quote:Op donderdag 21 augustus 2008 19:58 schreef McFearless het volgende:
Ik ben even n00bs aan het ownen op CoD4 terwijl er een vijftienjarig breezersletje aan mijn penis zuigt.
quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:19 schreef IQM het volgende:
Wat Breath betreft is op haar 'geilen' een groot woord.Breath is namelijk meer dan een (naakt)foto. Ze is ook nog een mens van vlees en bloed, weet je.
Ik geil niet op haar.
quote:Op zondag 26 oktober 2008 23:44 schreef remlof het volgende:
Er is bijna geen topicreeks waar zoveel bans vallen als in deze en dat is niet iets om trots op te zijn.
quote:Op woensdag 12 november 2008 13:54 schreef Skaff-a het volgende:
godverdommekankerkut!!!!!! ik weet gewoon niet hoe ik een nieuwe SC moet openen!!!_____
quote:Op zondag 16 november 2008 19:05 schreef Silentalarm het volgende:
Ik zal gelijk die pauperdamsco uit de OP halen.
Tof.quote:Op zondag 16 november 2008 19:05 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Speakers, de subwoofer staat op de grond.
Maar die dingen steken toch zeg maar ... 50cm uit?quote:Op zondag 16 november 2008 19:05 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Speakers, de subwoofer staat op de grond.
Als je je eigen kamer bouwt moet je het wel meteen goed aanpakken. In m'n andere muur zitten er ook 2.quote:
quote:Op zondag 16 november 2008 19:07 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Als je je eigen kamer bouwt moet je het wel meteen goed aanpakken. In m'n andere muur zitten er ook 2.
Ze zijn verzonken in de muur?quote:Op zondag 16 november 2008 19:07 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Maar die dingen steken toch zeg maar ... 50cm uit?
Of zijn ze gewoon bijna plat?
Jups ..quote:Op zondag 16 november 2008 19:07 schreef Sackboy het volgende:
Ah ik zie dat remlof weer zit uit te dagen[ afbeelding ]
Post jij eens een pic van je huis..quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In Nomine Patris, Et Filii, Et Spiritus Sancti.
Haha inderdaad. Ik ga met zo'n lamp ding over z'n stoel, kijken of er verdachte vlekken op zittenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |