Oké, thanks voor je reactie.quote:Op donderdag 4 december 2008 16:14 schreef Linnie20v het volgende:
[..]
Niet alle kleuren zijn in de winkel te vinden en andersom....
Dit geldt ook voor kledingstukken in het algemeen!!
lol!quote:Op woensdag 3 december 2008 23:00 schreef Deliah het volgende:
[..]
Die heb ik ook besteld, ook in die kleuren.
Iddquote:Op donderdag 4 december 2008 14:23 schreef Lauriette91 het volgende:
Anderhalve maand om een haarspeld te leveren.
Bizar
Jaquote:Op donderdag 4 december 2008 16:14 schreef Linnie20v het volgende:
[..]
@ Chanty, dat sucks....je wilde dat denk ik met kerst/nieuwjaar gebruiken??
Oh dan ga ik morgen mijn bestelling maar eens even wijzigen.quote:Op woensdag 3 december 2008 22:20 schreef Enfermera het volgende:
@ Noortje:Die andere zachtroze is ook mooi, misschien is dat wat voor je? Of was je niet van plan ze te kopen? Ze zijn maar 7,90, vandaar dat ik er nog 2 besteld heb
Hmm, vind ze ook leuk maar denk niet dat het een goed idee is ivm mijn borstenquote:Op woensdag 3 december 2008 21:20 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Ik heb zelf meestal maatje XS en een niet al te grote boezem en hij zit echt perfect. Als je je armen omhoog doet zie je je buik wel, maar als je gewoon staat zit ie heel netjes, en ik heb meestal wel wat lagere broeken aan. Er zit wat stretch in, dat is ook wel fijn, ik vind ze echt supermooi zitten.
Men neme een skinny vaalzwarte jeans en een gekleurd simpel vestje, en je kunt 'm heel vaak aan! Doe ik ook met een zwart feestelijk jurkje.quote:Op vrijdag 5 december 2008 18:30 schreef Dwoezel het volgende:
Weten jullie of ik twee verschillende retourpakketjes als één terug kan sturen? En dus ook maar één keer retourkosten hoef te betalen? Niet dat het me nou per se om die ene euro gaat, maar het is toch weer mooi meegenomen.
O, en ik twijfel zo over dit jurkje
[ afbeelding ]
Hij is echt heel mooi, maar wanneer heb je dat nou eigenlijk aan? Maar wel echt leuk. pfoeh, twijfel.
Gewoon zorgen dat je bijv. alleen het vestje in een kleurtje doet, en de rest zwart houdt. Of een mooi zwart vestje en een opvallende zilveren ketting. Maar geen gekleurde laarzen of schoenen!quote:Op vrijdag 5 december 2008 19:29 schreef Dwoezel het volgende:
Dat is wel iets wat ik 'ns kan gaan uitproberen. Ik ben dan vaak bang dat het er zo overdressed uitziet, maar dat is misschien meer mijn gevoel dan dat het ook echt zo is. Ik ga 'ns proberen.
quote:Op vrijdag 5 december 2008 21:35 schreef Psych-case het volgende:
Over overdressed gesproken. Ik kreeg vroeger veel opmerkingen in de trant van 'ga je naar een feessie'. Nu zijn ze het gewend. Ik ga echt niet tot een feestmoment zitten wachten met al mijn mooie kleertjes! Ik heb geen zin om er als een grijze muis bij te lopen.
Haha herkenbaar!quote:Op vrijdag 5 december 2008 21:35 schreef Psych-case het volgende:
Over overdressed gesproken. Ik kreeg vroeger veel opmerkingen in de trant van 'ga je naar een feessie'. Nu zijn ze het gewend. Ik ga echt niet tot een feestmoment zitten wachten met al mijn mooie kleertjes! Ik heb geen zin om er als een grijze muis bij te lopen.
quote:
Ja en op een gegeven moment loop je tegen kledingstukken aan die je al 10 jaar hebt maar nog maar tijdens 2 gelegenheden gedragen hebt. Mijn kleding gaat altijd compleet verdragen weg! Het is zonde om goede dingen weg te doen omdat je voor jouw gevoel nooit de gelegenheid hebt gehad om ze te dragen, omdat andere mensen vinden dat je te overdressed bent. The hell with them!quote:Op zondag 7 december 2008 16:12 schreef MissJ het volgende:
[..]
Haha herkenbaar!
Ik loop er ook vaak zgn "overdressed" bij. Dwz vaak jurkjes of mooie blousjes / colbertjes. Nou véél liever dat, dan elke dag als een dooie saaie mus naar mijn werk gaan met elke dag dezelfde stijl
Je hebt namelijk van die paupers die er elke dag maar hetzelfde bij lopen en ook al 10 jaar exact hetzelfde kapsel hebben omdat ze bang zijn voor verandering.
Dát is pas triest!
Dus meiden, loop er elke dag bij alsof er iets te vieren valt!![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |