waarom zou hij naar PSV komen als hij ergens anders 3 keer zoveel kan verdienen. Tis nou ook niet dat hij in Eindhoven nog ff lekker Europees kan gaan spelen.quote:
Niks, iemand vond het nodig om in het vorige PSV-topic te posten dat Podolski weg wil bij Bayern.quote:
quote:Op maandag 24 november 2008 15:19 schreef RijstNatie het volgende:
allemaal aanvallende spelers inzetten, je hebt niks te verliezen !!
Koevermans, Lazovic, Djudzak, Afellay, Bakkal
En die Duitser niet naar PSV, nergens om je druk over te maken dus.quote:Op maandag 24 november 2008 15:27 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
ik wil geen Duitsers bij PSV..
Moet wel leuk zijn, als het goed is kun je in deze wedstrijd alle communicatie horen van de spelers.quote:Op maandag 24 november 2008 15:19 schreef RijstNatie het volgende:
allemaal aanvallende spelers inzetten, je hebt niks te verliezen !!
Koevermans, Lazovic, Djudzak, Afellay, Bakkal
ik hoop het, gewoon zelfde opstelling. Alles of niets!quote:Op maandag 24 november 2008 15:04 schreef Frenkel het volgende:
Spelen Lazovic en Koevermans woensdag ook weer samen in de spits?
En Mancoquote:Op maandag 24 november 2008 15:19 schreef RijstNatie het volgende:
allemaal aanvallende spelers inzetten, je hebt niks te verliezen !!
Koevermans, Lazovic, Djudzak, Afellay, Bakkal
Neem aan dat je weet dat de wedstrijd woensdag is?quote:Op maandag 24 november 2008 17:01 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ben benieuwd morgen, ik verwacht niet dat we veel in te brengen zullen hebben maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit.
tis woensdag pas dus je zult je hart nog een dag langer vast moeten houden..quote:Op maandag 24 november 2008 18:12 schreef HL_Dog43 het volgende:
Oh god... morgen weer CL voetbal he? Ik hou mn hart vast
.....quote:Op maandag 24 november 2008 18:24 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
tis woensdag pas dus je zult je hart nog een dag langer vast moeten houden..
quote:Op maandag 24 november 2008 17:01 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ben benieuwd morgen, ik verwacht niet dat we veel in te brengen zullen hebben maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit.
ik verwacht niet dat we weer met twee spitsen spelen. Stevens zal wel weer met 4-5-1 het dicht willen bouwenquote:Op maandag 24 november 2008 16:52 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ik hoop het, gewoon zelfde opstelling. Alles of niets!
Nog een gelijkspel lijkt me primaquote:De UEFA heeft de Zwitserse scheidsrechter Massimo Busacca aangesteld als leidsman voor het Champions League duel tussen Atletico Madrid en PSV. De UEFA heeft een zeer ervaren scheidsrechter gezet op het duel dat in het lege Estadio Vicente Calderón gespeeld zal gaan worden. Busacca leidde PSV al tweemaal eerder, tegen Auxerre en Liverpool. Beide duels eindigden in een gelijkspel.
Mendez en Culina staan al te trappelenquote:Op maandag 24 november 2008 19:46 schreef Leso_Varen het volgende:
[..]
Gelijkspel zou inderdaad netjes zijn! Maar hopen dat we daar niet op gaan spelen...
Lijkt me ook prima, maar laten we gewoon kei hard voor de overwinning gaan want op een gelijkspel spelen kunnen we al tijden nietquote:
het is een poolquote:Op maandag 24 november 2008 15:27 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
ik wil geen Duitsers bij PSV..
Oepsquote:
En dan boos worden dat je nog niet naar binnen kanquote:Op dinsdag 25 november 2008 09:42 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Oeps![]()
Mijn tijdsbesef loopt al weken een dag achter of voor, ik zie mezelf nog wel binnenkort op zondag op m'n werk verschijnen
Mendez mag wat mij betreft wel weg, alhoewel Meeuwis geen geschikte vervanger is. Mendez startte erg goed maar het laatste jaar heeft hij toch wel erg weinig laten zien.quote:Salcido en Méndez overwegen afscheid in winterstop
25/11/2008 10:20
Aanbiedingen uit Zuid-Amerika hebben Carlos Salcido aan het denken gezet over zijn toekomst bij PSV. Ook Edison Méndez twijfelt over een vervroegd afscheid.
In de aanloop naar het Champions League-duel met Atlético Madrid weigerde Salcido uit te weiden over zijn mogelijke vertrek uit Eindhoven. 'Het heeft geen zin om daar nu meer over te zeggen. Binnen een paar weken zal er wel duidelijkheid komen', zei de Mexicaan in het Eindhovens Dagblad.
PSV houdt ook rekening met een afscheid van Edison Méndez in de winterstop. Als opvolger van de Ecuadoriaanse international zou Marcel Meeuwis in beeld zijn. De middenvelder van Roda JC heeft in het seizoen 2006/07 in Kerkrade samengewerkt met de huidige PSV-trainer Huub Stevens.
[belegen-grap]quote:Op dinsdag 25 november 2008 16:03 schreef mcyodogg het volgende:
Het is gewoon lui scouten. Lekker kijken wat allemaal in de Eredivisie rondloopt, en vervolgens te veel betalen voor een middelmatige voetballer.
Ajax onder v. Geel iddquote:Op dinsdag 25 november 2008 16:31 schreef noxious het volgende:
[..]
[belegen-grap]
We gaan echt steeds meer op Ajax lijken
[/belegen-grap]
quote:Op dinsdag 25 november 2008 15:07 schreef Cyberia18 het volgende:
Podolski is inderdaad haalbaar voor Reker en co.
quote:Op dinsdag 25 november 2008 16:42 schreef LudoSanders het volgende:
'Scouten met het bord op schoot' noemt men dat toch?
Ach,dat geldt ook voor degene die hij vervangtquote:Op dinsdag 25 november 2008 16:57 schreef rubbereend het volgende:
Meeuwis![]()
niveau poulefase Uefacup nog niet waardig
Dat was dan ook het laatste evenement waarbij mensen tevreden en voldaan naar huis gingen.quote:Op dinsdag 25 november 2008 17:50 schreef Manu82 het volgende:
In eerste instantie dacht ik overigens dat het een grap was en ze het over Guus hadden
Zou goed passen in Jan's 'we kopen geen dure spelers van 15 miljoen maar gewoon heel veel sukkelaars voor 4 miljoen per stuk'-beleidquote:Op dinsdag 25 november 2008 18:11 schreef WooZ het volgende:
kon meeuwis eerder niet naar groningen dat 3.2 mil boodt, maar roda weigerde toen?
Yep.. Vervolgens heeft Groningen Femi voor 3.5 mil opgehaald.quote:Op dinsdag 25 november 2008 18:11 schreef WooZ het volgende:
kon meeuwis eerder niet naar groningen dat 3.2 mil boodt, maar roda weigerde toen?
8 miljoen voor Nijland en Meeuwis.quote:Op dinsdag 25 november 2008 18:18 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Zou goed passen in Jan's 'we kopen geen dure spelers van 15 miljoen maar gewoon heel veel sukkelaars voor 4 miljoen per stuk'-beleid
Dikke FAIL ja, ik weet het....quote:Op dinsdag 25 november 2008 18:27 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
8 miljoen voor Nijland en Meeuwis.[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 25 november 2008 18:27 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
8 miljoen voor Nijland en Meeuwis.[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 25 november 2008 09:42 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Oeps![]()
Mijn tijdsbesef loopt al weken een dag achter of voor, ik zie mezelf nog wel binnenkort op zondag op m'n werk verschijnen
Thnxquote:
http://www.volkskrant.nl/(...)amer_voor_Van_Bommelquote:In de wachtkamer voor Van Bommel
INTERVIEW, Van onze verslaggever Charles Bromet
gepubliceerd op 26 november 2008 02:45, bijgewerkt op 23:55
AMSTERDAM - Manager transfers en scoutingnoemt PSV-selectie sterker dan vorig seizoen.
De woorden komen er zelfbewust uit en van twijfel kan geen sprake zijn als Adrie van Kraaij stelt: ‘We hebben een juiste inschatting gemaakt van de kracht van de spelersselectie en ik ben er nog steeds van overtuigd dat we sterker zijn dan vorig seizoen.’
Van Kraaij, bij PSV verantwoordelijk voor het transferbeleid en de scouting, vraagt om geduld. Natuurlijk is ook hij zich terdege bewust van de kwetsbare indruk die de kampioen van de laatste vier seizoenen maakt. ‘Wij zijn absoluut ontevreden over de resultaten, maar je moet mensen de kans geven te acclimatiseren.’
Samen met zijn twee oude kompanen, algemeen directeur Jan Reker en coach Huub Stevens, is hij bezig PSV van een nieuw jasje te voorzien. En dat zit nog niet als gegoten, te oordelen naar de eerste maanden van hun bewind.
Vijf nederlagen in de eerste twaalf speelronden van de competitie hebben PSV doen tuimelen naar de vijfde plaats. Vorige week werd de ploeg uitgeschakeld de beker. En vanavond moet tegen Atletico Madrid, in een verlaten stadion Vicente Calderon, worden gestreden voor een langer verblijf op het Europese podium.
Tegenover drie grote nederlagen staat slechts één zege, thuis tegen Marseille. Dat zijn de kille cijfers. Achter die statistieken schuilt het verhaal van een kwaliteitsarme ploeg die leiderschap mist en waarin de samenwerking met Stevens nog niet optimaal is.
Het was daarom een veeg teken dat oud-speler Phillip Cocu, die als uitvloeisel van zijn trainerscursus stage loopt in Eindhoven, nu nauwer bij het eerste team wordt betrokken. Hij moet een brug slaan tussen spelers en technische staf.
Vorige week sprak Sef Vergoossen, interim-coach in het laatste half jaar van het seizoen 2007-2008, in de Volkskrant zijn verbazing uit over het negeren van zijn adviezen. Hij had gewezen op de moeilijke karakters in de spelersgroep en de posities die in zijn optiek moesten worden versterkt. ‘Tot mijn spijt moet ik nu constateren dat daarmee niets is gebeurd.’
Die opmerking bevreemdt Van Kraaij. ‘Volgens mij riep Sef vorig seizoen juist: dat is mijn pakkie-an niet. Ik ken zijn adviezen ook niet, maar ik vind wel dat wij adequaat hebben gereageerd.’
Niettemin is PSV achter de schermen al druk bezig met een tussentijdse verbouwing. Met Ola Toivonen, de 22-jarige spits van Malmö, wordt nog gesproken. Hij is de meest reële versterking voor de winterstop.
De naam van André Ooijer is volgens Van Kraaij nooit op de wensenlijst van de club terechtgekomen. En de vermeende belangstelling voor verdediger Roland Juhasz van Anderlecht noemt hij zelfs ‘een regelrechte leugen’.
Wel staat vast dat PSV er alles aan doet om Mark van Bommel terug te halen. ‘Wij hebben onze interesse kenbaar gemaakt en zitten nu in de wachtkamer’, zegt Van Kraaij.
‘Mark weet hoe wij erover denken, dus het heeft geen zin nu iets te forceren. Voor hetzelfde geld verlengt hij zijn aflopende contract bij Bayern München, want die club heeft laten weten geen speler te laten vertrekken.’
PSV dient nu eerst de gesprekken af te wachten tussen de Duitse Rekordmeister en de international. Halverwege december gaan beide partijen met elkaar om de tafel zitten, zegt Van Bommels zaakwaarnemer Rob Jansen.
PSV houdt vooralsnog geen rekening met een vertrek van de Ecuadoriaan Mendez. Van Kraaij: ‘Als wij de geluiden moeten geloven dat hij weg wil, hadden wij daarop al twee jaar lang moeten anticiperen.’ Mocht Mendez de club tussentijds verlaten, dan is Marcel Meeuwis van Roda JC een mogelijke kandidaat om zijn plek in de selectie in te nemen.
Hoewel PSV zo nadrukkelijk bezig is met de nabije toekomst, vindt Van Kraaij niet dat het zomerse transferbeleid slecht is geweest. ‘Erik Pieters heeft het nu even moeilijk, maar die jongen heeft karakter genoeg om terug te komen. Jeremie Bréchet is geblesseerd geweest en verdient een kans. Francisco Rodriguez heeft als international veel moeten reizen en heeft logischerwijs tijd nodig om zijn weg te vinden.’
Van Kraaij: ‘In het verleden is vaak kritiek geweest op ons transferbeleid. De Koreanen Lee en Park zouden niet functioneren. Gomes moest eerst ook uit de wind worden gehouden. En over Alex werd geroepen: wat hebben ze nu toch voor een kolos gehaald? Het staat iedereen natuurlijk vrij ons te be- en veroordelen, maar wees niet te vroeg.’
understatement van het jaarquote:Erik Pieters heeft het nu even moeilijk
Lekker realistisch stukje..quote:Op woensdag 26 november 2008 09:58 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
http://www.volkskrant.nl/(...)amer_voor_Van_Bommel
volgens mij niet.. na de overwinning tegen Marseille speelde toch ook dezelfde 11?quote:Op woensdag 26 november 2008 19:52 schreef Leso_Varen het volgende:
Zelfde 11 als van het weekend spelen trouwens. Eerste keer dit seizoen dat we dezelfde opstelling 2 wedstrijden achter elkaar gebruiken?
quote:Op woensdag 26 november 2008 20:17 schreef LudoSanders het volgende:
Zelfde elf als tegen Heracles. Brechet wederom in het centrum dus.
Heracles < > Aguero... ik krijg nu al nachtmerries van het klassenverschil en... het verlies.quote:Op woensdag 26 november 2008 20:21 schreef mcyodogg het volgende:
Maar die had tot vorige week nog nachtmerries van Aguero![]()
ik vind zijn omhaal toch mooierquote:Op woensdag 26 november 2008 21:23 schreef WooZ het volgende:
salcido verdedigde ff achter z'n standbeen langs op 1m vh doel
Dat is voor PSV ook een ramp natuurlijk. Als PSV de miljoenen van de CL misloopt en geen spelers kan halen met de CL als lokmiddel dan hebben ze een groot probleem. Salcido, Maza, Farfan, etc komen echt niet naar PSV vanwege de Brabantse gezelligheid. Die komen voor de CL als springplank naar een betere club.quote:Op woensdag 26 november 2008 16:52 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ach, 'we hebben het even moeilijk'![]()
Opvallend hoe vaak er dit seizoen al te lezen is geweest in de media dat het geen ramp is als PSV geen kampioen zou worden. Indekken!!!
misschien dan Milevskiy toch maar halen? als die nog wil.. of wordt ie niet goed genoeg geacht?quote:Op woensdag 26 november 2008 21:51 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat is voor PSV ook een ramp natuurlijk. Als PSV de miljoenen van de CL misloopt en geen spelers kan halen met de CL als lokmiddel dan hebben ze een groot probleem. Salcido, Maza, Farfan, etc komen echt niet naar PSV vanwege de Brabantse gezelligheid. Die komen voor de CL als springplank naar een betere club.
PSV is dit jaar het lachertje van de CL. Het verbaast me eigenlijk ook niet met een dramatische voorhoede met Lazovic en Koevermans. Het doet ook gewoon pijn aan je ogen. Die dikke Koevermans die elke keer hopeloos achter een steekpass aanloopt die hij als dikke pad toch nooit kan halen, Lazovic die te weinig scoort en te slecht speelt, maar wel voortdurend rare gebaren maakt en rare dingen roept als hij eens toevallig tegen een bal aan is gelopen die in het doel waait.
PSV heeft altijd een degelijk team gehad, met vaak goede spitsen en een betrouwbare verdediging. Nu is de voorhoeden waardeloos, de keeper valt vies tegen en bv een Brechet en Pieters bakken er niet veel van.
PSV zal in de winterstop flink moeten investeren om CL veilig te stellen en een team neer te zetten waar ze mee vooruit kunnen. Dat valt niet mee, want er is nauwelijks geld. Dat kan ook niet als je zo 13 mio uitgeeft voor prutsers als Koevermans en Lazovic.
Klopt, maar 13 mio uitgeven voor Lazovic en Koevermans is een garantie voor weinig goals en weinig geld achter de hand.quote:Op woensdag 26 november 2008 22:24 schreef HL_Dog43 het volgende:
Maar....... (komtie) ... in het verleden behaald resultaten, zijn geen garantie voor de toekomst.
Milevskyy is te goed voor PSV.quote:Op woensdag 26 november 2008 22:32 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
misschien dan Milevskiy toch maar halen? als die nog wil.. of wordt ie niet goed genoeg geacht?
Ik had die eerder gekocht dan een Koevermans inderdaad.quote:Op woensdag 26 november 2008 22:32 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
misschien dan Milevskiy toch maar halen? als die nog wil.. of wordt ie niet goed genoeg geacht?
Dat dus. Maar zat op het eind wel voor de tv te schreeuwenquote:Op woensdag 26 november 2008 19:37 schreef Leso_Varen het volgende:
Bij iemand nog echt spanning voor vanavond?
Bij mij niet echt, het kan eigenlijk alleen maar meevallen, denk ik zo.
hahaha dat is waar ja. Daar geef ik je zeker gelijk in.quote:Op woensdag 26 november 2008 22:34 schreef Halcon het volgende:
[..]
Klopt, maar 13 mio uitgeven voor Lazovic en Koevermans is een garantie voor weinig goals en weinig geld achter de hand.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |