Ik had onbewust over deze post heengelezen omdat ik in een oogopslag PHP en wat andere nerddingen zag staanquote:Op donderdag 13 november 2008 21:41 schreef Lente_ninja het volgende:
[..]
Ik ben zo wazig van bijna 14 uur lang PHP-en (poging tot), Lost Vikings spelen, PHP-en (nog een poging tot), meer Lost Vikings, en ander studie-ontwijkend gedrag, dat ik er nog toe in staat ben ook. Maar helaas voor jou zijn de batterijen van m'n camera op, en tegen de tijd dat de winkels open zijn, weet ik wel beter
owokequote:
quote:Op donderdag 13 november 2008 21:49 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Ik ben alleen bekend met powerpoint.
Omg cancernerd, heb je nooit RA gedaan, lekker powerplants builen menquote:Op donderdag 13 november 2008 21:49 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Ik ben alleen bekend met powerpoint.
Voorgedraaid is altijd kut. Haalde er eens een keer 1 en die gingen we openmaken, zat er bijna niks inquote:Op donderdag 13 november 2008 21:49 schreef Silentalarm het volgende:
[..]
Ik haal altijd powerplant. Voorgedraaid omdat ik een dikke failer ben in draaien
quote:
Ik heb nooit gerookt.quote:Op donderdag 13 november 2008 21:51 schreef jordeeeh het volgende:
[..]
Omg cancernerd, heb je nooit RA gedaan, lekker powerplants builen men
Je mag niet liegen tegen je moeder!quote:Op donderdag 13 november 2008 21:47 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Nee, heb gezegt dat ik hem zelf gekocht had
quote:Op donderdag 13 november 2008 21:48 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Brand bier?
Ik snap je niet!![]()
Ik was een luifel aan het plaatsen bij een filiaal.
PICSquote:
Graag gedaanquote:Op donderdag 13 november 2008 21:50 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Eindelijk heb ik weer een originele BP garp kunnen machen.
Danku Silentalarm.
Halve gram? Nou dan heb je geluk hoorquote:Op donderdag 13 november 2008 21:51 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Voorgedraaid is altijd kut. Haalde er eens een keer 1 en die gingen we openmaken, zat er bijna niks in![]()
Altijd ongeveer halve gram d'r in.
Heul niet falert.quote:Op donderdag 13 november 2008 21:53 schreef Florian_ het volgende:
wat gaan jullie weer snel vanavond
Ja maar als ik ga draaien ben ik al 3 kwart kwijt omdat ik het gewoon niet kan.quote:Op donderdag 13 november 2008 21:51 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Voorgedraaid is altijd kut. Haalde er eens een keer 1 en die gingen we openmaken, zat er bijna niks in![]()
Altijd ongeveer halve gram d'r in.
Lezen, dommerdquote:Op donderdag 13 november 2008 21:52 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Halve gram? Nou dan heb je geluk hoor!
Wij hebben er ook wel eens eentje open gemaakt, en je ziet echt 3 stukjes wiet, MOTHERLOAD
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |