drinken en dan in het weekeinde hoofdpijn hebben. In zeldzame gevallen kunnen ernstige ontwenningsverschijnselen ontstaan die enkele weken tot maanden kunnen aanhouden. Het volgen van een koolhydraatarmdieet gaat deze verschijnselen tegen en kan het lichaam weer tot rust brengen[bron?]. In de meeste gevallen duren de ontwenningsverschijnselen zo'n 10 dagen waarvan de eerste 5 dagen als het zwaarst worden ervaren. Tevens kunnen er bijwerkingen ontstaan: slapeloosheid, rusteloosheid en risico van aantasting van hart- en bloedvaten[4].
Je blijft je volharden in complottheorieën. De grote boze antirokerswereld tegen de in jouw ogen gezellige wereld van de roker.quote:Op zondag 7 december 2008 17:43 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat heb je soms met mensen die vinden dat hun onrecht wordt aangedaan. Waar de ene partij liegt en bedriegt en zich uitput in valse voorwendselen en smoesjes, heb je ook mensen die uit een oprechte overtuiging handelen, en die strijden dan met open vizier.
quote:Op zondag 7 december 2008 21:49 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Ik zag je in een ander topic ook al roepen dat stichtingen verboden moesten worden. Is dat een zeldzame vorm van Tourette waar jij aan leidt soms?
Ik hoop dat het niet is om de joekel van een spelfout die me gisteren niet opviel en nu wel...quote:Op maandag 8 december 2008 00:33 schreef Loedertje het volgende:
[..]
De 1e op FOK! die mij laat lachen vandaag
quote:Daling faillissementen ondanks rookverbod
De economische gevolgen van het rookverbod in de horeca vallen vooralsnog mee. Het aantal cafés en restaurants dat failliet ging daalde zelfs, schrijft het AD maandag op basis van een overzicht van horecafaillissementen. Sinds de invoering op 1 juli gingen 175 horecagelegenheden failliet. Daarmee wordt de dalende trend van vorig jaar voortgezet.
Brancheorganisatie Koninklijke Horeca Nederland zegt dat 1500 tot 3000 cafés dreigen om te vallen. Hoewel volgens curatoren.nl, dat het overzicht van faillissementen opstelde, de paniek lijkt mee te vallen kan pas in het tweede kwartaal van volgend jaar een goed beeld worden gegeven. De laatste maanden van het jaar zijn namelijk traditioneel een goede periode voor de horeca.
Bierbrouwer Heineken ziet een lichte daling van de bieromzet maar zegt dat die geen verband houdt met het rookverbod. Volgens de brouwer komt de daling door de economische neergang. In andere landen waar een rookverbod is ingevoerd daalde de omzet van Heineken eerst ook maar trok daarna weer aan.
Supermarkten en tabakszaken zeggen geen last te hebben van het rookverbod in de horeca. De tabaksomzetten zijn sinds het verbod gelijk gebleven. De omzet van sigarettenautomaten zagen hun omzet met een kwart dalen.
Als je benzine verbied zijn er ook te veel auto's in Nederland.quote:Op maandag 8 december 2008 09:26 schreef Elfletterig het volgende:
Even een rare gedachte na het lezen van een aantal nieuwsberichten over cafés die het moeilijk hebben. Misschien zijn er wel gewoon te veel cafés in Nederland? Zomaar een ideetje hoor...
Wat is dat nou weer voor vergelijking? Ten eerste is roken niet verboden, ten tweede gaat het in de vergelijking dan niet om auto's maar om benzinestations. Als er te veel benzinestations zouden zijn, komen sommigen vanzelf in de moeilijkheden.quote:Op maandag 8 december 2008 09:50 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Als je benzine verbied zijn er ook te veel auto's in Nederland.![]()
In de kroeg (op de openbare weg) wel.quote:Op maandag 8 december 2008 10:06 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Wat is dat nou weer voor vergelijking? Ten eerste is roken niet verboden,
Nee. Veel mensen willen niet in een diesel rijden. Als je benzine verbied zullen ze dus niet meer in de auto stappen. (veel mensen willen roken met uitgaan, als er geen rook kroegen zijn gaan ze naar illegale zuipketen en kraakpand-feestjes)quote:ten tweede gaat het in de vergelijking dan niet om auto's maar om benzinestations. Als er te veel benzinestations zouden zijn, komen sommigen vanzelf in de moeilijkheden.
omdat de Marina Bosmans in deze wereld nog steeds om de haverklap de meia opzoeken omdat ze zelf niet meer mogen roken in hun eigen kroegiequote:Op maandag 8 december 2008 11:19 schreef Elfletterig het volgende:
Even een paar feiten op een rij. Uit recente berichtgeving, die in deze topics is terug te vinden, blijkt dat:de meeste gevestigde horeca-ondernemers weinig last hebben van het rookverbod, hoge huren en daling van het aantal bezoekers. zaken die het moeilijk hebben, stellen dat er minder klanten komen. Ze wijzen vooral op de ochtenduren en koopavond. En ze noemen als oorzaak dat er vele nieuwe zaken zijn bijgekomen. een horeca-voorzitter zegt dat nieuwe uitbaters niet overleven omdat er te veel kroegen zijn. steeds meer horeca-ondernemers inzien dat het rookverbod niet wordt teruggedraaid. er ook horeca-ondernemers zijn die er prima in slagen om de omzet op peil te houden en zelfs te doen stijgen; ook zonder rookruimte in te richten. de luchtkwaliteit in kroegen aanzienlijk is verbeterd. prijzen in de horeca de afgelopen 10 jaar veel harder zijn gestegen dan de inflatie. de omzet van cafés slechts 1,8 procent lager is dan vorig jaar rond deze tijd; en dat in een tijd waarin het economisch minder gaat.
Waar hebben we het eigenlijk nog over?
Snap je de vergelijking niet?quote:Op maandag 8 december 2008 10:16 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Nee. Veel mensen willen niet in een diesel rijden. Als je benzine verbied zullen ze dus niet meer in de auto stappen. (veel mensen willen roken met uitgaan, als er geen rook kroegen zijn gaan ze naar illegale zuipketen en kraakpand-feestjes)
Hallo!!!!! Het was MIJN vergelijking, ja!?!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
Over overheidsmaatregelen in plekken waar mensen vrijwillig heen gaan. De cijfers zijn volledig irrelevant.quote:Op maandag 8 december 2008 11:19 schreef Elfletterig het volgende:
Waar hebben we het eigenlijk nog over?
quote:De gevolgen van het rookverbod? Die vallen best mee
Nee, we staan nog niet joelend in het café om het te vieren. Maar een beetje gerustgesteld zijn we toch wel, nu we het eerste overzicht van horecafaillissement onder ogen hebben gekregen. Natuurlijk: elke failliete ondernemer is er één teveel. Maar die cijfers? Die zijn vooralsnog lang niet zo doemzwart als was voorspeld.
Brancheorganisatie Koninklijke Horeca Nederland zette in op 1500 tot 3000 faillissementen. Dat inktzwarte scenario is vooralsnog veel te zwart gebleken: sinds de invoering van het rookverbod gingen 175 horecagelegenheden over de kop, waarvan 30 kroegen. Daarmee nam het aantal faillissementen in de branche zelfs af.
Werkelijke gevolgen
Nogmaals: elk faillissement is er één teveel. Maar 175 is bij lange na geen 1500 tot 3000. En we zijn er nog lang niet, natuurlijk. Ook op de lange termijn zal het rookverbod voor de horeca gevolgen hebben. Volgens de opstellers van de lijst kan pas in het tweede kwartaal van volgend jaar een goed beeld van de werkelijke gevolgen worden geschetst.
Zakelijkheid
Toch lijkt er een kentering te ontstaan. Noem het De Nieuwe Zakelijkheid. Als wij het Nederlands horecalandschap bekijken, dan zien we steeds meer ondernemers die niet bij de pakken gaan neerzitten, en die niet de asbakken weer op tafel zetten. Ja, wij zien steeds meer ondernemers die niet hun klanten de depressie in praten, ondernemers die niet alleen maar over hun schouder kijken. Wij zien steeds meer ondernemers die vooruit kijken. En is dat niet wat ondernemen is all about?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |