AMG -2%, mooi dat ik even gewacht heb.quote:Op maandag 17 november 2008 09:08 schreef pberends het volgende:
[..]
Dus als ik AMG wil kopen kan ik beter wachten op dit (teleurstellende) cijfer?
quote:Op maandag 17 november 2008 09:31 schreef pberends het volgende:
[..]
AMG -2%, mooi dat ik even gewacht heb.
Nog ff.quote:- VS, industriele productie, oktober, 15.15 uur
15.15 uur is toch Nederlandse tijd neem ik aan?quote:Op maandag 17 november 2008 09:37 schreef slap het volgende:
[..]
[..]
Nog ff.Je BAM gaat momenteel lekker. Ik wil ze meenemen voor rond de 5,60, als ze daar nog op komen, ooit.
Dat ben ik helemaal met je eens, vooral omdat je het nieteens met die nauwkeurigheid kunt meten.quote:Op maandag 17 november 2008 01:44 schreef Bolkesteijn het volgende:
Ik snap nooit waarom er zo'n punt van wordt gemaakt of er wel of geen sprake is van een recessie. Het verschil tussen 0,1 % groei en -0,1 % groei merk je echt niet. Ook is het cijfer eigenlijk alleen interessant voor macro-economen.
Het in acht nemen van de juiste statistische foutenmarges is nooit de sterkste kant geweest van de algemene media.quote:Op maandag 17 november 2008 10:09 schreef SeLang het volgende:
[..]
Dat ben ik helemaal met je eens, vooral omdat je het nieteens met die nauwkeurigheid kunt meten.
Als je bruto groei 2,4% is en de inflatie 2,3% dan heb je 0,1% echte economische groei. Maar die inflatie is ook maar een willekeurig gekozen mandje goederen en diensten. De schatting van inflatie kan procenten verschillen afhankelijk van hoe je dat mandje definieert.
Verstandigquote:Op maandag 17 november 2008 11:03 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik heb ze (TL240) met 25 euro verlies verkocht, durf 't niet aan.
Ik snap sowieso niet waarom je long gaat in deze tijden. Ok, je kan op een kortstondige stijging speculeren, maar dat gaat dan echt op uurbasis. Ik zou nu echt geen turbo long aanhouden voor meer dan 1 dag.quote:Op maandag 17 november 2008 11:03 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik heb ze (TL240) met 25 euro verlies verkocht, durf 't niet aan.
Inflatie zit al verwerkt in het GDP-cijfer.quote:Op maandag 17 november 2008 10:09 schreef SeLang het volgende:
[..]
Dat ben ik helemaal met je eens, vooral omdat je het nieteens met die nauwkeurigheid kunt meten.
Als je bruto groei 2,4% is en de inflatie 2,3% dan heb je 0,1% echte economische groei. Maar die inflatie is ook maar een willekeurig gekozen mandje goederen en diensten. De schatting van inflatie kan procenten verschillen afhankelijk van hoe je dat mandje definieert.
Dat is geen steun.quote:Op maandag 17 november 2008 12:14 schreef PietjePuk007 het volgende:
Even afwachten of de steun op 244 / 245 het houdt.
De suckerrally in financials is nu denk ik voorbijquote:Op maandag 17 november 2008 12:15 schreef pberends het volgende:
wtf doen die financials....
Waar ligt ie danquote:
Maar waarom verkoop je niet gewoon, jij staat zelfs nu nog op winst. Dan koop je toch later weer gewoon terug, op een nog lagere koers?quote:Op maandag 17 november 2008 12:14 schreef pberends het volgende:
Ah, mijn Aegon, wat doe je! Vanwaar die daling opeens?
Ik zit er juist aan te denken om Aegon bij de kopen. Laat ik eens wat anders doen dan ik normaal doequote:Op maandag 17 november 2008 12:21 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Maar waarom verkoop je niet gewoon, jij staat zelfs nu nog op winst. Dan koop je toch later weer gewoon terug, op een nog lagere koers?
Ja, maar voor hetzelfde geld gaat 'ie morgen weer een stuk omhoog...quote:Op maandag 17 november 2008 12:21 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Maar waarom verkoop je niet gewoon, jij staat zelfs nu nog op winst. Dan koop je toch later weer gewoon terug, op een nog lagere koers?
Ja 3,50 is een mooi bijkoopmomentje, daar had ik ook op gerekend. Meer mensen kopen nu bij, want inmiddels staat Aegon weer op 3,56. Het ging nu alleen zo hard naar beneden, dat ik niet denk dat dit de bodem al is.quote:Op maandag 17 november 2008 12:28 schreef pberends het volgende:
[..]
Ik zit er juist aan te denken om Aegon bij de kopen. Laat ik eens wat anders doen dan ik normaal doe.
Tegen het eind van de beursdag komt er een grote olifant, en die blaast met 1,5 miljoen verkooptransacties de aankoopjongens weg.quote:Op maandag 17 november 2008 12:58 schreef pberends het volgende:
Jeeej, 3,59.
De grote aankoopjongens stormen er nu in.
Kogel door z'n kopquote:Op maandag 17 november 2008 13:03 schreef At-EZ het volgende:
[..]
Tegen het eind van de beursdag komt er een grote olifant, en die blaast met 1,5 miljoen verkooptransacties de aankoopjongens weg.
Oeps...quote:Op maandag 17 november 2008 12:36 schreef pberends het volgende:
Maar op welk nieuws daalde Aegon nu? Dat ze sponsor van Ajax zijn geworden ofzo?
Ik heb geprobeerd nieuws te vinden over Aegon, maar kon het niet vinden.quote:Op maandag 17 november 2008 13:32 schreef shilizous_88 het volgende:
[..]
Oeps...
Is het verstandig dat eerst even uit te zoeken voordat je 1k EUR investeert in een bedrijf?
Ik kan echter ook geen publicaties vinden, maar na wat onderzoek vermoed ik winstnemingen ivm de stijging dit weekend. De neergang van het aandeel is vrij contstant als je de weekendkoers weglaat.
Wacht maar tot Wall Street open gaat. Dan zal alles weer naar beneden gaanquote:Op maandag 17 november 2008 14:18 schreef PietjePuk007 het volgende:
De daling heeft niet doorgezet, nu heb ik spijt.
Tot de PPT weer ingrijptquote:Op maandag 17 november 2008 14:21 schreef rvlaak_werk het volgende:
[..]
Wacht maar tot Wall Street open gaat. Dan zal alles weer naar beneden gaan
Die staat nog geen procent in de min.quote:Op maandag 17 november 2008 14:21 schreef rvlaak_werk het volgende:
Wacht maar tot Wall Street open gaat. Dan zal alles weer naar beneden gaan
Wat was het cijfer?quote:Op maandag 17 november 2008 06:37 schreef RvLaak het volgende:
MAANDAG 17 NOVEMBER
MACRO-ECONOMISCH NIEUWS
- VS, industriele productie, oktober, 15.15 uur
quote:Op maandag 17 november 2008 15:30 schreef Lemans24 het volgende:
VS productie industrie okt +1,3%; verwachting was +0,4%
VS productie industrie sept gewijzigd naar -3,7% van -2,8%
ehm, waarom wordt hier positief op gereageerd?
leuk dat oktober meeviel, maar september viel nog zwaarder tegen.
De oude situatie: oktober = 97,59 procent van de productie in augustus.
Nieuwe situatie: oktober = 97,55 procent van de productie in augustus.
Dus dat is zelfs (niet significant) SLECHTER.
rekenen kunnen ze niet daar.
Nu min 9 procentquote:Op maandag 17 november 2008 16:01 schreef ferdilopje het volgende:
AEGON gaat zo weer richting de 3,62!
Dat sloeg ook nergens op, ze waren toch beter dan verwacht...quote:Op maandag 17 november 2008 16:14 schreef rvlaak_werk het volgende:
Volgens RLTZ (16:00) vielen de cijfers van 15:15 "fors tegen"... Vraag me af waarom. Dat werd er niet bijgezegd.
En toch staat de DJ opp -2.6% atmquote:Op maandag 17 november 2008 16:17 schreef pberends het volgende:
[..]
Dat sloeg ook nergens op, ze waren toch beter dan verwacht...
Op naar de -5%, om vervolgens +7% te eindigen.quote:Op maandag 17 november 2008 16:20 schreef rvlaak_werk het volgende:
[..]
En toch staat de DJ opp -2.6% atm
Is altijd mogelijk met het PPT natuurlijk. Het zou alleen erg leuk zijn als de DJ vandaag op 8K sluit en morgen verder zakt.quote:Op maandag 17 november 2008 16:25 schreef pberends het volgende:
[..]
Op naar de -5%, om vervolgens +7% te eindigen.
In de aap gelogeerdquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |