Ubuntu <3.quote:Op zaterdag 22 november 2008 14:58 schreef zakjapannertje het volgende:
gelukkig heeft Adobe de wereld weer een stukje gelukzaliger gemaakt, ze hebben een alpha van de 64-bit Flash uitgebracht (als eerste voor Linux): http://ubuntuforums.org/showpost.php?p=6196594&postcount=451 en ook http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=989906
youtube draait als een zonnetje hier op Ubuntu
Ik niet.quote:Op zaterdag 22 november 2008 17:57 schreef Sam_Spade het volgende:
Iedereen heeft maar lol.
iet te vaak gedaan de laatste tijd en dan niet meer weten in welke kroegen ik ben geweest en dat ik aan het hosselen ben geslagenquote:Op zaterdag 22 november 2008 19:02 schreef Wheelgunner het volgende:
Ik ga me weer eens ouderwets de vernieling in zuipen, dat is pas lol.
Onevenwichtige Pandaquote:Op zaterdag 22 november 2008 18:34 schreef Yildiz het volgende:
Een panda Yang Yang noemen, dan vraag je er ook om.
Welke nicht maakt toch al die foto's?quote:Op zaterdag 22 november 2008 14:42 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Hoi, ik ben Ansswa! [deel4]
Vrouwen zijn nou eenmaal onbegrijpelijk.
Wait till you feel my teeth, hey bitchquote:Op zaterdag 22 november 2008 18:34 schreef Yildiz het volgende:
Een panda Yang Yang noemen, dan vraag je er ook om.
quote:Op zaterdag 22 november 2008 19:35 schreef Picchia het volgende:
[..]
Welke nicht maakt toch al die foto's?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
.
Nee, natuurlijk niet.quote:
quote:Op zaterdag 22 november 2008 19:37 schreef MrX1982 het volgende:
[..]Ik heb nog steeds geen lol.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
.
Tell the folks back home, this is the promised land calling
And the poor boy is on the line
M-M-M-MrX1982 is de naam die ik maar moeilijk krijg gespeld.quote:
Zolang ik maar juist gespeld in je dankwoord kom.quote:Op zaterdag 22 november 2008 19:54 schreef Sam_Spade het volgende:
[..]
M-M-M-MrX1982 is de naam die ik maar moeilijk krijg gespeld.
Des te meer reden tot treurnis.quote:Op zaterdag 22 november 2008 20:23 schreef MrX1982 het volgende:
Porca Madonna. Smiley reeks doorbroken.
Haal dat metaal uit je lip, kale zombie.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |