abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_62635139
Timmer is zeker niet hoofdschuldig maar leek wel of die het wel best vond bij de 1ste en 3de goal
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 10:47:16 #102
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_62635635
Lekker avondje weer gister...
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
pi_62635764
Timmer is ook matig. Maar kan me ook best voorstellen dat hij gewoon moedeloos wordt van wat er voor hem staat.
pi_62635858
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 10:51 schreef blindgier het volgende:
Timmer is ook matig. Maar kan me ook best voorstellen dat hij gewoon moedeloos wordt van wat er voor hem staat.
Ik snap het wel maar eigenlijk mag dat niet natuurlijk
pi_62636179
Nog mensen geweest?
pi_62636565
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 10:56 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

Ik snap het wel maar eigenlijk mag dat niet natuurlijk
Mag ook niet. Maar ik zou ook mijn hoofd schudden met zulke spelers voor je. Ook hoe je De Cler zag verdedigen bij die 2e goal. Dan komt er gewoon vanzelf een cynische lach op je gezicht.
pi_62637052
De Cler keek helemaal niet naar de bal, die rende al naar de hoek om die bal uit te verdedigen .
pi_62637266
Je zag het heel goed in de herhaling. Hij wilde al een kant oprennen. En ja toen zag hij dat die bal gewoon aangenomen werd door die speler van Nancy. Zag je ook aan zijn reactie.

Kon een cynische lach en wat scheldwoorden niet onderdrukken toen ik dat zag.
pi_62637939

Verbeek: 'Fouten op dit niveau afgestraft'

Geschreven op vrijdag, 24 oktober om 08:10

Na de ruime nederlaag tegen AS Nancy (3-0) stak Feyenoord-trainer Gertjan Verbeek zijn teleurstelling niet onder stoelen of banken. “Ja, ik weet het. Van de elf duels met Feyenoord heb ik er zeven verloren. Wat dat met mij doet? Dat is teleurstellend en niet leuk.”

Toch wil de Deventer oefenmeester niet de handdoek werpen. “Ik ga door. Opgeven komt in mijn woordenboek niet voor”, tekende de officiële clubsite van de Rotterdammers op uit de mond van de trainer. Over de wedstrijd zei Verbeek: “We hebben op momenten naïef en slordig verdedigd. Dat gebeurde dan ook nog eens op de verkeerde plekken in het veld. Dat wordt op dit niveau afgestraft.”

Feyenoord kreeg in een tijdbestek van tien minuten in de tweede helft twee treffers om de oren. Vijf minuten voor tijd kwam daar ook nog een derde bij in het Stade Marcel Picot. “Ik hoop dat dit soort slordigheden er in de toekomst uitgaan. Onze goede eerste helft maakt het extra teleurstellend dat de wedstrijd wordt beslist door momenten.”

Tegenover het ANP tenslotte zei Verbeek, die door de nederlaag direct laatste staat in Groep H: “Ik zie in onze wedstrijden voldoende positieve dingen, ook in deze wedstrijd tegen Nancy, maar die zie ik helaas nog niet terug in de uitslag. Het is duidelijk dat het daardoor steeds moeilijker wordt voor de spelers om zich op te laden. Deze nederlaag tegen Nancy geeft weer veel negatieve energie. Aan mij de taak om de ploeg toch met maximale inspanning tegen Heerenveen te laten spelen. Ik blijf ervoor gaan.”
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 12:21:03 #110
44600 Dandelion
ZEKUR OUWE!!!!!!
pi_62638291
En toch geloof ik nog steeds dat het op een gegeven moment goed gaat komen...
Get on your boots!
16-11-09 Muse - Lanxess Arena Keulen
Last.fm | Twitter
pi_62638319
Vraag me nou af wat de technische staf en enkele spelers positief vinden aan de pot tegen Nancy. Positieve punten zijn mij toch echt ontgaan. Of je moet het debuut Erasmus en de terugkeer van Makaay als positief bestempelen.
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 12:24:21 #112
63192 ursel
"Het Is Hier Fantastisch!
pi_62638385
Feyenoord heeft een pitbull nodig

Dus we kunnen net als Barcelona van toen nog gerust 2e worden..

Ik zou zelf Kermit toch eens een wedstrijd zien willen spelen zondag..
En dus niet een flut inval beurtje van 5minuten..
pi_62638664
quote:
Feyenoord wil Ghanees talent terughalen

Volgens deze Ghanese website wil Feyenoord het Ghanese talent Abubakari terughalen naar Rotterdam. De middenvelder werd in 2005 naar Rotterdam gehaald, en maakte in het seizoen 2006/2007 zijn debuut voor de stadionclub tegen KV Mechelen. Uiteindelijk werd de speler verkocht aan het Griekse Panserraikos, waar hij grote indruk maakte. Abubakari speelde al een kwalificatiewedstrijd met Ghana voor de Olympische Spelen.
pi_62638858
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 12:33 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]


Is hij dat kleine negertje dat bij feyenoord rechtsback speelde? Geweldig voetballertje was dat.
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
pi_62638905
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 12:40 schreef BB-boy het volgende:

[..]

Is hij dat kleine negertje dat bij feyenoord rechtsback speelde? Geweldig voetballertje was dat.
Nee een verdedigende middenvelder.
pi_62638915
Nee. Denk dat je in de war bent met Gyan. Konden ze die maar terughalen.
pi_62639117
Nee Gyan ken ik wel. Ik denk dat het Tamboura was.
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
pi_62639494
V Nijnatten in zijn column:
quote:
Bij Feyenoord vinden ze van elkaar dat ze lekker bezig zijn.

Op technisch gebied schijnen er goede vorderingen te worden gemaakt. Het moeten vormen van vooruitgang zijn, geboekt door roodwitte microben, waarneembaar met een microscoop. Met het blote oog is pijnlijk zichtbaar dat de club vijftiende staat in de eredivisie. En gisteren werd de degradatiekandidaat in Nancy door de nummer zestien van Frankrijk volkomen belachelijk gemaakt.

Niettemin schijnt het zó goed te gaan dat Peter Bosz een contract voor onbepaalde tijd kan tekenen. De technisch manager zou zich na het zetten van zijn nieuwe handtekening zelfs technisch directeur mogen noemen; meepraten op directieniveau.

Stel nu dat dit allemaal terecht is op basis van ontwikkelingen die aan de buitenkant voor geen mens zichtbaar zijn. Dat kan. Ik geloof er niks van, máár, het kan. Dan nóg is het een gotspe om in deze periode met zo’n mededeling naar buiten te komen.

Het is zelfs nog meer een provocatie dan een brutaliteit. Geen supporter begrijpt dat zonder nadere uitleg.

Feyenoord presteert meer dan zwaar onder de maat. Oké, er breken wat jonge spelers enigszins door, maar dat gebeurt alleen maar omdat de ouden van dagen (oh ja: ‘met alle respect’) geblesseerd zijn. Het is een teken van licht op basis van louter toeval. Zoals het hele spel van Feyenoord er de schijn van heeft dat toeval de belangrijkste factor is.

De gekwelde aanhanger van Feyenoord moet het doen met een aardig thuiswedstrijdje tegen Ajax, een overwinning op Volendam, een goede tweede helft tegen Willem II en een hartveroverend duel op een kunststof tapijt in Zweden. Of Gertjan Verbeek het nu wil of niet, en of het nu aan hem ligt of niet, het is toch écht iets om je héél diep voor te schamen.
Ben geen fan van hem maar hij heeft wel gelijk.
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 13:15:19 #119
139380 Keltie
Meemeemeemee
pi_62639907
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 13:02 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
V Nijnatten in zijn column:
[..]

Ben geen fan van hem maar hij heeft wel gelijk.
En ook in dit topic is het een zuur kutje.



(3 topics openen, 3 dezelfde berichten lezen )
pi_62640144
gewoon zondagmiddag de kelen smeren in de pub, en dan in het schemer met de lampen aan en met regen en wind op je poffert (W4, je-weet-zelluf) laten zien dat wij er ook nog zijn.
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
pi_62640601
Zolang het zooitje ongeregeld in het Maasgebouw blijft zitten wordt het echt niet beter hoor, geloof mij.

Dan kan Verbeek nog zo zijn best doen.
pi_62642139
quote:
De Guzman waarschijnlijk enkele weken tot MAANDEN uitgeschakeld

Trainer Gertjan Verbeek van Feyenoord gaat ervan uit dat Jonathan de Guzman lange tijd niet kan spelen. De bovenbeenblessure waar de middenvelder al enige tijd last van heeft en waardoor De Guzman het uitduel tegen AS Nancy miste, blijkt hardnekkiger dan gedacht.

"De intensieve behandeling van zijn blessure neemt zeker enkele weken en mogelijk zelfs een paar maanden in beslag," verwacht Verbeek

"Dat is nodig om weer fit te worden, want zo wekt het niet. Als alles voorspoedig verloopt, kan hij tegen de winterstop weer volledig aanhaken", hoopt Verbeek.

Voor Roy Makaay ziet het er beter uit. Verbeek: "Als Makaay bij de training van vrijdag en zaterdag geen terugslag krijgt, kan hij zondag mogelijk in de basis starten in het thuisduel tegen SC Heerenveen."

Voor de rest is de selectie van Feyenorod hetzelfde als die voor het UEFA Cupduel tegen AS Nancy.
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 14:28:46 #123
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_62642216
Ongelofelijk.
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_62642530
Maak van die gifbeker maar een gifemmer.
pi_62642680
-edit- Op Feyenoord.nl is er nog meer te lezen over het feit dat er geen Feyenoord supporters zijn afgereisd dan over de dramatische wedstrijd van gister avond

[ Bericht 3% gewijzigd door sjimz op 24-10-2008 15:58:39 (geen ziektes) ]
pi_62642952
Kan iemand mij nog op de postitieve punten wijzen waarover gesproken wordt door de technische staf? Ik heb ze nog steeds niet ontdekt.
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 14:55:29 #127
63192 ursel
"Het Is Hier Fantastisch!
pi_62643175
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 14:49 schreef blindgier het volgende:
Kan iemand mij nog op de postitieve punten wijzen waarover gesproken wordt door de technische staf? Ik heb ze nog steeds niet ontdekt.
De voorzet van Kermit op Makaay..
Dat was het wel geloof ik..
pi_62643230
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 14:38 schreef Hamilcar het volgende:
Maak van die gifbeker maar een gifemmer.
GifKuip .
pi_62643384
Wat voor blessure heeft Tomasson ook alweer en op welke termijn mogen we hem weer terug verwachten?

En heeft Feyenoord de mogelijkheid om Hofs in de winter terug te halen (hij is tenslotte verhuurd)? Dat was in de eerste wedstrijden van het vorige seizoen een prima koppel met Makaay (totdat Hofs geblesseerd raakte).. Dan heb je iig wat vet op de botten gezien de gevoeligheid voor blessures van dit elftal..
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 15:03:25 #130
124630 Sender_
Rotterdam echt wel !!
pi_62643442
Wat een drama weer gister.
Ik zie met angst en beven die wedstrijd van zondag tegen Heerenveen tegemoet.
Met dat zooitje ongeregeld valt ook niet snel een wedstrijd te winnen, je wordt op alle punten afgetroefd.
Gory Gory what a Hell of a way to Die
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 15:09:54 #131
63192 ursel
"Het Is Hier Fantastisch!
pi_62643632
Eigenlijk hoeven we alleen maar te pieken in de beker..
Kortste weg naar europees voetbal..

Hoeven we in de competitie alleen nog maar zorgen te maken dat we nacompetitie ontlopen..
pi_62643641
quote:
De Guzman nog zeker enkele weken aan de kant

Gertjan Verbeek kan zondag voor de wedstrijd tegen sc Heerenveen niet beschikken over Jonathan De Guzman. De middenvelder blijft last houden van zijn bovenbeen. ‘Hij moet eerst maar eens helemaal fit worden’, zei Verbeek vrijdagmiddag in De Kuip. ‘We hebben de afspraak gemaakt dat hij eerst helemaal hersteld moet zijn, voordat hij weer aansluit bij de eerste achttien. Zoals het nu gaat, hoop ik dat De Guzman tegen de winterstop weer volledig aan kan haken.’
De Guzman werkte de voorbije weken aan zijn herstel en maakte afgelopen zondag tegen Willem II zijn rentree. De middenvelder startte in Tilburg in de basis, maar had de dagen na de wedstrijd te kampen met een terugslag. Daardoor moest hij maandag en dinsdag de training aan zich voorbij laten gaan. Woensdag was er even hoop dat De Guzman beschikbaar zou zijn voor het duel met AS Nancy. Tijdens de laatste training voor dat duel kon de middenvelder echter niet voluit meetrainen.
Euromast, Nationale Nederlanden, Willem of van Brienenoord, Hofpleinfontein : Dit is Rotterdam!
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 15:13:31 #133
63192 ursel
"Het Is Hier Fantastisch!
pi_62643735
Verbeek wil spelers niet afstaan aan B-team Oranje

Klein stukje eruit
quote:
Verbeek wilde nog niet zeggen of hij zijn spelers gaat verbieden om voor het B-elftal uit te komen. "Maar wij passen voortaan strikt de FIFA-regels toe. Als we onze spelers niet hoeven af te staan op basis van de reglementen, zullen we dat ook niet meer doen. Wij werken nergens meer aan mee. In het belang van Feyenoord uiteraard."
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 15:16:02 #134
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_62643810
Wat een onzin zeg, dat B-team. Volgens mij spelen ze geen eens officiële wedstrijden, of wel ?
2000 light years from home
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 15:16:20 #135
18642 detulp050
Oud Reviewer
pi_62643825
quote:
Op donderdag 23 oktober 2008 23:25 schreef Messenga het volgende:
Feyenoord mist 25 jarige dragende spelers.
Het zal niet meevallen om 25 dragende spelers te vinden die op 23 oktober zijn geboren
pi_62644147
Denk dat voor dat B-elftal weinig Feyenoorders in aanmerking zullen komen.
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 15:56:26 #137
226867 Superfast
Keep on smiling
pi_62645019
Wat een gejank zeg , en laten we maar weer het bestuur de schuld geven hé.....

Ga gewoon achter je club staan en houd verder je jankbek .

Geen geld voor spelers en dan al die blessures wat verwacht je??
Kun je wel weer spreekkoren , dreigen en weet ik veel wat voor onzin gaan doen maja dit is gewoon de bittere realiteit.

Einde van het seizoen worden we denk ik gewoon weer 7e en dan mogen we nog niet mekkeren.

Face reality echt he
-je avatar gaf een malware melding bij verschillende users, vandaar verwijderd-
pi_62645135
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 15:56 schreef Superfast het volgende:
Wat een gejank zeg , en laten we maar weer het bestuur de schuld geven hé.....

Ga gewoon achter je club staan en houd verder je jankbek .

Geen geld voor spelers en dan al die blessures wat verwacht je??
Kun je wel weer spreekkoren , dreigen en weet ik veel wat voor onzin gaan doen maja dit is gewoon de bittere realiteit.

Einde van het seizoen worden we denk ik gewoon weer 7e en dan mogen we nog niet mekkeren.

Face reality echt he
Geloof je nou werkelijk dat we met Mols, Greene en Bahia 7de worden? Bij Volendam zouden ze nog op de bank zitten.
Het beleid is te debiel voor woorden. Eerst El Ahmadi voor 5 miljoen aantrekken en daarna geen geld meer hebben om de al jaren zwak presterende Greene en Bahia te vervangen.
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 16:38:10 #139
227143 Kopbal
Bal met de kop.
pi_62646221
Kunnen we niet Hofs per direct terugroepen? Wat een blunder is dat uiteindelijk geweest zeg.
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 16:43:33 #140
124630 Sender_
Rotterdam echt wel !!
pi_62646373
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 15:56 schreef Superfast het volgende:
Wat een gejank zeg , en laten we maar weer het bestuur de schuld geven hé.....

Ga gewoon achter je club staan en houd verder je jankbek .

Geen geld voor spelers en dan al die blessures wat verwacht je??
Kun je wel weer spreekkoren , dreigen en weet ik veel wat voor onzin gaan doen maja dit is gewoon de bittere realiteit.

Einde van het seizoen worden we denk ik gewoon weer 7e en dan mogen we nog niet mekkeren.

Face reality echt he
Waarom zou je niet achter je club kunnen staan en daar ook flinke kritiek opgeven.
Het beleid is al jaren slecht en daar zal eerst is verandering in moeten komen.

Maar jij vind dat er dus een goed beleid bij Feijenoord is en het bestuur niets te verwijten valt?
Gory Gory what a Hell of a way to Die
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 16:46:29 #141
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_62646449
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 16:38 schreef Kopbal het volgende:
Kunnen we niet Hofs per direct terugroepen? Wat een blunder is dat uiteindelijk geweest zeg.
Waar-om? Steekt er bij Vitesse niet eens boven uit. En viel laatst weer eens geblesseerd uit. Leuk dat ie altijd zijn best deed en daardoor van sommige het lievelingetje is geworden, maar hij loopt alleen maar in de weg.
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 16:50:38 #142
227143 Kopbal
Bal met de kop.
pi_62646599
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 16:46 schreef DatMeenJeNiet het volgende:

[..]

Waar-om? Steekt er bij Vitesse niet eens boven uit. En viel laatst weer eens geblesseerd uit. Leuk dat ie altijd zijn best deed en daardoor van sommige het lievelingetje is geworden, maar hij loopt alleen maar in de weg.
Doet het best leuk bij Vitesse hoor. We zitten nu namelijk met 4 middenvelders die of geblesseerd zijn of uit vorm: Fer, Landzaat, Bruins en De Guzman.

El Ahmadi moet duidelijk nog wennen. Je hebt gewoon een probleem op het middenveld. Dat werd gisteren pijnlijk zichtbaar.
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 16:54:28 #143
226867 Superfast
Keep on smiling
pi_62646716
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 16:43 schreef Sender_ het volgende:

[..]

Waarom zou je niet achter je club kunnen staan en daar ook flinke kritiek opgeven.
Het beleid is al jaren slecht en daar zal eerst is verandering in moeten komen.

Maar jij vind dat er dus een goed beleid bij Feijenoord is en het bestuur niets te verwijten valt?
Ik vind niet dat we het bestuur iets kwalijk kunnen nemen en beleid-technisch staan we er helemaal niet zo slecht voor als je bedenkt dat we anderhalf jaar geleden nog op de rand van de afgrond stonden financieel gezien.
Als je iemand de schuld moet geven van de huidige situatie dan zijn dat Gullit en vd Herik die een dusdanig ongezond financieel milieu hebben gecreeerd dat er nu geen geld meer is om een goede verdediger aan te trekken.

Anderzijds vind ik het jammer dat er destijds niet is besloten om te investeren in een jong team ipv een speler als Hofland aan te trekken en ook De Cler en Landzaat vind ik niet echt van een toegevoegde waarde (zelfs niet als ze volledig fit zijn)
Daarnaast hebben we wel gewoon pech met Vlaar destijds een van Nederlands grootste verdedigende talenten en nu valt nog te bezien of hij ooit nog gaat voetballen.

Er is gewoon geen geld jongens en ik vind niet dat er (op papier) slecht is aangekocht op Hofland na en dan al die blessures er nog bij

Wat vind jij dan dat we het bestuur concreet kunnen verwijten?
-je avatar gaf een malware melding bij verschillende users, vandaar verwijderd-
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 16:55:36 #144
226867 Superfast
Keep on smiling
pi_62646755
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 16:50 schreef Kopbal het volgende:

[..]

Doet het best leuk bij Vitesse hoor. We zitten nu namelijk met 4 middenvelders die of geblesseerd zijn of uit vorm: Fer, Landzaat, Bruins en De Guzman.

El Ahmadi moet duidelijk nog wennen. Je hebt gewoon een probleem op het middenveld. Dat werd gisteren pijnlijk zichtbaar.

Ik vond het probleem in de verdediging schrijnender vooral bij die situatie dat 2 verdedigers tegen elkaar aanrenden en de speler van Nancy scoorde
-je avatar gaf een malware melding bij verschillende users, vandaar verwijderd-
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 16:58:47 #145
227143 Kopbal
Bal met de kop.
pi_62646839
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 16:55 schreef Superfast het volgende:

[..]

Ik vond het probleem in de verdediging schrijnender vooral bij die situatie dat 2 verdedigers tegen elkaar aanrenden en de speler van Nancy scoorde
Maar dat probleem is er al jaren. Daar kijk ik niet eens meer van op.
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 17:21:56 #146
124630 Sender_
Rotterdam echt wel !!
pi_62647308
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 16:54 schreef Superfast het volgende:

[..]

Ik vind niet dat we het bestuur iets kwalijk kunnen nemen en beleid-technisch staan we er helemaal niet zo slecht voor als je bedenkt dat we anderhalf jaar geleden nog op de rand van de afgrond stonden financieel gezien.
Als je iemand de schuld moet geven van de huidige situatie dan zijn dat Gullit en vd Herik die een dusdanig ongezond financieel milieu hebben gecreeerd dat er nu geen geld meer is om een goede verdediger aan te trekken.

Anderzijds vind ik het jammer dat er destijds niet is besloten om te investeren in een jong team ipv een speler als Hofland aan te trekken en ook De Cler en Landzaat vind ik niet echt van een toegevoegde waarde (zelfs niet als ze volledig fit zijn)
Daarnaast hebben we wel gewoon pech met Vlaar destijds een van Nederlands grootste verdedigende talenten en nu valt nog te bezien of hij ooit nog gaat voetballen.

Er is gewoon geen geld jongens en ik vind niet dat er (op papier) slecht is aangekocht op Hofland na en dan al die blessures er nog bij

Wat vind jij dan dat we het bestuur concreet kunnen verwijten?
Het bestuur zit er vrij kort om hier al te veel kritiek op te hebben.
Maar het feit is dat Feijenoord al jaren geen geld heeft, en daar zullen ze een oplossing voor moeten vinden.

Verders vind ik dat er binnen Feijenoord een groot aantal niet capabele mensen werkzaam zijn die de club niet naar boven zullen helpen.
Het scoutingsapparaat zal moeten worden aangepast. Ook de jeugdopleiding kan veel beter.
En het supportersbeleid is de laatste jaren al helemaal verslechterd.

Maar zondag zitten we er gewoon en staan we achter de club.
Gory Gory what a Hell of a way to Die
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 17:28:34 #147
63192 ursel
"Het Is Hier Fantastisch!
pi_62647489
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 17:21 schreef Sender_ het volgende:

[..]

Het bestuur zit er vrij kort om hier al te veel kritiek op te hebben.
Maar het feit is dat Feijenoord al jaren geen geld heeft, en daar zullen ze een oplossing voor moeten vinden.

Verders vind ik dat er binnen Feijenoord een groot aantal niet capabele mensen werkzaam zijn die de club niet naar boven zullen helpen.
Het scoutingsapparaat zal moeten worden aangepast. Ook de jeugdopleiding kan veel beter.
En het supportersbeleid is de laatste jaren al helemaal verslechterd.

Maar zondag zitten we er gewoon en staan we achter de club.
Dat is nou juist iets dat tijd nodig heeft. En zover ik begrepen heb staat er toch echt wel een leuke delegatie bijna klaar, waarvan sommige al deels al bij het eerste horen.
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 19:23:04 #148
166650 don-diablo
Hillcroft Spirit
pi_62650225
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 15:13 schreef ursel het volgende:
Verbeek wil spelers niet afstaan aan B-team Oranje

Klein stukje eruit
[..]


En terecht
Love will tear us apart (Joy Division)
pi_62650983
quote:
Van Bronckhorst: we hebben nu heel snel punten nodig

Een diep teleurgestelde Giovanni van bronckhorst liet in het Algemeen Dagblad weten dat zondag nu heel belangrijk wordt. "Wij als spelers zijn de enigen die op dit moment iets kunnen veranderen aan deze situatie. We hebben gewoon snel punten nodig, zo simpel is het. Het is logisch dat de supporters nu onrustig worden. Feyenoord is een grote club, waar de verwachtingen hooggespannen zijn. En dat is ook wel terecht, vind ik. Zeven keer verliezen in elf wedstrijden, dat is Feyenoord-onwaardig. Zondag wordt heel belangrijk, dat voel ik ook wel."

"Ik ben teruggekomen omdat ik de club wilde helpen. Net als een aantal andere jongens. Maar het is nog niet geworden wat ik ervan gehoopt had, dat is duidelijk. Maar het heeft geen zin daar heel lang bij stil te staan. Ik zie echt nog wel toekomst in dit elftal. Maar het zijn nu gewoon heel moeilijke tijden voor Feyenoord. Als spelers is het is onze plicht om de club weer overeind te trekken."
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 21:20:52 #150
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_62652970
D-K
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_62653958
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 21:20 schreef Happel het volgende:
D-K
Moet toch stemmers op mijn poll hebben
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 22:23:05 #152
185115 Juk
Misschien
pi_62654792
Waarom snappen mensen nog steeds niet dat er wel vervangers voor Green en Bahia zijn maar dat ze geblesseerd zijn... Wake up!
The only thing I fear is my MoM
  vrijdag 24 oktober 2008 @ 23:40:15 #153
227143 Kopbal
Bal met de kop.
pi_62656882
quote:
"Verbeek stevigst in het zadel"

Een dag na de afgang in Nancy blijft één man recht overeind bij Feyenoord: Gertjan Verbeek. In de nu toch iets toegenomen opwinding rond de club, zou iemand best op de gedachte kunnen komen Verbeek maar te lozen. Niemand heeft deze optie al aan de orde gesteld. Maar een trainer kan niet blijven verliezen. Zoiets heeft Verbeek zelf al gezegd. Hij weet dat een trainer van Feyenoord uiteindelijk overwinningen moet kunnen overleggen. Het zijn er nog niet zo veel, zag hij zelf ook.
Toch is er geen oppositie tegen hem. En het ligt niet voor de hand dat die er komt als Feyenoord zondag thuis van Heerenveen verliest. Dat heeft te maken met de status van de oefenmeester. Hij heeft veel krediet bij de achterban. Verbeek past in het gemoed van een gemiddelde Feyenoorder. Hij loopt niet om de waarheid heen, noemt man en paard, blijft ook bij tegenslag op de heetste plekken aan het front en hij heeft iets onverzettelijks over zich.

Zulke types sneuvelen trouwens ook. Van Verbeek hoeven we dat nog niet te verwachten. Van alle Feyenoorders zit hij het stevigst in het zadel. En dat is terecht. Hij is de enige die Feyenoord in de publiciteit overeind houdt. Alleen daarom al is hij op dit moment goud waard voor de club.

Zijn aanwezigheid in de Kuip is de laatste garantie voor enige rust. Indien de spelers van Feyenoord dat ook door hebben, zouden ze zondagmiddag tegen Heerenveen niet alleen aan zichzelf moeten denken maar ook een stapje extra voor Verbeek moeten zetten. Het is ‘not done’ om in het profvoetbal voor een trainer te spelen, alleen zachtmoedigen willen dat. Maar in dit geval, Feyenoord maakt zwaar slagzij, is zo’n geste wel eens op zijn plaats.
Goed stukje. Ik hoop ook echt dat Verbeek een jaartje of 2 de tijd krijgt, ongeacht de resultaten op het moment.
pi_62657028
Hoe is het tegenwoordig met Rotier?
pi_62657167
quote:
Feyenoord FOREVER!!

Door de tegenvallende resultaten neemt ook de onrust toe onder de Feyenoord supporters.

De FSV begrijpt dit, maar het elftal en technische staf zijn niet gebaat bij onrust, zeker niet vanuit de achterban.

Dat wij als supporters teleurgesteld zijn, daar hebben wij het volste recht toe, maar spelers en trainers zijn net zo teleurgesteld en elke vorm van kritiek zal hen niet helpen om deze moeilijke periode door te komen. Spelers en trainer zijn gebaat bij onvoorwaardelijk steun. Steun die ze alleen van de Feyenoord supporters kunnen krijgen. Buitenstaanders en het grotendeel van de Nederlandse pers maken het de club al moeilijk genoeg.

Onvoorwaardelijke steun is nu hoofdzaak. Het You’’ll Never Walk Alone en Hand in Hand Kameraden is nu zeker van toepassing en de enige remedie. Laat zondag tegen Heerenveen zien dat wij het LEGIOEN zijn en altijd achter ons team staan.

Feyenoord forever!!!

Bestuur FSV
Schijnheilig volk van de FSV. Toen het hele gebeuren speelde met van den Herik deden ze er alles aan om hem van de troon te stoten. En nu roepen ze op tot kalmte?
En waarom vragen ze de steun van de supporters? Hebben we Feyenoord dit seizoen wel eens in de steek gelaten? Laten ze gauw hun muil houden.
  zaterdag 25 oktober 2008 @ 00:06:40 #156
185115 Juk
Misschien
pi_62657436
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 23:53 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Schijnheilig volk van de FSV. Toen het hele gebeuren speelde met van den Herik deden ze er alles aan om hem van de troon te stoten. En nu roepen ze op tot kalmte?
En waarom vragen ze de steun van de supporters? Hebben we Feyenoord dit seizoen wel eens in de steek gelaten? Laten ze gauw hun muil houden.
Waarom voel je je aangesproken D-K? Ze hebben het tegen personen als Crane die Milan gaat zitten kijken en Gerard Cox die publiekelijk zijn seizoenskaart inlevert.
The only thing I fear is my MoM
pi_62658764
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 21:20 schreef Happel het volgende:
D-K
altijd van die hartverwarmende reacties op de FMB
Euromast, Nationale Nederlanden, Willem of van Brienenoord, Hofpleinfontein : Dit is Rotterdam!
pi_62658779
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 23:47 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Hoe is het tegenwoordig met Rotier?
Das toch die rijke vent die door Feyenoord in het ziekenhuis is beland?
Euromast, Nationale Nederlanden, Willem of van Brienenoord, Hofpleinfontein : Dit is Rotterdam!
pi_62659601
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 21:53 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Moet toch stemmers op mijn poll hebben
quote:
pleurt ff gauw op met je fokpoll, terug naar je zielige kutforumpje, lekker met stinkjoden gezellie
pi_62659663
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 23:40 schreef Kopbal het volgende:

[..]

Goed stukje. Ik hoop ook echt dat Verbeek een jaartje of 2 de tijd krijgt, ongeacht de resultaten op het moment.
Goed stuk. Vind Verbeek op dit moment de perfecte trainer voor jullie. Maar ja, als ie nog drie keer op rij verliest zal ook zijn hoofd hangen...
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_62661072
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 21:20 schreef Happel het volgende:
D-K
Hehe .
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_62662070
Gertjan kan en mag niet ontslagen worden voordat Bosz en co eruit vliegen die zijn schuldig met hun "Kampioen in 5 transfers" fantasie
  zaterdag 25 oktober 2008 @ 11:03:22 #163
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_62662099
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 11:01 schreef TJDoornbos het volgende:
Gertjan kan en mag niet ontslagen worden voordat Bosz en co eruit vliegen die zijn schuldig met hun "Kampioen in 5 transfers" fantasie
?
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_62662254
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 21:53 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Moet toch stemmers op mijn poll hebben
debiel
pi_62662268
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 11:03 schreef Happel het volgende:

[..]

?
Makaay, Gio, Hofland, Landzaat en De Cler moesten zorgen dat we in 07-08 kampioen werden want wat zou er mooier zijn om in het jubileumjaar naar de coolsingel te gaan?
pi_62662699
Lees is de stukken van Lex Kroon die vind je hier
Daar kan elke rechtgeaarde F.noorder kijken wat er fout is op zuid. Maar ook voor andere liefhebbers van het voetbalspel kunnen smullen van de verhalen van Lex Kroon!
uit in Rotterdam? www.uitrotterdam.nl
  zaterdag 25 oktober 2008 @ 12:46:03 #167
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_62663968
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 11:11 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

Makaay, Gio, Hofland, Landzaat en De Cler moesten zorgen dat we in 07-08 kampioen werden want wat zou er mooier zijn om in het jubileumjaar naar de coolsingel te gaan?
Dat is nooit de reden geweest, waarom zij gehaald zijn....
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_62664655
Het was anders wel iets dat die mafkees zei toen aan de vooravond vant seizoen
pi_62664991
quote:
Makaay speelklaar voor duel met Heerenveen

Roy Makaay is komende zondag fit genoeg om Feyenoord in de voorste linie te ondersteunen tijdens het duel met SC Heerenveen. De 33-jarige spits doorstond de zaterdagochtend-training bij de selectie van Gertjan Verbeek met succes, aldus de website van de Rotterdammers.

Makaay kampte de voorbije weken met problemen aan zijn lies. Afgelopen donderdag maakte de Gelderlander al zijn rentree toen Feyenoord de UEFA Cup-wedstrijd met AS Nancy afwerkte (3-0 verlies). Hij werd toen twintig minuten voor tijd in het veld gebracht.

De wedstrijd tussen Feyenoord en Heerenveen, de nummer vijftien versus de nummer zeven van de competitie, begint aanstaande zondag in De Kuip om half vijf.
pi_62665079
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 13:42 schreef Irritatie100 het volgende:

[..]


Weer een tegenslag
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_62665591
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 23:53 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Schijnheilig volk van de FSV. Toen het hele gebeuren speelde met van den Herik deden ze er alles aan om hem van de troon te stoten. En nu roepen ze op tot kalmte?
En waarom vragen ze de steun van de supporters? Hebben we Feyenoord dit seizoen wel eens in de steek gelaten? Laten ze gauw hun muil houden.
Supporters als jij vergeten de chronologie..

Van der Herik heb aan de basis gestaan van deze hele kankerzooi en is vervolgens terecht eruit geknikkerd. Nu mogen andere zijn rotzooi opruimen en doet iedereen net of het kut is gegaan omdat Jorien weg is gestuurd.
Je haalt oorzaak en gevolg doorelkaar.

Het enige waar Feijenoord bij gebaat is rust. Nu weer koppen laten rollen levert niks op.
"..and in my brain it's going wrong.."
pi_62665620
Bosz gaat qua miskopen op zelfde voet door hoor............
pi_62665961
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 14:15 schreef TJDoornbos het volgende:
Bosz gaat qua miskopen op zelfde voet door hoor............
Bosz kan er toch ook niks aan doen dat die gasten de hele tijd geblesseerd zijn. Van Bronckhorst was bijna nooit geblesseerd, Makaay niet, Landzaat niet, El Ahmadi had al last maar is nu weer terug. Alleen van Hofland en Tomasson weet je dat ze wel eens geblesseerd kunnen zijn. Dat zijn twee spelers.
pi_62666015
Maar met het onslag van Bosz gaan we niet inene beter voetballen. Begrijp me niet verkeerd ik ben geen fan van het beleid van Bosz en snap bepaalde aankopen ook niet. Maar ik zie geen oplossing om hem nu de laan uit te sturen.
Vind alleen het verlengen van zijn contract wel te voorbarig.
"..and in my brain it's going wrong.."
pi_62666392
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 14:32 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Bosz kan er toch ook niks aan doen dat die gasten de hele tijd geblesseerd zijn. Van Bronckhorst was bijna nooit geblesseerd, Makaay niet, Landzaat niet, El Ahmadi had al last maar is nu weer terug. Alleen van Hofland en Tomasson weet je dat ze wel eens geblesseerd kunnen zijn. Dat zijn twee spelers.
doelde meer op Buijs en Harry en het uitblijven van andere spelers voor de plekken van Greene, Lucius, Bahia, een reserve linksback

En het verkoopbeleid is helemaal een lachertje
pi_62666641
Als Charisteas niet was gekocht was dat seizoen nóg slechter geweest hoor. Wie had je dan in de spits moeten zetten? Bovendien is Charisteas met winst verkocht, dus objectief bekeken heeft Bosz het daar gewoon goed gedaan. Buijs was inderdaad een paniekaankoop. Lucius is geen slechte als rechtsback.

Het verkoopbeleid is grotendeels gebaseerd op de financiële behoeften van de club. Toen Zuiverloon weg moest stond Feyenoord aan de rand van de afgrond. Zonder de verkopen van die zomer was Feyenoord waarschijnlijk failliet gegaan.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 25-10-2008 15:12:16 ]
  zaterdag 25 oktober 2008 @ 15:36:18 #177
63192 ursel
"Het Is Hier Fantastisch!
pi_62667301
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 15:04 schreef Sloggi het volgende:
Als Charisteas niet was gekocht was dat seizoen nóg slechter geweest hoor. Wie had je dan in de spits moeten zetten? Bovendien is Charisteas met winst verkocht, dus objectief bekeken heeft Bosz het daar gewoon goed gedaan. Buijs was inderdaad een paniekaankoop. Lucius is geen slechte als rechtsback.

...
Als je Lazovic niet tegelijk weg deed met K2 had je die eindelijk eens kunnen gebruiken..
Was beter geweest dan Harry..
pi_62667426
Misschien wel, maar ik denk dat Lazovic in de Kuip nooit had kunnen slagen.
  zaterdag 25 oktober 2008 @ 16:07:51 #179
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_62668006
Mooie praatjes allemaal van de spelers maar weinig daden. Ze vechten er niet hard genoeg voor.
Verder moeten we gewoon wachten tot we goede verdedigers hebben.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
  zaterdag 25 oktober 2008 @ 16:54:39 #180
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_62668931
Feyenoord zit momenteel gewoon in een negatieve spiraal. Tegen Nancy eerste helft deden ze niet ten onder aan de tegenstander (Ze waren absoluut niet goed overigens) en creerde te weinig. Dan valt na rust door waardeloos verdedigen de 1-0 en 2-0 en dan zie je die kopjes weer hangen, dan knapt er iets. Van Bronckhorst is dan ook niet de aanjager die het team van het nodige gif voorziet (iets wat een vonBommel bijvoorbeeld erg goed kan).

Natuurlijk zijn er veel blessures (Makaay, JDT, Guzman etc.) maar dat mag nooit een excuus zijn. Momenteel zit er gewoon iets niet goed tussen de oren bij deze mannen, en er is maar 1 remedie tegen: winnen! Maar ja, dat gebeurd nog niet helaas. Verdedigend zit het gewoon niet goed met spelers als Greene, en ook Bahia en De Cler presteren ondermaats. Hofland is de positieve uitzondering, maar die kan de kar ook niet alleen trekken. Aanvallend is het gewoon triest dat Mols je enige spits was donderdag, het stoorde mij persoonlijk enorm dat Verbeek na de 2-0 niet Erasmus bracht ipv Makaay....

Verbeek is verantwoordelijk, maar toch hoop ik dat hij de kans krijgt om te bouwen aan iets (hopelijk) moois. Het stomste wat Feyenoord nu kan doen is hem binnen het jaar op straat te zetten, bij Heerenveen was zijn eerste jaar ook puin.

Maar goed, als we het over gifbekers hebben dan denk ik dat wij Feyenoorder supporters al enkele jaren non stop aan het doordrinken zijn. Maar ook dat hoort (helaas) bij het bestaan van een Feyenoorder.
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
pi_62674596
Heeft Feyenoord een kans tegen CSKA Moskou denken jullie?
Ik support gevallen topclubs!
  zaterdag 25 oktober 2008 @ 21:01:18 #182
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_62674599
Nee.
2000 light years from home
  zaterdag 25 oktober 2008 @ 21:05:15 #183
125344 gitaarsnaar
Sterker Door Strijd
pi_62674691
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 21:00 schreef Fetai het volgende:
Heeft Feyenoord een kans tegen CSKA Moskou denken jullie?
denk het niet
Rene van der Gijp: Als het hele stadion ''Je moeder is een hoer'' scandeert, dan moet er wel een kern van waarheid inzitten.
Feyenoord: RR
pi_62674785
We zullen wel met 3 punten eindigen als het ff meezit tegen Lech Poznan denk ik. Is er dan niemand die Feyenoord een serieuze kans geeft in deze poule
Ik support gevallen topclubs!
  zaterdag 25 oktober 2008 @ 21:19:54 #185
227143 Kopbal
Bal met de kop.
pi_62675084
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 21:08 schreef Fetai het volgende:
We zullen wel met 3 punten eindigen als het ff meezit tegen Lech Poznan denk ik. Is er dan niemand die Feyenoord een serieuze kans geeft in deze poule
Hooguit als wel stunten tegen Deportivo of Moskou.

Of een gelijkspelletje tegen één van deze twee, hopen dat Nancy alles verliest en dan thuis winnen van Poznan.
pi_62676812
't Zal wel weer typisch SC Heerenveen zijn om morgenmiddag op bezoek in de Kuip een pak rammel te krijgen van het kwakkelende Feyenoord. Zal wel even terugzwaaien vanuit het uitvak wanneer het 3-1 ofzo staat...

Makaay wel fit dus.. Daar moet Bak Nielsen dan maar op en zelf hopen op een paar bevliegingen van Geraldinho en/of Pranjic.
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
  zaterdag 25 oktober 2008 @ 22:40:13 #187
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_62677025
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 22:32 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
't Zal wel weer typisch SC Heerenveen zijn om morgenmiddag op bezoek in de Kuip een pak rammel te krijgen van het kwakkelende Feyenoord. Zal wel even terugzwaaien vanuit het uitvak wanneer het 3-1 ofzo staat...

Makaay wel fit dus.. Daar moet Bak Nielsen dan maar op en zelf hopen op een paar bevliegingen van Geraldinho en/of Pranjic.
Als Sibon speelt zie ik het heel somber in. Die mag morgen gewoon weer alle ballen aannemen van Bahia en perfect klaarleggen.

Ik zie het morgen wel spannend worden, vind Feyenoord bij voorbaat niet kansloos. Al ben ik bang dat Feyenoord weer in een aantal counters gaat lopen, maar we zien wel.

Maarja, Roda wint. Zestiende nu.
pi_62677113
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 16:54 schreef FrankyMcG het volgende:
...

Verbeek is verantwoordelijk, maar toch hoop ik dat hij de kans krijgt om te bouwen aan iets (hopelijk) moois. Het stomste wat Feyenoord nu kan doen is hem binnen het jaar op straat te zetten, bij Heerenveen was zijn eerste jaar ook puin.
Ja, dat hoop ik dus ook. Dat ze niet meteen in paniek alles gaan lopen afschrijven wat er net een beetje opgebouwd is. Je ziet namelijk wel dat er langzaam een basis wordt gelegd. Het aantal momenten dat ze echt voor lul stonden en het er echt niet uitzag zonder excuus (vroege rode kaarten etc.) valt namelijk best mee. Het gaat alleen nu stuk op de mentaliteit die erin sluipt na een reeks teleurstellingen bij de spelers. En dan zie je dus óók dat er mensen op gaan staan. Hofland, Bahia en Wijnaldum, ik noem er maar wat.
quote:
Maar goed, als we het over gifbekers hebben dan denk ik dat wij Feyenoorder supporters al enkele jaren non stop aan het doordrinken zijn. Maar ook dat hoort (helaas) bij het bestaan van een Feyenoorder.
Hehe, proost idd, op morgen!
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_62677779
Gert-Jan Verbeek heeft best een aardig veteranenelftal in het veld staan. Bovendien is het dit seizoen weer ongekend spannend in de Kuip als het erom gaat de rechtstreekse degradatie te ontlopen.
  zaterdag 25 oktober 2008 @ 23:20:01 #190
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_62677808
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 23:18 schreef Clara het volgende:
Gert-Jan Verbeek heeft best een aardig veteranenelftal in het veld staan. Bovendien is het dit seizoen weer ongekend spannend in de Kuip als het erom gaat de rechtstreekse degradatie te ontlopen.
Bruins, Wijnaldum, Fer, Biseswar, El Ahmadi en De Guzman (normaal gesproken bijna allemaal basis) zijn inderdaad heel oud. De gemiddelde leeftijd van het middenveld (<20) tegen Ajax was idd erg hoog . Het aantal oude spelers is niet erg, het feit dat ze zwaar onderpresteren wel.
2000 light years from home
pi_62678356
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 23:20 schreef Merkie het volgende:

[..]

Bruins, Wijnaldum, Fer, Biseswar, El Ahmadi en De Guzman (normaal gesproken bijna allemaal basis) zijn inderdaad heel oud. De gemiddelde leeftijd van het middenveld (<20) tegen Ajax was idd erg hoog . Het aantal oude spelers is niet erg, het feit dat ze zwaar onderpresteren wel.
je vergeet te vermelden dat de inzet van 8 a 9 spelers te wensen over laat
pi_62678894
Dus mensen, wat denken jullie dat het morgen gaat worden? Ik zal dan maar vast beginnen:

2-1. Ja, ik ga maar eens optimistisch zijn *bloost*
  zondag 26 oktober 2008 @ 01:13:14 #193
125344 gitaarsnaar
Sterker Door Strijd
pi_62679625
quote:
Op zondag 26 oktober 2008 00:21 schreef Hamilcar het volgende:
Dus mensen, wat denken jullie dat het morgen gaat worden? Ik zal dan maar vast beginnen:

2-1. Ja, ik ga maar eens optimistisch zijn *bloost*
0 - 2
Rene van der Gijp: Als het hele stadion ''Je moeder is een hoer'' scandeert, dan moet er wel een kern van waarheid inzitten.
Feyenoord: RR
pi_62679866
Die TT!
  zondag 26 oktober 2008 @ 02:17:20 #195
21878 Speed1971
Zoon van God
pi_62680363
Feyenoord...jezus

Morgen niet winnen, das niet best.


Maar ja alleen al het feit dat ik met angst en beven uit kijk naar Ajax - NEC is misschien wel net zo kansloos lol.


We moeten maar weer snel eens aan de frambozensap FrankyMcG ;-)
Let yourself go and enjoy the bassline...
  zondag 26 oktober 2008 @ 02:24:45 #196
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_62680433
quote:
Op zondag 26 oktober 2008 02:17 schreef Speed1971 het volgende:
Feyenoord...jezus

Morgen niet winnen, das niet best.


Maar ja alleen al het feit dat ik met angst en beven uit kijk naar Ajax - NEC is misschien wel net zo kansloos lol.


We moeten maar weer snel eens aan de frambozensap FrankyMcG ;-)
OMG , leef jij nog ?
Ik ben inmiddels overleden
pi_62681621
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2008 11:01 schreef TJDoornbos het volgende:
Gertjan kan en mag niet ontslagen worden voordat Bosz en co eruit vliegen die zijn schuldig met hun "Kampioen in 5 transfers" fantasie
Ik zou toch liever mooie Mario in de Kuip zien. Die zet zelfs met NEC nog aardige resultaten op het veld. Ik verwacht straks een friese walkover en prachtige verhalen van Gert-Jan Verbeek dat de mensen rustig kunnen gaan slapen omdat er niets aan de hand is...
pi_62681627
Verbeek bakt er toch ook gewoon niets van? Hij doet het slechter dan Gullit, van Marwijk en Koeman. Die deden het al niet best, maar hadden minder materiaal dan Verbeek. Ik snap dat ophemelen van Verbeek niet zo.
pi_62681643
Ik ben ik wel benieuwd waarom Heerenveen de man per sé wilde lozen. Misschien kan iemand hier een tipje van die sluier oplichten?
pi_62681677
quote:
Op zondag 26 oktober 2008 07:45 schreef Clara het volgende:
Ik ben ik wel benieuwd waarom Heerenveen de man per sé wilde lozen. Misschien kan iemand hier een tipje van die sluier oplichten?
Volgens mij omdat de beste man zich overal mee bemoeit en constant overal over loopt te zeuren, terwijl hij wordt betaald om het 1e elftal optimaal te laten presteren. Dat deed hij niet, want echt geweldig was Heerenveen nooit.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')