Is het te vreemd ?quote:Op zaterdag 22 november 2008 11:18 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Die in de OP in ieder geval niet
Beetje Andy Warhol maar dan postmodernquote:Op zaterdag 22 november 2008 11:23 schreef Copycat het volgende:
Ik ben helemaal weg van het iconenwerk van Jörg Döring:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Deal wacht niet te lang want Cerror gooit mijn topics altijd op slot.quote:Op zaterdag 22 november 2008 11:32 schreef Onsterfelijkheid het volgende:
Magritte, Warren, Sahm en Grey.
Ik post later wel pictures.
God, Magritte... Ik heb daar vroeger wel pagina's over vol geschreven... Depersonalisatie, onheil... Luguber... Erg filosofisch... Sommige werken ervaar ik als intens. Ik kan mijn emotie niet goed omschrijven. Het raakt mij.quote:Op zaterdag 22 november 2008 11:55 schreef tong80 het volgende:
[..]
Deal wacht niet te lang want Cerror gooit mijn topics altijd op slot.
quote:Op zaterdag 22 november 2008 13:40 schreef tong80 het volgende:
Onsterfelijkheid ik zie veel foto shope
Niks persoonlijks hij kan goed met een PC werken
Ik begrijp je maar je hebt me niet overtuigdquote:Op zaterdag 22 november 2008 13:43 schreef Onsterfelijkheid het volgende:
[..]
Ja, maar dat is het onderbewustzijn ook. Alles lijkt op elkaar, kleine verschillen.
quote:Op zaterdag 22 november 2008 13:46 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik begrijp je maar je hebt me niet overtuigd
Ik houd ook erg van surrealistische kunst. Of het toegankelijker is dan andere stromingen weet ik niet. Ik denk dat het vooral toegankelijk is van mensen die er van houden. Voor anderen is het denk ik juist weer niet toegankelijk.quote:Op zondag 23 november 2008 12:34 schreef Xlarge het volgende:
Ikzelf hou erg van surrealistme, waarschijnlijk omdat het imo toegankelijke kunst is, Dali en Rene Magritte vind ik fijn om naar te kijken.
Dat is een waar woord. Ikzelf ervaar ik dat zeer sterk met bepaalde vroeg abstracte werken. Vooral Kazimir Malevich en Franz Kline doen datquote:Op zaterdag 22 november 2008 11:10 schreef tong80 het volgende:
Je blijft er naar kijken en je vraagt je af wat er nu zo boeiend aan is.
Voor mij kunst in zijn grootste vorm.
Exact, daarbij vind ik Warhol ook mooi.quote:Op zondag 23 november 2008 12:34 schreef Xlarge het volgende:
Ikzelf hou erg van surrealistme, waarschijnlijk omdat het imo toegankelijke kunst is, Dali en Rene Magritte vind ik fijn om naar te kijken.
Eens!quote:Op zondag 23 november 2008 23:20 schreef Myster_E het volgende:
En een vermelding voor Mark Ryden:
[ afbeelding ]
Met jou kan ik pratenquote:Op zondag 23 november 2008 23:58 schreef k_man het volgende:
Beelden en tekeningen van Giacometti inderdaad.
Schilderijen van Edward Hopper of Francis Bacon.
Architectuur van Le Corbusier.
Fotografie van Erwin Olaf.
Ja! Die is tof. Ooit eens een documentaire gezien over hoe hij zijn kunst maakt, daar gaat nog een hoop tijd en energie en talent in zitten. Eerst de achtergrond schilderen, erg knap al, aangezien het perspectivisch klopt met een doek dat zowel achter hem (verticaal) als onder hem (horizontaal, en dus met kromme tussenplekquote:Op zondag 23 november 2008 12:24 schreef tong80 het volgende:
In Nederland Teun Hocks
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
ivan's childhood:quote:Op vrijdag 28 november 2008 13:19 schreef tong80 het volgende:
Je laatste linkjes doen het niet helaas
Erg fraai idd. Ik heb ook wel een zwak voor de Hudson River School sinds ik zelf afgelopen herfst in New England en New York State ben geweest.quote:Op woensdag 17 december 2008 02:12 schreef zagevent het volgende:
Bij mij stond Friedrich lang op één alhoewel mijn lievelingsschilderij The Fighting Temeraire van Turner is.
Sinds zaterdag is daar verandering in gekomen. Ik heb Thomas Cole leren kennen, en zijn schilderijen hebben mij 'weggeblazen'
The Course of Empire
The Voyage of Life
Enzovoort, enzoverder
Ik zou d'r uren naar kunnen kijken en het nog niet beu worden.
quote:Op woensdag 8 april 2009 11:56 schreef k_man het volgende:
Er is nu een tentoonstelling van Dubuffet in de Langen Foundation. Da's in Duitsland, net over de grens. Goed te doen vanuit Nederland. En mooi te combineren met Museum Insel Hombroich een paar honderd meter verderop.
Dankjewel voor de tip! Da's misschien best leuk voor een dagje, ik zet 'm in mijn favorieten. Helaas woon ik wel wat verder naar het noorden en is het dus niet echt dichtbij, maar te doen is het zeker.quote:Op woensdag 8 april 2009 11:56 schreef k_man het volgende:
Er is nu een tentoonstelling van Dubuffet in de Langen Foundation. Da's in Duitsland, net over de grens. Goed te doen vanuit Nederland. En mooi te combineren met Museum Insel Hombroich een paar honderd meter verderop.
deze is inderdaad héél tof !quote:Op woensdag 8 april 2009 07:38 schreef Xlarge het volgende:
Ik ben trouwens ook een groot fan van Banksy, een mysterieuze engelse graffiti kunstenaar, alhoewel dat mysterieuze zijn grootste tijd gehad heeft.
hier wat info
http://nl.wikipedia.org/wiki/Banksy
Hier zijn site
http://www.banksy.co.uk/
Zijn werken, niet allen graffiti btw, zijn vaak politiek beladen, zoals deze bv op de muur die Israel en Palestina scheid
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hier nog wat willekeurig andere die me erg bekoren
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hier nog een filmpje hoe hij guantanamo bay brengt naar Disneyland in de states
Nog een filmpje om zijn eigen kunst in het museum te krijgen
Hier nog 1 op doek, erg pakkend vind ik
[ afbeelding ]
dit vind ik ook mooiquote:Op zaterdag 22 november 2008 11:23 schreef Copycat het volgende:
Ik ben helemaal weg van het iconenwerk van Jörg Döring:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat schaamtegevoel is inderdaad precies wat ik erbij ervaar, mocht hij dat gevoel willen oproepen doet hij dat aardig goed. het is inderdaad een leuke schop tegen het kapitalisme.quote:Op donderdag 9 april 2009 15:15 schreef FANN het volgende:
die laatste afbeelding krijg ik wel een soort van schaamtegevoel bij of iets.....
héél knap bedacht, maar ook weer héél pijnlijk.....
ow.. dus dat gevoel was ook niet zo gek .......quote:Op donderdag 9 april 2009 16:10 schreef Xlarge het volgende:
[..]
Dat schaamtegevoel is inderdaad precies wat ik erbij ervaar, mocht hij dat gevoel willen oproepen doet hij dat aardig goed. het is inderdaad een leuke schop tegen het kapitalisme.
Afgelopen jaar heeft hij hiermee ook een leuke stunt uitgehaald.
http://www.dailymail.co.u(...)te-watched-CCTV.html
Naast de CCTV camera's (closed circuit television, het grote netwerk van camerá in Engeland, om het gevoel van veiligheid te vergroten), heeft hij via zijn kunst ,zijn onvrede geuit daartegen.
Lees het stukje maar eens,
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |