met name Jol heeft het echt niet slecht gedaan toch? Die vond Hendriks niet meer aardig, oke.. maar verder?quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 17:14 schreef Timmie1983 het volgende:
[..]
Probleem is dat de combinatie Roda JC en trainers die niet uit het zuiden komen een ongelukkige is. Denk bijvoorbeeld aan Martin Jol, Jan van Dijk en Adrie Koster. Allemaal ontslagen en deden/doen het bij andere clubs prima. Denk dat naast Ernie Brandts (ex-Roda JC speler) ook Jos Luhukay een goede optie is. Toch gaat mijn voorkeur uit naar
Sef Vergoossen
, omdat die als geen ander weet hoe je weer rust in de tent kunt brengen.
Dat is ook zo'n mythe die nergens op gebaseerd is. In het verleden hebben Bert Jacobs, Rob Baan en Piet de Visser het hier uitstekend gedaan en die kwamen toch echt niet uit het zuiden. Het ontslag van Van Dijk en Koster had ook niets met hun afkomst te maken, dat zijn trainers die gewoon niet goed genoeg zijn voor Roda. Martin Jol is een verhaal apart. Prima trainer, maar had de pech Stevens op te moeten volgen en daarnaast was het zijn eerste klus als hoofdtrainer en heeft hij hier veel geleerd en de nodige fouten gemaakt, hetgeen hij zelf ook toegegeven heeft.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 17:14 schreef Timmie1983 het volgende:
[..]
Probleem is dat de combinatie Roda JC en trainers die niet uit het zuiden komen een ongelukkige is. Denk bijvoorbeeld aan Martin Jol, Jan van Dijk en Adrie Koster. Allemaal ontslagen en deden/doen het bij andere clubs prima.
en toch hebben ze bovenin bij Roda (meen zelfs dat Hendriks dat was) destijds na het ontslaan van Van Dijk geschreeuwd geen trainer meer uit het noorden (lees: "hollander") te willen.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 17:24 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat is ook zo'n mythe die nergens op gebaseerd is. In het verleden hebben Bert Jacobs, Rob Baan en Piet de Visser het hier uitstekend gedaan en die kwamen toch echt niet uit het zuiden. Het ontslag van Van Dijk en Koster had ook niets met hun afkomst te maken, dat zijn trainers die gewoon niet goed genoeg zijn voor Roda. Martin Jol is een verhaal apart. Prima trainer, maar had de pech Stevens op te moeten volgen en daarnaast was het zijn eerste klus als hoofdtrainer en heeft hij hier veel geleerd en de nodige fouten gemaakt, hetgeen hij zelf ook toegegeven heeft.
Dat is natuurlijk wel zo, we zijn voorbijgestreefd door clubs als AZ, Groningen, Heerenveen en in mindere mate NAC, NEC en Utrecht. Daar ligt dan ook het werkelijke probleem en zo lang we het financiële gat niet dichten hoeven we niet eens meer aan Europees voetbal te denken. Als de nieuwe trainer ons van de onderste plekken naar de middenmoot leidt en wellicht een keer voor een stuntje tegen een topclub zorgt heeft hij het prima gedaan.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 17:45 schreef LeonH het volgende:
En ik denk niet dat je kunt zeggen dat we nou zo'n slechtere spelers hebben als destijds.
Het feit dat Wisman bij Fortuna niks gepresteerd heeft zegt helemaal niks, daar zou zelfs José Mourinho momenteel niks klaarspelen. Verder blijf ik er bij dat het een mythe is dat trainers uit de Randstad niet bij Roda zouden passen, het voordeel is zelfs dat ze de zeurmentaliteit van de Mijnstreek en in het bijzonder kerkrade niet kennen en daar dan ook terecht geen rekening mee houden.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 17:47 schreef Timmie1983 het volgende:
Als je puur kijkt naar welke trainer in de afgelopen 15 jaar ontslagen is en welke niet, is het zeker geen mythe en is het wel degelijk ergens op gebaseerd. Dit geld niet alleen voor Roda JC, maar ook Fortuna en MVV hebben hier ervaring mee. Denk aan Jonker bij MVV en Wisman bij Fortuna. Het is zeker niet zo dat alle trainers die niet uit het zuiden komen bij voorbaat al moeten worden afgeschreven, maar de kans is groot dat het niet goed gaat. Denk dat het ook deels aan het verschil in cultuur en mentaliteit ligt. Koster heeft het goed gedaan met Excelsior en om assistent-trainer en later vervangend hoofdtrainer te worden bij Ajax moet je zeker wel iets goed doen lijkt me. Verder doet Jan van Dijk het momenteel absoluut niet verkeerd met VVV-Venlo en denk ik dat Atteveld het ergens anders naar behoren zal gaan doen.
Ook dat is niet helemaal waar, jarenlang behoorden we qua begroting tot de subtop en presteerden we nog iets beter. inmiddels zijn we qua begroting nog verder afgezakt dan qua prestaties.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 18:09 schreef Timmie1983 het volgende:
De kracht van RJC is altijd geweest om met een minimaal budget een goed resultaat eruit te slepen. Als je kijkt naar de afgelopen 15 jaar heeft Roda JC boven haar (financiele) mogelijkheden gepresteerd: 2e plaats, 4e plaats, 6e plaats, bekerwinnaar in 1997 en 2000, verliezend bekerfinalist in 2008, sinds 1973 onafgebroken in de eredivisie (naast RJC kunnen alleen PSV, Ajax, Feijenoord en FC Utrecht dit zeggen) en diverse keren Europees voetbal. Allemaal behaald met 'matige lowbudget-spelers'. RJC komt er wel weer bovenop.
mwah.. ik vind die mythe nogal overdreven hoor.. Hoeveel Limburgers spelen er nou nog in het eerste? Dat "cultuurverschil" wordt hooguit nog in de bestuurskamer gevoeldquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 17:47 schreef Timmie1983 het volgende:
Als je puur kijkt naar welke trainer in de afgelopen 15 jaar ontslagen is en welke niet, is het zeker geen mythe en is het wel degelijk ergens op gebaseerd. Dit geld niet alleen voor Roda JC, maar ook Fortuna en MVV hebben hier ervaring mee. Denk aan Jonker bij MVV en Wisman bij Fortuna. Het is zeker niet zo dat alle trainers die niet uit het zuiden komen bij voorbaat al moeten worden afgeschreven, maar de kans is groot dat het niet goed gaat. Denk dat het ook deels aan het verschil in cultuur en mentaliteit ligt. Koster heeft het goed gedaan met Excelsior en om assistent-trainer en later vervangend hoofdtrainer te worden bij Ajax moet je zeker wel iets goed doen lijkt me. Verder doet Jan van Dijk het momenteel absoluut niet verkeerd met VVV-Venlo en denk ik dat Atteveld het ergens anders naar behoren zal gaan doen.
Daar ligt het probleem nou juist. Zij kennen die mentaliteit niet, wij zijn er mee opgegroeid en weten (vaak) niet beter. Dat is het verschil in cultuur en mentaliteit en daarom werkt het naar mijn mening niet. Daarom ging het mis tussen Martin Jol/Jan van Dijk en het RJC -bestuur en zei Atteveld ook iets over de supporters vorige week: "we zitten hier in Limburg...".quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 17:58 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
...Verder blijf ik er bij dat het een mythe is dat trainers uit de Randstad niet bij Roda zouden passen, het voordeel is zelfs dat ze de zeurmentaliteit van de Mijnstreek en in het bijzonder kerkrade niet kennen en daar dan ook terecht geen rekening mee houden.
Gommans, Knops, Janssen en Linssen zijn de Limburgse jongens in dit team, toch een hoog Limburgs gehalte voor een regio waar eigenlijk weinig talent in zit.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 18:19 schreef teamlead het volgende:
[..]
mwah.. ik vind die mythe nogal overdreven hoor.. Hoeveel Limburgers spelen er nou nog in het eerste? Dat "cultuurverschil" wordt hooguit nog in de bestuurskamer gevoeld
bron is voetbalprimeur die het dus weer van L1 heeft... Vreemd allemaal, NOS meldde dat Brandts de voornaamste kandidaat isquote:'Adrie Koster in beeld bij Roda JC'
Roda JC heeft in de zoektocht naar een opvolger voor Raymond Atteveld het vizier gericht op Adrie Koster. De trainer van Jong Ajax is volgens L1 de belangrijkste kandidaat om de dinsdag op non-actief gezette Atteveld op te volgen.
Naast de supporters zou ook binnen Roda zelf de voorkeur uitgaan naar Koster. Andere namen die bij de fans circuleren zijn Ernie Brandts en Jos Luhukay.
Koster kwam eind jaren zeventig al als speler in actie voor Roda JC. Mocht het tot een overstap komen, dan betekent het tevens een hereniging met Roda-directeur Martin van Geel, die eerder Koster naar Ajax haalde.
Wisman kent na drie weken nog de namen van zijn spelers niet, dus die wordt nergens geliefd.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 17:58 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Het feit dat Wisman bij Fortuna niks gepresteerd heeft zegt helemaal niks,
Koster moet heel ver uit de buurt van Roda blijven, die malloot heeft de club al eens bijna kapotgemaakt en dat mag niet nog eens gebeuren.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 19:35 schreef LeonH het volgende:
[..]
bron is voetbalprimeur die het dus weer van L1 heeft... Vreemd allemaal, NOS meldde dat Brandts de voornaamste kandidaat is
helemaal mee eens... maarja van geel is een "vriend" van koster dus je weet het maar nooit, maar van mij liever ook geen kotserquote:Op woensdag 8 oktober 2008 20:38 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Koster moet heel ver uit de buurt van Roda blijven, die malloot heeft de club al eens bijna kapotgemaakt en dat mag niet nog eens gebeuren.
Als die klootviool toch komt overweeg ik sterk geen stap meer in het PLS te zetten.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 21:58 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
helemaal mee eens... maarja van geel is een "vriend" van koster dus je weet het maar nooit, maar van mij liever ook geen kotser
Idem, die gast heeft net niks laten zien + hij was een van de slechtste Roda trainers ooitquote:Op woensdag 8 oktober 2008 22:03 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Als die klootviool toch komt overweeg ik sterk geen stap meer in het PLS te zetten.
Eens.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 22:03 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Als die klootviool toch komt overweeg ik sterk geen stap meer in het PLS te zetten.
hehe. lijkt me wel okquote:En voor de laatste keer: Eugène Hanssen!!
Er moet weer gestreden worden. Andere trainers zullen zeker de beste bedoeling hebben, maar neem iemand die dat voor 110% uitstraalt en (!!) ook gaat doen.
FORZA EUGèNE!!
FORZA RODA!!
JS.
Theo Vonk heeft het destijds als troubleshooter prima gedaan hoor. Toen Jol ontslagen werd verkeerden we in degradatiezorgen en daar heeft hij ons toch vrij snel uit weten te halenquote:Op woensdag 8 oktober 2008 22:36 schreef RD4 het volgende:
[..]
Idem, die gast heeft net niks laten zien + hij was een van de slechtste Roda trainers ooit, laat dan Theo Vonk maar terugkomen
van mij mag ie komen als interim. Btw, wat is er met hem gebeurd na zijn Roda periode? Nooit meer wat van gehoord.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 23:32 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Theo Vonk heeft het destijds als troubleshooter prima gedaan hoor. Toen Jol ontslagen werd verkeerden we in degradatiezorgen en daar heeft hij ons toch vrij snel uit weten te halen.
Het zou geweldig zijn als Van Geel hem daartoe zou kunnen bewegen, maar het lijkt me een vrij kansloze missie.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 12:05 schreef Grulez het volgende:
Mss wil Co Adriaanse wel naar RJC komen...
quote:Naam: TerreuRobert
Tijd: 10-10-2008 14:51
DS leef je nog?
We missen je!
Kusjes van Fok!
Das TR die zn vriendje mist.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 17:19 schreef RD4 het volgende:
Waar de neuk is DS? Zelfs op Rodajcfans missen ze hem:
[..]
Ja, Koster, wtf!quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 18:28 schreef TheYoung1 het volgende:
Luhukay![]()
Koster![]()
Hanssen![]()
Broos![]()
Vergoossen
Advocaat![]()
Darkshine
Yup, de wiekser...quote:
Inderdaad, je vraagt je af hoe mensen dat serieus kunnen voorstellenquote:
Michel Preud`hommequote:
Preud'homme heeft ook een Roda verleden. Diegene die het me kan vertellen tracteer ik op een biertje....quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 01:22 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Michel Preud`homme![]()
Heeft Standard vorig jaar kampioen gemaakt. Alleen gaat ie nu niet erg lekker bij AA Gent. Maar of dat aan hem ligt...??
zelfs google moet het antwoord vooralsnog schuldig blijvenquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 10:23 schreef RD4 het volgende:
[..]
Preud'homme heeft ook een Roda verleden. Diegene die het me kan vertellen tracteer ik op een biertje....
Het is geen makkelijke, je moet ook niet te ver doordenken met Roda verleden....quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 10:26 schreef teamlead het volgende:
[..]
zelfs google moet het antwoord vooralsnog schuldig blijven
Weer een mooie voor de Retestrakke Roda Quiz!quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 18:09 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
lamlul! echt hey... wat een wedstrijd toen....
maargoed dat ik toen pas 11 jaar was en achteraf het niet helemaal tot me doordrong en het besef had dat we door die fout er uit lagen...quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 18:09 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
lamlul! echt hey... wat een wedstrijd toen....
ik meld me namens de Edwin tikkie trug Vurens Fanclub voor t pilsjequote:Op zaterdag 11 oktober 2008 20:51 schreef RD4 het volgende:
[..]
Weer een mooie voor de Retestrakke Roda Quiz!
Naar welke club is Edwin Vurens verkast na zijn carriere bij Roda?
Winnaar mag zijn wederom bij mij melden voor een pilsje!
Dan mag je dat pilsje van mij op de koop toe nemen, drink je eentje extra, in de hoop dat we alsnog een mooi seizoen gaan hebbenquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 21:19 schreef planethugo het volgende:
[..]
ik meld me namens de Edwin tikkie trug Vurens Fanclub voor t pilsje
naar Sankt Gallen in die Schweitz!
als je nog meer zoekt: ik heb nu alles vanaf 93!quote:Op zondag 12 oktober 2008 03:31 schreef NoMercy285 het volgende:
[..]
Dan mag je dat pilsje van mij op de koop toe nemen, drink je eentje extra, in de hoop dat we alsnog een mooi seizoen gaan hebbenhet is ONS gegund..
edit: ah ik zie nu dat ik RD4 al in mn msn heb staan, dankzij een aantal roda-samenvattingen het afgelopen seizoen.. mijn dank was toen al groot dus we staan nu sowieso quitte
Ik vraag me af waar hij dit vandaan heeft. Voor een deel zal het de hypotheek van het stadion zijn en dat is op zich niet erg, maar die kan geen 25.000.000 meer zijn en als Roda daadwerkelijk 25.0000.000 schuld heeft dan ben ik bang dat het einde verhaal is, alhoewel het niet veel meer is dan de schulden die clubs als Twente, Utrecht, NAC en Vitesse enige jaren geleden hadden. Maar ik kan me gewoon niet voorstellen dat het waar is.quote:Op maandag 13 oktober 2008 22:49 schreef venomsnake het volgende:
Roda zit behoorlijk in de shit volgens Snor..
Hij heeft het over een schuld van 25 miljoen.
Kortom, Snorrowitzch lijkt weer eens uit zijn nek te lullen.quote:Roda JC woedend over uitspraken grote schuld
Roda JC heeft met verbijstering gereageerd op uitspraken van Johan Derksen. De hoofdredacteur van Voetbal International verklaarde maandagavond in het gelijknamige televisieprogramma dat Roda 25 miljoen euro in het rood staat.
Voetbal
Van onze verslaggever
Volgens Peter Janssen raken de uitspraken van Derksen kant noch wal. ,,Ik weet niet waar hij het vandaan haalt", aldus het lid van de Raad van Commissarissen. Volgens Derksen zijn de exploitatiekosten sinds de verhuizing naar het nieuwe stadion in 2000 25 miljoen. Op de vraag of het betekent dat Roda dus voor dat bedrag in het rood staat, antwoordde hij: ,,Ja."
,,Ik wist niet wat ik hoorde”, aldus Janssen. ,,Ten eerste heb ik geen idee waarom hij alleen de exploitatiekosten noemt. Maar hij gaat er daarnaast van uit dat er sindsdien geen inkomsten zijn geweest. Als je van een bedrijf gedurende een aantal jaren de kosten optelt, betekent dat toch niet dat het bedrijf voor dat bedrag in het rood staat? Aan dit verhaal is werkelijk geen touw vast te knopen.”
Hoewel het jaarverslag 2007/2008 is nog niet is vastgesteld, heeft Roda volgens Janssen op dit moment geen negatief eigen vermogen.
Ik doelde op het nieuws dat hij z'n baan terug wil en dat wil afdingen middels een arbitragezaak.quote:
Hij zou eigenlijk alleen maar kunnen verliezen. Er zit echt niemand in Kerkrade te wachten op zijn terugkomst.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 20:40 schreef Ungeheuer het volgende:
[..]
Ik doelde op het nieuws dat hij z'n baan terug wil en dat wil afdingen middels een arbitragezaak.
Wat is daar grappig aan? Roda en Atteveld hebben gewoon een akkoord bereikt, lijkt me voor beide partijen de beste oplossing.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 16:13 schreef TheYoung1 het volgende:
En dan dit...:
Arbitragezaak Atteveld gaat niet door
![]()
![]()
Precies, dus zaterdag 1e en laatste wedstrijd onder leiding van Koopman neem ik aan, zal begin volgende week wel nieuwe trainer worden aangesteldquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 16:43 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Wat is daar grappig aan? Roda en Atteveld hebben gewoon een akkoord bereikt, lijkt me voor beide partijen de beste oplossing.
Echt grappig is het niet nee. Wel lachwekkend.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 16:43 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Wat is daar grappig aan? Roda en Atteveld hebben gewoon een akkoord bereikt, lijkt me voor beide partijen de beste oplossing.
ja ik ben eens benieuwd, Heerenveen is toch wel erg goed in vorm, maar meestal speelt roda tegen clubs die slecht in vorm zijn zelf altijd het slechtste, dus ik hoop op een overwinningquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 21:08 schreef planethugo het volgende:
morgen tegen heerenveen heb ik er wel vertrouwen in, ze hebben 2 weken de tijd gehad om de zonden te overdenken en rjc-heerenveen zijn altijd amussante wedstrijden. Hoe dan ook we hebben 3 punten nodig
Inderdaad, het was een onderhandelingstactiek van Atteveld, niet meer, niet minder.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 21:08 schreef planethugo het volgende:
denk je nu echt dat Atteveld meer dan z'n oprotpremie wilde hebben? Denk dat roda hem met een scheintje wilde afschepen gezien de financiele situatie. Stoer trouwens dat ratteveld.... pfff
Broos lijkt mij ook een goede keus. De naam van Foppe de Haan wordt ook genoemd, maar dat zou me verbazen, het zal dus wel Broos worden.quote:Op maandag 20 oktober 2008 14:12 schreef TheYoung1 het volgende:
Hmmmmm, lijkt het er toch op, dat voor Hugo Broos gekozen gaat worden...
Kan ik best wel mee leven
En daar gaan we weerquote:Kesler: KNVB werkt aan vorming FC Limburg
Op dit moment zijn er gesprekken gaande over een eventuele vorming van een fusieclub in Limburg waarbij de KNVB betrokken is. Dat bevestigde Henk Kesler, directeur betaald voetbal van de KNVB.
VOETBAL
Door Peter Leijsten
Hij deed dat maandagavond desgevraagd tijdens een voetbalsymposium in Roermond, georganiseerd door voetbalvereniging VVV. ,,We brengen een proces op gang om te kijken of we iets kunnen realiseren. Of we wellicht het fusieproces kunnen entameren”, bevestigde Kesler, die daarnaast herhaalde dat de bond onverminderd aanstuurt op een eerste divisie die op termijn nog maar uit zestien clubs bestaat.
Op de vraag of die fusieclub uit twee of drie clubs zou moeten ontstaan, zei Kesler: ,,Drie clubs zou ideaal zijn. Maar als we met twee clubs kunnen beginnen, dan is dat prima. Dan schuift die derde club vanzelf later aan.”
Tijdens een openbaar voetbalforum eerder op de avond liet Kesler er al geen misverstand over bestaan dat er in de nabije toekomst nooit meer sprake zal zijn van een Zuid-Limburgse subtopper in de eredivisie wanneer de huidige situatie (drie zelfstandige clubs) in stand wordt gehouden. ,,Wanneer je nu kijkt naar de omzet van de drie Zuid-Limburgse clubs bij elkaar, dan komt dat bedrag nog niet eens in de buurt van de omzet van een club als Heerenveen. Blijf je op deze voet doorgaan, dan worden het op termijn tweederangs clubs. Dat kan toch niet de bedoeling zijn in Limburg, de plaats waar het betaalde voetbal in Nederland geboren is?”
Frissen
Gouverneur Léon Frissen haakte aan bij de uitlatingen van Kesler. Refererend aan de nieuwjaarsreceptie van de provincie eerder dit jaar, tijdens welke gelegenheid Frissen al een vurig pleidooi voor één sterke club in het zuiden van de provincie hield, zei de Gouverneur: ,,Ik denk ook dat dat de enige oplossing en mogelijkheid is. Anders verdwijnt op termijn het betaalde voetbal in Zuid-Limburg. Dat heb ik eerder geroepen en dat werd me toen niet in dank afgenomen. Een paar jaar geleden moest Nol Hendriks al met een kogelvrij vest rondlopen. En ik heb na die uitspraken ook vier, vijf weken met beveiliging rondgelopen.”
Frissen liet zich tijdens het voetbalforum ook uit over de locatie voor de eventuele fusieclub: ,,Van oudsher komt de top van het Zuid-Limburgse betaald voetbal uit de Mijnstreek. En van die Mijnstreek heeft Kerkrade er op dit moment het meeste recht op.”
Oud-trainer Sef Vergoossen, die op Fortuna na in zijn loopbaan bij alle Limburgse profclubs werkte als trainer, wil af van de beladen term ‘FC Limburg’. Maar Vergoossen is wel een vurig voorstander van een fusie: ,,Maar Limburgia is een veel mooiere naam. Maar we moeten niet praten over samenvoegen. Dat is in het verleden geprobeerd, dat heeft niet gewerkt. We moeten er nu eerst voor zorgen dat er een budget komt. Vervolgens moeten de clubs een keuze maken: aansluiten of niet. En dan is de keuze snel gemaakt. Ik denk dat we het van die kant moeten benaderen.”
pff krijgeng we dit gezeur weer... als gemeentes nou eens hadden gekapt met het geld toestoppen in Sittard en Maastricht hadden we dit gezever niet meer gehad...quote:
Roda heeft meer geld ontvangen van de gemeente dan Fortuna dat heeft.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 14:31 schreef LeonH het volgende:
[..]
pff krijgeng we dit gezeur weer... als gemeentes nou eens hadden gekapt met het geld toestoppen in Sittard en Maastricht hadden we dit gezever niet meer gehad...
En je gelooft ook nog steeds in Sinterklaasquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 15:02 schreef Evertje het volgende:
[..]
Roda heeft meer geld ontvangen van de gemeente dan Fortuna dat heeft.
Heb uit betrouwbare bron (uit gemeenteraad Kerkrade) dat Roda van de garantstelling al vijf miljoen heeft opgevraagd van de twintig miljoen. Fortuna heeft daarentegen alleen maar tegenwerking van de gemeente gehad met betrekking tot stadion afbouw. Ja, er zin wat OZB kosten kwijtgescholden in de vorm van een lening, maar die worden zo weer terug verdiend als het stadion eens wordt afgebouwd.
Ga jij mee in de zak naar Spanje als dit uiteindelijk uitkomt?quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 16:12 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
En je gelooft ook nog steeds in Sinterklaas?
Als ze bij de KNVB eindelijk eens doen wat ze moeten doen dan halen jullie Sinterklaas niet eens en dan zijn we ook meteen van die discussie over FC Limburg af.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 19:41 schreef Evertje het volgende:
[..]
Ga jij mee in de zak naar Spanje als dit uiteindelijk uitkomt?
Het verbaast me dat Broos niet haalbaar is, al kan het ook een onderdeel van het onderhandelingsspel zijn. Da De Haan niet komt was evident en dat Koster niet komt is alleen maar een goede zaak.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 19:29 schreef Biertjuhhhh het volgende:
Wenskandidaten niet haalbaar voor Roda JC
De drie belangrijkste kandidaten die Roda JC op het oog had om de ontslagen Raymond Atteveld op te volgen zijn allen niet haalbaar.
Voetbal
Van onze verslaggever
Hoewel Roda geen namen wil prijsgeven, polste de club Hugo Broos, Foppe de Haan en Adrie Koster. Om uiteenlopende redenen heeft het geen zin met één van hen het traject te vervolgen, zo bleek na een eerste inventarisatie. ,,Ik ga niet in op namen, maar kan wel zeggen dat degenen die we bovenaan de lijst hadden staan voor ons niet haalbaar zijn", aldus directeur voetbalzaken Martin van Geel. ,,We moeten nu verder zoeken, maar laten ons daarbij niet onder druk zetten. We willen een weloverwogen keuze maken."
Houden we Brandts nog over. Of wil die ook al niet.quote:Roda laat zich niet opjagen en houdt Koopman op de bank
22/10/2008 09:54, vi.nl
Roda JC maakt geen haast met het zoeken naar een nieuwe trainer. Na de afzegging van Hugo Broos blijft Martin Koopman voorlopig nog even aan als interim-coach.
'Zowel Martin als de groep gaat goed met de ontstane situatie om, iedereen stelt zich zeer professioneel op', zegt technisch directeur Martin van Geel in De Telegraaf. 'Ik sluit niet uit dat we tot de winterstop met Martin verder gaan. Het is niet nodig ons te laten opjagen bij de zoektocht naar een nieuwe trainer.'
Koopman liet na het ontslag van Raymond Atteveld weten dat hij 'onder protest' de taken van hoofdtrainer overnam. De assistent-trainer kon het zich financieel niet veroorloven op te stappen uit solidariteit met Atteveld.
Roda was de afgelopen dagen in gesprek met Broos over de vacante functie van hoofdtrainer. De onderhandelingen met de Belgische coach liepen spaak op de financiën. 'Voor het geboden bedrag kom ik niet naar Roda. Spijtig, want ik zag de baan absoluut zitten', aldus Broos.
Dat is inderdaad lachwekkend, het zal dan wel Silvio Diliberto of zo wordenquote:Op woensdag 22 oktober 2008 17:19 schreef planethugo het volgende:
nou dat wordt dan een debutant als trainer als we niet meer dan een ton voor broos willen uitgeven
Dat is inderdaad vreemd, zou me niet verbazen als er een verband is. Ik zit overigens niet echt op Van Loen te wachten, ik zie liever een meer ervaren trainer.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 16:23 schreef methodmich het volgende:
John van Loen is ook per direct beschikbaar, ook met een Roda-verleden.
Kan toch niet meer tegenwoordig! Tenzij je een abo hebt dan, geloof ik.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 16:26 schreef Plato1980 het volgende:
Moet de TT trouwens niet eens aangepast worden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |