abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_62302893
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 02:46 schreef Scandalous het volgende:


"I read about him, he's an Arab"
"no, no, he is a decent family man", zegt McCain terwijl hij 325 miljoen Arabieren beledigt.
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 04:32:02 #202
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_62302984
En de pak 'm beet 1.5 miljoen die in de VS wonen.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 07:58:30 #203
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_62303433
Palin, kiss your pretty ass goodbye.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 08:10:28 #204
207353 Wheelgunner
Met de Noorderzon...
pi_62303459
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 04:04 schreef Caesu het volgende:

[..]

"no, no, he is a decent family man", zegt McCain terwijl hij 325 miljoen Arabieren beledigt.
Ja, die had zo'n opmerking ook niet verwacht natuurlijk, dan zou ik ook even moeite hebben om iets zinnigs te zeggen.

Wat een achterlijke trut, dat ze maar flink wat brieven krijgt over hoe ze McCain juist in zijn been schiet met dat soort belachelijke opmerkingen.
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 08:40:49 #205
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_62303574
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2008 16:05 schreef Monidique het volgende:

[..]

Geloof ik niks van. Het heeft misschien ervoor gezorgd dat Amerika in Afghanistan zit
Nope, die plannen waren er al in de zomer van 2001.

V.
Ja inderdaad, V. ja.
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 08:45:04 #206
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_62303589
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 00:19 schreef Jane het volgende:
Ik zit naar Situation Room op CNN te kijken en daar lieten ze net een stukje zien van McCains townhall meeting in (ik dacht) Michigan vandaag. In reactie op vragen benadrukte hij daar een paar keer dat Obama een 'decent person' was en vroeg de mensen respectvol te zijn.

Nou nou, hoe dit nu ineens? Toch een beetje geschrokken van de agressieve reacties van sommige rednecks? Of gewoon geschrokken van de afkeurende reacties in de media m.b.t. de dubieuze manier van campagnevoeren?
Hoe moeilijk dit mobs te temmen zijn bleek daar, trouwens, want de mensen daar keerden zich tegen hun eigen kandidaat

Dat krijg je als je electoraat bestaat uit cretins.

V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_62303663
Calm down, please!
pi_62303707
Calm down, please!
pi_62303738
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 09:02 schreef Googolplexian het volgende:



de achterban van McCain is een probleem voor hem aan het worden.
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
pi_62303757
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 09:15 schreef Caesu het volgende:

[..]



de achterban van McCain is een probleem voor hem aan het worden.
Was het al. Maar als je zegt dat zijn ticket domme mensen aantrekt ben je "linkse elite".

Waar ik bang voor ben (en een afro-american vriendin van me die daar zit ook) is dat Obama neergeschoten gaat worden onder het mom "Well ... if we can't have no McCain then we sure as hell ain't gonna have no nigger as president". De kans dat Biden president wordt is net zo groot als dat Palin president wordt als we effe niet uitgaan van de polls.
Calm down, please!
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 09:34:48 #212
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62303867
Machtsmisbruik, maar niet de wet overtreden. Ik stap er net nu in, maar het zou toch wel erg raar zijn dat machtsmisbruik niet bestraft kan worden.
Géén kloon van tvlxd!
pi_62303983
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 09:34 schreef Montov het volgende:
Machtsmisbruik, maar niet de wet overtreden. Ik stap er net nu in, maar het zou toch wel erg raar zijn dat machtsmisbruik niet bestraft kan worden.
"It is a violation of the law. It also is a matter that the state legislature could take up as a basis for censure or theoreticly impeachment" ... "It is certainly a finding .. that could be the basis for further action. It is a state law so there is potential liability there."
Calm down, please!
pi_62304593
Al een oudje maar ik heb gelachen

Calm down, please!
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 10:47:06 #217
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62304656
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 09:48 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

"It is a violation of the law. It also is a matter that the state legislature could take up as a basis for censure or theoreticly impeachment" ... "It is certainly a finding .. that could be the basis for further action. It is a state law so there is potential liability there."
Ja, ik lees net dat het ontslag van Monegan niet onwettig was, maar dat de bemoeienis van de Palins mbt de ex van haar zus wel machtsmisbruik was.
Géén kloon van tvlxd!
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 10:48:03 #218
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62304670
Géén kloon van tvlxd!
pi_62304696
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 02:46 schreef Scandalous het volgende:


"I read about him, he's an Arab"
Ah, toch nog netjes van McCain dat hij Obama een beetje probeert te verdedigen tegen ridicule uitspraken.

Alleen de eigen achterban is het niet met hem eens .
pi_62305906
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2008 21:02 schreef Caesu het volgende:
dan kunnen de republikeinen niet meer filibusteren.
want reken maar dat ze dat gaan doen als ze de kans krijgen.
zoveel mogelijk de boel blokkeren en dan obama / de democraten de schuld geven als er niets van de grond komt.
Jezus, echt wel. Maar niet vanuit de politiek alleen, he. Verwacht maar een bijzonder felle en nare reactie van talkradio's en dat soort dingen. De ware conservatieve Calimero zal zich weer tonen.

De komende vier jaar worden gewoon weer de jaren negentig, alleen dan met een racistisch ondertoontje.
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 12:09:38 #222
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62306075
McCain liet de geest uit de fles, en uit angst zwevende kiezers af te stoten probeert hij nu toch tegengas te geven aan zijn publiek. Maar dan blijkt dat de geest toch niet zo makkelijk weer in de fles te krijgen:
quote:
Crowd boos after McCain says Obama not 'an Arab'

By JONATHAN MARTIN & AMIE PARNES | 10/10/08 9:19 PM EDT

Fearing the raw and at times angry emotions of his supporters may damage his campaign, John McCain on Friday urged them to tone down their increasingly personal denunciations of Barack Obama, including one woman who said she had heard that the Democrat was "an Arab."

Each time he tried to cool the crowd, he was rewarded with a round of boos.

(...)

“He’s not going to stand there while somebody says something he disagrees with and not make his view known,” said Brian Rogers, a McCain spokesman after the Minnesota event. “He’s never been afraid to get boos from his own audience. That’s always been John McCain’s thing.”

But Rogers said the campaign would continue its own increasingly character-based line of assault.

http://www.politico.com/news/stories/1008/14479.html
He’s never been afraid to get boos from his own audience. That’s always been John McCain’s thing.
Géén kloon van tvlxd!
pi_62306098
quote:
McCain verdedigt Obama voor boze menigte
LAKEVILLE - De Republikeinse presidentskandidaat John McCain is vrijdag uitgejouwd door zijn aanhangers omdat hij zijn tegenstander Barack Obama verdedigde. De menigte die hij in de Amerikaanse stad Minneapolis toesprak was zo agressief, dat McCain zich geroepen voelde om voor Obama op te komen.

“Hij is een fatsoenlijke man. We zijn het alleen niet eens over een aantal fundamentele zaken”, zei McCain. Een vrouw uit het publiek zei dat ze Obama niet vertrouwde omdat hij een arabier is, een aantijging die op het internet te vinden is. Kort daarvoor zei een man dat hij bang was dat “iemand die zich met terroristen inlaat zeggenschap krijgt over de benoeming van rechters van het hooggerechtshof”.

McCain heeft dat laatste gerucht zelf de wereld in geholpen door te zeggen dat Obama omgaat met Bill Ayers, een radicale antioorlogsactivist. De Republikein vindt echter niet dat Obama iemand is om bang voor te zijn. “Je hoeft niet bang voor hem te zijn als president, maar ik denk dat ik een veel betere president zou zijn”, aldus McCain.

Hij zei verder dat het geen probleem was om het gevecht met Obama aan te gaan, maar dat het wel netjes moest blijven. “De strijd moet respectvol zijn”, zei de senator. “Ik bewonder senator Obama en zijn prestaties”, was de uitspraak van McCain die tot het meeste gejoel in de zaal leidde.
Jonge wat een looser, nu praat hij zichzelf het graf in, ik denk dat hij nog erger is dan Bush
pi_62306123
Hij bewondert iemand die zoveel beoordelingsvermogen heeft dat-ie vriendjes is met een terrorist? Raar...
pi_62306133
Het woord dat al tijden bij mij opkomt als ik denk over de McCain-campagne is: schizofreen.
pi_62306173
quote:
McCain Booed After Calling Obama 'A Decent Person'

McCain met with opposition by supporters after he changes tone on Obama.

AP

Saturday, October 11, 2008

3 x
in order to recommend a story, you must login or register.

LAKEVILLE, Minn. - The anger is getting raw at Republican rallies and John McCain is acting to tamp it down. McCain was booed by his own supporters Friday when, in an abrupt switch from raising questions about Barack Obama's character, he described the Democrat as a "decent person and a person that you do not have to be scared of as president of the United States."

A sense of grievance spilling into rage has gripped some GOP events this week as McCain supporters see his presidential campaign lag against Obama. Some in the audience are making it personal, against the Democrat. Shouts of "traitor," "terrorist," "treason," "liar," and even "off with his head" have rung from the crowd at McCain and Sarah Palin rallies, and gone unchallenged by them.

McCain changed his tone Friday when supporters at a town hall pressed him to be rougher on Obama. A voter said, "The people here in Minnesota want to see a real fight." Another said Obama would lead the U.S. into socialism. Another said he did not want his unborn child raised in a country led by Obama.

"If you want a fight, we will fight," McCain said. "But we will be respectful. I admire Sen. Obama and his accomplishments." When people booed, he cut them off.

"I don't mean that has to reduce your ferocity," he said. "I just mean to say you have to be respectful."

Presidential candidates are accustomed to raucous rallies this close to Election Day and welcome the enthusiasm. But they are also traditionally monitors of sorts from the stage. Part of their job is to leaven proceedings if tempers run ragged and to rein in an out-of-bounds comment from the crowd.

Not so much this week, at GOP rallies in Pennsylvania, Wisconsin, Florida and other states.

When a visibly angry McCain supporter in Waukesha, Wis., on Thursday told the candidate "I'm really mad" because of "socialists taking over the country," McCain stoked the sentiment. "I think I got the message," he said. "The gentleman is right." He went on to talk about Democrats in control of Congress.

On Friday, McCain rejected the bait.

"I don't trust Obama," a woman said. "I have read about him. He's an Arab."

McCain shook his head in disagreement, and said:

"No, ma'am. He's a decent, family man, a citizen that I just happen to have disagreements with (him) on fundamental issues and that's what this campaign is all about."

He had drawn boos with his comment: "I have to tell you, he is a decent person and a person that you do not have to be scared of as president of the United States."

The anti-Obama taunts and jeers are noticeably louder when McCain appears with Palin, a big draw for GOP social conservatives. She accused Obama this week of "palling around with terrorists" because of his past, loose association with a 1960s radical. If less directly, McCain, too, has sought to exploit Obama's Chicago neighborhood ties to William Ayers, while trying simultaneously to steer voters' attention to his plans for the financial crisis.

The Alaska governor did not campaign with McCain on Friday, and his rally in La Crosse, Wis., earlier Friday was much more subdued than those when the two campaigned together. Still, one woman shouted "traitor" when McCain told voters Obama would raise their taxes.

Volunteers worked up chants from the crowd of "U.S.A." and "John McCain, John McCain," in an apparent attempt to drown out boos and other displays of negative energy.

The Secret Service confirmed Friday that it had investigated an episode reported in The Washington Post in which someone in Palin's crowd in Clearwater, Fla., shouted "kill him," on Monday, meaning Obama. There was "no indication that there was anything directed at Obama," Secret Service spokesman Eric Zahren told AP. "We looked into it because we always operate in an atmosphere of an abundance of caution."

Palin, at a fundraiser in Ohio on Friday, told supporters "it's not negative and it's not mean-spirited" to scrutinize Obama's iffy associations.

But Kathleen Hall Jamieson, director of the Annenberg Public Policy Center at the University of Pennsylvania an author of 15 books on politics, says the vitriol has been encouraged by inflammatory words from the stage.

"Red-meat rhetoric elicits emotional responses in those already disposed by ads using words such as 'dangerous' 'dishonorable' and 'risky' to believe that the country would be endangered by election of the opposing candidate," she said.
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62306191
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62306199
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62306202
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 11:01 schreef Googolplexian het volgende:
meer leuks van Bill Maher ... en weer raak :

Thank God We're Not Stuck in That Horrible Clinton Economy
All those Jobs and prosperity, brrrr terrible
pi_62306338
quote:
The McCain campaign is now broadening their attack on Obama's past association with William Ayers to include Michelle Obama -- even though McCain has repeatedly said spouses should be off limits during the campaign.

The attack? Bernardine Dohrn, Ayers' wife and fellow former Weatherman, went to work in 1984 for the major Chicago-based national law firm of Sidley & Austin, and three years later, Michelle joined the mega-firm as well.

That's the entire attack. We wish we were joking. But we aren't.
http://tpmelectioncentral(...)n_goes_after_mic.php

Motherf-... Ik probeer het, maar ik kan dit nauwelijks met droge ogen lezen, .

John McCain, Republikein.
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 12:34:39 #231
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_62306522
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 12:24 schreef Monidique het volgende:

[..]

http://tpmelectioncentral(...)n_goes_after_mic.php

Motherf-... Ik probeer het, maar ik kan dit nauwelijks met droge ogen lezen, .

John McCain, Republikein.


Echt, de wanhopigheid die de Republikeinen uitstralen is te lachwekkend aan het worden. Ze hebben een presidentskandidaat die het moet hebben van een reputatie als "maverick", een VP-kandidate die een oerdomme redneck blijkt te zijn, aanhangers die hun eigen kandidaat uitjouwen als diegene zegt dat zijn tegenstrever een degelijke man is en een campagneteam wat niet eens in staat meer is hun eigen sterke punten naar voren te brengen.

Als de Republikeinen dit alsnog weten te winnen zal Amerika het lachertje van de wereld worden en door niemand meer serieus genomen worden.
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
pi_62306571
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 12:34 schreef ethiraseth het volgende:
Als de Republikeinen dit alsnog weten te winnen zal Amerika het lachertje van de wereld worden en door niemand meer serieus genomen worden.
Tsja. Ik, als Amerikahater, hoop dan ook dat na acht jaar Bush, twee termijnen McCain/Palin mogen volgen.
pi_62306597
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 12:34 schreef ethiraseth het volgende:

[..]



Echt, de wanhopigheid die de Republikeinen uitstralen is te lachwekkend aan het worden. Ze hebben een presidentskandidaat die het moet hebben van een reputatie als "maverick", een VP-kandidate die een oerdomme redneck blijkt te zijn, aanhangers die hun eigen kandidaat uitjouwen als diegene zegt dat zijn tegenstrever een degelijke man is en een campagneteam wat niet eens in staat meer is hun eigen sterke punten naar voren te brengen.

Als de Republikeinen dit alsnog weten te winnen zal Amerika het lachertje van de wereld worden en door niemand meer serieus genomen worden.
Hey ... it worked with Bush.

Calm down, please!
pi_62306693
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 10:49 schreef pberends het volgende:

[..]

Ah, toch nog netjes van McCain dat hij Obama een beetje probeert te verdedigen tegen ridicule uitspraken.

Alleen de eigen achterban is het niet met hem eens .
Krijg sterk het idee dat hij op z'n vingers is getikt nadat er overal in de pers stond dat McCain en Palin niets deden om het publiek te sussen. De ene dag is het "hehhehe...I agree with you" en de volgende dag is het "hey hey Obama is geen enge Arabier maar een nette familieman" (en idd, hoe beledigend is die opmerking voor de moslims in Amerika )
"Would you guys stop it already?! Did you ever think that maybe there's more to life than being really, really, really, ridiculously good looking?"
pi_62306728
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 12:24 schreef Monidique het volgende:

[..]

http://tpmelectioncentral(...)n_goes_after_mic.php

Motherf-... Ik probeer het, maar ik kan dit nauwelijks met droge ogen lezen, .

John McCain, Republikein.
Te treurig voor woorden dit.
pi_62306751
Om te kijken hoeveel impact iets heeft -mijn liberal bubble is natuurlijk niet representatief-, kijk ik naar CNN. De website in dit geval. "Palin abused power in firing, panel finds". Auw!
pi_62306776
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 09:15 schreef Caesu het volgende:

[..]



de achterban van McCain is een probleem voor hem aan het worden.
omg, dit is toch wel heel erg Wat een volk komt daar op af, en wat een bullshit lopen ze te verkopen.
"Would you guys stop it already?! Did you ever think that maybe there's more to life than being really, really, really, ridiculously good looking?"
pi_62307283
http://www.huffingtonpost(...)t-lost_b_132974.html
^ The McCain-isms that Lost the Debate, If Not the Election
"Would you guys stop it already?! Did you ever think that maybe there's more to life than being really, really, really, ridiculously good looking?"
pi_62307998
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 13:19 schreef Scandalous het volgende:
http://www.huffingtonpost(...)t-lost_b_132974.html
^ The McCain-isms that Lost the Debate, If Not the Election
http://www.huffingtonpost(...)-sarah_n_132990.html

^ Madonna mot Palin niet zo.
Calm down, please!
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 14:06:46 #240
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_62308101
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 12:11 schreef henkway het volgende:

[..]

Jonge wat een looser, nu praat hij zichzelf het graf in, ik denk dat hij nog erger is dan Bush
Helemaal niet, vind dit juist erg bewonderenswaardig van McCain.
2000 light years from home
pi_62308240
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 14:06 schreef Merkie het volgende:

[..]

Helemaal niet, vind dit juist erg bewonderenswaardig van McCain.
Doet 'ie ook alleen maar omdat de Secret Service 'm anders verbiedt in deze campagne verdere publieke toespraken te doen, lijkt me.

In z'n achterhoofd is dit precies wat hij wil maar hij kan het, als zg. toekomstig president, natuurlijk nooit goedkeuren.
Calm down, please!
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 14:18:19 #242
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_62308315
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 14:00 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

http://www.huffingtonpost(...)-sarah_n_132990.html

^ Madonna mot Palin niet zo.
Celebrities moeten zich niet met politiek bezig houden...
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_62308509
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 14:06 schreef Merkie het volgende:

[..]

Helemaal niet, vind dit juist erg bewonderenswaardig van McCain.
Hij is bang van zijn eigen achterban, bedoel ik en terecht.

Dat zijn een soort mensen die alle negers willen vergassen.
Maar het is zijn eigen schuld dat hij zulk volk trekt
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 14:43:11 #244
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_62308710
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 12:13 schreef Monidique het volgende:
Het woord dat al tijden bij mij opkomt als ik denk over de McCain-campagne is: schizofreen.
I LOVES THE BIILL / WE HATES THE BILL

V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_62308843
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 14:18 schreef TC03 het volgende:

[..]

Celebrities moeten zich niet met politiek bezig houden...
Want?

Geen mensen?
Geen invloed?
Geen verantwoordelijkheden?
Calm down, please!
pi_62308846
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 14:43 schreef Verbal het volgende:

[..]

I LOVES THE BIILL / WE HATES THE BILL

V.
Calm down, please!
pi_62308996
Calm down, please!
pi_62309110
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 12:42 schreef Scandalous het volgende:

[..]

Krijg sterk het idee dat hij op z'n vingers is getikt nadat er overal in de pers stond dat McCain en Palin niets deden om het publiek te sussen. De ene dag is het "hehhehe...I agree with you" en de volgende dag is het "hey hey Obama is geen enge Arabier maar een nette familieman" (en idd, hoe beledigend is die opmerking voor de moslims in Amerika )
McCain wist zelf ook wel dat het niet kan.

Nu maar hopen dat McCain Ayers erbij gaat halen in het laatste debat, dat gaat lachen worden.
pi_62309143
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 14:18 schreef TC03 het volgende:

[..]

Celebrities moeten zich niet met politiek bezig houden...
Het is inderdaad nogal vermoeiend. Zo'n Madonna is de verdorvenheid zelve en die gaat dan wijzen naar anderen .

Schoenmaker, blijf bij je leest.
pi_62309152
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 11:01 schreef Googolplexian het volgende:
meer leuks van Bill Maher ... en weer raak :



"When she gave that ass whoopin to Biden in the debate"

As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
pi_62309219
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 15:10 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

Het is inderdaad nogal vermoeiend. Zo'n Madonna is de verdorvenheid zelve en die gaat dan wijzen naar anderen .

Schoenmaker, blijf bij je leest.
Ik hoor niets over Alec Baldwin die in een eerder filmpje ook z'n uitgesproken mening gaf.
Calm down, please!
pi_62309249
quote:
John McCain wacht op een wonder



Uitgegeven: 6 oktober 2008 11:56
Laatst gewijzigd: 6 oktober 2008 17:59

Voor John McCain zit nu echt alles tegen. En de tijd dringt. 4 november komt ineens erg snel dichterbij. Zou het Barack Obama dan toch gaan lukken?
ANP

Bij de Democraten ontbreekt dan ook elk spoor van triomfantelijke stemming. Daar hebben ze eerder leergeld mee betaald. Terecht. De race is niet voorbij.

Zouden ze in het hoofdkwartier van Obama ook gekeken naar dat mooie historische overzichtje met opiniepeilingen vanaf 1936.

Wint Obama met klinkende cijfers?

Daaruit blijkt dat de kandidaat die begin oktober - een maand voor de verkiezingen dus - voorligt meestal wint. Meestal! Niet altijd dus. Neem Jimmy Carter die in 1980 nog een voorsprong heeft op Ronald Reagan.

Jammer, hij verliest smadelijk. In 2000 ligt Al Gore eventjes voor op George Bush. In 2004 heeft ook John Kerry kort de leiding over Bush. De uitkomst is bekend. Bush wint beide keren de hoofdprijs.

Gele trui

Maar de Gele trui zit Obama wel steeds steviger om de schouders. Meer en meer kiezers bepalen hun keus. Kijk maar naar de grafiekjes van de afgelopen maanden. John McCain heeft eventjes voor gelegen. Dat was rond de feestelijke Republikeinse conventie en de spectaculaire entrée van de volkse Sarah Palin.

Snel daarna dook McCain onder de opgaande lijn van Obama. Als er deze week verkiezingen waren, won Obama met klinkende cijfers.

Palin-effect is verbleekt

Het zit John McCain ook niet mee. Zijn grote troefkaart - ik had gelijk met Irak; Obama ongelijk - kan hij niet meer uitspelen. Een rapport deze week over het al weer afgenomen geweld in Irak werd in het nieuws weggevaagd door de bankencrisis waarin Obama slimmer heeft geopereerd dan McCain. De economische crisis staat op alle voorpagina's ; het nieuws over Irak staat weggedrukt op pagina acht.

McCain probeert vergeefs afstand te nemen van George Bush die in de opiniepeilingen verder wegzakt. Bush is als een schoolkind dat watertrappend steeds vaker kopje onder gaat. Er is geen badmeester die te hulp schiet. Dit loopt verkeerd af.

Barack Obama en Joe Biden wrijven het de kiezers in: "Wil je nog vier jaar George Bush met alle ellende vandien? Stem dan op McCain".

Opgetogen

Het Palin-effect is bovendien verbleekt. Palin is het massaal bekeken debat met Democraat Joe Biden zonder grote kleerscheuren doorgekomen. De Republikeinen reageren opgetogen: "Wat deed ze het goed!"

Maar doorslaggevend is wat de twijfelaars (de fameuze 'swing voters') er van vinden. Is bij hen de aarzeling over de dolenthousiaste, maar pijnlijk onervaren Palin verdwenen? Niet dus.

McCain: onderschat hem niet

Als je het hele slagveld overziet is het bijna verbazend dat Obama niet verder voorligt (op zondag is de voorsprong 6 procent). Ik kan dat alleen verklaren uit blijvende weerzin bij veel kiezers tegen Obama.

Wat doen middenkiezers als ze op 4 november het stemhokje binnenstappen? Kiezen ze echt voor de eerste zwarte presidentskandidaat uit de geschiedenis? Ook als de Republikeinen hen inpeperen dat hij hartstikke links is?

Houterig

Overheerst de kritiek op de ervaren, maar houterige McCain die het onverantwoorde besluit nam om de charmante outsider Sarah Palin op de reservebank te zetten voor het machtigste ambt ter wereld?

Wie deze column vaker leest weet dat ik - een tikkeltje laf? - al een tijdje geen voorspelling meer doe over de einduitslag. Obama heeft nu verreweg de beste papieren maar kijk naar de heftige actualiteit. Kiezers zijn bang en reageren heftig op het nieuws-van-de-dag. Elke week is anders en dus onvoorspelbaar.

Onderscheiding

De Republikeinen hopen er het beste van, maar vrezen het ergste. De Democraten op hun beurt weten dat John McCain de onderscheiding verdient voor de kandidaat die het vaakste boven de afgrond bungelde en toch terug kwam. Onderschat hem niet.

McCain kent ook de keiharde waarheid van het slagveld. Soms win je de moeilijkste gevechten en maar verlies je de oorlog.

http://www.nu.nl/news/177(...)t_op_een_wonder.html
pi_62309279
quote:
Het zit John McCain ook niet mee. Zijn grote troefkaart - ik had gelijk met Irak; Obama ongelijk - kan hij niet meer uitspelen
Hmm, stemde Obama of McCain nu voor de inval ?
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 15:19:24 #254
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_62309315
De 7-eleven houdt z'n eigen opiniepeiling. Als je er een kop koffie haalt, kun je kiezen uit een blauwe of een rode beker.
http://www.7-election.com/
En het grappige is, bij de vorige verkiezingen bleken ze zo de uitslag op een paar procentpunten na goed voorspeld te hebben.

[ Bericht 1% gewijzigd door Jane op 11-10-2008 15:24:28 ]
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_62309318
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 15:14 schreef Googolplexian het volgende:
Ik hoor niets over Alec Baldwin die in een eerder filmpje ook z'n uitgesproken mening gaf.
Ik weet niet wat hij heeft gezegd maar in Hollywood moeten ze helemaal geen oordelen gaan geven over de wereld. Alsof Hollywood zo'n lichtend voorbeeld is voor de wereld .
pi_62309378
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 15:14 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Ik hoor niets over Alec Baldwin die in een eerder filmpje ook z'n uitgesproken mening gaf.
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 15:19 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

Ik weet niet wat hij heeft gezegd maar in Hollywood moeten ze helemaal geen oordelen gaan geven over de wereld. Alsof Hollywood zo'n lichtend voorbeeld is voor de wereld .


Moet ineens aan Team America denken.
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 15:23:43 #257
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_62309384
En toch heb ik genoten van Matt Damon die zijn verbijstering en woede over Sarah Palin uitte.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_62309443
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 15:19 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

Ik weet niet wat hij heeft gezegd maar in Hollywood moeten ze helemaal geen oordelen gaan geven over de wereld. Alsof Hollywood zo'n lichtend voorbeeld is voor de wereld .
Clint Eastwood : mayor
Arnold Schwarzenegger : governor
Ronald Reagan : president


Kennelijk luisteren ze daar genoeg naar Hollywood om hun vertrouwen in de handen te leggen van witte-doek-helden. Vergeet niet met wat voor 'n land je te maken hebt, he.
Calm down, please!
pi_62309445
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 15:23 schreef Jane het volgende:
En toch heb ik genoten van Matt Damon die zijn verbijstering en woede over Sarah Palin uitte.
pi_62309472
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 15:19 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

Ik weet niet wat hij heeft gezegd maar in Hollywood moeten ze helemaal geen oordelen gaan geven over de wereld. Alsof Hollywood zo'n lichtend voorbeeld is voor de wereld .
Inderdaad, Hollywood is Amerika's grootste cocaïne afnemer. Niet bepaald wat je zou zeggen een voorbeeld. Ik vraag me een beetje af waar die bende snuivers de arrogantie vandaan halen de rest van Amerika door het slijk te halen, of überhaupt de president ervan.
pi_62309507
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 15:29 schreef DrWolffenstein het volgende:

[..]

Inderdaad, Hollywood is Amerika's grootste cocaïne afnemer. Niet bepaald wat je zou zeggen een voorbeeld. Ik vraag me een beetje af waar die snuivers de arrogantie vandaan halen de rest van Amerika door het slijk te halen, of überhaupt de president ervan.
Tsja ... drugs. Die wil je toch niet aan de macht hebben.



klik ... die moet je eens zien
Calm down, please!
pi_62309557
quote:
Bill Maher over Sarah Palin

"She is without the gene that says you should be embarrased"

When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting.
pi_62309581
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 15:28 schreef Googolplexian het volgende:
Clint Eastwood : mayor
Arnold Schwarzenegger : governor
Ronald Raegan : president

Kennelijk luisteren ze daar genoeg naar Hollywood om hun vertrouwen in de handen te leggen van witte-doek-helden. Vergeet niet met wat voor 'n land je te maken hebt, he.
Politiek heeft daar een hoog Hollywood gehalte dus dat er acteurs zijn die politicus worden kan ik me voorstellen maar in dit geval zo'n Madonna die zegt toch eigenlijk niets zinvols.

Palin lijkt me een ramp als vice-president maar Madonna lijkt me geen haar beter.
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 15:43:47 #264
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_62309722
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_62309735
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 15:35 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

Politiek heeft daar een hoog Hollywood gehalte dus dat er acteurs zijn die politicus worden kan ik me voorstellen maar in dit geval zo'n Madonna die zegt toch eigenlijk niets zinvols.

Palin lijkt me een ramp als vice-president maar Madonna lijkt me geen haar beter.
Ik schat Madonna een stuk hoger in dan Palin. Ik zou d'r ook ZEKER niet willen als president, VP of zelfs senator, maar als ik moet kiezen dan toch liever Madonna dan Palin.

Sarah Palin = Britney Spears * G.W. Bush
Calm down, please!
pi_62309790
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 15:44 schreef Googolplexian het volgende:
Ik schat Madonna een stuk hoger in dan Palin. Ik zou d'r ook ZEKER niet willen als president, VP of zelfs senator, maar als ik moet kiezen dan toch liever Madonna dan Palin.

Sarah Palin = Britney Spears * G.W. Bush
Het doet ook eigenlijk niet terzake. Madonna blijft lekker zingen en Palin gaat weer terug naar Alaska als "we" geluk hebben .
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 15:52:11 #267
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_62309861
Maarten van Rossem over de geruchten omtrent Obama

Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_62309973
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 15:47 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

Het doet ook eigenlijk niet terzake. Madonna blijft lekker zingen en Palin gaat weer terug naar Alaska als "we" geluk hebben .
Maar zoals ik al eerder zei ... ik vrees voor het leven van Obama als hij toch gaat winnen. Gelukkig is Biden er dan en die zal een matige president zijn maar dan nog vele malen beter dan McCain of Palin.

Ik noem 'm maar alvast Obiden
Calm down, please!
pi_62310511
quote:
Democraten klappen tenminste nog voor McCain als Obama zegt dat hij terecht een oorlogsheld is .
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 16:28:47 #271
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_62310558
quote:
Zulke stukken blijven mooi, het is ongelooflijk hoe vaak de Republikeinen complete onzin uitkramen. Zijn dit zelfde soort stukken er gewoon niet over de Democraten of worden die hier niet gepost?
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 16:29:32 #272
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62310576
Géén kloon van tvlxd!
pi_62310588
Zou kunnen dat er veel minder is, ja. Je moet natuurlijk wel beseffen dat er een duidelijk kwalitatief verschil is tussen Democraten en Republikeinen.
pi_62310600
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 16:26 schreef pberends het volgende:

[..]

Democraten klappen tenminste nog voor McCain als Obama zegt dat hij terecht een oorlogsheld is .
Mjah ... persoonlijk zie ik nog niet zo in wat er zo heldhaftig is aan neergeschoten worden, gevangen genomen worden, na 5 dagen martelen breken en akkoord gaan met een propaganda-filmpje maken tegen Amerika.
Calm down, please!
pi_62310748


.

Sterke speech.

Biden: "Voor het debat en na het debat gaat de McCain-campagne door met zwartmakerij, maar als het debat daadwerkelijk gaande is durft McCain Obama niet eens in de ogen te kijken en hetzelfde te zeggen"

.
pi_62310749
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 16:30 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Mjah ... persoonlijk zie ik nog niet zo in wat er zo heldhaftig is aan neergeschoten worden, gevangen genomen worden, na 5 dagen martelen breken en akkoord gaan met een propaganda-filmpje maken tegen Amerika.
Bovendien zijn piloten nou niet bepaald de meest dappere soldaten.
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
pi_62310894
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 16:30 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Mjah ... persoonlijk zie ik nog niet zo in wat er zo heldhaftig is aan neergeschoten worden, gevangen genomen worden, na 5 dagen martelen breken en akkoord gaan met een propaganda-filmpje maken tegen Amerika.
Maar Amerikanen slikken het voor zoete koek.
pi_62310916


[ Bericht 100% gewijzigd door ub40_bboy op 11-10-2008 16:48:05 ]
lollig
pi_62310917


[ Bericht 100% gewijzigd door ub40_bboy op 11-10-2008 16:48:16 ]
lollig
pi_62310927
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 16:37 schreef pberends het volgende:


.

Sterke speech.

Biden: "Voor het debat en na het debat gaat de McCain-campagne door met zwartmakerij, maar als het debat daadwerkelijk gaande is durft McCain Obama niet eens in de ogen te kijken en hetzelfde te zeggen"

.
"Shoot first ask questions later foreign policy"
lollig
pi_62310957
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 16:47 schreef ub40_bboy het volgende:

[..]

"Shoot first ask questions later foreign policy"
100% van de John McCain campagne-ads zijn negatief... zeker om zijn 90% record met Bush te doen verbleken .
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 17:02:55 #285
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_62311167
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 15:23 schreef Jane het volgende:
En toch heb ik genoten van Matt Damon die zijn verbijstering en woede over Sarah Palin uitte.
Ik ook, maar het enigen dat mensen kunnen die geen weerwoord hebben op de dingen die hij daar zegt plaatsen alleen foto's van een poppetje van hem uit een film

V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_62311579
Jammer dat Southpark tot nu toe niks doet met de presidential race.
lollig
pi_62311668
quote:
WOW

Meteen een logo met alle bijbehorende merchandise! Geen smear campaign maar public awareness. Erg sterk!

Calm down, please!
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 17:29:56 #288
207353 Wheelgunner
Met de Noorderzon...
pi_62311726
quote:
Ik wist wel dat ik niet de enige kon zijn
pi_62311866
De volgende stap in de steeds dunner wordende strategie van de Republikeinse aanhangers is het verspreiden van het gerucht dat Obama geen 'native born American' is, althans dat de geboorteakte waaruit blijkt dat hij in Hawaii is geboren, een vervalsing is.

Obama's vervalste geboorteakte
When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting.
pi_62311914
Het is fijn om te zien dat niet alle republikeinen extremistische christelijke idioten zijn.
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 17:40:06 #291
207353 Wheelgunner
Met de Noorderzon...
pi_62311931
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 17:36 schreef Argento het volgende:
De volgende stap in de steeds dunner wordende strategie van de Republikeinse aanhangers is het verspreiden van het gerucht dat Obama geen 'native born American' is, althans dat de geboorteakte waaruit blijkt dat hij in Hawaii is geboren, een vervalsing is.

Obama's vervalste geboorteakte
Ook al oud, al een paar keer voorbij zien komen de laatste maanden.
pi_62311973
Tenzij er aanslag plaatsvindt of Zomaar Ergens Een Oorlog Bijvoorbeeld Geen Namen, kunnen we toch wel stellen dat de race gelopen is? McCain is een oude chagrijnige lafaard, zijn running mate heeft haar politieke macht misbruikt, prominente conservatieven en de media hebben het niet meer zo op McCain, etcetera, etcetera, racistische angry mobs bij bijeenkomsten, en... de peilingen zijn nogal goed voor Obama.

Jaja. Je weet het niet. Ik weet het niet. Wie weet! Misschien, hè, het kan altijd nog veranderen. Maar laten we eerlijk zijn: er zijn nog zo'n drie weken te gaan, Obama loopt zo'n zeven a acht procentpunten voor in allerlei peilingen en John McCain moet dieprode staten verdedigen. Sja...
pi_62311982
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 17:39 schreef MrX1982 het volgende:
Het is fijn om te zien dat niet alle republikeinen extremistische christelijke idioten zijn.
nou de meesten toch wel hoor.
Soort zeer extreme Christenunie met pistolen

iemand doodschieten mag wel, maar een kind van je christelijke vader aborteren, dat kan niet
pi_62311999
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 17:36 schreef Argento het volgende:
De volgende stap in de steeds dunner wordende strategie van de Republikeinse aanhangers is het verspreiden van het gerucht dat Obama geen 'native born American' is, althans dat de geboorteakte waaruit blijkt dat hij in Hawaii is geboren, een vervalsing is.

Obama's vervalste geboorteakte
McCain is ook geen native born American.
Calm down, please!
pi_62312042
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 17:39 schreef MrX1982 het volgende:
Het is fijn om te zien dat niet alle republikeinen extremistische christelijke idioten zijn.
Het meest frappante is natuurlijk dat "echte" Republikeinen helemaal niet gestemd hebben voor deze 8 jaar van Bush. Die hadden op een Bush gestemd die het buitenland liet voor wat het was en gewoon op het Witte Huis zou passen met een paar conservatieve trekjes eraan. Dat Bush 2 oorlogen zou starten en de staatsschuld zou verdubbelen hadden ze totaal niet verwacht .
  zaterdag 11 oktober 2008 @ 17:54:06 #296
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_62312215
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 17:43 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

McCain is ook geen native born American.
Er bestaan geen echte Amerikanen, tis allemaal import.
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
pi_62312295
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 17:54 schreef ethiraseth het volgende:

[..]

Er bestaan geen echte Amerikanen, tis allemaal import.
Ze bestaan nog wel maar zijn bijna uitgestorven.



McCain zelf is in Panama geboren.
Calm down, please!
pi_62312352
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 17:58 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Ze bestaan nog wel maar zijn bijna uitgestorven.

[ afbeelding ]

McCain zelf is in Panama geboren.
Natives... stuur ze terug naar Nativenia!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')