Die weten het verschil tussen een mannetje en een vrouwtje. Je ziet ook nooit homofiele dieren andermans welpjes opvoeden.quote:Op zondag 9 november 2008 21:43 schreef NanKing het volgende:
[..]
Idd want die maken niet zo'n probleem van homoseksualiteit
Kijk eens naar leeuwinnenquote:Op zondag 9 november 2008 21:45 schreef Halcon het volgende:
[..]
Die weten het verschil tussen een mannetje en een vrouwtje. Je ziet ook nooit homofiele dieren andermans welpjes opvoeden.
Hoe kom jij er een bij dat zo'n kameel wel een bewuste keuze kan maken om met iemand te trouwen?quote:Op zondag 9 november 2008 21:45 schreef Halcon het volgende:
Hoe kom je er bij dat een kameel geen bewuste keuze kan maken?
Mannetje is aan het werk en vrouwtje past op de kids. Ik zie nooit twee leeuwen op welpjes passen terwijl mevrouw gedumpt is.quote:Op zondag 9 november 2008 21:47 schreef NanKing het volgende:
[..]
Kijk eens naar leeuwinnen
[..]
Hoe kom jij er een bij dat zo'n kameel wel een bewuste keuze kan maken om met iemand te trouwen?
quote:Op zondag 9 november 2008 21:50 schreef Triggershot het volgende:
Californië heeft groot gelijk, whats next... pedofilie toestaan?
quote:Op zondag 9 november 2008 21:42 schreef NanKing het volgende:
Je ziet zelf wel in hoe ridicuul je vergelijking is?.
Maar goed zal 'm nog even uitleggen voor je
2 volwassen mensen die van elkaar houden kunnen beiden een bewuste keus maken om al dan niet te gaan trouwen
Bij een mens en een kind kan er maar 1 een bewuste keus maken dus er geen sprake van een gelijkwaardige relatie.
Daarbij zou ik bijna (bijna dan he) beledigd moeten zijn dat je de vergelijking met een pedofiel maakt.
Dus je bent alleen homo als je door 't andere geslacht gedumpt bent?quote:Op zondag 9 november 2008 21:49 schreef Halcon het volgende:
[..]
Mannetje is aan het werk en vrouwtje past op de kids. Ik zie nooit twee leeuwen op welpjes passen terwijl mevrouw gedumpt is.
Dus je trouwt alleen maar omdat op elkaar kruipt voor de rest is er niets?quote:Een kameel zou best een bewuste keuze kunnen maken om achter op een ander soort te kruipen.
Helaas zijn dit twee afwijkingen die inderdaad dicht bij elkaar liggen.quote:Op zondag 9 november 2008 21:50 schreef Triggershot het volgende:
Californië heeft groot gelijk, whats next... pedofilie toestaan?
Omdat jij niet met zo een verschijning om kunt gaan vergelijk je ze maar?quote:Op zondag 9 november 2008 22:36 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Helaas zijn dit twee afwijkingen die inderdaad dicht bij elkaar liggen.
Maar wat heeft het maken van kinderen precies te maken met een huwelijk? Dat kun je namelijk ook prima zonder huwelijk. Daarbovenop kunnen twee individuen die biologisch gezien geen kinderen kunnen krijgen prima adopteren. Lesbische stellen kunnen verder zich laten bevruchten door een anonieme zaaddonor van een spermabank.quote:Op zondag 9 november 2008 19:26 schreef Diederik_Duck het volgende:
Ben je dom ofzo? Het is logisch dat in een huwelijk tussen man en vrouw bepaalde regels omtrent de afstamming gelden die niet gelden in gelijkgeslachtelijke huwelijken, omdat het daarin onmogelijk is dat allebei de 'ouders' ook daadwerkelijk de ouders zijn, iets wat uiteraard niet geldt voor een huwelijk tussen man en vrouw.
Waarom denkt iedereen hier dat ik tegen het homohuwelijk ben? Ik ben namelijk voor (zoals ik ook al vele malen in dit topic heb aangegeven), ik ben alleen tegen gelijke rechten mbt afstamming in een homohuwelijk (om de eenvoudige reden dat een kind in een homohuwelijk nooit een biologisch kind kan zijn van beiden, en de standaardafstammingsregels dat in wezen wel veronderstellen); kortom de Nederlandse regeling.quote:Op maandag 10 november 2008 04:59 schreef maartena het volgende:
[..]
Maar wat heeft het maken van kinderen precies te maken met een huwelijk? Dat kun je namelijk ook prima zonder huwelijk. Daarbovenop kunnen twee individuen die biologisch gezien geen kinderen kunnen krijgen prima adopteren. Lesbische stellen kunnen verder zich laten bevruchten door een anonieme zaaddonor van een spermabank.
Hoe dan ook, ik zie het huwelijk als een persoonlijke keuze tussen twee personen, en ik zie prima in dat bepaalde religieuze instellingen (zoals in het geval van California onder andere de Mormon church, die 40 miljoen gepompt hebben in het YES stemmen) niet een huwelijk willen erkennen tussen twee personen van dezelfde sexe, en dat recht hebben ze ook. Maar waarom zouden we het recht moeten ontnemen van personen die dat graag wel willen?
Verder zitten er nogal wat haken en ogen aan het systeem om een bepaalde "measure" op het stembiljet te krijgen. Het is namelijk veel makkelijker om dit op het stembiljet te krijgen, dan de gevolgen uit te voeren. Voordat namelijk de grondwet kan worden aangepast, is twee-derde van de senaat nodig, en twee-derde van de assembly, en dat zou nog wel eens een probleem kunnen worden.
Verder wil ik nog even opmerken dat dit de allereerste keer is dat een staat de grondwet aanpast om rechten af te nemen. Alle vorige amendments zijn juist om rechten toe te voegen.
Hoe kom jij er bij dat de staat het huwelijk heeft gestolen van de kerk? De oorsprong daarvan ligt gelegen in het feit dat vroeger kerk en staat met elkaar verweven waren.quote:Op zondag 9 november 2008 21:15 schreef Fastmatti het volgende:
Het is ten eerste al jammer dat de Staat het huwelijk heeft gestolen van de kerk. Dit is nergens voor nodig geweest. Het enige wat de Staat had moeten regelen is de regels met betrekking tot kinderen en hun ouders. Dit lijkt me typisch iets wat alleen nodig is in het geval van een man en een vrouw. Nu gaat het burgerlijk huwelijk natuurlijk wel iets verder, maar ik zie echt niet in waarom homo's zouden moeten mogen trouwen.
quote:Op zondag 9 november 2008 21:45 schreef Halcon het volgende:
[..]
Die weten het verschil tussen een mannetje en een vrouwtje. Je ziet ook nooit homofiele dieren andermans welpjes opvoeden.
nrc.nextquote:Tijdens een discussie met vrienden over homoseksualiteit vroeg Maartje Goosen uit Tilburg zich af hoe het er in het dierenrijk aan toe gaat. Komt voorkeur voor dezelfde sekse ook bij dieren voor?
Het antwoord is ja, en wel bij 450 verschillende diersoorten wereldwijd, volgens Bruce Bagemihl, auteur van het beroemde boek Biological Exuberance, Animal Homosexuality and Natural Diversity (1999).
Ook bioloog Charlotte Vermeulen van Artis bestudeert homoseksueel gedrag bij dieren. Eigenlijk kent Vermeulen geen diersoort waarbij het níét voorkomt, zegt ze. De voorbeelden zijn talrijk. Neem de wereldberoemde Friese fokstier Sunny Boy die ruim twee miljoen spermarietjes produceerde. „Sunny Boy kon alleen maar ‘aan de slag’ als er een andere stier in de buurt was.”
Ook leeuwen en giraffen vertonen homoseksueel gedrag, volgens Vermeulen. „Leeuwen kunnen hun lusten botvieren op andere mannetjes als zij op dat moment geen harem van vrouwen om zich heen hebben, en onderzoekers namen in het wild meer paringen waar van homoseksuele giraffen, dan van heteroseksuele stelletjes.”
Bij bepaalde diersoorten zoals ganzen, zwanen en pinguïns, is een partner voor het leven heel gebruikelijk. „Als zij op jonge leeftijd een partner van dezelfde sekse kiezen, wat geregeld voorkomt, dan blijven zij hun hele leven samen. Er komt ook een moment dat deze paartjes jongen willen.”
Zo koesterden twee verliefde flamingomannetjes in Diergaarde Blijdorp een paar jaar geleden een kinderwens. Omdat er maar geen eieren kwamen, gingen de heren eieren stelen bij soortgenoten, vertelt Vermeulen. „En dat leidde uiteraard tot veel commotie binnen de flamingogroep.”
Artis kwam met de oplossing door een flamingo-ei uit de broedmachine aan Blijdorp te schenken. De twee vaders hebben het jong goed verzorgd. Vermeulen: „Soms zijn stelletjes van dezelfde sekse betere ouders. In Australië had een stel homozwanen eieren gevonden en zij besloten de jongen samen op te voeden. Omdat mannetjeszwanen erg territoriaal zijn ingesteld, hadden de kleintjes met twee vaders een grotere overlevingskans.”
quote:Lawmakers join call to overturn Prop. 8
More than one-third of California's lawmakers are adding their voices to the chorus calling on the state's highest court to overturn the prohibition on same-sex marriage approved by voters last week.
Forty-four members of the California Legislature filed a friend-of-the-court brief Monday in support of a lawsuit seeking to invalidate Proposition 8 on the grounds that voters did not have the authority to make such a dramatic change in state law.
The brief argues that the gay marriage ban improperly usurped the state Supreme Court's duty to protect minority groups from discrimination. Proposition 8 overturned the court's May decision that legalized same-sex marriage.
Het zijn beide afwijkingen!quote:Op zondag 9 november 2008 22:43 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Omdat jij niet met zo een verschijning om kunt gaan vergelijk je ze maar?
Sommige mensen worden met 4 vingers geboren. Die ook maar rechten ontzeggen? Het zin afwijkingen tenslotte.quote:
Welk stuk heb jij gelezen? Ik zie nergens dat het mo hoge nood gaat. overal waren vrouwtjes beschikbaar, maar werd toch voor een mannetje gekozen. MAar nee, je moet en zal ontkennen dat homoseksualiteit helemaal geen afwijking is, maar gewoon een vaak voorkomende bezigheid bij zowel mens als dier.quote:Op dinsdag 11 november 2008 18:16 schreef Halcon het volgende:
[..]
Gaat in de meeste gevallen toch om "hoge nood", zoals in de gevangenis.
Dat is een ander soort afwijking, maar dat begrijp je zelf ook wel.quote:Op dinsdag 11 november 2008 18:37 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Sommige mensen worden met 4 vingers geboren. Die ook maar rechten ontzeggen? Het zin afwijkingen tenslotte.
Ik vraag me af wie zich belachelijk maakt. Je hebt je eigen stukje niet eens gelezen kennelijk.quote:Op dinsdag 11 november 2008 18:38 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Welk stuk heb jij gelezen? Ik zie nergens dat het mo hoge nood gaat. overal waren vrouwtjes beschikbaar, maar werd toch voor een mannetje gekozen. MAar nee, je moet en zal ontkennen dat homoseksualiteit helemaal geen afwijking is, maar gewoon een vaak voorkomende bezigheid bij zowel mens als dier.![]()
Je maakt je echt extreem belachelijk hiermee, maar ja, dat weet je diep in je hart zelf ook wel.
Er wordt niemand hier rechten ontzegd. Iedereen kan nog steeds trouwen indien gewenst. Er zijn voorwaarden aan verbonden (in dit geval moet de andere partij van het andere geslacht zijn), en die kun je persoonlijk afkeuren, maar niemand wordt gediscrimineerd. Het gaat om extra rechten.quote:Op dinsdag 11 november 2008 18:37 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Sommige mensen worden met 4 vingers geboren. Die ook maar rechten ontzeggen? Het zin afwijkingen tenslotte.
quote:Op dinsdag 11 november 2008 20:52 schreef Marble het volgende:
[..]
Er wordt niemand hier rechten ontzegd. Iedereen kan nog steeds trouwen indien gewenst. Er zijn voorwaarden aan verbonden (in dit geval moet de andere partij van het zelfde ras zijn), en die kun je persoonlijk afkeuren, maar niemand wordt gediscrimineerd. Het gaat om extra rechten.
quote:Op dinsdag 11 november 2008 20:52 schreef Marble het volgende:
[..]
Er wordt niemand hier rechten ontzegd. Iedereen kan nog steeds trouwen indien gewenst. Er zijn voorwaarden aan verbonden (in dit geval moet de andere partij van het andere geslacht zijn), en die kun je persoonlijk afkeuren, maar niemand wordt gediscrimineerd. Het gaat om extra rechten.
Jij hebt echt een bekrompen denkbeeld, met je 40-45 hersencellen die je hebt.quote:
Oh ja, je mag wel trouwen, maar dan met iemand waar je niet van houd, waar slaat het nou op dat je met die persoon trouwt waar je je hele leven mee samen wilt blijven.quote:Op dinsdag 11 november 2008 20:52 schreef Marble het volgende:
[..]
Er wordt niemand hier rechten ontzegd. Iedereen kan nog steeds trouwen indien gewenst. Er zijn voorwaarden aan verbonden (in dit geval moet de andere partij van het andere geslacht zijn), en die kun je persoonlijk afkeuren, maar niemand wordt gediscrimineerd. Het gaat om extra rechten.
Onbegrijpelijk hoe selectief jij kan lezen, er staat alleen 1 voorbeeld over leeuwen in, voor de rest zijn het homoseksuele gevoelens toen er vrouwtjes beschikbaar waren.quote:Op dinsdag 11 november 2008 20:29 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik vraag me af wie zich belachelijk maakt. Je hebt je eigen stukje niet eens gelezen kennelijk.
En ondertussen klagen diezelfde mensen over alle kortstondige heterorelaties tegenwoordig, maar mensen die samen willen zijn ontnemen ze dezelfde rechten als zijzelf eisen.quote:Op woensdag 12 november 2008 09:45 schreef Reuzenpanda het volgende:
[..]
Oh ja, je mag wel trouwen, maar dan met iemand waar je niet van houd, waar slaat het nou op dat je met die persoon trouwt waar je je hele leven mee samen wilt blijven.Pak er maar een of ander vent van straat om mee te trouwen als je dat wilt en schop maar die pesoon je huis uit waar je al 20 jaar mee samen woont.
LiefdeGevoelens
Geluk
![]()
Oh behalve als je hetero bent, dan komt het teovallig goed uit.![]()
Echt? dat mensen nog steeds zo denken...
Dit is niet alleen onzin, het is ook gevaarlijke onzin. Gevaarlijk omdat je namens de kerk een claim legt op iets wat helemaal geen eigendom is van de kerk en wat zowel wettelijk als historisch gezien los staat van de kerk. De kerk heeft het huwelijk niet uitgevonden en het huwelijk is ook niet alleen bestemd voor religieuze mensen. Vormen van het huwelijk bestonden al ver, ver voor christus: http://www.nvsh.nl/cultuur/huwelijkOorsprong.htmquote:Op zondag 9 november 2008 21:15 schreef Fastmatti het volgende:
Het is ten eerste al jammer dat de Staat het huwelijk heeft gestolen van de kerk. Dit is nergens voor nodig geweest. Het enige wat de Staat had moeten regelen is de regels met betrekking tot kinderen en hun ouders. Dit lijkt me typisch iets wat alleen nodig is in het geval van een man en een vrouw. Nu gaat het burgerlijk huwelijk natuurlijk wel iets verder, maar ik zie echt niet in waarom homo's zouden moeten mogen trouwen.
Idd, het stemmende volk heeft gesproken.quote:
Het probleem in dezen is dat juist degenen die een minderheid vormen zodoende al hun rechten op democratische wijze ontnomen kunnen worden, als de meerderheid dit wil. Dat is een fundamentele moeilijkheid met zulke referendums.quote:
Mijn punt is juist dat deze kwestie helemaal niet het onderwerp van een referendum zou moeten zijn. Het is gewoon een simpele optelsom van 1 + 1 = 2. Je hebt een burgerlijk huwelijk dat losstaat van de kerk, dus je hoeft de kerkelijke opvattingen niet op dat huwelijk los te laten. En je hebt een grondwet die discriminatie verbiedt. Tel die twee zaken op en je kunt niet anders dan concluderen dat het huwelijk opengesteld moet worden.quote:Op woensdag 12 november 2008 12:12 schreef waht het volgende:
Idd, het stemmende volk heeft gesproken.
Goede objectieve rationele argumenten heb je.quote:
Heb jij die wel dan? Ik heb ze nog niet gezien en alle kritiek op je standpunt negeer je, behalve de zinsnedes die je makkelijk kan afdoen als onzin. Wel zo makkelijk hè?quote:Op woensdag 12 november 2008 13:48 schreef Marble het volgende:
[..]
Goede objectieve rationele argumenten heb je.
Juridisch? Je weet toch wel dat California al homo-huwelijk had...quote:Op woensdag 12 november 2008 14:15 schreef Marble het volgende:
Ik wil helemaal niks. Ik beschrijf alleen hoe het juridisch zit. Niks subjectiefs aan.
Op het moment mag iemand in Californië trouwen met een partner naar keuze (mits meerderjarig en de partner stemt in), of deze partner nu man of vrouw is, de voorgenomen wet perkt dit recht in tot het kunnen trouwen met een partner naar keuze van het andere geslacht. Kortom, je mag nu minder dan voorheen, dan worden er toch rechten ontzegd?quote:Op woensdag 12 november 2008 14:15 schreef Marble het volgende:
Ik wil helemaal niks. Ik beschrijf alleen hoe het juridisch zit. Niks subjectiefs aan.
Blij je geholpen te hebben.quote:Op woensdag 12 november 2008 14:22 schreef Marble het volgende:
Nee gut wat goed dat je het zegt, ik leer zo veel nieuwe dingen vandaag. Ontdek ook net dat de lucht blauw is en spinazie groen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |