zo ! dan ben je inderdaad wel even bezig met afwassen. Hoop ik niet voor jou dat je ook moest koken want dan is het wel een beetje lullig. Koken en ook nog eens zo'n grote afwas moeten doen.quote:Op zaterdag 1 november 2008 12:36 schreef MutZ het volgende:
Ja, gisteren heeft 7 man bij mij gegeten en film gekeken en dat eten was ook nog eens 3 gangen...
Eigenlijk zou je ook deze eens moeten bekijken want dan is het verschil met plaatje 1 helemaal goed duidelijk. In elk geval gaat ze de goede kant op.quote:
Ik heb ook gekooktquote:Op zaterdag 1 november 2008 12:39 schreef -Hans- het volgende:
[..]
zo ! dan ben je inderdaad wel even bezig met afwassen. Hoop ik niet voor jou dat je ook moest koken want dan is het wel een beetje lullig. Koken en ook nog eens zo'n grote afwas moeten doen.
Idd, ze ziet er een stuk beter uitquote:Op zaterdag 1 november 2008 12:41 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Eigenlijk zou je ook deze eens moeten bekijken want dan is het verschil met plaatje 1 helemaal goed duidelijk. In elk geval gaat ze de goede kant op.
Opzich ook wel te begrijpen dat je zoiets hebt van ik zie het morgen wel. Zeker als je de hele avond vol huis hebt gehad. Vast wel reuze gezelligquote:Op zaterdag 1 november 2008 12:42 schreef MutZ het volgende:
[..]
Ik heb ook gekooktMaar ze hadden wel aangeboden om ff met de afwas te helpen, maar ik had zoiets van: die vind ik morgen wel weer, nu geen zin meer erin... Maar ik heb het zelf dus georganiseerd en dan weet je dat je een rommel overhoudt aan het einde van de avond...
Het was idd ontzettend gezellig, m'n hele kamer hangt ook vol met vleermuizen enzo...quote:Op zaterdag 1 november 2008 12:45 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Opzich ook wel te begrijpen dat je zoiets hebt van ik zie het morgen wel. Zeker als je de hele avond vol huis hebt gehad. Vast wel reuze gezellig![]()
Wanneer mogen wij (lees: 3FM-fans) eens op bezoek komen?
En dat was in werkelijkheid?quote:Op zaterdag 1 november 2008 13:10 schreef on_air het volgende:
Toch handig zo'n forum. Dacht dat ik rond 2en thuis was.
Cool !quote:Op zaterdag 1 november 2008 13:16 schreef MutZ het volgende:
Het was idd ontzettend gezellig, m'n hele kamer hangt ook vol met vleermuizen enzo...
Is goed !quote:En roep maar als je een keertje langs wilt komen
Dat scheelt idd wel wat, merk je dat ook aan de brakheidsfactor?quote:
Met de rest van de week meegenomen, ja.quote:Op zaterdag 1 november 2008 13:54 schreef MutZ het volgende:
[..]
Dat scheelt idd wel wat, merk je dat ook aan de brakheidsfactor?
Vannacht gaat mijn brakheidsfactor ook stijgen, want het is museumnacht... Heb je morgen wel weer de kans om je brakheidsfactor te laten dalen?quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:16 schreef on_air het volgende:
[..]
Met de rest van de week meegenomen, ja.
Maar gewoon straks weer even naar bed. Om 22u hoeven we pas weer fris en present te zijn.
Waardoor vannacht ook weer funest wordt en morgen helemaal wasted is.
Dan wordt het zo'n typisch 'de kater komt later'-gevalletjequote:Op zaterdag 1 november 2008 14:24 schreef borisz het volgende:
Gewoon doorgaan, heb je er geen last meer van.
Ook dat! Ga ook nog een rondje doen.quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:23 schreef MutZ het volgende:
[..]
Vannacht gaat mijn brakheidsfactor ook stijgen, want het is museumnacht... Heb je morgen wel weer de kans om je brakheidsfactor te laten dalen?
Dat is de maandagochtendradioshow; Amsterdam Wordt Wakker, De Kater Komt Later.quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:26 schreef MutZ het volgende:
[..]
Dan wordt het zo'n typisch 'de kater komt later'-gevalletje
Woon in Noord.quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:26 schreef on_air het volgende:
[..]
Ook dat! Ga ook nog een rondje doen.
Tuurlijk. Zondag, rustdag.
Wist niet dat je ook in A'dam zat.
quote:Op zaterdag 1 november 2008 13:10 schreef on_air het volgende:
Toch handig zo'n forum. Dacht dat ik rond 2en thuis was.
quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:27 schreef on_air het volgende:
[..]
Dat is de maandagochtendradioshow; Amsterdam Wordt Wakker, De Kater Komt Later.
Kun je morgen een kruis door de agenda zetten.quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:16 schreef on_air het volgende:
[..]
Met de rest van de week meegenomen, ja.
Maar gewoon straks weer even naar bed. Om 22u hoeven we pas weer fris en present te zijn.
Waardoor vannacht ook weer funest wordt en morgen helemaal wasted is.
Hey DiedjeeJquote:
Top.quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:32 schreef MutZ het volgende:
[..]
Woon in Noord.
Het wordt m'n eerste museumnacht, dus ik ben benieuwd
Actief. Ben net aangekleed. Fiets naar fietsenmaker brengen, weer naar huis.quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:34 schreef Roel_Jewel het volgende:
Zo, boodschappen gedaan, krantjes gehaald, dus ik hoef niet meer naar buiten. Ow, kut, straks nog wel ff naar de frituur. Nouja, dat telt niet.
Dat hoor ik van veel meer mensen idd dat het leuk is...quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:38 schreef on_air het volgende:
[..]
Top.
Is leuk. Lekker de stad doorrennen, musea bezoeken.
Hirsch zal wel niet te doen zijn, gisteren bij de VIP opening moest je al 45min in de rij staan.
Absoluut en het is nog freaking koud ookquote:
Ik was hier vannacht nogquote:Op zaterdag 1 november 2008 14:40 schreef DiedjeeJ het volgende:
[..]
Hai Mutsje!!Da's lang geleden, of niet?!
Altijd goedquote:
Ik schiet nu weer in de inactiviteitsmodusquote:Op zaterdag 1 november 2008 14:39 schreef on_air het volgende:
[..]
Actief. Ben net aangekleed. Fiets naar fietsenmaker brengen, weer naar huis.
Series kijken. Omkleden, Klunen, musea-rennen.
Ik heb het nog niet gevoeld hoe freaking koud het is...quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:40 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Absoluut en het is nog freaking koud ook. even door de tuin gelopen maar snel weer naar binnen gegaan want de NO wind is koud en al helemaal als je een trainingsbroek draagt.
Ja? hoor 'm eigenlijk pas voor het eerst op 3FM. Eddy heeft wel een aardige muzieksmaak, imo.quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:42 schreef DiedjeeJ het volgende:
Ah. Eddy is duidelijk fan van deze plaat.
Zou maar warme kleding aantrekken want het is echt koud.quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:42 schreef MutZ het volgende:
[..]
Ik heb het nog niet gevoeld hoe freaking koud het is...
Zo ziet het er idd uit als ik naar buiten kijkquote:Op zaterdag 1 november 2008 14:43 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Zou maar warme kleding aantrekken want het is echt koud.
Grijs en koud. Doe mij maar de zomer.quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:45 schreef MutZ het volgende:
[..]
Zo ziet het er idd uit als ik naar buiten kijk
Ik ben alleen ff naar de brievenbus gelopen. Brrr. En moet straks ook nog wel ff naar de AH toe..quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:40 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Absoluut en het is nog freaking koud ook. even door de tuin gelopen maar snel weer naar binnen gegaan want de NO wind is koud en al helemaal als je een trainingsbroek draagt.
Even gekeken voor je maar hier werkt 'ie gewoon.quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:45 schreef Silver_Shark het volgende:
De webcam doet het bij mij niet.
Misschien ligt het aan Mozilla even kijken bij IEquote:Op zaterdag 1 november 2008 14:46 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Even gekeken voor je maar hier werkt 'ie gewoon.
Hier doet hij het ook gewoon en ik heb FFquote:Op zaterdag 1 november 2008 14:46 schreef Silver_Shark het volgende:
[..]
Misschien ligt het aan Mozilla even kijken bij IE
Er hangt - voorzover ik weet - geen podcast aan vast, maar je kunt ze hier wel wegplukken en op je mp3-spelert zettenquote:Op zaterdag 1 november 2008 14:46 schreef veldmuis het volgende:
Hoi. Kun je die uitzendinggemisters ook downloaden, zodat ik ze onderweg kan luisteren?
U is geweldigquote:Op zaterdag 1 november 2008 14:48 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Er hangt - voorzover ik weet - geen podcast aan vast, maar je kunt ze hier wel wegplukken en op je mp3-spelert zetten.
Jup. Mja. Dat is bij wel meer plaatjes 't geval..quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:41 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Altijd goed.
Onbegrijpelijk dat Radio Nowhere hier nooit een hit geworden is, laat staan lekker vaak op de radio was/is te horen.
Ik was er begin van de nacht. Maar ik ben er idd de laatste tijd erg onregelmatig, m'n agenda zegt namelijk dat ik het druk schijn te hebben...quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:48 schreef DiedjeeJ het volgende:
[..]
Ah. Dat heb ik dan gemist. Kwam pas laat in de nacht nog ff binnenvallen..
Helaasquote:Op zaterdag 1 november 2008 14:51 schreef DiedjeeJ het volgende:
[..]
Jup. Mja. Dat is bij wel meer plaatjes 't geval..![]()
quote:Oh. En hoi!!
Doe mij maar de Michiel Veenstra uitvoering van Miss you love.quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:52 schreef DiedjeeJ het volgende:
Niemand? Dan doe ik 't wel. Maria.Miss you love.
Jup. Hij draait 'm volgens mij nu, sinds 'n week of 3, elke week.quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:43 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Ja? hoor 'm eigenlijk pas voor het eerst op 3FM. Eddy heeft wel een aardige muzieksmaak, imo.
Blijft heel mooi ja . Heel gevoelig ookquote:Op zaterdag 1 november 2008 14:55 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Doe mij maar de Michiel Veenstra uitvoering van Miss you love.![]()
hij kapt hem zo af voor de reclamequote:Op zaterdag 1 november 2008 14:55 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Doe mij maar de Michiel Veenstra uitvoering van Miss you love.![]()
aardige single dit van Katy Perry
Tsja, what's new....quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:56 schreef Silver_Shark het volgende:
[..]
hij kapt hem zo af voor de reclame
Ah. Dan heb ik je afgelost hier. Heb je 'n pratende agenda?!quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:51 schreef MutZ het volgende:
[..]
Ik was er begin van de nacht. Maar ik ben er idd de laatste tijd erg onregelmatig, m'n agenda zegt namelijk dat ik het druk schijn te hebben...
Oja. Die.quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:55 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Doe mij maar de Michiel Veenstra uitvoering van Miss you love.![]()
aardige single dit van Katy Perry
Ja joh, vet gaafquote:Op zaterdag 1 november 2008 14:58 schreef DiedjeeJ het volgende:
[..]
Ah. Dan heb ik je afgelost hier. Heb je 'n pratende agenda?!
Toch maar eens wat vaker weer naar zijn show luisteren.quote:Op zaterdag 1 november 2008 14:56 schreef DiedjeeJ het volgende:
[..]
Jup. Hij draait 'm volgens mij nu, sinds 'n week of 3, elke week.
omgquote:Op zaterdag 1 november 2008 15:07 schreef Roel_Jewel het volgende:
Sm44tj3s, hUsL3rS, en veel guido's #20 blijft toch ernstig triest![]()
![]()
![]()
.
Sinterklaaslijstjes, het meest toffe wat ik daar ooit opgezet heb, was een zweefvliegtuigquote:Op zaterdag 1 november 2008 15:09 schreef DiedjeeJ het volgende:
[..]
Ik zet 'm direct ff op m'n lijstje voor Sinterklaas.
Ik vind 't altijd 'n leuke show, zo in 't weekend.quote:Op zaterdag 1 november 2008 15:07 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Toch maar eens wat vaker weer naar zijn show luisteren.![]()
Dat blijft inderdaad ernstig triest.quote:Op zaterdag 1 november 2008 15:07 schreef Roel_Jewel het volgende:
Sm44tj3s, hUsL3rS, en veel guido's #20 blijft toch ernstig triest![]()
![]()
![]()
.
Echt te erg voor woordenquote:
Zoooo.quote:Op zaterdag 1 november 2008 15:10 schreef MutZ het volgende:
[..]
Sinterklaaslijstjes, het meest toffe wat ik daar ooit opgezet heb, was een zweefvliegtuigSpeciaal voor Domien gedaan toen overigens...
Dat is dan idd een verrassingquote:Op zaterdag 1 november 2008 15:15 schreef DiedjeeJ het volgende:
[..]
Zoooo.![]()
Ik moet al jaren m'n eigen kado's kopen. Altijd weer 'n verrassing wat ik krijg.
Inderdaad. Sinterklaasavond is dan ook meer 'n acteeravond.quote:Op zaterdag 1 november 2008 15:18 schreef MutZ het volgende:
[..]
Dat is dan idd een verrassingMaar dat van Domien was toendertijd nog voor de lokale radio waar hij werkte, en hij zocht bijzondere dingen op je verlanglijstje en vroeg of ik wat kon bedenken...
Het is toen in de uitzending geweest, maar heb hem helaas niet gekregenquote:Op zaterdag 1 november 2008 15:23 schreef DiedjeeJ het volgende:
[..]
Inderdaad. Sinterklaasavond is dan ook meer 'n acteeravond.![]()
En? Werd er nog wat mee gedaan?
Nou ja zeg. 't Is 'n schande!! Zo'n kleinigheidje moet toch wel kunnen..quote:Op zaterdag 1 november 2008 15:25 schreef MutZ het volgende:
[..]
Het is toen in de uitzending geweest, maar heb hem helaas niet gekregen
Idd!quote:Op zaterdag 1 november 2008 15:28 schreef DiedjeeJ het volgende:
[..]
Nou ja zeg. 't Is 'n schande!! Zo'n kleinigheidje moet toch wel kunnen..
quote:Op zaterdag 1 november 2008 15:40 schreef on_air het volgende:
Ga de deur niet meer uit. Ik leen wel een andere fiets voor vanavond.
Series.
Leuk hè..quote:Op zaterdag 1 november 2008 15:43 schreef -Hans- het volgende:
Omg nog zo'n 2008 uitvoering.. Jean Claude Ades - I Begin To Wonder 2008
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |