waarom zou hij naar PSV komen als hij ergens anders 3 keer zoveel kan verdienen. Tis nou ook niet dat hij in Eindhoven nog ff lekker Europees kan gaan spelen.quote:
Niks, iemand vond het nodig om in het vorige PSV-topic te posten dat Podolski weg wil bij Bayern.quote:
quote:Op maandag 24 november 2008 15:19 schreef RijstNatie het volgende:
allemaal aanvallende spelers inzetten, je hebt niks te verliezen !!
Koevermans, Lazovic, Djudzak, Afellay, Bakkal
En die Duitser niet naar PSV, nergens om je druk over te maken dus.quote:Op maandag 24 november 2008 15:27 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
ik wil geen Duitsers bij PSV..
Moet wel leuk zijn, als het goed is kun je in deze wedstrijd alle communicatie horen van de spelers.quote:Op maandag 24 november 2008 15:19 schreef RijstNatie het volgende:
allemaal aanvallende spelers inzetten, je hebt niks te verliezen !!
Koevermans, Lazovic, Djudzak, Afellay, Bakkal
ik hoop het, gewoon zelfde opstelling. Alles of niets!quote:Op maandag 24 november 2008 15:04 schreef Frenkel het volgende:
Spelen Lazovic en Koevermans woensdag ook weer samen in de spits?
En Mancoquote:Op maandag 24 november 2008 15:19 schreef RijstNatie het volgende:
allemaal aanvallende spelers inzetten, je hebt niks te verliezen !!
Koevermans, Lazovic, Djudzak, Afellay, Bakkal
Neem aan dat je weet dat de wedstrijd woensdag is?quote:Op maandag 24 november 2008 17:01 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ben benieuwd morgen, ik verwacht niet dat we veel in te brengen zullen hebben maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit.
tis woensdag pas dus je zult je hart nog een dag langer vast moeten houden..quote:Op maandag 24 november 2008 18:12 schreef HL_Dog43 het volgende:
Oh god... morgen weer CL voetbal he? Ik hou mn hart vast
.....quote:Op maandag 24 november 2008 18:24 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
tis woensdag pas dus je zult je hart nog een dag langer vast moeten houden..
quote:Op maandag 24 november 2008 17:01 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ben benieuwd morgen, ik verwacht niet dat we veel in te brengen zullen hebben maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit.
ik verwacht niet dat we weer met twee spitsen spelen. Stevens zal wel weer met 4-5-1 het dicht willen bouwenquote:Op maandag 24 november 2008 16:52 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ik hoop het, gewoon zelfde opstelling. Alles of niets!
Nog een gelijkspel lijkt me primaquote:De UEFA heeft de Zwitserse scheidsrechter Massimo Busacca aangesteld als leidsman voor het Champions League duel tussen Atletico Madrid en PSV. De UEFA heeft een zeer ervaren scheidsrechter gezet op het duel dat in het lege Estadio Vicente Calderón gespeeld zal gaan worden. Busacca leidde PSV al tweemaal eerder, tegen Auxerre en Liverpool. Beide duels eindigden in een gelijkspel.
Mendez en Culina staan al te trappelenquote:Op maandag 24 november 2008 19:46 schreef Leso_Varen het volgende:
[..]
Gelijkspel zou inderdaad netjes zijn! Maar hopen dat we daar niet op gaan spelen...
Lijkt me ook prima, maar laten we gewoon kei hard voor de overwinning gaan want op een gelijkspel spelen kunnen we al tijden nietquote:
het is een poolquote:Op maandag 24 november 2008 15:27 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
ik wil geen Duitsers bij PSV..
Oepsquote:
En dan boos worden dat je nog niet naar binnen kanquote:Op dinsdag 25 november 2008 09:42 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Oeps![]()
Mijn tijdsbesef loopt al weken een dag achter of voor, ik zie mezelf nog wel binnenkort op zondag op m'n werk verschijnen
Mendez mag wat mij betreft wel weg, alhoewel Meeuwis geen geschikte vervanger is. Mendez startte erg goed maar het laatste jaar heeft hij toch wel erg weinig laten zien.quote:Salcido en Méndez overwegen afscheid in winterstop
25/11/2008 10:20
Aanbiedingen uit Zuid-Amerika hebben Carlos Salcido aan het denken gezet over zijn toekomst bij PSV. Ook Edison Méndez twijfelt over een vervroegd afscheid.
In de aanloop naar het Champions League-duel met Atlético Madrid weigerde Salcido uit te weiden over zijn mogelijke vertrek uit Eindhoven. 'Het heeft geen zin om daar nu meer over te zeggen. Binnen een paar weken zal er wel duidelijkheid komen', zei de Mexicaan in het Eindhovens Dagblad.
PSV houdt ook rekening met een afscheid van Edison Méndez in de winterstop. Als opvolger van de Ecuadoriaanse international zou Marcel Meeuwis in beeld zijn. De middenvelder van Roda JC heeft in het seizoen 2006/07 in Kerkrade samengewerkt met de huidige PSV-trainer Huub Stevens.
[belegen-grap]quote:Op dinsdag 25 november 2008 16:03 schreef mcyodogg het volgende:
Het is gewoon lui scouten. Lekker kijken wat allemaal in de Eredivisie rondloopt, en vervolgens te veel betalen voor een middelmatige voetballer.
Ajax onder v. Geel iddquote:Op dinsdag 25 november 2008 16:31 schreef noxious het volgende:
[..]
[belegen-grap]
We gaan echt steeds meer op Ajax lijken
[/belegen-grap]
quote:Op dinsdag 25 november 2008 15:07 schreef Cyberia18 het volgende:
Podolski is inderdaad haalbaar voor Reker en co.
quote:Op dinsdag 25 november 2008 16:42 schreef LudoSanders het volgende:
'Scouten met het bord op schoot' noemt men dat toch?
Ach,dat geldt ook voor degene die hij vervangtquote:Op dinsdag 25 november 2008 16:57 schreef rubbereend het volgende:
Meeuwis![]()
niveau poulefase Uefacup nog niet waardig
Dat was dan ook het laatste evenement waarbij mensen tevreden en voldaan naar huis gingen.quote:Op dinsdag 25 november 2008 17:50 schreef Manu82 het volgende:
In eerste instantie dacht ik overigens dat het een grap was en ze het over Guus hadden
Zou goed passen in Jan's 'we kopen geen dure spelers van 15 miljoen maar gewoon heel veel sukkelaars voor 4 miljoen per stuk'-beleidquote:Op dinsdag 25 november 2008 18:11 schreef WooZ het volgende:
kon meeuwis eerder niet naar groningen dat 3.2 mil boodt, maar roda weigerde toen?
Yep.. Vervolgens heeft Groningen Femi voor 3.5 mil opgehaald.quote:Op dinsdag 25 november 2008 18:11 schreef WooZ het volgende:
kon meeuwis eerder niet naar groningen dat 3.2 mil boodt, maar roda weigerde toen?
8 miljoen voor Nijland en Meeuwis.quote:Op dinsdag 25 november 2008 18:18 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Zou goed passen in Jan's 'we kopen geen dure spelers van 15 miljoen maar gewoon heel veel sukkelaars voor 4 miljoen per stuk'-beleid
Dikke FAIL ja, ik weet het....quote:Op dinsdag 25 november 2008 18:27 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
8 miljoen voor Nijland en Meeuwis.[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 25 november 2008 18:27 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
8 miljoen voor Nijland en Meeuwis.[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 25 november 2008 09:42 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Oeps![]()
Mijn tijdsbesef loopt al weken een dag achter of voor, ik zie mezelf nog wel binnenkort op zondag op m'n werk verschijnen
Thnxquote:
http://www.volkskrant.nl/(...)amer_voor_Van_Bommelquote:In de wachtkamer voor Van Bommel
INTERVIEW, Van onze verslaggever Charles Bromet
gepubliceerd op 26 november 2008 02:45, bijgewerkt op 23:55
AMSTERDAM - Manager transfers en scoutingnoemt PSV-selectie sterker dan vorig seizoen.
De woorden komen er zelfbewust uit en van twijfel kan geen sprake zijn als Adrie van Kraaij stelt: ‘We hebben een juiste inschatting gemaakt van de kracht van de spelersselectie en ik ben er nog steeds van overtuigd dat we sterker zijn dan vorig seizoen.’
Van Kraaij, bij PSV verantwoordelijk voor het transferbeleid en de scouting, vraagt om geduld. Natuurlijk is ook hij zich terdege bewust van de kwetsbare indruk die de kampioen van de laatste vier seizoenen maakt. ‘Wij zijn absoluut ontevreden over de resultaten, maar je moet mensen de kans geven te acclimatiseren.’
Samen met zijn twee oude kompanen, algemeen directeur Jan Reker en coach Huub Stevens, is hij bezig PSV van een nieuw jasje te voorzien. En dat zit nog niet als gegoten, te oordelen naar de eerste maanden van hun bewind.
Vijf nederlagen in de eerste twaalf speelronden van de competitie hebben PSV doen tuimelen naar de vijfde plaats. Vorige week werd de ploeg uitgeschakeld de beker. En vanavond moet tegen Atletico Madrid, in een verlaten stadion Vicente Calderon, worden gestreden voor een langer verblijf op het Europese podium.
Tegenover drie grote nederlagen staat slechts één zege, thuis tegen Marseille. Dat zijn de kille cijfers. Achter die statistieken schuilt het verhaal van een kwaliteitsarme ploeg die leiderschap mist en waarin de samenwerking met Stevens nog niet optimaal is.
Het was daarom een veeg teken dat oud-speler Phillip Cocu, die als uitvloeisel van zijn trainerscursus stage loopt in Eindhoven, nu nauwer bij het eerste team wordt betrokken. Hij moet een brug slaan tussen spelers en technische staf.
Vorige week sprak Sef Vergoossen, interim-coach in het laatste half jaar van het seizoen 2007-2008, in de Volkskrant zijn verbazing uit over het negeren van zijn adviezen. Hij had gewezen op de moeilijke karakters in de spelersgroep en de posities die in zijn optiek moesten worden versterkt. ‘Tot mijn spijt moet ik nu constateren dat daarmee niets is gebeurd.’
Die opmerking bevreemdt Van Kraaij. ‘Volgens mij riep Sef vorig seizoen juist: dat is mijn pakkie-an niet. Ik ken zijn adviezen ook niet, maar ik vind wel dat wij adequaat hebben gereageerd.’
Niettemin is PSV achter de schermen al druk bezig met een tussentijdse verbouwing. Met Ola Toivonen, de 22-jarige spits van Malmö, wordt nog gesproken. Hij is de meest reële versterking voor de winterstop.
De naam van André Ooijer is volgens Van Kraaij nooit op de wensenlijst van de club terechtgekomen. En de vermeende belangstelling voor verdediger Roland Juhasz van Anderlecht noemt hij zelfs ‘een regelrechte leugen’.
Wel staat vast dat PSV er alles aan doet om Mark van Bommel terug te halen. ‘Wij hebben onze interesse kenbaar gemaakt en zitten nu in de wachtkamer’, zegt Van Kraaij.
‘Mark weet hoe wij erover denken, dus het heeft geen zin nu iets te forceren. Voor hetzelfde geld verlengt hij zijn aflopende contract bij Bayern München, want die club heeft laten weten geen speler te laten vertrekken.’
PSV dient nu eerst de gesprekken af te wachten tussen de Duitse Rekordmeister en de international. Halverwege december gaan beide partijen met elkaar om de tafel zitten, zegt Van Bommels zaakwaarnemer Rob Jansen.
PSV houdt vooralsnog geen rekening met een vertrek van de Ecuadoriaan Mendez. Van Kraaij: ‘Als wij de geluiden moeten geloven dat hij weg wil, hadden wij daarop al twee jaar lang moeten anticiperen.’ Mocht Mendez de club tussentijds verlaten, dan is Marcel Meeuwis van Roda JC een mogelijke kandidaat om zijn plek in de selectie in te nemen.
Hoewel PSV zo nadrukkelijk bezig is met de nabije toekomst, vindt Van Kraaij niet dat het zomerse transferbeleid slecht is geweest. ‘Erik Pieters heeft het nu even moeilijk, maar die jongen heeft karakter genoeg om terug te komen. Jeremie Bréchet is geblesseerd geweest en verdient een kans. Francisco Rodriguez heeft als international veel moeten reizen en heeft logischerwijs tijd nodig om zijn weg te vinden.’
Van Kraaij: ‘In het verleden is vaak kritiek geweest op ons transferbeleid. De Koreanen Lee en Park zouden niet functioneren. Gomes moest eerst ook uit de wind worden gehouden. En over Alex werd geroepen: wat hebben ze nu toch voor een kolos gehaald? Het staat iedereen natuurlijk vrij ons te be- en veroordelen, maar wees niet te vroeg.’
understatement van het jaarquote:Erik Pieters heeft het nu even moeilijk
Lekker realistisch stukje..quote:Op woensdag 26 november 2008 09:58 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
http://www.volkskrant.nl/(...)amer_voor_Van_Bommel
volgens mij niet.. na de overwinning tegen Marseille speelde toch ook dezelfde 11?quote:Op woensdag 26 november 2008 19:52 schreef Leso_Varen het volgende:
Zelfde 11 als van het weekend spelen trouwens. Eerste keer dit seizoen dat we dezelfde opstelling 2 wedstrijden achter elkaar gebruiken?
quote:Op woensdag 26 november 2008 20:17 schreef LudoSanders het volgende:
Zelfde elf als tegen Heracles. Brechet wederom in het centrum dus.
Heracles < > Aguero... ik krijg nu al nachtmerries van het klassenverschil en... het verlies.quote:Op woensdag 26 november 2008 20:21 schreef mcyodogg het volgende:
Maar die had tot vorige week nog nachtmerries van Aguero![]()
ik vind zijn omhaal toch mooierquote:Op woensdag 26 november 2008 21:23 schreef WooZ het volgende:
salcido verdedigde ff achter z'n standbeen langs op 1m vh doel
Dat is voor PSV ook een ramp natuurlijk. Als PSV de miljoenen van de CL misloopt en geen spelers kan halen met de CL als lokmiddel dan hebben ze een groot probleem. Salcido, Maza, Farfan, etc komen echt niet naar PSV vanwege de Brabantse gezelligheid. Die komen voor de CL als springplank naar een betere club.quote:Op woensdag 26 november 2008 16:52 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ach, 'we hebben het even moeilijk'![]()
Opvallend hoe vaak er dit seizoen al te lezen is geweest in de media dat het geen ramp is als PSV geen kampioen zou worden. Indekken!!!
misschien dan Milevskiy toch maar halen? als die nog wil.. of wordt ie niet goed genoeg geacht?quote:Op woensdag 26 november 2008 21:51 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat is voor PSV ook een ramp natuurlijk. Als PSV de miljoenen van de CL misloopt en geen spelers kan halen met de CL als lokmiddel dan hebben ze een groot probleem. Salcido, Maza, Farfan, etc komen echt niet naar PSV vanwege de Brabantse gezelligheid. Die komen voor de CL als springplank naar een betere club.
PSV is dit jaar het lachertje van de CL. Het verbaast me eigenlijk ook niet met een dramatische voorhoede met Lazovic en Koevermans. Het doet ook gewoon pijn aan je ogen. Die dikke Koevermans die elke keer hopeloos achter een steekpass aanloopt die hij als dikke pad toch nooit kan halen, Lazovic die te weinig scoort en te slecht speelt, maar wel voortdurend rare gebaren maakt en rare dingen roept als hij eens toevallig tegen een bal aan is gelopen die in het doel waait.
PSV heeft altijd een degelijk team gehad, met vaak goede spitsen en een betrouwbare verdediging. Nu is de voorhoeden waardeloos, de keeper valt vies tegen en bv een Brechet en Pieters bakken er niet veel van.
PSV zal in de winterstop flink moeten investeren om CL veilig te stellen en een team neer te zetten waar ze mee vooruit kunnen. Dat valt niet mee, want er is nauwelijks geld. Dat kan ook niet als je zo 13 mio uitgeeft voor prutsers als Koevermans en Lazovic.
Klopt, maar 13 mio uitgeven voor Lazovic en Koevermans is een garantie voor weinig goals en weinig geld achter de hand.quote:Op woensdag 26 november 2008 22:24 schreef HL_Dog43 het volgende:
Maar....... (komtie) ... in het verleden behaald resultaten, zijn geen garantie voor de toekomst.
Milevskyy is te goed voor PSV.quote:Op woensdag 26 november 2008 22:32 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
misschien dan Milevskiy toch maar halen? als die nog wil.. of wordt ie niet goed genoeg geacht?
Ik had die eerder gekocht dan een Koevermans inderdaad.quote:Op woensdag 26 november 2008 22:32 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
misschien dan Milevskiy toch maar halen? als die nog wil.. of wordt ie niet goed genoeg geacht?
Dat dus. Maar zat op het eind wel voor de tv te schreeuwenquote:Op woensdag 26 november 2008 19:37 schreef Leso_Varen het volgende:
Bij iemand nog echt spanning voor vanavond?
Bij mij niet echt, het kan eigenlijk alleen maar meevallen, denk ik zo.
hahaha dat is waar ja. Daar geef ik je zeker gelijk in.quote:Op woensdag 26 november 2008 22:34 schreef Halcon het volgende:
[..]
Klopt, maar 13 mio uitgeven voor Lazovic en Koevermans is een garantie voor weinig goals en weinig geld achter de hand.
z'n beste seizoen 19 doelpunten. Verder was hij nooit hoger dan 11 doelpunten in een jaar gekomen. Er dan vanuit gaan dat hij standaard 20 doelpunten gaat makenquote:Op woensdag 26 november 2008 22:10 schreef HL_Dog43 het volgende:
Ja maar aan de andere kant.. wie zegt dat een Alves bij PSV wel goed groeit? Bedoel als je ziet dat Lazovic bij Feyenoord niks was.. en bij Vitesse ineens zeer sterk speelde... bij PSV is het weer wat minder.
Niet elke speler kan de "top" aan.
Luc Nilis die zijn kicksen weer aantrekt.quote:Op woensdag 26 november 2008 22:55 schreef HL_Dog43 het volgende:
Dan vraag ik me af... wat zou NU de ideale optie zijn voor in de aanval?
Dat hangt er helemaal af van wat PSV te besteden heeft. Misschien moeten ze zelfs Lazovic maar verkopen voor 2,5 mio en voor dat geld een talentvolle speler halen. Of ze geven Reis eens een kans. Die kan echt wel voetballen en heeft in zijn kleine teen meer talent dan Lazovic en Koevermans bij elkaar.quote:Op woensdag 26 november 2008 22:55 schreef HL_Dog43 het volgende:
Dan vraag ik me af... wat zou NU de ideale optie zijn voor in de aanval?
Eric Addoquote:Op woensdag 26 november 2008 22:55 schreef HL_Dog43 het volgende:
Dan vraag ik me af... wat zou NU de ideale optie zijn voor in de aanval?
gewoon dit laten staan, voldoet voor de Eredivisiequote:Op woensdag 26 november 2008 22:55 schreef HL_Dog43 het volgende:
Dan vraag ik me af... wat zou NU de ideale optie zijn voor in de aanval?
Je gaat hier geen kampioen mee worden.quote:Op donderdag 27 november 2008 00:15 schreef rubbereend het volgende:
[..]
gewoon dit laten staan, voldoet voor de Eredivisie
ik zie geen selectie in de Eredivisie die echt heel veel beter is. Je moet minimaal mee kunnen doen om de titel.quote:Op donderdag 27 november 2008 00:22 schreef Halcon het volgende:
[..]
Je gaat hier geen kampioen mee worden.
Als je de maximale potentie uit de selectie haalt wel ja, maar dat is Stevens nog steeds geen 1x gelukt dit seizoen...quote:Op donderdag 27 november 2008 00:30 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ik zie geen selectie in de Eredivisie die echt heel veel beter is. Je moet minimaal mee kunnen doen om de titel.
De selectie van AZ en Ajax vind ik toch een stuk sterker.quote:Op donderdag 27 november 2008 00:30 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ik zie geen selectie in de Eredivisie die echt heel veel beter is. Je moet minimaal mee kunnen doen om de titel.
Zo dramatisch anders zijn de selecties nou ook weer niet vergeleken met vorig seizoen. Denk dat het veelal een mentaal probleem is. Dat zie je bv ook met AZ die met ongeveer dezelfde spelers veel beter presteert. En een niet veel anders PSV had vorig seizoen 75% van de tijd geen probleem om een overwinning goed naar huis te brengen.quote:Op donderdag 27 november 2008 08:43 schreef sjimz het volgende:
[..]
De selectie van AZ en Ajax vind ik toch een stuk sterker.
UEFA Cup kan nog.quote:Op donderdag 27 november 2008 08:08 schreef appelsientje het volgende:
Wel een tijd geleden volgens mij dat we zo vroeg niet meer mee doen in Europa...
Het verschil in AZ dit jaar en vorig jaar is vooral Stijn Schaars.quote:Op donderdag 27 november 2008 08:59 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Zo dramatisch anders zijn de selecties nou ook weer niet vergeleken met vorig seizoen. Denk dat het veelal een mentaal probleem is. Dat zie je bv ook met AZ die met ongeveer dezelfde spelers veel beter presteert. En een niet veel anders PSV had vorig seizoen 75% van de tijd geen probleem om een overwinning goed naar huis te brengen.
zonder farfan en gomes ben je gewoon 2 toppers kwijt en moet je zien wat er dit jaar is aangekochtquote:Op donderdag 27 november 2008 08:59 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Zo dramatisch anders zijn de selecties nou ook weer niet vergeleken met vorig seizoen. Denk dat het veelal een mentaal probleem is. Dat zie je bv ook met AZ die met ongeveer dezelfde spelers veel beter presteert. En een niet veel anders PSV had vorig seizoen 75% van de tijd geen probleem om een overwinning goed naar huis te brengen.
Volgens mij is vooral mentaal, maar als al één speler het verschil maakt tot nu toe is het El Hamdaoui.quote:Op donderdag 27 november 2008 09:07 schreef sjimz het volgende:
[..]
Het verschil in AZ dit jaar en vorig jaar is vooral Stijn Schaars.
El Hamdaoui valt vooral op omdat hij nu zoveel scoort ja.quote:Op donderdag 27 november 2008 09:19 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Volgens mij is vooral mentaal, maar als al één speler het verschil maakt tot nu toe is het El Hamdaoui.
Volgens mij moet die jongen nog aardig wat boterhammen eten.quote:Op donderdag 27 november 2008 09:21 schreef sjimz het volgende:
[..]
El Hamdaoui valt vooral op omdat hij nu zoveel scoort ja.
Maar het is vooral Schaars die AZ vorig jaar miste.
Die man is gewoon de motor van AZ.
Maar ik ga wel erg offtopic nou.
Al iets bekend over zijn blessure?quote:Op donderdag 27 november 2008 09:27 schreef Manu82 het volgende:
En Ibi speelt zichzelf ook niet echt in de kijker, dus zal ook wel geen hoge transfersom inzitten
nee farfan speelde een lekker laatste seizoen..quote:Op donderdag 27 november 2008 09:18 schreef WooZ het volgende:
[..]
zonder farfan en gomes ben je gewoon 2 toppers kwijt en moet je zien wat er dit jaar is aangekocht
Over Farfan werd bijna wekelijks geklaagd vorig seizoen rond VBL. Ik ga niet ontkennen dat het een klasse speler is, maar zoveel waardering voor de titel kreeg hij niet. Gomes is natuurlijk altijd een gemis, maar daar wil ik het niet compleet op afschuiven.quote:Op donderdag 27 november 2008 09:18 schreef WooZ het volgende:
[..]
zonder farfan en gomes ben je gewoon 2 toppers kwijt en moet je zien wat er dit jaar is aangekocht
quote:Op donderdag 27 november 2008 09:27 schreef sjimz het volgende:
[..]
Al iets bekend over zijn blessure?
Kun je nagaan hoe slecht de rest van NL moet zijn.quote:Op donderdag 27 november 2008 09:24 schreef Dylan Dog het volgende:
Het is officieel:
We hebben een kutploeg
En toch kampioen worden, ongelooflijk.
Ga een spits rechtshalf zetten...quote:Op donderdag 27 november 2008 09:46 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
nee farfan speelde een lekker laatste seizoen..
Giourkasquote:In de eerste minuut kreeg Afellay een flinke tik van Atlético-verdediger Giourkas Seitaridis, waarbij hij zijn linkerenkel verzwikte.
quote:Op donderdag 27 november 2008 08:49 schreef WooZ het volgende:
is wederom de vraag, zou salcido ook zo als een natte krant spelen als hij in het centrum met marcellis wordt geposteerd?
Neen, als je het mij vraagt.
Brechet vind ik eigenlijk de meest teleurstellende aankoop van PSV tot nu toe.quote:Op donderdag 27 november 2008 16:34 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Maar Salcido hebben we eigenlijk op links nodig
Brechet liet zich gisteren weer hilarisch voorbij lopen en Maza stond bij de 1-0 ook ahter zijn man
Was niet voor niets een voormalig speler van Lyon en Inter die de laatste seizoenen voor Sochaux speelde. Daarnaast heeft ie maar 1 seizoen bij Inter gezeten en daar maar 8 wedstrijden meegedaan.quote:Op donderdag 27 november 2008 16:40 schreef sjimz het volgende:
[..]
Brechet vind ik eigenlijk de meest teleurstellende aankoop van PSV tot nu toe.
Werd toch als voormalig Frans International en speler van Lyon en Inter binnengehaald maar wordt echt kinderlijk eenvoudig door spelers eruit gelopen.
De wedstrijden die hij heeft gespeeld heeft hij me nog geen een keer kunnen bekoren.
Eens. Het geschuif met Salcido lost verder ook niks op, er ontbreekt (tenminste) een stabiele verdediger. Verder zware pech dat Stevens niet met Zuid-Amerikanen kan werken, zij presteren nog het meeste ondermaats.quote:Op donderdag 27 november 2008 16:40 schreef sjimz het volgende:
[..]
Brechet vind ik eigenlijk de meest teleurstellende aankoop van PSV tot nu toe.
Werd toch als voormalig Frans International en speler van Lyon en Inter binnengehaald maar wordt echt kinderlijk eenvoudig door spelers eruit gelopen.
De wedstrijden die hij heeft gespeeld heeft hij me nog geen een keer kunnen bekoren.
die van Salcido niet, die draaide overal toch z'n rug naartoequote:Op vrijdag 28 november 2008 10:58 schreef Paaskonijn het volgende:
Mijn ogen doen nog steeds pijn van de tegengoals van woensdag.
quote:Even wat kritiek op de kritiek. Sinds 1992 speelt PSV op een enkel jaar uitgezonderd in de champions league. We hebben prachtige wedstrijden gezien tegen Manchester United, Arsenal, AC Milan, Olympique Lyon en Bayern München. Slechts af en toe was er een verliespartij. We hebben prachtige trips gemaakt naar Engeland (vele malen), Frankrijk, Moskou en in 2005 met 7000 man naar Milaan. De sfeer bij de thuiswedstrijden was bijna altijd fantastisch. We hebben schitterende voetballers gezien, wereldtoppers bij de tegenstanders en onze eigen mannen Alex, Cocu, Kezman, Van Bommel, Park, Vogel, Vennegoor, Van Nistelrooy, Nilis, Gomes, Robben. We zijn in deze eeuw zes keer kampioen geworden en het is pas 2008. We wonnen bijna altijd van Ajax in de Arena.
En dan gaat het nu wat minder. We staan een keer vierde in plaats van eerste. We kunnen niet mee in de champions league en we liggen uit de beker. Besef dan even dat supporters van Ajax en Feyenoord en van tientallen clubs in Europa, zich zo al jaren voelen en zouden willen dat ze mee mochten maken wat wij meemaakten.
Beste mensen, relax. De mensen bij PSV zullen niets anders willen dan wat we de laatste tien tot twintig jaar hebben meegemaakt. Laten we accepteren dat het niet elk jaar honderd procent kan zijn. Kom naar het stadion, sta achter de ploeg, steun de trainer en de club, moedig ze aan. Ben trots! Juist nu!
Tonny Kriesels
Geldrop
Die man heeft ook 100% gelijk maar dat wil nog niet zeggen dat we van die 2e rangs aankopen als Pieters en Maza moeten doen.quote:Op vrijdag 28 november 2008 15:27 schreef Frenkel het volgende:
Vandaag stond wel een mooie ingezonden brief in het Eindhovens Dagblad:
[..]
Niets mis met een beetje perspectief. Maar dat het de afgelopen jaren zo goed ging, is nog steeds geen excuus om er nu met de pet naar te gooien. PSV heeft dit jaar ongekend veel wedstrijden verloren. Gelijke spelen zijn er niet eens meer bij.quote:Op vrijdag 28 november 2008 15:27 schreef Frenkel het volgende:
Vandaag stond wel een mooie ingezonden brief in het Eindhovens Dagblad:
[..]
Het is lood om oud ijzer, hoewel ik denk dat Ajax meer kwaliteit heeft en AZ op dit moment veel meer uit de selectie haalt dan PSV.quote:Op donderdag 27 november 2008 00:30 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ik zie geen selectie in de Eredivisie die echt heel veel beter is. Je moet minimaal mee kunnen doen om de titel.
Pieters speelt toch niet?quote:Op zaterdag 29 november 2008 11:47 schreef ganzenherder het volgende:
Heb echt vrees voor vanavond om eerlijk te zijn
Zal wel weer een boete of een wedstrijd zonder publiek worden ofzo.quote:Op zaterdag 29 november 2008 12:59 schreef HeinekenAFCA het volgende:
http://www.sportwereld.nl(...)_misdragen_zich.html
Nog niet voorbijgekomen? Marseille schijnt al een voorwaardelijke straf te hebben nav de rellen in Madrid. En ook de volgende ronde worden er enorme ongeregeldheden verwacht in Marseille tegen Madrid. Uitsluiting zou dus best tot de mogelijkheden kunnen behoren. Zou goed nieuws voor jullie zijn.
Ik ben benieuwd. Ik hoop voor jullie dat ze eruit getrapt wordenquote:Op zaterdag 29 november 2008 13:00 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Zal wel weer een boete of een wedstrijd zonder publiek worden ofzo.
Het zijn Fransenquote:Op zaterdag 29 november 2008 12:59 schreef HeinekenAFCA het volgende:
http://www.sportwereld.nl(...)_misdragen_zich.html
Nog niet voorbijgekomen? Marseille schijnt al een voorwaardelijke straf te hebben nav de rellen in Madrid. En ook de volgende ronde worden er enorme ongeregeldheden verwacht in Marseille tegen Madrid. Uitsluiting zou dus best tot de mogelijkheden kunnen behoren. Zou goed nieuws voor jullie zijn.
Ik ga toch van een overwinning uit.quote:Op zaterdag 29 november 2008 11:47 schreef ganzenherder het volgende:
Heb echt vrees voor vanavond om eerlijk te zijn
quote:Op zaterdag 29 november 2008 20:06 schreef Paaskonijn het volgende:
NIJLAND?!
Dat je daar 4 mil voor vangt is welquote:
quote:Op zaterdag 29 november 2008 20:11 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Dat je daar 4 mil voor vangt is welja.
Hopelijk krijgen we ooit eens de tapes te zien van de onderhandelingen te zien.quote:Op zaterdag 29 november 2008 20:11 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Dat je daar 4 mil voor vangt is welja.
52.quote:Op zaterdag 29 november 2008 20:12 schreef Manu82 het volgende:
Gaan we trouwens weer:
In welke minuut maakt Salcido zijn omhaal?
Ik zet in op '66
Verhuren aan Groningen die gast.quote:Op zaterdag 29 november 2008 20:30 schreef TargaFlorio het volgende:
NijlandWat zien Stevens en Reker toch in hem?
Salcido minuut 76.
quote:Op zaterdag 29 november 2008 21:32 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Verhuren aan Groningen die gast.
quote:Op zaterdag 29 november 2008 20:11 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Dat je daar 4 mil voor vangt is welja.
Wij ook niet.quote:Op zaterdag 29 november 2008 22:37 schreef Doezelhaar het volgende:
Ik wist niet dat Nijland kon scoren..
quote:Op zondag 30 november 2008 07:48 schreef Dylan Dog het volgende:
Erg nette goal van Nijland, dat wel.
Vervelend is het dat het elke keer weer nodig is.quote:
Nu zit je echt te overdrijven. PSV was wel lichtelijk overdonderd door de agressie van ScH, maar waren de eerste helft toch beter. Daarbij vind ik ook dat enkele spelers van Heerenveen best rood hadden verdiend vanwege de aanslagen die ze pleegdenquote:Op zondag 30 november 2008 11:32 schreef SCH het volgende:
80 minuten bovenop liggen en het dan zo weggeven. Dan kan ik niet anders dan jullie feliciteren.
quote:Op zondag 30 november 2008 11:37 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Nu zit je echt te overdrijven. PSV was wel lichtelijk overdonderd door de agressie van ScH, maar waren de eerste helft toch beter. Daarbij vind ik ook dat enkele spelers van Heerenveen best rood hadden verdiend vanwege de aanslagen die ze pleegden
Ik weet niet of je die aanslagen op de enkels hebt gezien, maar dat was echt niet normaal. Het was duidelijk dat ze revanche wilden nemen vanwege het debacle van vorige week....quote:
Ja tuurlijk wilden ze dat en het ging er stevig aan toe. Heel goed. Maar ik heb geen 1 overduidelijk rode kaart moment gezien, hoogstens 1 situatie waar een 2e gele voor had kunnen worden gegeven.quote:Op zondag 30 november 2008 11:46 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Ik weet niet of je die aanslagen op de enkels hebt gezien, maar dat was echt niet normaal. Het was duidelijk dat ze revanche wilden nemen vanwege het debacle van vorige week....
Ach eigenlijk ben ik wel tevreden en misschien heb je wel gelijk. Vond de scheidsrechter trouwens wel een keer goed, liet tenminste lekker doorspelen.quote:Op zondag 30 november 2008 11:48 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja tuurlijk wilden ze dat en het ging er stevig aan toe. Heel goed. Maar ik heb geen 1 overduidelijk rode kaart moment gezien, hoogstens 1 situatie waar een 2e gele voor had kunnen worden gegeven.
Ik heb niet de hele wedstrijd gezien dus ik lul ook maarquote:Op zondag 30 november 2008 11:58 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Ach eigenlijk ben ik wel tevreden en misschien heb je wel gelijk. Vond de scheidsrechter trouwens wel een keer goed, liet tenminste lekker doorspelen.
Maar vind nog steeds dat PSV de eerste helft beter was afgezien van het doelpunt....
Tja en dat is bij jou de schuld van manliefquote:Op zondag 30 november 2008 12:07 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik heb niet de hele wedstrijd gezien dus ik lul ook maar![]()
haha kunnen ze die geen stoomcursus nederlands geven! dat is tenminste commentaarquote:Op zondag 30 november 2008 12:06 schreef Dj_Day-V het volgende:
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOAAAAAL KOEVAMANNNNNS
Altijd al een willen horen, een goal van PSV met zo'n commentaarquote:Op zondag 30 november 2008 12:06 schreef Dj_Day-V het volgende:
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOAAAAAL KOEVAMANNNNNS
Manco mag van mijm ook vaker spelen. Ik vind het jammer dat zo'n jongen weinig kans krijgt. Dit waren zn eerste minuten in de erediviei?quote:Op zondag 30 november 2008 12:09 schreef -SG- het volgende:
Ik vond PSV de eerste helft duidelijk de betere. De statestieken logen er ook niet om (behalve die tegengoal dan). De tweede helft vond ik gelijk opgaan...
Manco! Die jongen moet minimaal elke wedstrijd 1 helft spelen.
Tegen AZ speelde hij ook nog eens 10 minuutjes mee geloof ik, toen straalde hij ook veel dreiging uit itt de rest van het elftal. Tegen jong PSV in de beker stond hij zelfs in de basis geloof ik...Hij heeft nu wel laten zien dat hij een basisplaats wel aankan, wat mij betreft in plaats van Balasz of Nijland, ondanks zijn goede goal van gisteren....quote:Op zondag 30 november 2008 15:16 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Manco mag van mijm ook vaker spelen. Ik vind het jammer dat zo'n jongen weinig kans krijgt. Dit waren zn eerste minuten in de erediviei?
Balasz brengt helaas erg weinig de laatste tijd, jammer na zijn bemoedigende startquote:Op zondag 30 november 2008 15:42 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Tegen AZ speelde hij ook nog eens 10 minuutjes mee geloof ik, toen straalde hij ook veel dreiging uit itt de rest van het elftal. Tegen jong PSV in de beker stond hij zelfs in de basis geloof ik...Hij heeft nu wel laten zien dat hij een basisplaats wel aankan, wat mij betreft in plaats van Balasz of Nijland, ondanks zijn goede goal van gisteren....
Idd.quote:Op zondag 30 november 2008 17:17 schreef GustavFTW het volgende:
Wordt eens tijd dat ze theo reitsma laten verslaggeven bij het WK dammen ofzo, die gast is echt een saaie lul.
Salcido moet je ook naast een sterke verdediger laten spelen zoals Alex of Marcellis.quote:Op donderdag 27 november 2008 07:49 schreef Lemming22 het volgende:
Wat een dramatische verdediging hebben wij ook. Salcido wordt met de wedstrijd slechter en doet alleen nog maar rare dingen waaruit balverlies en tegendoelpunten voortkomen. Bij standaardsituaties worden er minimaal drie spelers vogelvrij gelaten waardoor er altijd gevaar ontstaat (hoeveel goals hebben we nu al uit corners tegen gehad dit seizoen, een stuk of 8?) en dan hebben we ook nog een keeper die het verschil niet kan maken. Gomes had bij die eerste tegengoal bovenop die bal gelegen, Isaksson duikt een beetje halfslachtig en zonder zelfvertrouwen naar de bal toe, dan hou je m ook niet tegen. En bij corners is hij ook zo twijfelachtig dat ik er zelfs van begin te twijfelen voor de tv.
Culina, Mendez en Maza zijn gewoon goede spelers, alleen ontbreekt een beetje de waardering voor dit soort spelers.quote:Op zondag 30 november 2008 18:12 schreef noxious het volgende:
Ik heb gister alleen de eerste helft gezien, en die was nog niet eens zo heel belabberd (behalve dat Beerens gewoon dwars centraal door de verdediging mocht rennen, maar goed).
3 dingen die me verder opvielen:
- Culina's wedstrijdmotivatie. Hij straalde 'wedstrijd' uit, eiste beweging van zijn medespelers, en deed het vrij goed als rechtsback in mijn opzicht.
- Mendez speelde vrij goed. Zijn passes kwamen miraculeus genoeg daadwerkelijk aan, fel op de bal op het middenveld, en geen Africa Cup overtredingen.
- Rodriguez zijn aanvallende intenties. Dat was nog niet eens zo heel erg slecht, had wel wat weg van de manier waarop Ooijer het soms in zijn bol kreeg en doorstoomde. Misschien zit hier nog wel wat potentie in onze aller boomstam.
En dan nog 1 ding wat ik uit de goal van Koef kan halen: die aanname van MAnco op de pass van Brechet. Als ik in het stadion had gezeten was daar toch een goede "Ooooh!" vanaf gekomen, en dan heb ik het niet eens over de panklare pass die over Breuer ging maar precies op het hoofd van Koef landde....
Deze jongeman heeft talent. Ik hoop dat Stevens het ook eens aandurft om hem wat meer te laten spelen.
Ik zeg niet dat iedereen in de selectie een held is, integendeel.quote:Op zondag 30 november 2008 21:39 schreef ganzenherder het volgende:
Och, eindelijk is er een keer niet verloren in een uitwedstrijd en is er na 75 minuten slecht voetbal een punt gestolen in Heerenveen en meteen is iedereen in de selectie een held![]()
Ja, en als onze verdediging ook maar een beetje het niveau halen wat er in potentie in zit, of ooit zat was het gewoon 0-2 geworden. Als je moeder een penis had, was het je vader. Zo ken ik er nog een paar...quote:Op zondag 30 november 2008 21:39 schreef ganzenherder het volgende:
Sowieso als Heerenveen ook maar een beetje een normale verdediging had gehad was het gewoon 2-0 gebleven.
quote:Op zondag 30 november 2008 22:30 schreef noxious het volgende:
Als je moeder een penis had, was het je vader.
Niet alleen in Peru.quote:Op zondag 30 november 2008 23:07 schreef Dj_Day-V het volgende:
Die Manco is volgens mij echt een held in Peru
Aardig inderdaad, hij schiet in ieder geval op het doel. Dat is al een vooruitgang op onze huidige spitsenquote:Op zondag 30 november 2008 21:52 schreef Flaccid het volgende:
Deze ook leuk. Ziet er aardig uit, die Toivoinen.
Zolang je vecht voor minimaal P8 mag je daarop hopen.quote:Op maandag 1 december 2008 12:47 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Vooralsnog mogen we nog hopen op UEFA cup voetbal volgend seizoen, ik ben benieuwd hoe lang nog
quote:Vertrek Van Bommel dichterbij Van onze Telesportredactie
MUNCHEN - Aan het tijdperk bij Bayern München lijkt voor Mark van Bommel een einde te komen. Zijn huidige werkgever is volgens de Duitse media namelijk in verregaande onderhandeling met Anatoly Tymoschuk. De 29-jarige voetballer van Zenit St. Petersburg wordt in Beieren gezien als de opvolger van de Nederlander.
Anatoly Tymoschuk (l) gaat wellicht indirect zorgen voor een vertrek van Mark van Bommel bij
Tymoschuk stond al enige tijd in de belangstelling van Bayern München, maar de club van Dick Advocaat wilde aanvankelijk niet meewerken aan een transfer. Inmiddels is de Russische competitie afgelopen en is de gewenste sterspeler van Bayern-trainer Jürgen Klinsmann gisteren dan ook gespot in München. Tymoschuk en zijn vrouw hebben in het vijfsterren-hotel 'Vier Jahreszeiten' onderhandelingen gevoerd met een delegatie van Bayern München, onder wie Uli Hoeneß en Karl-Heinz Rummenigge. Tymoschuk moet naar verluidt veertien miljoen euro kosten. Voor de speler zelf ligt een jaarsalaris klaar van ruim vier miljoen euro.
Het contract van Van Bommel bij Bayern München loopt aan het einde van dit seizoen af. En terwijl de clubleiding met de andere sterren van het team, onder wie Bastian Schweinsteiger, inmiddels om tafel heeft gezeten om over de toekomst te praten, is er met de Nederlander nog geen gesprek gevoerd. Wel is duidelijk dat de clubleiding binnen afzienbare tijd met de international gaat praten. PSV gaf onlangs al te kennen Van Bommel in de winterstop graag aan de selectie toe te voegen.
Ruiltje doen maarquote:'Schalke 04 speelt met idee Stevens terug te halen'
01/12/2008 11:45
De positie van trainer Fred Rutten bij kwakkelende Schalke 04 wankelt. Scenario's met Huub Stevens als verlosser circuleren al in Gelsenkirchen.
Vooral manager Andreas Müller moet het ontgelden bij de aanhang van Die Königsblauen, maar ook Rutten (foto) staat er steeds minder goed op na de tegenvallende prestaties in de Bundesliga. Na de 2-0 nederlaag tegen VfB Stuttgart kregen zijn aankopen Orlando Engelaar en Jefferson Farfán slechte beoordelingen.
Rutten voelt ook de druk van binnen de club groeien. De Nederlandse coach beseft dat hij niet meer kan voldoen aan de eis die Clemens Tönnies anderhalve week geleden naar buiten bracht. Volgens voorzitter van de raad van toezicht diende de laatste vier wedstrijden voor de winterstop minimaal tien punten op te leveren. Na twee duels staat de teller op drie.
Ook al zijn er officieel geen mededelingen gedaan over de positie van Rutten, Schalke 04 is volgens Kicker al bezig met noodscenario's. In Gelsenkirchen spelen ze voorzichtig met de gedachte Stevens terug te halen als oplossing voor de problemen. De huidige PSV-trainer heeft van zijn eerdere periode een positieve indruk achtergelaten. Curieus genoeg kan Rutten op hem bekend terrein zijn positie verstevigen. Schalke 04 gaat woensdag in het UEFA Cup-toernooi op bezoek bij FC Twente.
bron: VI
Dat kan alleen als die pipo van je avatar heel gul is.quote:
Een spits met een goede vrije trap, dat kan handig zijn.quote:Op zondag 30 november 2008 21:52 schreef Flaccid het volgende:
Deze ook leuk. Ziet er aardig uit, die Toivoinen.
Laat ook maar komen, transfervrij danquote:'PSV is zeker een optie voor Boudewijn'
Na André Ooijer Mark van Bommel wordt PSV de laatste weken met opnieuw een oud-speler in verband gebracht: Boudewijn Zenden. In Frankrijk gaat al langer het gerucht dat de 32-jarige linkspoot nadenkt over zijn toekomst en dat hij van Olympique Marseille in de winterstop, wellicht transfervrij, mag verkassen.
Volgens vader en zaakwaarnemer Pierre Zenden zou PSV een optie kunnen zijn. "Boudewijn is een sportman, hij wil voetballen", vertelt de belangenbehartiger in het weekblad Sportweek. "Tegenover een terugkeer naar PSV staat Boudewijn zeker niet negatief. Al hebben ze zich recentelijk niet bij ons gemeld."
"Het is ook de vraag of Olympique Marseille hem laat vertrekken. Dat zou netjes zijn, want hij is transfervrij gekomen en staat nog maar een half jaar onder contract. Als mannen als Mark van Bommel en André Ooijer zouden terugkeren, wordt het nog interessanter", aldus Zenden sr. De huidige Marseille-trainer Erik Gerets ziet in de linkspoot geen basiskracht en laat hem daarom voornamelijk op de bank beginnen.
Voor Zenden is die voor hem onwenselijke situatie aanleiding na te denken over zijn toekomst. Dit seizoen mocht de 54-voudig international slechts drie keer in de basis beginnen en liet Gerets hem negen keer invallen. In het verlende stond de rappe buitenspeler op de loonlijst van Barcelona, Chelsea, Middlesbrough en Liverpool.
Party Patje liet zien dat hij zelfs kwart fit nog incidenteel van meerwaarde op het veld kon zijn.quote:Op maandag 1 december 2008 19:42 schreef Manu82 het volgende:
Niet zo negatief allemaal, zelfs Party Patje was goed in de kleedkamer
Kan ook best eens nuttig zijn
En dan is alles ineens fantastisch? Ik denk toch echt dat het een tekort aan intrinsieke kwaliteit is en dat we met Rutten echt niet plotseling meedoen voor de landstitel.quote:
Dat hoor je mij niet zeggen. Ben het er absoluut mee eens dat het grote probleem ligt bij een tekort aan kwaliteit.quote:Op maandag 1 december 2008 20:55 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
En dan is alles ineens fantastisch? Ik denk toch echt dat het een tekort aan intrinsieke kwaliteit is en dat we met Rutten echt niet plotseling meedoen voor de landstitel.
Beter passen... Zou kunnen, zou kunnen van niet maar wat ik mij afvraag is hoe je zoiets 'meet' en wanneer het 'beter passen' een trainerswissel midden in het seizoen zou rechtvaardigen. Het moet natuurlijk wel voordeel voor de club opleveren.quote:Op maandag 1 december 2008 21:00 schreef Vitamine_C het volgende:
[..]
Dat hoor je mij niet zeggen. Ben het er absoluut mee eens dat het grote probleem ligt bij een tekort aan kwaliteit.
Wel ben ik van mening dat een Rutten beter bij een PSV past dan een Stevens.
Ik ben mijn mening over Stevens niet toe gedaan omdat een paar kranten erover schrijven. Ik vind hem vanaf de voorbereiding op dit seizoen in een aantal keuzes, handelingen en zijn opstelling richting de pers en spelersgroep erg ongelukkig.quote:Op maandag 1 december 2008 21:10 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Beter passen... Zou kunnen, zou kunnen van niet maar wat ik mij afvraag is hoe je zoiets 'meet' en wanneer het 'beter passen' een trainerswissel midden in het seizoen zou rechtvaardigen. Het moet natuurlijk wel voordeel voor de club opleveren.
Omdat er nu een paar kranten wat over Stevens te zeveren hebben 'past' Stevens ineens niet? Ik denk dat Stevens eerlijk gezegd veel beter bij het PSV van Reker/Schuitema past dan Rutten, die nog uit de Hiddink tijd stamt en door de zittende machten uit het zadel werd gehouden. Nee, laat Stevens nog maar lekker een tijd zitten.
Reker en de Timmer adepten uit de RvC vertrekken echt niet zomaar. Die blijven mooi zitten en dat zie ik dus niet zo fantastisch samen werken met Rutten.quote:Op maandag 1 december 2008 21:23 schreef Vitamine_C het volgende:
[..]
Ik ben mijn mening over Stevens niet toe gedaan omdat een paar kranten erover schrijven. Ik vind hem vanaf de voorbereiding op dit seizoen in een aantal keuzes, handelingen en zijn opstelling richting de pers en spelersgroep erg ongelukkig.
Verder had ik Rutten al graag hoofdcoach zien worden toen Koeman aangesteld werd. Dat hij niet het type coach is dat Reker voor ogen heeft, dat zal wel. Zie dan Reker graag samen met Stevens vertrekken
Idd, ik ben eerlijk gezegd alleen bezig met PSV, zolang wij zo rampzalig blijven presteren heeft het geen zin om omhoog te kijken.quote:Op maandag 1 december 2008 21:47 schreef ganzenherder het volgende:
Het kan me op het moment niet veel schelen, al wordt ajax failliet verklaard. PSV moet eerst de zaakjes zelf maar op orde krijgen voordat we beginnen over een plaats in de top 3 ofzo
Denk eerder dat Ajax weer probeert de hele concurrentie leeg te kopen nuquote:Op maandag 1 december 2008 21:30 schreef Paaskonijn het volgende:
Huntelaar naar Real Madrid ----> KAMPIOENUHUHUHUHU!!!!!!111
Inderdaad, en mijn mening blijft dat Stevens gewoon op zijn plaats moet blijven bij PSV. Ik heb wel vertrouwen in hem, niet in Reker,Timmer,Schuitema en de rest van die zooi bij de RVC.quote:Op maandag 1 december 2008 22:29 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Reker en de Timmer adepten uit de RvC vertrekken echt niet zomaar. Die blijven mooi zitten en dat zie ik dus niet zo fantastisch samen werken met Rutten.
Edit: Rutten zelf zal overigens ook wel niet staan te springen om naar PSV te komen en met die mensen te werken. Hij heeft halverwege het vorige seizoen ook keihard nee gezegd tegen PSV. Hij bleef liever bij Twente![]()
Hij wilde netjes het seizoen afmaken bij Twente omdat hij de verantwoordelijkheid had voor het gehele technische beleid en dus vond hij het niet netjes om zomaar van het ene op het andere moment te gaan. Dat siert hem enorm. Als Reker hem had aangeboden na de zomer te komen zoals Stevens nu deed dan had Rutten waarschijnlijk gewoon ja gezegd. Net als Jol als hij meer tijd had gekregen........ Maar Reker had allang bedacht dat hij Stevens wildequote:Op maandag 1 december 2008 22:29 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Reker en de Timmer adepten uit de RvC vertrekken echt niet zomaar. Die blijven mooi zitten en dat zie ik dus niet zo fantastisch samen werken met Rutten.
Edit: Rutten zelf zal overigens ook wel niet staan te springen om naar PSV te komen en met die mensen te werken. Hij heeft halverwege het vorige seizoen ook keihard nee gezegd tegen PSV. Hij bleef liever bij Twente![]()
Aissati had hier onder Rutten ook nog gezeten. Voor wat het waard is verder.quote:Op dinsdag 2 december 2008 00:27 schreef rubbereend het volgende:
in iedergeval minder ramkoers met een groepje Zuid Amerikanen
Rutte sowieso niet veel. Die kan alleen maar politiek bedrijvenquote:Op dinsdag 2 december 2008 00:15 schreef neilpad het volgende:
Vraag me echt af hoeveel beter Rutte of Jol het hier op het moment gedaan had.
Zij gaan met Marcus Berg aan de haal. Maar goed......wij hebben Nijland!quote:Op maandag 1 december 2008 22:34 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Denk eerder dat Ajax weer probeert de hele concurrentie leeg te kopen nu
Hoeveel procent krijgt PSV eigenlijk?quote:Op maandag 1 december 2008 23:06 schreef du_ke het volgende:
ach misschien levert Huntelaar zo nog een paar cent aan opleidingsvergoeding op
Die is het hele seizoen al geblesseerd en ook fit had hij waarschijnlijk niet het verschil gemaakt...quote:Op dinsdag 2 december 2008 00:57 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Aissati had hier onder Rutten ook nog gezeten. Voor wat het waard is verder.
Over Nijland gesproken.. PSV wilde toch alle Nederlandse talenten aantrekken? Hoe zit het dan met van Wolfswinkel houdt PSV hem ook in de gaten of gaan ze hem dan ook halen?quote:Op dinsdag 2 december 2008 09:23 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
Zij gaan met Marcus Berg aan de haal. Maar goed......wij hebben Nijland!![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |