Bullshit. Ik heb toevallig deze week nog een boete ontvangen: ik reed 130 waar ik 120 mocht rijden en na correctie van 4 kilometer moet ik 24 euro boete betalen. Best redelijk eigenlijk.quote:
Kan iemand daar een UI van maken voor mij?quote:Op woensdag 1 oktober 2008 17:05 schreef admiraal_anaal het volgende:
De betreffende rechter
[ afbeelding ]
Is ook zo. Voor 1 km te hard krijg je geen boete. Begint ergens bij 5 of 6 km bij mijn weten.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:20 schreef cultheld het volgende:
[..]
Bullshit. Ik heb toevallig deze week nog een boete ontvangen: ik reed 130 waar ik 120 mocht rijden en na correctie van 4 kilometer moet ik 24 euro boete betalen. Best redelijk eigenlijk.
Dat kan toch best? Ik kan me best voorstellen dat de body gebroken is of iets dergelijks...quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:19 schreef cultheld het volgende:
Hoe kun je doorfilmen met een kapotte camera.
Verder slaat die reactie van de rechter natuurlijk nergens op; tekenend is dat hij op het moment dat Rutger zei voor Geenstijl te werken pas de paraplu besloot te gebruiken. Het filmen op zich was dus niet de reden waarom hij agressief werd, maar het feit dat het om een cameraploeg van Geenstijl TV ging.
Wikipedia als betrouwbare bron aanmerken.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:21 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
deze niet
http://nl.wikipedia.org/wiki/Joost_Tonino
http://www.ad.nl/binnenland/article378339.ece
Principekwestie.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:13 schreef SCH het volgende:
[..]
Hij betaalt toch. Wat wil je dan nog meer? Stokslagen?
Geen verschil met een gewone burger dus. Prima rechtspraak.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:21 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
deze niet
http://nl.wikipedia.org/wiki/Joost_Tonino
http://www.ad.nl/binnenland/article378339.ece
Na correctie, zeikerd. En redelijk? jij hebt zeker geld teveel?quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:20 schreef cultheld het volgende:
[..]
Bullshit. Ik heb toevallig deze week nog een boete ontvangen: ik reed 130 waar ik 120 mocht rijden en na correctie van 4 kilometer moet ik 24 euro boete betalen. Best redelijk eigenlijk.
Die onderste dan.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:22 schreef Sebasser het volgende:
[..]
Wikipedia als betrouwbare bron aanmerken.!
'Hij betaald toch?'quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:13 schreef SCH het volgende:
[..]
Hij betaalt toch. Wat wil je dan nog meer? Stokslagen?
Maar 1 bron hebben, haha.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:23 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Die onderste dan.
Nog iets te zeiken of ben je klaar?
Die krijgen in ieder geval nog een werkstraf niet dat ergens op slaat maar dat is een ander verhaal.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:23 schreef SCH het volgende:
[..]
Geen verschil met een gewone burger dus. Prima rechtspraak.
De meeste burgers zouden niet voor het gerecht gedaagd worden. Er wordt wat afgeschikt in dit soort zaken; goedkoper en sneller voor beide partijen.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:12 schreef ARR-I het volgende:
Hahaha fantastische, iedere andere burger was voor het gerecht gedaagd en dan had je er niemand over gehoord. Nu wordt een rechter gedaagd en dan zou hij er wel vanaf mogen komen met een "sorry". Nou mooi niet, het is ook duidelijk te zien dat hij op zoek gaat naar de camera plus dat het niet een impuls was (want dan had hij wel 1x geslagen en niet meerdere keren).
Hoe gaat zo'n zaak in zijn werk trouwens? Want ik neem aan dat deze vice president van de rechtbank alle andere rechters ook wel weer kent op de een of andere manier...
Nee hoor, je praat maar wat. Hij is vervolgd en vrijgesproken. Je hebt geen enkele aanwijzing dat hij anders is behandeld.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:24 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Die krijgen in ieder geval nog een werkstraf niet dat ergens op slaat maar dat is een ander verhaal.
Dat een rechter zich over de kwestie buigt en nagaat of er een wet overtreden is...quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:24 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat klinkt gezellig maar je geeft geen antwoord. Wat wil je dan dat er gebeurt?
Het is mijn eigen schuld dat ik 130 reed in plaats van 120 en als ik dan gepakt word betaal ik zonder me er over op te winden, ondanks dat ik uiteraard baal.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:23 schreef Qwea het volgende:
[..]
Na correctie, zeikerd. En redelijk? jij hebt zeker geld teveel?
ik vind voor 2 km te hard 30 euro alles behalve redelijk
Nou, dat kan toch nog prima gebeuren. Waarom al die opmerkingen dat er sprake zou zijn van klassejustitie???quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:26 schreef ARR-I het volgende:
[..]
Dat een rechter zich over de kwestie buigt en nagaat of er een wet overtreden is...
Het is meer dat meneer de rechter dacht er met een sorry ervanaf te komen, denk dat dat mensen tegen het zere been stoot...quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:27 schreef SCH het volgende:
[..]
Nou, dat kan toch nog prima gebeuren. Waarom al die opmerkingen dat er sprake zou zijn van klassejustitie???
Dan heb je het over een beschadiging. Maar De Telegraaf vindt 'kapot' uiteraard een betere woordkeuze.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:22 schreef ARR-I het volgende:
[..]
Dat kan toch best? Ik kan me best voorstellen dat de body gebroken is of iets dergelijks...
quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:29 schreef ARR-I het volgende:
[..]
Het is meer dat meneer de rechter dacht er met een sorry ervanaf te komen, denk dat dat mensen tegen het zere been stoot...
Als jij tegen de lens van een camera mept, kan die een klein stukje naar achteren bewegen. Aangezien de electronica daar zit die het beeld omzetten in data, kan die camera dan behoorlijk beschadigd zijn zonder dat hij in stukken ligt. En 6000 euro is niet veel als het om schade aan een goede nieuwscamera gaat.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:22 schreef ARR-I het volgende:
[..]
Dat kan toch best? Ik kan me best voorstellen dat de body gebroken is of iets dergelijks...
Weet ik niet zeker, maar zijn excuus komt erg pretentieus over.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:31 schreef SCH het volgende:
[..]Hoe weet je dat hij er dacht zo af te komen??? Hij heeft gewoon sorry gezegd en de schade vergoedt, meer kan hij niet doen toch?
Dus wel. Ligt er aan waar je te hard rijdt. In een 30km zone wordt het harder bestraft dan in een 80 km zone.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:26 schreef cultheld het volgende:
[..]
Het is mijn eigen schuld dat ik 130 reed in plaats van 120 en als ik dan gepakt word betaal ik zonder me er over op te winden, ondanks dat ik uiteraard baal.
Na correctie van 4 km heb ik nog 6 km te hard gereden, wat neerkomt op een wettelijke boete van 24 euro. 2 km te hard na correctie kan natuurlijk geen boete van 30 euro opleveren als mijn 6 km te hard na correct mij 24 euro kost.
Dus dan mag je zomaar een camera kapot maken ?quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:32 schreef Megumi het volgende:
De man wordt ongevraagd gefilmd. En spreekt vervolgens gelijk recht. Zulke rechters hebben we meer nodig.
Dan reed je te hard bij wegwerkzaamheden:quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:51 schreef Qwea het volgende:
[..]
Dus wel. Ligt er aan waar je te hard rijdt. In een 30km zone wordt het harder bestraft dan in een 80 km zone.
Ik weet toch zeker wel wat er betaald moet worden
Nee dan mag je rechtspreken. Deze man is een held en voorbeeld voor de hele natie.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 19:01 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
Dus dan mag je zomaar een camera kapot maken ?
Misschien wil je dat ook wel denken. Het staat gewoon op papier, het si gewoon een excuus maar omdat het een rechter is wordt er een enorm punt van gemaakt.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:36 schreef ARR-I het volgende:
[..]
Weet ik niet zeker, maar zijn excuus komt erg pretentieus over.
Nee, blijkbaar niet.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:51 schreef Qwea het volgende:
[..]
Dus wel. Ligt er aan waar je te hard rijdt. In een 30km zone wordt het harder bestraft dan in een 80 km zone.
Ik weet toch zeker wel wat er betaald moet worden
Dat had hij natuurlijk kunnen verwachten als zo reageert. Daarom staat die Rutger er ook. Die kunnen hun lol niet op, krijgen ze tikken, blijken ze ook nog van een rechter te zijn. Kassa.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 17:24 schreef SCH het volgende:
Hij heeft zijn excuus aangeboden en betaalt de schade. Case closed, behalve voor GS die het weer tot de laatste druppel gaan uitmelken natuurlijk.
Ja misschien wel ja. En natuurlijk zijn het excuses maar goed zoals GS zelf ook aangeeft: een gewone burger komt er ook niet met een excuusje vanaf. Laat maar lekker voorkomen en dan ga ik pas oordelen over klasse justitiequote:Op woensdag 1 oktober 2008 19:10 schreef SCH het volgende:
[..]
Misschien wil je dat ook wel denken. Het staat gewoon op papier, het si gewoon een excuus maar omdat het een rechter is wordt er een enorm punt van gemaakt.
Met welke straf of maatregelen zou er voor jou geen sprake zijn van klassejustitie?quote:Op woensdag 1 oktober 2008 19:12 schreef ARR-I het volgende:
[..]
Ja misschien wel ja. En natuurlijk zijn het excuses maar goed zoals GS zelf ook aangeeft: een gewone burger komt er ook niet met een excuusje vanaf. Laat maar lekker voorkomen en dan ga ik pas oordelen over klasse justitie
Nee, jij weet het zekerquote:
De straf die hooguit schadevergoeding kan zijn is ook niet belangrijk. Hij dient zich te verantwoorden voor zijn gedrag.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:24 schreef SCH het volgende:
Dat klinkt gezellig maar je geeft geen antwoord. Wat wil je dan dat er gebeurt?
Wat een onzinquote:Op woensdag 1 oktober 2008 19:09 schreef Megumi het volgende:
[..]
Nee dan mag je rechtspreken. Deze man is een held en voorbeeld voor de hele natie.En hoort een lintje te krijgen.
quote:Op woensdag 1 oktober 2008 20:02 schreef MrX1982 het volgende:
Na de rijdende rechter heb je nu ook de meppende rechter. Nieuw programma format.
En Joost Tonino is helaas ook geen rechterquote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:22 schreef Sebasser het volgende:
[..]
Wikipedia als betrouwbare bron aanmerken.!
mijn compact camera viel van 20 cm hoog, net op de lens.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 20:15 schreef aloa het volgende:
6200 euro schade door een paraplu![]()
Beetje overdreven volgens mij, die rechter raakt 'm amper.
nee maar maakte wel deel uit van justitie....vriendjespolitiek.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 21:14 schreef soylent het volgende:
[..]
En Joost Tonino is helaas ook geen rechter
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |