quote:
Lijkt me nice als cw voor Dunk Highquote:Op zondag 12 oktober 2008 21:50 schreef D3ft0n3 het volgende:
Woei, Ebay veiling gewonnenAsbury's voor 46 dollar (excl ship)
Er heeft zojuist namelijk iemand fake sb Medicoms 1 gewonnen voor 140 dollar excl. shippingquote:Op zondag 12 oktober 2008 20:50 schreef DubzOne het volgende:
Kan je op Ebay trouwens bieders waarschuwen voor fakes als de veiling nog loopt?!
ach als je iedereen moet gaan contacten die fakes koopt..quote:Op zondag 12 oktober 2008 22:56 schreef DubzOne het volgende:
[..]
Er heeft zojuist namelijk iemand fake sb Medicoms 1 gewonnen voor 140 dollar excl. shipping
Is ook zo... dat er iemand is die daar 140 dollar voor betaald heeft boeit me niet zoveel. Alleen blijft het zo wel steeds lonen voor degenen die al die fakes verkopen.quote:Op zondag 12 oktober 2008 23:12 schreef HenkBenzinetank het volgende:
[..]
ach als je iedereen moet gaan contacten die fakes koopt..
Ik had er meer van verwacht om eerlijk te zijn. En what's up met die tong?quote:
Wie is de chef.quote:
Weet niet zo goed wat ik van die CW moet vinden... verder wel dope, Stabs!quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 15:59 schreef SunBoom het volgende:
Laat ik ook maar eens meedoen (WIVAH + tevens pick-up):
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Broek mag wel ietsjes beter :|
Ik pakte ze uit en dacht wtf echt lelijk. Trek ik ze aan...goddelijk...perfect...ongelooflijk (nee niet echt, maar ze zaten wel lekker). Aan de voet in zijn geheel is echt dope vind ik dan... En die cw vind ik stiekem wel beter dan die andere Foot Patrolsquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 16:48 schreef DubzOne het volgende:
[..]
Weet niet zo goed wat ik van die CW moet vinden... verder wel dope, Stabs!
Van die laatste 2 zijn er ook lage toch? hoe heten die?quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 15:36 schreef koston het volgende:
Wivah:
[ link | afbeelding ][ link | afbeelding ]
[..]
Ik kom vaak langs Curbs, dus ik weet dat er iig die Azure Blazers liggen en nog een of twee Thrasher Blazers. Deze dus:
[ afbeelding ]
&
[ afbeelding ]
Die waren er iig de laatste keer dat ik er was. Of ze er nog steeds zijn durf ik niet met zekerheid te zeggen
Stabs moet je inderdaad niet helemaal tot boven lacen... zit ook kut omdat de tong dan in je enkels drukt! En anders gewoon veters achter je tong lacen. Dat doe ik meestal als de laces veel te lang zijnquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 17:31 schreef SunBoom het volgende:
Die is ook wel nice alleen die crackt ook als een malle. Ik heb me Stabs ff opnieuw gelaced en ze zijn nu een gaatje lager. Kan ze nu broek-achter-lip doen, alleen de lus is mad groot. Ik kijk nog wel ff wat ik doe, mss toch maar weer tot helemaal boven lacen...
Dat zijn nike blazers. Daar heb je wel lage van. Misschien niet van blazer sb maar wel van de gewone blazer.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 18:52 schreef One_conundrum het volgende:
of wat er op lijkt dan. Vooral bij die blauw groene heb ik dat idee
Heb je ook Stabs? Post eens wat plaatjes wil je? Sinds vandaag geil ik op Stabsquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 19:05 schreef DubzOne het volgende:
[..]
Stabs moet je inderdaad niet helemaal tot boven lacen... zit ook kut omdat de tong dan in je enkels drukt! En anders gewoon veters achter je tong lacen. Dat doe ik meestal als de laces veel te lang zijn
Ik heb nog Green Beans in 8.5quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 20:20 schreef mitman het volgende:
waar pluk je al die jordans V's vandaan cali?
hook me up met was us 8,5/9 (A)!
Waarschijnlijk wel.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 20:24 schreef feelsgoodman het volgende:
SJIMS WEL HOOR.
Ga jij trouwens nog rijen voor die NBtjes gekkert?
Ik heb Air U Breathe's uit 2006quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 19:48 schreef SunBoom het volgende:
[..]
Heb je ook Stabs? Post eens wat plaatjes wil je? Sinds vandaag geil ik op Stabs
Op ebay staan er wel een aantal (wel af en toe belachelijke prijzen!) En anders op Lacebag een nds in size 10 (misschien zooltje erin)quote:
Leuk product voor de dames, maar aangezien ze die schoenen niet in typische dames maten hebben niet echt heel logisch.Ik zie mezelf echt niet met zo'n ding lopen.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 13:13 schreef HenkBenzinetank het volgende:
@Warhead:
Susan Bijl maakt wel fucking relaxte tassen, jammer genoeg is die lfstl-collabo zo lelijk..
nee oke, want zelf deed ik dat bij mn Nike Dunk Mids maar dat vond ik er niet uitzien eigenlijk..quote:Op woensdag 15 oktober 2008 16:32 schreef Electric_Wizard het volgende:
Maar is mijn mening hoor, genoeg mensen die hun strap gewoon vast maken.
Mag ik vragen waar je dze kan krijgen? Me vriendin werd gek toen ze ze zag, maat 39 of 40 nodig danquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 20:26 schreef Kos_met_de_snor het volgende:
[ afbeelding ]
laat ik ook maar weer eens wat toevoegen in dit topic. Vanmiddag deze gekocht, wel in het bruin. Kan op internet geen foto erover vinden
thnx, al zag ik die doodshoofden eerst niet eens op de foto, `clean zou ik ze mooier vinden..quote:Op woensdag 15 oktober 2008 23:33 schreef aerodynamic het volgende:
Nike Dunk High x FC St. Pauli. Gelimiteerde oplage van 500 stuks oid (alleen in Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland) en reflecterend 3M materiaal op de zijkanten. In het Outlet van Roermond scheen nog een US 11 te liggen, maar die zal wel weg zijn.
En die Puma's zijn echt tiefuslelijk.
Mja, zijn er geen all black dunks zonder suede ofzo?quote:Op woensdag 15 oktober 2008 23:50 schreef Electric_Wizard het volgende:
Dan heb je als eventueel alternatief nog fogs (vrij moeilijk te vinden, pink box, ben blij met m'n paar)
[ afbeelding ]
of de Nike SB Dunk High Black/White die binnenkort uit gaat komen
[ afbeelding ]\
Noem het geen superman pack anders wordt Warhead kkboos
Ik denk dat die fogs het dichts bij komen, correct me if i'm wrong.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 23:52 schreef stijn_ het volgende:
[..]
Mja, zijn er geen all black dunks zonder suede ofzo?
da's juist suede toch? Achja boeie, 1 nachtje slapen en ik ben deze schoen alweer vergeten...quote:Op woensdag 15 oktober 2008 23:55 schreef Electric_Wizard het volgende:
[..]
Ik denk dat die fogs het dichts bij komen, correct me if i'm wrong.
En fogs zijn inderdaad pink boxedquote:Op woensdag 15 oktober 2008 23:55 schreef Electric_Wizard het volgende:
[..]
Ik denk dat die fogs het dichts bij komen, correct me if i'm wrong.
Die!quote:
Hij koopt iets van 2 paartjes per week x 4 weken x 75 euro gem. per paar ofzo = 1200 euro zoiets.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 08:58 schreef MaartenGrendel het volgende:
Haha ik kwam eigenlijk nooit in deze reeks. Zie al dat ik redelijk uniek ben met m'n DC's,
't is hier Nike wat de klok slaat.
Hoeveel geven de die-hards zoals Electric_Wizard enzo eigenlijk uit aan sneakers (per maand)???
quote:Op donderdag 16 oktober 2008 09:31 schreef SunBoom het volgende:
[..]
Hij koopt iets van 2 paartjes per week x 4 weken x 75 euro gem. per paar ofzo = 1200 euro zoiets.
Die Superheroes pack is echt te dope, he Warhead
Er zijn genoeg dope DC's hoor!quote:Op donderdag 16 oktober 2008 08:58 schreef MaartenGrendel het volgende:
Haha ik kwam eigenlijk nooit in deze reeks. Zie al dat ik redelijk uniek ben met m'n DC's,
't is hier Nike wat de klok slaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |