Nog niets binnengekregen...quote:Op dinsdag 5 juli 2011 18:01 schreef du_ke het volgende:
Kreeg vandaag weer een mooi pakketje binnen met een CD van Beans & Fatback, staat nu op en past goed bij het weer.
Nu wel.quote:
Dat is toch gewoon de band van Tim Knol met Maurits van Westerik als zanger?quote:Op woensdag 31 augustus 2011 17:57 schreef methodmich het volgende:
Ja, precies. Gem. Viel me niet tegen, al ben ik niet zo'n fan van die band.
Dat zeker, hoewel ik de cd's die ik tot nu toe gekregen heb, op ART na, waarschijnlijk niet gekocht had. Ik vind het wel leuk om zo verrast te worden. High The Moon vond ik overigens wel aardig, ook niet veel meer, maar wel leuk.quote:Op vrijdag 2 september 2011 19:20 schreef du_ke het volgende:
Mij bevalt het ook prima dat ik hier 'lid' van ben geworden. Leuke manier ook om voor mij onbekende bandjes te leren kennen.
The Subterraniean Parade, is dat de vynilsingle of de cd-single. Er staat me iets van bij dat ik die ergens heb, maar mogelijk heb ik dat mis.quote:Op woensdag 2 november 2011 09:36 schreef rats1 het volgende:
Ben fan en verzamelaar van Excelsior.
Vind eigelijk alles wat op dit label uitkomt zeer de moeite waard.
Mis alleen de volgende drie uitgaves:
Excel96003 Daryll-Ann Tremble Forte
Excel96011 Johan Swing, Promo
Excel96109 GEM The Subterranean Parade
Rest heb ik vanaf het begin (dus ook de vijf Electrolux singles)
Wie oh wie heeft bovenstaande uitgaves en wil ze aan mij verkopen????
reacties: j.reatsch@upcmail.nl
Nee, ik heb Go, schijnbaar. Deze voorkant komt me niet bekend voor:quote:Op vrijdag 4 november 2011 08:07 schreef rats1 het volgende:
Hoi Belden,
De cd single van Gem!
als je die voor mij hebt...........
groeten,
hans
Ja Spinvis hier ook ontvangen! wat is ie goed!!!
Aan het einde werd ik het wel wat zat, moet ik zeggen. Maar met name de eerste paar nummers zijn erg sterk.quote:Op woensdag 11 januari 2012 19:11 schreef methodmich het volgende:
Zit hem nu ook te luisteren, klinkt niet verkeerd. Al moet ik hem vaker horen voor ik echt kan oordelen. Eerste luisterbeurt is echter positief.
Een tijd terug sprak ik met Anne Soldaat (die momenteel in LA zijn derde soloalbum aan 't opnemen is) en die was erg enthousiast. Het schijnt écht wat te gaan worden.quote:Op woensdag 8 februari 2012 19:13 schreef methodmich het volgende:
Ja, een leuk cadeau!
Alleen die boxen van D-A en Serenes, tja, ik heb die platen volgens mij allemaal al. Maar even afwachten wat voor extra's er bij zullen zitten dan.
Potverdorie. Voor de dag ermee!quote:Op vrijdag 10 februari 2012 18:49 schreef methodmich het volgende:
Dat heb je als je bij de supportersclub zit NvM.
In maart komen heruitgaven (los en in boxvorm) van Daryll-Ann en The Serenes met allerlei bonusmateriaal.quote:
Ja, ik dacht eerst dat het gewoon en vinylsingletje was.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 19:12 schreef methodmich het volgende:
Cadeautje deze maand was overigens de bijzonder verpakte nieuwe plaat van LPG.
Ja, vreemd genoeg heb ik deze plaat al geluisterd maandag in Plato, omdat we ons afvroegen of het nu echt een klassieke plaat was, maar ja dus. Niet echt mijn ding (zeg maar helemaal niet), maar als het het cadeautje van de maand is, wil ik hem wel graag hebben.quote:
Misschien vaker luisteren, maar ik vond het eerste album echt geweldig. Dit is toch net anders.quote:Op donderdag 5 april 2012 21:46 schreef rats1 het volgende:
Nieuwe EP van Daily Bread is echt geweldig!!!! Hoe vaker je hem hoort hoe beter ie wordt!!!
Edit: Had gezocht niet gezienquote:Op donderdag 5 april 2012 21:47 schreef rats1 het volgende:
zoek ook nog steeds de excel96011.....johan swing promo.....
Ik vond het eerste album niet zo, dus misschien de EP wel. Ik stond deze week wel met het album in mijn handen, want volgens mij was ie nu echt een paar centen bij Plato...quote:Op donderdag 5 april 2012 22:59 schreef ranja het volgende:
[..]
Misschien vaker luisteren, maar ik vond het eerste album echt geweldig. Dit is toch net anders.
Ik heb geloof ik een promo van LPG, de gewone cd maar dan in een Excelsiorkartonnetje, tenminste als je dat bedoeld. Maar die hou ik stiekem ook gewoon zelf.quote:Op dinsdag 24 april 2012 09:49 schreef rats1 het volgende:
Is er ook nog iemand die Excelsior promo's wil verkopen?
Ja, dat was wat verlaat, stond in een mail.quote:Op woensdag 9 mei 2012 19:22 schreef methodmich het volgende:
Mooi mooi. Maar vraag me wel af waar het cadeautje blijft!
Ik had al het vermoeden, maar ik ben geen fan van Triggerfinger. Ik heb ze een paar keer live gezien, dat was wel aardig, maar op plaat doet het me eigenlijk helemaal niks en vind ik het zelfs een beetje vervelend...quote:Op woensdag 23 mei 2012 15:14 schreef rats1 het volgende:
Bonus cd van Triggerfinger vind ik echt geweldig!
quote:Op vrijdag 8 juni 2012 14:33 schreef belsen het volgende:
En het nieuwe cadeautje is...
[ afbeelding ]
Eigenlijk veel blijer mee, dan met Triggerfinger. Zo zie je maar weer, ieder zijn ding.
Je kunt ook geen gezocht topic openen in V&A misschien kijken daar net andere mensenquote:Op donderdag 28 juni 2012 10:43 schreef rats1 het volgende:
wie oh wie heeft nog promo's in de aanbieding?
mail naar bountyleague@upcmail.nl
oh dat wist ik ook niet.quote:Op donderdag 28 juni 2012 11:11 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik heb van het weekend dat half way station gezien, ik wist niet dat die bij excelsior zaten toffe life band is dat(ik denk niet dat de cd me direct zal bekoren trouwens)
oeh dat klinkt inderdaad wel prettigquote:Op donderdag 28 juni 2012 11:34 schreef Gehenna het volgende:
[..]
oh dat wist ik ook niet.
wat ik nu gehoord heb op youtube blijft erg goed overeind staan trouwens:
Die heb ik met Record Store Day in de Platenboef gezien in Rotterdam. Inderdaad erg leuk. Komen lekker spontaan over en goede interactie met het publiek. Plaat eigenlijk nog niet geluisterd, zal ik eens doen.quote:Op donderdag 28 juni 2012 11:36 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
oeh dat klinkt inderdaad wel prettighad ze iets plastischer verwacht op plaat.
Ja, ik had toch stiekem iets anders verwacht...quote:Op zaterdag 21 juli 2012 14:19 schreef methodmich het volgende:
Ploft ie een dag later op de mat...
CD getiteld Anno 2012 met voorproefjes van nieuwe albums, nummers die de plaat net niet haalden of bijzondere liedjes van 23 verschillende artiesten, onder wie Happy Camper, Moss, Hospital Bombers, The Kik, Anne Soldaat, Meindert Talma, Triggerfinger, Solo, Wieb Zigtema, Goslink, Scram C Baby, Alex Roeka en Spinvis.
quote:Op woensdag 15 augustus 2012 19:20 schreef methodmich het volgende:
De nieuwe Anne Soldaat was jouw wenscadeau?
Die zit al een tijdje in de pijpleiding, ja, even als een box van Serenes/Slide/Simmer.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 18:16 schreef Maxerazzi het volgende:
Ik weet niet of het hier al ergens besproken is, dan mijn excuses voor deze vraag, maar klopt het dat er een box komt van Daryll-Ann? Ik ben al tijden van plan hun werk te kopen, maar behalve Happy Traum is alles onvindbaar of overpriced. Ik hoorde het iemand zeggen vorige week, dus ik was wel benieuwd.
Ah, thanks!quote:Op donderdag 16 augustus 2012 18:46 schreef belsen het volgende:
[..]
Die zit al een tijdje in de pijpleiding, ja, even als een box van Serenes/Slide/Simmer.
Zie ook: Daryll-Ann (en de avondturen van Anne en Jelle)
Ik vind het tof dat de Daryll-Ann box ook op vinyl uitkomt, reden voor mij om dus aan te schaffen.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 17:11 schreef methodmich het volgende:
Ja, die bevalt minder. Maybe, Mai Thai en Hey Pacifier vind ik dan wel weer prima!
De Daryll-Ann box, ben benieuwd wat daar nu echt allemaal in zal zitten. Moet wel interessante extra's bevatten wil ik die kopen. Zeg ik nu, misschien koop ik hem gewoon sowieso. Maar ja, heb alle platen al...
Dat heeft een hoog George Harrision in de jaren 70 gehalte.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 14:19 schreef NvM het volgende:
Bij deze nomineer ik 'Ding ding sun' van Anne Soldaat tot het meest irritante nummer van dit jaar. Bah.
Het deed me niks, maar de vorige plaat ook niet.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:34 schreef TUFKAL het volgende:
De nieuwe Tommigun? Is t wat?
Vind deze prachtig nl: http://open.spotify.com/track/5U0lDWboulp4Vdf45lChRU
Het heeft gewoon die typische sound, die Johan ook kenmerkte de laatste jaren. Lekker en op en top pop. Dat (voor)oordeel had ik ook altijd over Roeka en ook de plaat die was uitgekomen op Excelsior had ik afgetest, maar dit is toch wel erg lekker.quote:Op zondag 21 oktober 2012 15:50 schreef methodmich het volgende:
Nog niet gehoord, alleen een nummer op de verzamelaar die we enkele maanden geleden als cadeautje van de maand ontvingen.
Normaal ben ik niet zo'n Roeka-liefhebber, maar misschien is dit wel interessant. Kan je er meer over vertellen b??
Laag interessant eigenlijk. Niet slecht, soms even goed, maar ook soms de plank misslaand. Bij vlagen hoor je Jacob de Greeuw, die de plaats heeft begeleid, er doorheen, maar soms duikt ie qua songstructuur voor mijn doen te veel in het brave.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 09:00 schreef NvM het volgende:
Hoe is het nieuwe cadeautje 'Royal parks'?
Tja, bandjes komen en bandjes gaan, daar doe je niets aan. Verder zijn ze niet zo heel veel kwijtgeraakt. Volgens mij in de geschiedenis enkel Face Tomorrow, Benjamin B en De Staat.quote:Op zondag 21 oktober 2012 15:51 schreef Tchock het volgende:
Ik vind dat Excelsior enorm aan kwaliteit heeft ingeboekt de afgelopen jaren. Toen ik ze leerden kennen was het een van de beste Nederlandse labels, maar inmiddels zijn ze zo veel goede artiesten kwijt dat er weinig interessants nog bij zit.
Johan is gestopt, toch wat mij betreft de beste Excelsior-artiest ooit, Daryll-Ann gestopt, Do-The-Undo (die laatste natuurlijk met Soldaat, die nog steeds goede muziek maakt), The Madd gestopt. Verder kom ik uit m'n hoofd niet, maar ik mis vast ietsquote:Op woensdag 31 oktober 2012 18:41 schreef belsen het volgende:
[..]
Tja, bandjes komen en bandjes gaan, daar doe je niets aan. Verder zijn ze niet zo heel veel kwijtgeraakt. Volgens mij in de geschiedenis enkel Face Tomorrow, Benjamin B en De Staat.
Daarnaast geven ze nu meer uit dan ooit, waardoor de kwaliteitszeef wel wat grover geworden.
The Madd is gewoon verder gegaan als The Kik. Nou ja, niet helemaal, maar wel bijna.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 19:14 schreef Tchock het volgende:
Johan is gestopt, toch wat mij betreft de beste Excelsior-artiest ooit, Daryll-Ann gestopt, Do-The-Undo (die laatste natuurlijk met Soldaat, die nog steeds goede muziek maakt), The Madd gestopt. Verder kom ik uit m'n hoofd niet, maar ik mis vast iets
Bron: 3voor12quote:Excelsior lanceert een nieuw sublabel: Re. Het label zal zich volledig richten op heruitgaven van Nederlandse klassiekers. Eerste release wordt een heruitgave van Hallo Venray's The more I laugh, the hornier Due gets, die onder meer voor het eerst op vinyl zal uitkomen. De band was al van plan die plaat integraal live te gaan spelen. "We moeten het zelf goed en belangwekkend vinden", zegt Ferry Roseboom van Exclesior. "Je hebt zelf ook wel eens dat je misgrijpt in de kast en denkt: wat zonde dat dat niet meer te krijgen is."
Een reissue-label komt niet helemaal uit de lucht vallen. Excelsior heeft zich altijd al wel een beetje als hoeder van het verleden opgeworpen, onder meer met releases van Blue Flamingo, een verzamelaar met Nederlandse glamrock en een compilatie met klassieke tv-tunes. "Eigenlijk zijn we het aan onze stand verplicht om dat op een meer structurele manier te doen", zegt Roseboom, die voor het label samen gaat werken met layout-man Robert Muda en Jeroen van Erp van Fabrique. "Jeroen heeft ook bij heel wat optredens gestaan, daar maken we graag gebruik van. Sommige uitgaven zullen eigen ontwerpen krijgen, maar aan de beroemde navels van Hallo Venray gaan we natuurlijk niets veranderen."
Re beperkt zich zeker niet tot uitgaven uit de Excelsior-stal. Hallo Venray bracht later in zijn carrière wel werk uit bij Roseboom, maar met dit betreffende album had hij niets te maken. Dat geldt ook voor albums van The Serenes en The Tapes die op de rol staan. Meest ambitieuze project is een boxset van Daryll-Ann, die al jaren in de pijplijn zit. "Verdomme man, we willen dat al jaren, maar nu is Re er, dus nu gaan we het doen. Je moet altijd zoeken naar een goed moment. Je moet er bovendien tijd, een beetje geld en de rechten voor hebben. Die box, daar moet alles op komen, het Kelt-singletje, dat wat ooit gelicenceerd is aan PIAS, The Virgin Years, alles."
Caesar, mijn favoriete Excelsior bandje. Die mis ik ook. Nimmer perfect, maar zo understated goed. Toegankelijk. Of nou ja, Caesar zelf was op een gegeven moment wel op natuurlijk, maar misschien een Caesar-achtige zou wel leuk zijn.quote:Op woensdag 7 november 2012 11:02 schreef rats1 het volgende:
En wat te denken van Caesar....die mis ik echt!!!!
Oh, ik dacht dat ze op Excelsior zaten, excuusquote:Op donderdag 8 november 2012 17:44 schreef methodmich het volgende:
Die zaten niet op Excelsior. Of was dat de grap??
Desondanks wel een band waarvan het stoppen inderdaad uiterst betreurenswaardig is.
niet dat ik ze mis maar ze waren wel erg leuk jaquote:Op woensdag 7 november 2012 11:02 schreef rats1 het volgende:
En wat te denken van Caesar....die mis ik echt!!!!
Stimmt, helemaal mee eens.quote:Op zaterdag 10 november 2012 00:07 schreef NvM het volgende:
Ik moet zeggen dat ik het debuutalbum van Royal parks best te pruimen vind. Niet spannend, beetje gezapig, behoorlijke scheut Johan (logisch), maar luistert lekker weg.
The Maddquote:Op woensdag 31 oktober 2012 19:14 schreef Tchock het volgende:
[..]
Johan is gestopt, toch wat mij betreft de beste Excelsior-artiest ooit, Daryll-Ann gestopt, Do-The-Undo (die laatste natuurlijk met Soldaat, die nog steeds goede muziek maakt), The Madd gestopt. Verder kom ik uit m'n hoofd niet, maar ik mis vast iets
Ja, ik postte voor het mailtje. Goede oplossing.quote:Op zondag 18 november 2012 11:38 schreef rats1 het volgende:
He Belsen Maar voor iedereen die de release al heeft wordt een oplossing gezocht!
da's toch mooi!!!
zZz geniaal live. En Moss...quote:Op woensdag 31 oktober 2012 19:14 schreef Tchock het volgende:
[..]
Johan is gestopt, toch wat mij betreft de beste Excelsior-artiest ooit, Daryll-Ann gestopt, Do-The-Undo (die laatste natuurlijk met Soldaat, die nog steeds goede muziek maakt), The Madd gestopt. Verder kom ik uit m'n hoofd niet, maar ik mis vast iets
Toen ik voor het eerst hoorde van dat abonnement was ik al bang dat het te mooi klonk om waar te zijn voor zo'n klein labelquote:Op donderdag 27 december 2012 18:59 schreef belsen het volgende:
En het is een...blaadje.
Met een gratis kreukel erin dankzij post.nl.
Toch dit jaar denk iets van 10 cd's, maar soms ook iets waar je niets mee kan.quote:Op donderdag 27 december 2012 19:06 schreef Tchock het volgende:
[..]
Toen ik voor het eerst hoorde van dat abonnement was ik al bang dat het te mooi klonk om waar te zijn voor zo'n klein label
Ik heb er niks mee, hoe mooi het dan ook kan zijn.quote:
Die had ik al ergens.quote:Op vrijdag 28 december 2012 13:51 schreef methodmich het volgende:
Ja, dat blaadje kon ik ook weinig mee. Maar de CD's maken dat ruimschoots goed hoor, gewoon even doorbijten deze maand en dan verwacht ik in januari 2013 wel weer een mooie verrassing. Misschien wel Jacco Gardner?
Overigens bevalt de eerste release op Re, The More I Laugh, The Hornier Due Gets! van Hallo Venray, me wel enorm!
Hallo.quote:
Vraag is wel of we nu weer twee maanden moeten wachten.quote:
Volgens mij vooral goed naar Simon & Garfunkel. Het tweestemmige is goed uitgevoerd, maar de liedjes blijven, in mijn optiek, wel erg achter bij het vakmanschap.quote:Op maandag 25 maart 2013 17:56 schreef methodmich het volgende:
Cadeautje van deze maand is de CD van Tangarine, Seek & Sigh. Twee broers meen ik, die sowieso goed naar The Beatles hebben geluisterd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |