Zoals Waterreus gisteren al zei; iets van een mug en een olifant....quote:Op maandag 3 november 2008 12:59 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Die Stevens is een tikkende tijdbom. Dat kan niet al te lang meer goed gaan zo.
Weer die Toivonen of ?quote:Op maandag 3 november 2008 13:48 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Leuk ook dat onze algemeen directeur morgen een speler gaat scouten en dat dat uitgebreid in de krant te lezen is.
quote:VOETBAL - Supporters van PSV die bij de club een kaartje hebben gekocht voor de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid krijgen hun geld terug. Ook wil de directie van de Eindhovense club 'meedenken' over een tegemoetkoming in eventuele reis- en verblijfkosten.
Directeur Jan Reker laat weten dat PSV niet in beroep zal gaan tegen die straf. "Dat kán formeel niet eens, omdat wij geen partij zijn. Dit is een zaak tussen Atlético Madrid en de UEFA."
Het zou gaan om enkele honderden aanhangers.
Er is gewoon zoveel mis met deze situatie dat ik niet eens weet waar ik moet beginnen.quote:Op maandag 3 november 2008 14:07 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Ja en dan komt er strakjes een Engels middelmatig clubje langs met 10x zoveel centen als PSV en weg is onze aankoop
Je zou verwachten dat ze wel iets geleerd zouden van dat Guardado-debacle vorig jaar inderdaad.quote:Op maandag 3 november 2008 14:24 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Er is gewoon zoveel mis met deze situatie dat ik niet eens weet waar ik moet beginnen.![]()
AD die gaat scouten, het nieuws dat we deze speler volgen is al weken uitgebreid in de media te volgen, het ontbreekt nog aan een live-stream. Wat een amateurisme....
Wat is dat voor onzin dat dat niet kan? Als belanghebbende kun je toch net zo goed beroep indienen/bezwaar maken etc?!quote:
Ja, want die heeft er verstand vanquote:Op maandag 3 november 2008 14:40 schreef neilpad het volgende:
Als het een goede speler is interesseert het me geen reet al gaat de kantinejuffrouw em bekijken.
Die tijd met Van Bommel en Cocu is al een aardig tijdje geleden. Sindsdien proberen jullie misschien wel "attractief" te voetballen, maar komt het er niet echt uit. Jullie moeten gewoon is een keer aanvallend gaan spelen ipv altijd zo ongelooflijk saai en verdedigend.quote:Op zondag 2 november 2008 23:08 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Onder Sef was het allemaal niet zo aantrekkelijk ja. Buiten die periode speelden we vrij attractief voetbal. Dit seizoen is die intentie er ook, dat zul jij ook wel zien. Daarbij komt dat PSV al jaren op rij kampioen is en derhalve toch wel goed zal spelen. Dat jaar dat we de halve finale CL haalden, met v Bommel, Cocu, Alex, Farfan, Gomes etc. was het team ook aanvallend ingesteld. Dat wordt door jou vergeten denk ik. Maar ik begrijp wel dat je flamen een beetje leuk vindt
quote:Kan mij het verrotten of we kutstudent_ pleasen of niet.
Inderdaad, je hoeft geen rocket scientist te zijn om te zien er met de vraagprijs zal gebeuren nu dit allemaal in de media is..quote:Op maandag 3 november 2008 14:24 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Er is gewoon zoveel mis met deze situatie dat ik niet eens weet waar ik moet beginnen.![]()
AD die gaat scouten, het nieuws dat we deze speler volgen is al weken uitgebreid in de media te volgen, het ontbreekt nog aan een live-stream. Wat een amateurisme....
Terecht of onterecht zijn altijd van die non-argumenten. Stel dat bijvoorbeeld Volendam een punt zou pakken bij Twente door 90 minuten lang goed geconcentreerd te verdedigen, hoe kan je het dan onterecht noemen, terwijl ze hun plan perfect hebben uitgevoerd. Als er nou arbitrale blunders worden gemaakt, oke.quote:Op maandag 3 november 2008 16:09 schreef kutstudent_ het volgende:
[..]
Die tijd met Van Bommel en Cocu is al een aardig tijdje geleden. Sindsdien proberen jullie misschien wel "attractief" te voetballen, maar komt het er niet echt uit. Jullie moeten gewoon is een keer aanvallend gaan spelen ipv altijd zo ongelooflijk saai en verdedigend.
Maargoed, ik geef toe dat jullie er wel resultaat mee boeken, hoewel het meestal wel onterecht is.
Net zoals jullie de afgelopen 2 wedstrijden tegen Heracles en Twente?quote:Op maandag 3 november 2008 16:09 schreef kutstudent_ het volgende:
Maargoed, ik geef toe dat jullie er wel resultaat mee boeken, hoewel het meestal wel onterecht is.
[..]
Ik hoop dat jezelf wel pleast met het schitterende spel van PSV dan.
Dat maken we wel goede met de komende 2 wedstrijden.quote:Op maandag 3 november 2008 16:18 schreef PyTh het volgende:
[..]
Net zoals jullie de afgelopen 2 wedstrijden tegen Heracles en Twente?
Zal mij benieuwenquote:Op maandag 3 november 2008 16:19 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Dat maken we wel goede met de komende 2 wedstrijden.
Waarom denk je dat ik voor Ajax ben?quote:Op maandag 3 november 2008 16:18 schreef PyTh het volgende:
[..]
Net zoals jullie de afgelopen 2 wedstrijden tegen Heracles en Twente?
onze directuer heeft daar vast een briljant plan achterzitten, zoals altijdquote:Op maandag 3 november 2008 13:48 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Leuk ook dat onze algemeen directeur morgen een speler gaat scouten en dat dat uitgebreid in de krant te lezen is.
*schiet in de lach*quote:Op maandag 3 november 2008 16:37 schreef rubbereend het volgende:
[..]
onze directuer heeft daar vast een briljant plan achterzitten, zoals altijd
En toen stopte ik met lezen.quote:Op maandag 3 november 2008 16:09 schreef kutstudent_ het volgende:
[..]
Die tijd met Van Bommel en Cocu is al een aardig tijdje geleden. Sindsdien proberen jullie misschien wel "attractief" te voetballen, maar komt het er niet echt uit. Jullie moeten gewoon is een keer aanvallend gaan spelen ipv altijd zo ongelooflijk saai en verdedigend.
Maargoed, ik geef toe dat jullie er wel resultaat mee boeken, hoewel het meestal wel onterecht is.
[..]
Ik hoop dat jezelf wel pleast met het schitterende spel van PSV dan.
Jammer want hij heeft weldegelijk een punt. Volgens mij heeft PSV toch redelijk wat aanvallende jongens en kun je in potentie een aanvallend team neerzetten wat wellicht ook nog succesvol is. Maar het gebeurt gewoon niet.quote:
Wij hebben geen verdediging voor aanvallend voetbal. Te slechte opbouw en te weinig snelheid om met veel ruimte in de rug te spelen.quote:Op maandag 3 november 2008 17:33 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Jammer want hij heeft weldegelijk een punt. Volgens mij heeft PSV toch redelijk wat aanvallende jongens en kun je in potentie een aanvallend team neerzetten wat wellicht ook nog succesvol is. Maar het gebeurt gewoon niet.
En schijnbaar zijn onze spelers er communicatief nog niet klaar voor en vallen er grote gaten als er aanvallend voetbal gespeeld wordt. Wel geprobeerd dus, maar gefaald. Dan maar terugvallen op oude waarden, het verdedigen... Volgend jaar beterquote:Op maandag 3 november 2008 18:30 schreef VerrekteZakHooi het volgende:
[..]
Wij hebben geen verdediging voor aanvallend voetbal. Te slechte opbouw en te weinig snelheid om met veel ruimte in de rug te spelen.
Ja vis hem eens boven water.quote:Op maandag 3 november 2008 15:56 schreef ganzenherder het volgende:
Eigenlijk moet ik eventjes dat topic teruglezen waar bekend is geworden dat Reker algemeen directeur zou worden. Iedereen hardstikke lyrisch over hem (including myself), man we were wrong![]()
Aanval is de best verdediging! En objectief bekeken heeft PSV met Dszudsack, Affelay, Bakkal, Amrabat en Koevermans toch 5 uitstekend aanvallend ingestelde spelers die imho toch wel flink wat doelpunten kunnen maken.quote:Op maandag 3 november 2008 18:30 schreef VerrekteZakHooi het volgende:
[..]
Wij hebben geen verdediging voor aanvallend voetbal. Te slechte opbouw en te weinig snelheid om met veel ruimte in de rug te spelen.
Ik geef je helemaal gelijk.quote:Op maandag 3 november 2008 18:43 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Aanval is de best verdediging! En objectief bekeken heeft PSV met Dszudsack, Affelay, Bakkal, Amrabat en Koevermans toch 5 uitstekend aanvallend ingestelde spelers die imho toch wel flink wat doelpunten kunnen maken.
je kan wel als een kip zonder kop gaan aanvallen maar als de achterste helft van je elftal niet goed bijsluit (dat was tegen OM ook al een probleem) dan heb je er weinig aan en maak je je eigen veld enorm met grote gaten erin, oftewel openhuis voor counters. Laat de basis eens goed staan en dan kan je het team verder ontwikkelen. Maar helaas moeten we concluderen dat de ontwikkeling van het PSV voetbal al een jaar stilstaat. En Godswonder dat we in dat jaar en titel hebben gewonnen en nu op 1 punt van de kop staan.quote:Op maandag 3 november 2008 18:43 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Aanval is de best verdediging! En objectief bekeken heeft PSV met Dszudsack, Affelay, Bakkal, Amrabat en Koevermans toch 5 uitstekend aanvallend ingestelde spelers die imho toch wel flink wat doelpunten kunnen maken.
.quote:EINDHOVEN - De door PSV meermalen bekeken Ola Toivonen ziet een transfer naar Eindhoven wel zitten. ,,Ik ben vereerd dat zo’n grote club interesse toont,’’ zegt de Zweed.
,,Maar ik kan me niet veroorloven nu met mijn hoofd in de wolken te lopen. Ik moet me op mijn spel blijven concentreren.’’
Directeur Jan Reker van PSV bekeek de ploeggenoot van Utrechter Rick Kruys bij Malmö FF maandagavond tijdens het doelpuntijke competitieduel met Hammarby. Malmö won met 6-3.
De Eindhovenaren overleggen woensdag of ze een poging wagen Toivonen aan te trekken. De aanvaller kost rond de vier miljoen euro. FC Groningen zou volgens Zweedse bronnen Toivonen maandag eveneens hebben bekeken
Laten we hopen dat hij zijn laatste strohalm pakt, wie weet wordt het nog wat.quote:Reis scoort twee keer voor Jong PSV
Jong PSV heeft maandagavond op De Herdgang met 2-2 gelijkgespeeld tegen Jong De Graafschap. De ploeg blijft daardoor in de middenmoot. PSV speelde lang met tien man door een rode kaart (2 keer geel) voor Kay Velda. De herstelde Bas Roorda stond in de goal. Manco was uitblinker maandagavond, maar het was de inmiddels ook weer fitte Jonathan Reis die twee maal scoorde als invaller (waaronder een penalty).
In de krant had Gerets het vanmorgen over onderling resultaat. Maar ik weet het ook nooit zeker...quote:Op dinsdag 4 november 2008 09:04 schreef Manu82 het volgende:
Gaan ploegen trouwens door met onderling resultaat of doelsaldo?
quote:'Het is oneerlijk dat Marseille nog nul punten heeft'
04/11/2008 09:08
Erik Gerets wil sportieve revanche voor de nederlaag die Olympiqué Marseille twee weken geleden incasseerde bij PSV. 'Dat blijft een slechte herinnering voor mij. Onze wedstrijd daar was een catastrofe. Het leek wel alsof we toen een vriendschappelijk duel speelden.'
Olympique verloor met 2-0 in Eindhoven. Het was de derde nederlaag op rij voor Olympique, dat eerder onderuit was gegaan tegen Atlético Madrid en Liverpool. Een vervolg in de Champions League lijkt uitgesloten. En willen de Fransen zich alsnog kwalificeren voor het UEFA Cup-toernooi, dan mogen ze dinsdag niet verliezen van de Nederlandse kampioen.
'Het aantal doelpunten zal zeer belangrijk zijn, absoluut. We moeten drie goals maken en er zelf geen tegen krijgen. Maar bovenal moeten we proberen te winnen en niet meer denken aan de catastrofale uitwedstrijd, waaraan zowel ik als mijn spelers een vieze smaak hebben overgehouden', verklaarde Gerets.
'Volgens mij is het oneerlijk dat we nog nul punten hebben. Uitgezonderd het duel met PSV hebben we op een hoog niveau gespeeld en hebben we laten zien dat we goed genoeg zijn voor deze competitie. Ik wil dat we beter voor de dag komen dan de vorige keer én dat we demonstreren dat we beter zijn dat onze tegenstander.'
Onderling resultaat boeit niet, t gaat om de punten.quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:11 schreef PyTh het volgende:
Vanavond zeker een doelpuntje maken in Stade Velodrome, dan moet moet Marseille er 4 maken voor een beter onderling resultaat
Het maakt allemaal wel degelijk uit, als Liverpool vanavond wint zijn ze door en kunnen ze tegen PSV aankomen met Liverpool B.quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:57 schreef Counterattack het volgende:
[..]
Onderling resultaat boeit niet, t gaat om de punten.
quote:Wat is dat toch met Arnesen?
Zijn relatie met Harry van Raaij is uiterst koel. Of bestaat eigenlijk niet meer. Sinds de oud-voorzitter enkele jaren geleden in zijn biografie wat kritische noten kraakte, werd Frank Arnesen daar zo boos over dat hij alle banden met Van Raaij verbrak.
Van Raaij was zeer beschaafd en terughoudend in zijn kritiek op Arnesen, die in zijn jaren bij PSV (1997-2004) 'niet altijd even gelukkig' was geweest met zijn aankopen. Feitelijk is in die periode de basis gelegd voor de financiële problemen die de club zouden treffen.
Arnesen dacht na PSV een slag te slaan door bij Tottenham Hotspur te gaan werken. Als technisch directeur kwam hij er in conflict met trainer Jacques Santini en koos later voor nog groter geld door hoofd scouting te worden bij Chelsea, waar hij twee miljoen euro per jaar verdient!
Vandaag liet Chelsea weten dat driekwart van alle scouts die Arnesen heeft aangesteld moeten vertrekken. Ook Arnesen zelf zal wel ontslagen worden, zo luidt de verwachting.
Wat is dat toch met Arnesen? Ik heb zelden een intelligenter voetbaldier ontmoet. Hij is gepassioneerd en heeft een scherp oog voor de kunst van het spel. Als voetballer was hij vaak briljant. Maar op managementniveau mislukt het dan kennelijk toch...
Ik denk dat de makke van Arnesen is, dat hij zich niet door echte liefde heeft laten leiden. Dat andere impulsen soms sterker waren. Het is zonde, want zo haalt hij niet het optimale uit zichzelf.
door Frans van den Nieuwenhof
ben ik de enige die bang is dat Reker straks ook ineens Kruys aankomt als nieuwe speler?quote:
Zweedse maat van me over Toivonenquote:Andy zegt:
http://www.aftonbladet.se(...)ff/article3687682.ab
Andy zegt:
its done
Andy zegt:
the deal is more or less completed
Andy zegt:
malmö won 6-3 yesterday and he was once and again brilliant in front of the eyes of PSVs boss
Reker:" Hey die blonde middenvelder van Malmo FF spreekt al goed Nederlands!."quote:Op dinsdag 4 november 2008 13:51 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ben ik de enige die bang is dat Reker straks ook ineens Kruys aankomt als nieuwe speler?
Groningen volgde hem ook volgens de geruchten.quote:Op dinsdag 4 november 2008 15:25 schreef Pritt het volgende:
Toch weet ik het niet met die Toivonen, als hij echt zo goed is dan had Riemer of FCG hem toch allang gescout? Zij bieden elke speler met 2 goede wedstrijden en hun moeder een contract aan in Scandinavië.
Dat zou wel kansloos zijn. Kruys is zelfs door Mälmo terug gezet naar het tweede elftalquote:Op dinsdag 4 november 2008 13:51 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ben ik de enige die bang is dat Reker straks ook ineens Kruys aankomt als nieuwe speler?
Hij heeft al eens in de belangstelling gestaan van Groningen en Feyenoord. Geen idee waarom ze hem niet gehaald hebben.quote:Toch weet ik het niet met die Toivonen, als hij echt zo goed is dan had Riemer of FCG hem toch allang gescout? Zij bieden elke speler met 2 goede wedstrijden en hun moeder een contract aan in Scandinavië.
vi.nlquote:'PSV gaat bijna vier miljoen bieden voor Toivonen'
04/11/2008 15:50
PSV gaat binnenkort een bod uitbrengen op Ola Toivonen, weet het Zweedse Sportbladet. De Eindhovense club zou veertig miljoen kroon (3,73 miljoen euro) over hebben voor de 22-jarige aanvaller van Malmö FF.
Scout Luc Nilis en trainer Huub Stevens zagen Toivonen al eens aan het werk en maandag was technisch directeur Jan Reker aanwezig bij Hammarby IF-Malmö FF (3-6). Toivonen scoorde zelf niet, maar was wel een van de uitblinkers aan de zijde van de gasten.
'Degene die voor Ola op de tribune zaten, kunnen tevreden zijn. Hij speelde ongelooflijk goed', zegt Malmö’s technisch directeur Hasse Borg in Sportbladet. 'Ik geef nooit commentaar op transfergeruchten, maar de lach op mijn gezicht zegt misschien wel genoeg. Over bedragen gaan we pas praten als we een concreet bod hebben ontvangen.'
Toivonen zelf houdt zich nog op de vlakte over een mogelijke transfer. 'Ik voel me vereerd dat ze naar me komen kijken. Het is extra leuk dat ik vandaag goed speelde. Verder laat ik het over aan mijn zaakwaarnemer.' Die belangenbehartiger, Martin Dahlin, liet niets los. 'Geen commentaar', was de Zweedse oud-international kortaf.
bij lange na niet alle Scandinaviers die Groningen en vooral HJeerenveen hebben gehaald zijn geslaagd. Bovendien moeten de geslaagde spelders ook nog eens over 4 landen verdeeld worden waardoor het tallent per land wel verwaterdquote:Op dinsdag 4 november 2008 15:53 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Groningen volgde hem ook volgens de geruchten.
Als die gasten uit scandinavië écht allemaal zo goed waren stelde hun nationale elftallen ook nog wat voorDat wij hier als PSV'ers en Ajacieden zo lyrisch doen over de scandinaviërs bij de noordelijke clubs zegt eigenlijk al genoeg over de kwaliteit van de Nederlandse competitie heden ten dage
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |