Als TS "rechts", wat ie daar ook mee moge bedoelen dood verklaart dan verklaar ik andere dingen gewoon dood.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 18:08 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Allemaal afhankelijk van tijd en context.
Naarmate technologie zich doorontwikkelt en er netwerken gebouwd worden met gigantische capaciteit terwijl anderzijds de tekortkomingen van de vrije markt aan het licht komen en de wereld steeds kleiner wordt waardoor er een steeds grotere globaal overlappende cultuur ontstaat, lijkt de kans me vrij groot dat er mensen zullen gaan pleiten voor een systeem waarin de planeconomie terugkeert.
Alleen ditmaal ondersteund door een veelvoud aan economische en technologische kennis, en feitelijk wereldwijd.
Maar goed, dat is dus afhankelijk van de situatie, maar zeker niet ondenkbaar (m.i.)
quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 16:15 schreef NLweltmeister het volgende:
- republikeinen op verlies in de US
- banken genationaliseerd
- Elsevier kan maar geen koper vinden voor oa het blad en de site Elsevier
- niemand gelooft meer in marktweking
- Verdonk onderuit in peilingen
- Jorg Haider dood
zomaar een paar punten die gebeuren in deze 'revolutionaire' Oktobermaand
En dat alles na het 'jij was links in de jaren 80 dus fout' offensief van de rechtse media zoals de Telegraaf, Elsevier en Geenstijl, die ik voor de kerst ook wel zie verdwijnen
Ik hoop ook dat Obama de verkiezingen wint, maar ik word wel doodmoe van dat gehype hier in Nederland.quote:- republikeinen op verlies in de US
Ik ben hier nog niet over uit wat ik ervan moet vinden. Iedereen die zegt dat het een goede zaak is, mag me proberen uit te leggen waarom je dat zou willen. Ik ken namelijk weinig bedrijven die er beter van zijn geworden na een nationalisatie.quote:- banken genationaliseerd
Werd een keer tijd. Een jaar lang wachten om met een programma op de proppen te komen en teren op wat populistische uitspraken en geflirt met vastgoed mannen.quote:- Verdonk onderuit in peilingen
Wie kan me dat uitleggen. Als die informatie komt uit dit artikel, dan zijn de laatste twee alinea's wel interessant om te lezen.quote:- niemand gelooft meer in marktweking
Dit gebeurt bij alle 'oude' media die nog geloven in hard copy en heeft niet te maken met jouw veronderstelde 'oktoberrevolutie'. Zolang er genoeg oplage is wordt er advertentie ruimte verkocht. Zo niet dan gaat de zaak failliet. Ik kan er iig niet mee zitten. Elke krant heeft ieder jaar last van een mindere oplage. Hp de tijd gaat binnenkort ook op de fles, 'de pers' heeft het ook moeilijk en dagblad Dag is al failliet.quote:- Elsevier kan maar geen koper vinden voor oa het blad en de site Elsevier
Aangezien ik niet zo bekend ben met de Oostenrijkse politiek kan ik er moeilijk een mening over vormen. Maar op het eerste gezicht zou ik hem als politicus kunnen missen als kiespijn.quote:- Jorg Haider dood
En wat versta je onder die bouwstenen? De waarde van traditie, het belang van een kleine overheid en een sterk maatschappelijk middenveld?quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 19:19 schreef Klopkoek het volgende:
Rechts is pas dood als mensen niet alleen vraagtekens gaan zetten bij de instrumenten van rechts maar ook bij bepaalde uitgangspunten van rechts, de bouwstenen van rechts.
Walgelijke, onzinnige verkrachting van het rechtse gedachtegoed én de evolutietheorie. In de evolutie geldt niet het recht van de sterkste. Sterk zijn is veelal onbelangrijk. Aanpassing, daar gaat hem om. Die aanpassing noemt bij de mens bijvoorbeeld vorm aan in zijn enorm grote socialiteit. Geen ander wezen is zo sociaal als de mens.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 20:52 schreef dddour het volgende:
Als het recht van de sterkste niet geldt, zal de evolutie en ontwikkeling van de mens vertraging oplopen. Als alle zieken, zieligen en zwakkeren tot in de eeuwigheid worden ondersteund en ontwikkeling en ontplooiing niet wordt gestimuleerd, zal de genenpoel ernstig vervuild raken met minderwaardige genen. Eigenlijk is iedere chemokuur of iedere uitkering een belediging voor de evolutie.
Jij geeft meteen de rechtse domheid weer waarom steeds meer mensen een hekel daaraan krijgen.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 20:52 schreef dddour het volgende:
In principe is het linkse gedachtegoed een klap in het gezicht van moeder natuur. Als het recht van de sterkste niet geldt, zal de evolutie en ontwikkeling van de mens vertraging oplopen. Als alle zieken, zieligen en zwakkeren tot in de eeuwigheid worden ondersteund en ontwikkeling en ontplooiing niet wordt gestimuleerd, zal de genenpoel ernstig vervuild raken met minderwaardige genen. Eigenlijk is iedere chemokuur of iedere uitkering een belediging voor de evolutie.
Toont dat juist niet de kracht van dat systeem aan?quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 17:48 schreef du_ke het volgende:
Het is logisch dat deze types nu even klappen krijgen maar ze komen wel weer terug hoor.
O? Omdat de beurs is ingezakt? Nou, gelet op het verleden komt het geloof dan snel terug, want ik heb al meermaals bewust meegemaakt dat de beurs in is gezakt en zo oud ben ik nou ook weer niet.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 16:15 schreef NLweltmeister het volgende:
- niemand gelooft meer in marktweking
Kijk, zoals ik de vorige keer al zei: het is natuurlijk makkelijk om met wat algemene termen te gaan gooien, maar wat heb je daar aan? Een zinnige discussie krijg je niet.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 22:03 schreef Klopkoek het volgende:
Het is gewoon waar wat ik zeg. Keiharde waarheid.
Kijk eens naar de TTquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 22:36 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Kijk, zoals ik de vorige keer al zei: het is natuurlijk makkelijk om met wat algemene termen te gaan gooien, maar wat heb je daar aan? Een zinnige discussie krijg je niet.
"Rechts" en "links", dat bestaat al tijden niet meer, als het al ooit bestaan heeft.
Als je graag meebaggert is dat allemaal fijn, maar dan moet je ook ook niet achteraf gaan zeuren.
Door welk land? De Achterhoek?quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 21:36 schreef 100% Tukker het volgende:
Het is nog even wachten tot de verwende, linkse babyboom generatie de pijp uit is, en daarna zal er een rechtse wind door het land waaien...
Nah, klopt idd, de rechtsjes laten zich nergens door uit het veld slaan, al helemaal niet als de realiteit belt, zonodig zijn de bankiers én Wilders socialistisch. They're here to stay.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 22:50 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Kijk eens naar de TT
Daar reageer ik op. En ik ben dus niet zo triomfantelijk. Hoogstens worden wat instrumenten van 'rechts' aan kaak gestelt, de onderliggende motivaties van rechtsstemmende mensen blijven overeind en worden ook niet ter discussie gestelt (zou ook kant noch wal raken mbt de kredietcrisis)
Sowieso een utopie om dat te denken natuurlijk. Ideologieën sterven niet zomaar uit, hoe vaak mensen ook naar ouderwetse communistische regimes wijzen.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 20:39 schreef Scaurus het volgende:
Overigens is de hoop dat rechts sterft puur wensdenken. Zolang er progressieven zijn, zullen er mensen zijn die het tegenovergestelde aanhangen.
Nou, we zijn verder ontwikkeld. Maar er zijn wel degelijk dieren die tot op zekere hoogte zorgen voor de groep, vechten als groep en er complexe sociale structuren op nahouden.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 20:59 schreef Scaurus het volgende:
[..]
Walgelijke, onzinnige verkrachting van het rechtse gedachtegoed én de evolutietheorie. In de evolutie geldt niet het recht van de sterkste. Sterk zijn is veelal onbelangrijk. Aanpassing, daar gaat hem om. Die aanpassing noemt bij de mens bijvoorbeeld vorm aan in zijn enorm grote socialiteit. Geen ander wezen is zo sociaal als de mens.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |