 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat is in essentie hetzelfde, zijn alleen wat juridische en daardoor financiële verschillen.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 11:00 schreef Damzkieee het volgende:
Ontslagen = non actief?
 
			 
			
			
			quote:Atteveld vecht ontslag aan
KERKRADE – De vanmorgen door Roda JC aan de kant geschoven trainer Raymond Atteveld is het oneens met de redenen voor zijn ontslag. Via zijn zaakwaarnemer Kees Ploegsma laat de oefenmeester, die zelf niet wil reageren, weten het ontslag aan te vechten. ,,Het wordt een zaak van advocaten,’’ bevestigt Ploegsma.
Atteveld werd door Roda uit zijn taken ontheven vanwege de tegenvallende resultaten. ,,We hadden er geen vertrouwen in dat hij voor een ommekeer zou zorgen,’’ zegt technisch directeur Martin van Geel.
De in het bezit van de hoogste trainerspapieren assistent Martin Koopman neemt voorlopig de honneurs waar. Volgens Van Geel gaat de club op zoek naar een nieuwe hoofdcoach.
AD
 
			 
			
			
			Het gaat nu natuurlijk alleen nog maar om de afwikkeling van het contract, het is uiteraard volstrekt uitgesloten dat hij weer aan de slag gaat.quote:
 
			 
			
			
			En daar heeft hij volkomen gelijk in.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 11:45 schreef Blawh het volgende:
Tuurlijk, die probeert er nog zoveel mogelijk geld uit te slepen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 12:18 schreef ZoneKill het volgende:
Misschien moeten ze Fritz Korbach eens polsen.
 .
 .
											 
			 
			
			
			Ernie Brandts was de voornaamste kandidaat toch?quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 12:18 schreef ZoneKill het volgende:
Het speculeren over welke nieuwe trainer kan beginnen.
Helaas heeft roda het geld niet om een degelijke ervaren trainer aan te trekken. Het zal dus waarschijnlijk een uit de catagorie 'Dwight Lodeweges' worden.
Misschien moeten ze Fritz Korbach eens polsen.
 
			 
			
			
			Het zou mij niet verbazen als jullie op korte termijn deel gaan uitmaken van ons en dan krijgen jullie die Körver dus weer terug.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 12:30 schreef Evertje het volgende:
Jullie mogen Frans Korver hebben
 
			 
			
			
			 
   
   
  
  
			 
			
			
			Brandts lijkt me prima betaalbaar, maar ik heb m'n twijfels over hem. Ze hoeven overigens absoluut niet snel met iets te komen, als het maar een goede oplossing is, desnoods duurt het een paar weken.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 12:37 schreef LeonH het volgende:
Adiejuh wah


en dan vragen Ploegsma en Atteveld zich ook nog af waarom ze heel 2008 meenemen.... dat neem je toch ook mee. En dat contract verlengen was ook na een goede periode... sorry hoor maar hoe dom kun je zijn...
nu gaan de speculaties inderdaad weer beginnen. Wie zijn er allemaal vrij en wie zijn er te betalen. Hendriks zal uiteraard ook wel meebepalen... Misschien wel een rentree van Vergoossen dan
Luhukay en Brandts zijn ook nog vrij, maar denkelijk niet te betalen. Hoop dat ze vlug met iets komen
 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			je weet niet wat het "toevalsseizoen" met NAC vorig jaar heeft gedaan met zijn prijs uiteraard. Met vlug doelde ik uiteraard niet binnen nu en een week. Denk wel dat je moet denken aan midden/eind november dat je een nieuwe moet hebben, wil je nog een klein beetje willen bereiken dit seizoenquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 12:40 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Brandts lijkt me prima betaalbaar, maar ik heb m'n twijfels over hem. Ze hoeven overigens absoluut niet snel met iets te komen, als het maar een goede oplossing is, desnoods duurt het een paar weken.
 
			 
			
			
			Hij was natuurlijk wel een cultheld in Kerkrade, maar ik betwijfel of hij een goede trainer is.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 12:44 schreef teamlead het volgende:
Rijkaard is nog beschikbaar toch?
Ben erg benieuwd waar ze mee komen inderdaad. Misschien is v Loen wel geinteresseerd in een hoofdcoachbaan...
 
			 
			
			
			Dat lijkt me redelijker, maar ik vrees eerlijk gezegd dat Brandts binnen een dag of drie als nieuwe trainer aangesteld wordt.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 12:44 schreef LeonH het volgende:
Met vlug doelde ik uiteraard niet binnen nu en een week. Denk wel dat je moet denken aan midden/eind november dat je een nieuwe moet hebben, wil je nog een klein beetje willen bereiken dit seizoen
 
			 
			
			
			Ik heb geen idee hoe zijn trainerskwaliteiten zijn eerlijk gezegd.. hij zal vast wel het een en ander geleerd hebben bij v Hanegem lijkt me?quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 12:46 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Hij was natuurlijk wel een cultheld in Kerkrade, maar ik betwijfel of hij een goede trainer is.
 
			 
			
			
			Hij is een twijfelgeval, maar hij is op dit moment vrij en volgens sterke geruchten is hij al met Roda in onderhandeling. Hopelijk kloppen die geruchten niet.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 12:50 schreef teamlead het volgende:
[..]
Ik heb geen idee hoe zijn trainerskwaliteiten zijn eerlijk gezegd.. hij zal vast wel het een en ander geleerd hebben bij v Hanegem lijkt me?
Brandts.. mwah.. kweenie hoor.. vorig jaar ging alles goed, maar is hij de crisismanager die iedereen de goeie kant op schopt?
 
			 
			
			
			precies, anders krijgen we weer een trainer zonder ervaring, denk dat we nu toch behoeft aan wat ervaring...quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 12:46 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Hij was natuurlijk wel een cultheld in Kerkrade, maar ik betwijfel of hij een goede trainer is.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Atteveld heeft volkomen gelijk dat hij zijn ontslag, of beter gezegd zijn op non-actief stellen, gaat aanvechten. Dat zou iedereen in die situatie doen, als jij door je baas ontslagen wordt pik je dat ook niet zonder slag of stoot.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:30 schreef TheYoung1 het volgende:
En nou gaat flapdrol zn ontslag ook nog aanvechten.... Bahbahbah wat is het ook een hufter.
Verziekt de hele sfeer in en om Roda, ziet dit al lang aankomen en dan toch nog naar de rechter stappen. Sodeflikker gewoon op man, je hebt al genoeg schade aangericht met je losse handjes en je grote bek.
En speculeren over de nieuwe trainer... Zou mij ook niet verbazen als Brands snel als opvolger voorgesteld zal worden. Anders zal Koopman tot de winterstop coach blijven en dan mss wel Dickie terug op Kaalhei?
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Dat verwacht hij ook heus niet, het is onderdeel van het juridische steekspel dat nu begonnen is.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:26 schreef TheYoung1 het volgende:
Ben ik het niet mee eens.
Hij is zelf aanleiding tot alle onrust en die onrust bestaat al veel te lang. Dat hij het niet eens is met het besluit is 1, dat hij het gaat aanvechten om in zijn functie hersteld te worden is een ander. Daarin gaat hij, in mijn ogen, te ver.
Zijn positie is gewoon niet meer houdbaar en dat zag iedereen al een hele tijd in de lucht hangen. Bijna niemand, waaronder een groot deel van de selectie, wil hem echt niet terug. Waarom dan deze onmogelijke zet doen?
Als het om de poen gaat, en dat zal dan wel, tja...Dat kan ik wel begrijpen.En daarvan vind ik dan ook, dat hij gewoon zijn contractuele deel moet krijgen.
Maar niet gaan lopen zijveren om terug coach te worden. Dat vind ik echt een vorm van zware overschatting van zijn kant.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			hij zal zijn situatie wel moeten aanvechten. Als hij nu accoord gaat met op non-actief gezet worden en niet eist dat hij zijn werk mag doen, zal een ontslagprocedure voor hem gewoon heel negatief uitvallen. Hij stelt zich nadrukkelijk beschikbaar voor werk, de club wil hem niet meer: ergo: ontbinden en dus geld mee.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 13:30 schreef TheYoung1 het volgende:
En nou gaat flapdrol zn ontslag ook nog aanvechten.... Bahbahbah wat is het ook een hufter.
Verziekt de hele sfeer in en om Roda, ziet dit al lang aankomen en dan toch nog naar de rechter stappen. Sodeflikker gewoon op man, je hebt al genoeg schade aangericht met je losse handjes en je grote bek.
En speculeren over de nieuwe trainer... Zou mij ook niet verbazen als Brands snel als opvolger voorgesteld zal worden. Anders zal Koopman tot de winterstop coach blijven en dan mss wel Dickie terug op Kaalhei?
 
			 
			
			
			Hangt er vanaf wat er precies in het contract staat, dat weten wij natuurlijk niet. Hoe dan ook gaat hij terecht proberen om er zo veel mogelijk uit te slepen, terwijl Roda het bedrag juist zo laag mogelijk wil houden. Dat hoort er allemaal bij en dat Atteveld erg teleurgesteld is en dan dingen roept, als hij dat al gedaan heeft, kan ik ook nog wel begrijpen. In de emotie van het moment roep ik ook wel eens dingen waar ik na een nachtje slapen veel genuanceerder over denk.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:44 schreef TheYoung1 het volgende:
Nol betaald wel
Maar wel alleen als hij inspraak krijgt bij het aanwijzen van een nieuwe coach.
En dan nog, vind ik het van geen enkele coach geschikt om te roepen dat je het besluit om je positie niet accepteert niet juist. Vraag en zeg gewoon dat je je centen wil zien en ga niet zo dom moeilijk lopen doen.
En zn poen krijgt 'ie sowieso wel. Da's wettelijk geregeld. Maw, een hoop gedoe om niets.
 
			 
			
			
			Als je ontslagen wordt en je wil je poen krijgen, dan moet je je ontslag officieel aanvechten. En dat gaat dan vooral om de uitkering die je krijgt zodra je werkeloos bent. Je moet aantonen dat je je niet zonder slag of stoot bij het ontslag hebt neergelegd.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:44 schreef TheYoung1 het volgende:
Nol betaald wel
Maar wel alleen als hij inspraak krijgt bij het aanwijzen van een nieuwe coach.
En dan nog, vind ik het van geen enkele coach geschikt om te roepen dat je het besluit om je positie niet accepteert niet juist. Vraag en zeg gewoon dat je je centen wil zien en ga niet zo dom moeilijk lopen doen.
En zn poen krijgt 'ie sowieso wel. Da's wettelijk geregeld. Maw, een hoop gedoe om niets.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			De enige advocaat die wel komt is de raadsman van Atteveldquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:16 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Atteveld heeft volkomen gelijk dat hij zijn ontslag, of beter gezegd zijn op non-actief stellen, gaat aanvechten. Dat zou iedereen in die situatie doen, als jij door je baas ontslagen wordt pik je dat ook niet zonder slag of stoot.
Advocaat lijkt me overigens een veel te dure optie, die komt echt niet.
 
											 
			 
			
			
			Als het een vrouwelijke advocaat is jaquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:59 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
De enige advocaat die wel komt is de raadsman van Atteveld
 
											 
			 
			
			
			 . Zie liever
 . Zie liever   Sef Vergoossen
 Sef Vergoossen  terugkomen, dan kan het spandoek
  terugkomen, dan kan het spandoek JUST DO IT SEF!
 JUST DO IT SEF!  " weer op West worden opgehangen.
 " weer op West worden opgehangen.
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Krijgt 'ie vooral hier in NL sowieso nog zware concurentie met v.Batsen en Verbleekquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 16:37 schreef -Vaduz- het volgende:
Atte zal zich vanuit de Juup weer op moeten werken, het wordt zwaar voor hem als trainer in Nederland. Het ontslag bij Roda was niet te voorkomen.
 
											 
			 
			
			
			Jan Everse geen optie? Doet het met Zwolle ook goed, altijd een herkenbaar systeem en team, wil aanvallen, kan met jeugd aan de slag en is wel toe aan een rentree in de eredivisie denk ik.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 16:32 schreef Timmie1983 het volgende:
A.u.b. geen Brandts. Zie liever
Sef Vergoossen
terugkomen, dan kan het spandoek
"JUST DO IT SEF!
" weer op West worden opgehangen.
 
											 
			 
			
			
			Probleem is dat de combinatie Roda JC en trainers die niet uit het zuiden komen een ongelukkige isquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 17:07 schreef methodmich het volgende:
[..]
Jan Everse geen optie? Doet het met Zwolle ook goed, altijd een herkenbaar systeem en team, wil aanvallen, kan met jeugd aan de slag en is wel toe aan een rentree in de eredivisie denk ik.
En anders Ton Caenen.
 . Denk bijvoorbeeld aan Martin Jol, Jan van Dijk en Adrie Koster. Allemaal ontslagen en deden/doen het bij andere clubs prima. Denk dat naast Ernie Brandts (ex-Roda JC speler) ook Jos Luhukay een goede optie is. Toch gaat mijn voorkeur uit naar
 . Denk bijvoorbeeld aan Martin Jol, Jan van Dijk en Adrie Koster. Allemaal ontslagen en deden/doen het bij andere clubs prima. Denk dat naast Ernie Brandts (ex-Roda JC speler) ook Jos Luhukay een goede optie is. Toch gaat mijn voorkeur uit naar   Sef Vergoossen
 Sef Vergoossen  , omdat die als geen ander weet hoe je weer rust in de tent kunt brengen.
 , omdat die als geen ander weet hoe je weer rust in de tent kunt brengen.
											 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 17:11 schreef vitessezuid113 het volgende:
Aad de Moszou Gommans ook wel goed vinden
 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |