abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 18:56:59 #26
43624 Martijn_77
It was a good year
pi_62132392
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 18:41 schreef Klopkoek het volgende:

[..]

En de handlangers van Elsevier te spekken
Wat had je dan liever gezien?

De bank over de kop de nederlandse economie naar de knoppen en iedereen in de bijstand en WW?
Experience is what you get when you don't get what you wanted
Take my advice ... I don't use it anyway...
Een goede Fok! Search
Een goede Fok! Search
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 19:03:10 #27
207353 Wheelgunner
Met de Noorderzon...
pi_62132522
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 18:29 schreef Klopkoek het volgende:
Ik haal hem erbij als reactie op Wheelgunner
Ik ken de man eerlijk gezegd niet, zal even lezen.
pi_62132813
reacties op diverse artikels van hln.be lezers.
quote:
Piet engel, VILVOORDE

Nog eens een voorbeeld van de Nederlandse solidariteit...en wij staan daar weer..leeggeroofd achterblijvend... als de Nl-ers ons niet zouden bestelen zijn zij het vergeten...ik roep op tot meer fierheid en tegenstanding tegen de Nl overheersing...
quote:
crunch 63, Kortenberg

Inderdaad een win-win situatie, nl voor de Nederlanders en voor de Hollanders...
quote:
F VDW, Roeselare

Nederland doet batjes was een betere titel geweest. Een jaar geleden werd 24 miljard betaald voor ABN AMRO en nu krijgen ze er nog eens Fortis Nederland bij.
quote:
tom v,

Gelukkig is Fortis open op zaterdagochtend. Al mijn geld afgehaald. Lange rij wachtenden voor hetzelfde. Wat zal het maandag zijn? De bankbediende zij: "Ik spreek tegen mijn eigen winkel maar ik zou hetzelfde doen." "Al het geld dat Fortis van de regering heeft gekregen is al op". Awel dan mogen ze nog 100x zeggen op tv dat je gerust mag zijn...
quote:
philippe brantegem, Wichelen

De Nederlandse minister van financien heeft de Belgische onderhandelaars van Fortis met een paar geiten het bos ingestuurd. Waarom kunnen ze in Nederland beter rekenen dan in Belgie. Gaan wij misschien voor niets naar school en zij gratis ? . Als logisch denkende belg kan ik enkel vaststellen dat de nederlanders weer de kers en de slagroom van de taart gehaald hebben en wij simpele belgen blijven met een droge cake achter.
quote:
jaco wetteren, Wetteren

De enigen die hier versterkt uitkomen zijn de nederlanders: hun kroonjuweel abn-amro verkocht aan de belgen voor 24 miljard, en nu voor 8 miljard kunnen terugkopen na 1 jaar, dat is pas een rendement op een belegging, daarenboven lijven ze nog fortis NL ook binnen. Voor dit verlies voor Belgie goed te maken, dienen alle belgen samen meer dan 2 maand gratis te werken. Hallucinant hé
quote:
Andre Hummel, Antwerpen

Curator is misschien wel een betere naam voor Leterme dan premier. Het failliet van de Belgische Staat, het failliet van Fortis Belgie (let de komende dagen maar op!). Begin alvast maar met fusie besprekingen met Nederland, misschien willen ze Vlaanderen er wel bij hebben! Kun je het ook uitleggen als een win-win situatie; Vlaanderen naar Nederland, Belgie verlost van z'n staatschuld
pi_62132858
.

Misschien weten Nederlanders wél op welk moment ze moeten instappen.
pi_62132885
Wat vreselijk zuur allemaal zeg
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 19:28:38 #31
134103 gebrokenglas
Half human, half coffee
pi_62133045
Wat ik raar vind is dat het allemaal in het geniep achter de schermen is uitgevoerd.
Net alsof ze bang waren voor zoveel tegengas dat het niet meer door kon gaan.
Autocorrect
(zelfst. naamw.)
Een feature die je relatie kan verpesten met één letter.
pi_62133428
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 19:28 schreef gebrokenglas het volgende:
Wat ik raar vind is dat het allemaal in het geniep achter de schermen is uitgevoerd.
Net alsof ze bang waren voor zoveel tegengas dat het niet meer door kon gaan.
Ik vertrouwde uitspraken van bankiers al voor 0,0, maar nu vertrouw ik uitspraken van politici op dit gebied ook 0,0 .
pi_62135742
Opzich schitterend die reacties
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_62135915
LDD: 'Premier Leterme is slechte curator'

Na de opsplitsing van de bankgroep Fortis houdt België het 'lelijke eendje' over. Dat zegt Rob Van de Velde, Kamerlid voor Lijst Dedecker. Volgens hem heeft premier Leterme de kans op de redding van de groep 'verspeeld door de gezonde dochters onder de werkelijke waarde van de hand te doen'.

Volgens LDD-Kamerlid Van de Velde was Fortis-België 'het lelijke eendje' van de bankengroep. 'Als we de geconsolideerde winstcijfers van 2007 uit mekaar halen in de verschillende nationale units blijkt dat het grootste deel van de winst kwam van de entiteiten die nu verkocht zijn', aldus Van de Velde.

Hij hekelt de aanpak van Leterme. Die heeft volgens hem 'de grootste kans op redding van de groep verspeeld door de gezonde dochters onder de werkelijke waarde van de hand te doen'.

'Het paleis en de kroonjuwelen van Fortis zijn verkocht, en alleen de stallingen blijven achter. Daarom is Leterme een bijzonder slechte curator', luidt het.

Het LDD-Kamerlid waarschuwt voor een nieuw Sabena-scenario. 'De parallellen met de Zwitsers in het Sabena-dossier zijn niet ver weg', stelt hij.

Van de Velde en zijn partij eisen dat elke verdere stap in het reddingsplan van Fortis 'in volle transparantie met het Parlement wordt genomen.'

'Na de zogenaamde redding van vorige zondag blijkt nu dat iedereen om de tuin werd geleid, de regering inclusief. Gezien de belangrijkheid van de uitstaande risico’s bij Fortis en de impact ervan op lange termijn kan een regering, die dit probleem met bokkensprongen tracht op te lossen, niet alleen verder beslissen over de toekomstige stappen in dit dossier', besluit Van de Velde.
Wie dit leest is gek
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 21:45:48 #35
52513 whosvegas
The Trickster
pi_62135999
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 17:15 schreef Wheelgunner het volgende:
Ik ben er ook vrij pissig over hoor, zomaar even Fortis en ABN genationaliseerd voor een lullige 17 mld... Daar heb ik niet voor gestemd in ieder geval
Wat had je dan gewild, dat de bank was omgevallen?
Dan zou de schade nog veel groter zijn, ook op langere termijn.

Ik vind het een goede actie van Bos, zo komt ABN AMRO weer in nederlandse handen en blijven de Belgen met de puinzooi zitten. En over een paar jaar wordt de bank weer met winst verkocht.


[ Bericht 19% gewijzigd door whosvegas op 04-10-2008 21:51:57 ]
Are you nuts??
pi_62136096
Vanhttp://forum.politics.be/showthread.php?t=112720

Jukes ----------------------------------------
Minachtende Hollanders na Fortis

Wie de reacties van Nederlandse Telegraaflezers (zie http://www.telegraaf.nl/dft/2049921/...l?pageNumber=4) leest, naar aaleiding van het de facto faillissement van Fortis, stoot op een lading minachting van de zuiverste soort. De haat en het dédain die onze noorderburen hier ten toon spreiden geeft een goede indicatie hoe het tegenwoordig met het imago van de Belg in het buitenland is gesteld. Bravo heren bankiers en politici. Een reactie van ondergetekende op het Telegraaf-forum, waarin ik op dat nauwelijks verholen racisme wijs, werd bovendien door de moderatoren geweigerd! Openheid in Nederland? Vergeet het.

Job ------------------------------------------------

Waar lees je dat in de reacties ?
Graag even een quote.

Jukes -------------------------------------------------

Een greep:

Hahaha, blijft onze Nederlandse trots toch in handen van een Nederlandse bank. Het was natuurlijk fout om 'm te verkopen aan een bank van een land waarin ze twee talen spreken en dus niet met elkaar communiceren, waar kinderverkrachters ontsnappen, de bende v Nijvel nog nooit is opgepakt, corruptie hoogtij viert, op het WK voetbal niet meedoen etc etc. Welkom terug ABN, nu weer Algemeen Beschaaf Nederland. Met de ING holadieee

Anna List -------------------------------------------------------------

ja en, er staat toch niks in dat niet klopt hé ???

Wie dit leest is gek
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 4 oktober 2008 @ 21:52:45 #37
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_62136115
Ik word langzamerhand wel schijtziek van die calimero houding van die Belgen. In alles. Het is altijd de schuld van die arrogante 'Ollander.

Heeft die Belgische top er zelf geen gigantische teringzooi van gemaakt in een jaar tijd simpelweg doordat ze hun hand overspeelt hadden met de ABN overname.
pi_62136936
Jaloers Belgen ook altijd. Ze hebben hun hand simpelweg overspeeld met ABN AMRO. Hun misplaatste trots lieten ze direct de eerste dag nog merken door het ABN-logo op het kantoor op de zuid-as direct te vervangen door een Fortis-logo. Nu hoop ik dat maandagmorgen dit direct weer teruggedraaid wordt, inclusief een filmpje naar de Belgische nieuwsomroepen.
  Redactie Frontpage zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:35:54 #39
145738 superworm
is erbij
pi_62137030
Lol, tvp. Belgen moeten hun mond houden.
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
pi_62137081
We hebben gewoon nog steeds die VOC-mentaliteit. Balkenende kan trots op ons zijn.
pi_62137128
HLN = De Telegraaf

Dus al die prietpraat niet zomaar overnemen joh
pi_62137196
begrijp ik nu goed dat we het het Belgische en het Luxemburgse deel van fortis verzekeringen hebben moeten afstoten?
pi_62137203
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 22:40 schreef Koewam het volgende:
HLN = De Telegraaf

Dus al die prietpraat niet zomaar overnemen joh
Je had gisterenavond naar de Belgische omroepen moeten kijken. Het ging nergens anders over.

VOC-mentaliteit
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:46:41 #45
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_62137292
quote:
Heeft die Belgische top er zelf geen gigantische teringzooi van gemaakt in een jaar tijd simpelweg doordat ze hun hand overspeelt hadden met de ABN overname.
Ook schuld van de Belgische en NL overheden dat ze er toestemming voor hebben gegeven.

Laten we eerst naar onszelf kijken, dat gebeurt nog veels te weinig
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:47:45 #46
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_62137320
quote:
VOC-mentaliteit
Ga toch weg.

Die Dedecker had wel een punt in Nova. Dat NL een beetje misbruik maakt van deze benarde situatie.

Redelijk schandalig gedrag. Net zoals de VOC een schandalige onderneming was
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:52:43 #47
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_62137459
Die reacties
quote:
Andre Hummel, Antwerpen

Het is het jaar 2010, de nederlandse staat heeft besloten om ABN Amro onstaan uit het vroegere Fortis Nederland en ABN Amro naar de beurs te brengen. Het brengt naar schatting 90 miljard euro op, wat ten goede komt aan de nederlandse schatkist. In Belgie heeft men besloten om na het debacle met Fortis Belgie, Dexia en de Grote Staathervorming z'n aandacht te vestigen op de 'echte' problemen. En de Vlaming buigt z'n hoofd, betaald z'n tranfers en ploegt verder.
http://www.hln.be/hln/nl/(...)lechte-curator.dhtml

Die reacties
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 4 oktober 2008 @ 23:01:47 #48
862 Arcee
Look closer
pi_62137627
Belgen zouden woest op hun eigen regering moeten zijn.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_62137648
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 22:47 schreef Klopkoek het volgende:

[..]

Ga toch weg.

Die Dedecker had wel een punt in Nova. Dat NL een beetje misbruik maakt van deze benarde situatie.

Redelijk schandalig gedrag. Net zoals de VOC een schandalige onderneming was
Misbruik van een economische situatie bestaat niet. Bovendien moeten we natuurlijk niet vergeten dat Belgie die 18 miljard hard nodig heeft om maandag Fortis overeind te houden
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 23:17:01 #50
108357 Xenomaniac
Radical outlet
pi_62137924
Ik ben helemaal geen Bos-fan, maar dit heeft 'ie gewoon heel goed gedaan. Die Belgen moeten trouwens niet zeiken; een week geleden wilde de Belgische regerin nog niks doen. Dat was voor de Nederlandse regering geen optie en ziedaar reddingsplan 1. Toen in de loop van afgelopen week bleek dat de Belgische regering nog steeds een beetje op z'n handen bleef zitten, besloot de Nederlandse regering actie te ondernemen: reddingsplan 2.
Volkomen terecht.
"Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')