Ik ben nu in mijn tweede seizoen bezig met Feyenoord en alles loopt op rolletjes. Ik heb op advies van iemand hier mijn tactiek wat vaster gemaakt. Dat wil zeggen, niet meer aanpassen op de tegenstander (tenzij ik tegen Real of Arsenal speel). De resultaten zijn stukken beter geworden en in de Championsleage kan ik meekomen! Thuis 2-0 tegen Man United, uit 3-0 Cluj en thuis 0-0 tegen Bayern. Nu maar hopen dat ik een punt in de twee uitwedstrijden kan pakken en 3 thuis tegen Cluj en dan ben ik door.
Een ander advies was de spits Aquino. Wat een spits zeg, jong, niet duur, en veel doelpunten!
Dit is mijn team:
DM - Ustari (Moens)
VR - Tiendali (Bakens, Trabelsi)
VL - El-Akchaoui (van Bronckhorst)
VC - Contreras (Vlaar)
VC - Hofland (Bakens)
MR - Bangoura (Kallon, Meric)
ML - Leonardo (Slory, Lee)
MC - Mendes da Silva (van Bronkhorst, Javi Garcia, Davids)
AMc - van der Vaart (Kallon, Bangoura)
S - Aquino (Slory)
S - Tuyp (Makaay)
Een brede selectie, met goede reserves en een paar old-timers die bekerwedstrijden en andere lage clubs kunnen spelen in een overvol programma. Het voordeel van mindere spelers, die toch redelijk presteren, is dat ze niet zeuren wanneer ze niet spelen.
En voor de toekomst heb ik nog een zwik jeugspelers uitgeleend: Janota, Erasmus, Fer, Wijnaldum, El Ahmadi, Cabral, Manteiga)
ik ben benieuwd waar ik strand met deze selectie