SCH is vooral tegen Ajax. Dat maakt niet uit, maar zeg dat dan gewoon. En kom er niet mee aan dat je juist in deze barre tijden ineens anders gaat denken over scheidsrechterje bashen.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:24 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
En als Pranjic zondag iets zegt over een falende Vink is het weer minder erg.
Hypocriet.
kijk hem bang zijn voor onze Klaasquote:Op woensdag 1 oktober 2008 13:10 schreef SCH het volgende:
Is Huntelaar er dan zondag meteen niet bij?
Sorry hoor, maar dat vind ik echt bespottelijk. Je kunt de positie van spelers en scheidsrechters op geen enkele manier met elkaar vergelijken.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:24 schreef Suijk het volgende:
Vind je dat vogelvrij verklaren niet een beetje overdreven? Spelers zijn ook vogelvrij, als zij rood krijgen voor iets wat ze niet hebben gedaan, moeten ze toch het veld af. Ieder voert gewoon zijn vak uit en doen ze dat niet goed, dan mag je daar iets van zeggen.Wel rekening houdend met hoe je iets zegt natuurlijk.
Wat een kinderachtige reactie. Dan niet joh, het is alweer goed. Als de enige conclusie kan zijn dat je 'tegen ajax bent' als je iets zegt.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:29 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
SCH is vooral tegen Ajax. Dat maakt niet uit, maar zeg dat dan gewoon. En kom er niet mee aan dat je juist in deze barre tijden ineens anders gaat denken over scheidsrechterje bashen.
Eerlijk gezegd zei ik het vanuit tegenovergestelde motieven. Het is altijd leuk om tegen ex-Heerenveners te spelen. Het is al zonder Mikkie dus als beugelbekkie dan ook nog ontbreekt is de wedstrijd een stuk minder leuk.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:33 schreef DJ_Ryow het volgende:
[..]
kijk hem bang zijn voor onze Klaas
Nee tuurlijk niet. Als je uitgebreid publiekelijk de scheidsrechter gaat bashen en beledigen dan heb je een probleem. Van welke club je ook bent. Gewoon niet doen.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:24 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
En als Pranjic zondag iets zegt over een falende Vink is het weer minder erg.
Hypocriet.
Alsof het hun enige baan isquote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:33 schreef SCH het volgende:
[..]
Voor een hongerloontje ieder weekend beschimpt worden en ook nog eens publiekelijk aan de schandpaal worden genageld. Ik snap niet waarom daar zo gemakkelijk over wordt gedaan.
Ja, staat echt in verhouding tot de spelersquote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:38 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Alsof het hun enige baan isEen paar duizend euro voor anderhalf uur fluiten, het is slavenarbeid!
'beledigen'quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:37 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee tuurlijk niet. Als je uitgebreid publiekelijk de scheidsrechter gaat bashen en beledigen dan heb je een probleem. Van welke club je ook bent. Gewoon niet doen.
Als ze niet goed presteren, mag daar wat van gezegd worden. Lijkt me duidelijk.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:37 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee tuurlijk niet. Als je uitgebreid publiekelijk de scheidsrechter gaat bashen en beledigen dan heb je een probleem. Van welke club je ook bent. Gewoon niet doen.
Kom op zeg. Er wordt meteen enorm gepiept als de scheidsrechters iets over Huntelaar zeggen maar tegenovergesteld moeten ze zich het maar laten welgevallen. Onbegrijpelijk hoe gemakkelijjk er over scheidsen wordt gedacht. Maar ja, het zondebok zoeken is een bekend fenomeen.quote:
Maar als trainer een vierde official wegduwen is prima? En bashen en beledigen? Omdat Huntelaar constateert dat Braamhaar waardeloos floot? Dat hadden we allemaal wel gezien hoor. Daar is niets beledigends aan.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:37 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee tuurlijk niet. Als je uitgebreid publiekelijk de scheidsrechter gaat bashen en beledigen dan heb je een probleem. Van welke club je ook bent. Gewoon niet doen.
Dat kan jou duidelijk lijken, maar dat is het niet. Spelers vinden namelijk altijd dat het aan de scheids ligt. Gewoon veel strenger bestraffen dit soort uitlatingen.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:40 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Als ze niet goed presteren, mag daar wat van gezegd worden. Lijkt me duidelijk.
Gaan we nog wat jaartjes van kunnen genieten.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:44 schreef Silenus het volgende:
Jan Vertonghen heeft bijgetekend tot 2013, nu officieel.
Pertinente onzin. Beledigen is beledigen, ongeacht wie het zegt. Zeggen dat iemand niet goed is, heeft niets met beledigen te maken. Als Huntelaar gezegd had dat Braamhaar een achterlijke klootzak met het beoordelingsvermogen van een mol en de lef van struisvogel is, had hij hem beledigd, hoe terecht ook.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:43 schreef SCH het volgende:
[..]
Kom op zeg. Er wordt meteen enorm gepiept als de scheidsrechters iets over Huntelaar zeggen maar tegenovergesteld moeten ze zich het maar laten welgevallen. Onbegrijpelijk hoe gemakkelijjk er over scheidsen wordt gedacht. Maar ja, het zondebok zoeken is een bekend fenomeen.
Dat hebben we helemaal niet allemaal gezien. Zoveel mensen, zoveel meningen. Het is echt stompzinnig om de scheidsrechters vogelvrij te verklaren, het domste dat je kunt doen en het zegt vooral veel over de sprekers zelf.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:44 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Maar als trainer een vierde official wegduwen is prima? En bashen en beledigen? Omdat Huntelaar constateert dat Braamhaar waardeloos floot? Dat hadden we allemaal wel gezien hoor. Daar is niets beledigends aan.
Sjesus wat een onzin zeg. Denk je dat de spelers elkaar de huid niet vol gescholden hebben in de kleedkamer? Maar dat doet toch niets af aan het feit dat Braamhaar ook zwak was?quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:46 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat kan jou duidelijk lijken, maar dat is het niet. Spelers vinden namelijk altijd dat het aan de scheids ligt. Gewoon veel strenger bestraffen dit soort uitlatingen.
Blijkbaar wil je het niet begrijpen en moet er straks eerst een scheids een keer echt door een fan gemolesteerd worden en dan wassen de spelers hun handen in onschuld: nou ja, we bedoelden die kritiek nou ook weer niet zo hoor, het zijn best aardige mensenquote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:47 schreef pfaf het volgende:
[..]
Pertinente onzin. Beledigen is beledigen, ongeacht wie het zegt. Zeggen dat iemand niet goed is, heeft niets met beledigen te maken. Als Huntelaar gezegd had dat Braamhaar een achterlijke klootzak met het beoordelingsvermogen van een mol en de lef van struisvogel is, had hij hem beledigd, hoe terecht ook.
Je moet wel rekening houden dat het om Braamhaar gaat. De man die twee weken niet kon fluiten omdat hij niet naar het EK mochtquote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:47 schreef pfaf het volgende:
[..]
Pertinente onzin. Beledigen is beledigen, ongeacht wie het zegt. Zeggen dat iemand niet goed is, heeft niets met beledigen te maken. Als Huntelaar gezegd had dat Braamhaar een achterlijke klootzak met het beoordelingsvermogen van een mol en de lef van struisvogel is, had hij hem beledigd, hoe terecht ook.
In de kleedkamer is prima. En als ze daar op de scheids schelden is dat ook prima.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:49 schreef pfaf het volgende:
[..]
Sjesus wat een onzin zeg. Denk je dat de spelers elkaar de huid niet vol gescholden hebben in de kleedkamer?
HEEEEEEEEEEEL Nederland zag het, tot de fanatiekste Feyenoordsupporters, maar SCH ziet het weer eens anders!quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:48 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat hebben we helemaal niet allemaal gezien. Zoveel mensen, zoveel meningen.
quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:44 schreef Silenus het volgende:
Jan Vertonghen heeft bijgetekend tot 2013, nu officieel.
Wie heeft het nu weer over molesteren? Wat een retoriek.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:49 schreef SCH het volgende:
[..]
Blijkbaar wil je het niet begrijpen en moet er straks eerst een scheids een keer echt door een fan gemolesteerd worden en dan wassen de spelers hun handen in onschuld: nou ja, we bedoelden die kritiek nou ook weer niet zo hoor, het zijn best aardige mensenHet is allemaal veel te soft, nergens anders wordt dit soort gedrag getolereerd, in het bedrijfsleven, onderwijs of waar dan ook.
Jezus, wat een onzin. Alleen al in dat praatprogramma waren de meningen over iedere beslissing volstrekt verdeeld. Lul niet zo dom man, kan je wel hoofdletters gebruiken maar het maakt je betoog er niet helderder op. Dat slachtoffergedrag is zo ontzettend zwak.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:50 schreef pfaf het volgende:
[..]
HEEEEEEEEEEEL Nederland zag het, tot de fanatiekste Feyenoordsupporters, maar SCH ziet het weer eens anders!!
Je hebt helemaal gelijk hoor, eerst alles door de censuur editing kamer heen laten gaan hoorquote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:49 schreef SCH het volgende:
[..]
Blijkbaar wil je het niet begrijpen en moet er straks eerst een scheids een keer echt door een fan gemolesteerd worden en dan wassen de spelers hun handen in onschuld: nou ja, we bedoelden die kritiek nou ook weer niet zo hoor, het zijn best aardige mensenHet is allemaal veel te soft, nergens anders wordt dit soort gedrag getolereerd, in het bedrijfsleven, onderwijs of waar dan ook.
Begin jij nou over slachtoffergedrag?quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:52 schreef SCH het volgende:
[..]
Jezus, wat een onzin. Alleen al in dat praatprogramma waren de meningen over iedere beslissing volstrekt verdeeld. Lul niet zo dom man, kan je wel hoofdletters gebruiken maar het maakt je betoog er niet helderder op. Dat slachtoffergedrag is zo ontzettend zwak.
Ben je nou echt zo dom pfaf?quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:52 schreef pfaf het volgende:
[..]
Wie heeft het nu weer over molesteren? Wat een retoriek.
Huntelaar zegt dat Braamhaar slecht fluit en jij hebt het over molesteren.!
-edit-quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:52 schreef SCH het volgende:
[..]
Jezus, wat een onzin. Alleen al in dat praatprogramma waren de meningen over iedere beslissing volstrekt verdeeld. Lul niet zo dom man, kan je wel hoofdletters gebruiken maar het maakt je betoog er niet helderder op. Dat slachtoffergedrag is zo ontzettend zwak.
Vertonghenquote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:51 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Jantje Vertonghen
Vermeer dus morgen in de basis ipv Maarten? Goede zaak.
Ja. Hoezo? Daar heeft het toch alles mee te maken, daar zijn dat soort Hutnelaaruitspraken op gebaseerd. Hoog boehoegehalte.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:53 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Begin jij nou over slachtoffergedrag?
Als mijn baas iets doms doet, dan wordt hem dat gewoon verteld. Op een normale manier. Net zoals Huntelaar dat doet. Ik weet niet in wat voor omgeving jij werkt, waar men met angst en beven elkaar weigert de waarheid te vertellen. Van kritiek wordt je beter.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:49 schreef SCH het volgende:
[..]
Het is allemaal veel te soft, nergens anders wordt dit soort gedrag getolereerd, in het bedrijfsleven, onderwijs of waar dan ook.
Je hebt helemaal gelijk. Het staat buiten kijf dat uitspraken direct te herleiden zijn tot geweldquote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:53 schreef SCH het volgende:
[..]
Ben je nou echt zo dom pfaf?
Je doet net alsof het geen enkel effect heeft. Kom op man.
En jij doet net of de scheidsrechters klappen krijgen als ze gaan winkelen. Noem maar eens een voorbeeld wanneer dit gebeurd is dan.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:53 schreef SCH het volgende:
[..]
Ben je nou echt zo dom pfaf?
Je doet net alsof het geen enkel effect heeft. Kom op man.
Je zegt tegen je baas dat 'Hij niet zo moet marchanderen"? Gek toch dat ik dat niet geloofquote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:54 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Als mijn baas iets doms doet, dan wordt hem dat gewoon verteld. Op een normale manier. Net zoals Huntelaar dat doet. Ik weet niet in wat voor omgeving jij werkt, waar men met angst en beven elkaar weigert de waarheid te vertellen. Van kritiek wordt je beter.
Neuh, ik sta niet echt te boek als dom.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:53 schreef SCH het volgende:
[..]
Ben je nou echt zo dom pfaf?
Je doet net alsof het geen enkel effect heeft. Kom op man.
Nooit gehoord van bedreigingen en geweld in allerlei vorm aan het adres van scheidsen?quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:55 schreef BB-boy het volgende:
[..]
En jij doet net of de scheidsrechters klappen krijgen als ze gaan winkelen. Noem maar eens een voorbeeld wanneer dit gebeurd is dan.
Ah, tegen een scheidsrechter niet, maar in een discussie op internet gaan alle fatsoensnormen uit het raamquote:
quote:
14.gifquote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:52 schreef SCH het volgende:
Dat slachtoffergedrag is zo ontzettend zwak.
Jij had het over "dit soort gedrag". En wat Huntelaar deed was het bekritiseren van de scheidsrechter. En ja, mijn baas krijgt weleens kritiek van zijn medewerkers. Big fucking dealquote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:56 schreef SCH het volgende:
[..]
Je zegt tegen je baas dat 'Hij niet zo moet marchanderen"? Gek toch dat ik dat niet geloof
Beter.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:44 schreef Silenus het volgende:
Jan Vertonghen heeft bijgetekend tot 2013, nu officieel.
In het amateurvoetbal ja. Maar daar heeft Huntelaar weinig mee te maken.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:58 schreef SCH het volgende:
[..]
Nooit gehoord van bedreigingen en geweld in allerlei vorm aan het adres van scheidsen?
Goed nieuws!quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:44 schreef Silenus het volgende:
Jan Vertonghen heeft bijgetekend tot 2013, nu officieel.
quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:57 schreef pfaf het volgende:
[..]
Neuh, ik sta niet echt te boek als dom.
Maar omdat er debielen rondlopen die door kunnen slaan, mag Huntelaar niets zeggen over een scheidsrechter? Zo ken ik er nog wel miljoenen meer...
Zo terug redenerend kun je zelfs Braamhaar oppakken, omdat hij uitgelokt heeft dat Huntelaar iemand anders mogelijk heeft uitgelokt tot mogelijk opruiing tot het mogelijke molesteren van Braamhaar.
Gister de nul gehoudenquote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:05 schreef Dvm86 het volgende:
Weet iemand hoe Ogararu het er momenteel vanaf brengt bij Steaua?
Laat Ajax maar gewoon starten in de sterkste opstelling.Ze kunnen nog wel wat bijschaven aan het spel.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:04 schreef Cheiron het volgende:
Ik hoop eigenlijk wel dat Ajax donderdag Suarez en Huntelaar rust geeft ten faveure van Cvitanich en <vul willekeurige opkomende jeugdspeler in>. Of misschien 1 helft ofzo.
Nee, dat is volwassen.quote:
Laat nou maar... Het is nu weer rustig.quote:
Standaard huilie gedrag van een persoon die zijn zin niet krijgt. Gewoon niet op ingaan, hij gaat vanzelf weer terug naar zijn eigen topic.quote:
Prima joh. Als je alleen maar veren in je reet wil. Wat is er mis met een forumdiscussie? Neem een voorbeeld aan Suijk of andere niet nader te noemen Ajax-users die hier niet of nauwelijks nog komen omdat ze dit soort gezeik van jou en sjimz en anderen zat zijn. Dat gezeur en gezuig en niet inhoudelijk op iets gaan.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:34 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Standaard huilie gedrag van een persoon die zijn zin niet krijgt. Gewoon niet op ingaan, hij gaat vanzelf weer terug naar zijn eigen topic.
Ik begin steeds meer te denken dat je het fragment überhaupt niet gezien hebt.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:42 schreef SCH het volgende:
[..]
Prima joh. Als je alleen maar veren in je reet wil. Wat is er mis met een forumdiscussie? Neem een voorbeeld aan Suijk of andere niet nader te noemen Ajax-users die hier niet of nauwelijks nog komen omdat ze dit soort gezeik van jou en sjimz en anderen zat zijn. Dat gezeur en gezuig en niet inhoudelijk op iets gaan.
sjimz start het weer op met zo'n domme smiley en geeft de anderen vrij spel. Perfect voorbeeld eigenlijk van wat Huntelaar doet. Dat dan weer wel.
Lindgren is altijd nog handig voor de verdedigingquote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:46 schreef Dvm86 het volgende:
Gentenaar
Lindgren
Bakircioglü
Rommedahl
Leonardo
Ik zie die spelers in de winterstop wel vertrekken mits er interesse bestaat van andere clubs. Zij komen namelijk toch niet meer aan spelen toe. Lindgren zie ik graag blijven, maar hij hoeft ook niet op veel speelminuten te rekenen met concurrenten als Enoh, Gabri en Vertonghen.
Inderdaad, dan hadden we hem beter bij Groningen kunnen latenquote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:49 schreef kevin6188 het volgende:
WTF, Lindgren vertrekken in de winter? Kom nou.
Inderdaad ook een buitenspeler houden, Rommedahl bijvoorbeeld. Daar heb ik nog geen gezeur van gehoord in ieder geval en hij loopt altijd met een happy-smile op zn gezicht rondquote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:49 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Lindgren mag absoluut niet vertrekken. Die anderen vier heb je denk ik inderdaad niet nodig. Misschien toch één buitenspeler behouden voor het geval dat.
Gentenaar is eigenlijk ook gewoon te goed om tweede keeper te zijn.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:46 schreef Dvm86 het volgende:
Gentenaar
Lindgren
Bakircioglü
Rommedahl
Leonardo
Ik zie die spelers in de winterstop wel vertrekken mits er interesse bestaat van andere clubs. Zij komen namelijk toch niet meer aan spelen toe. Lindgren zie ik graag blijven, maar hij hoeft ook niet op veel speelminuten te rekenen met concurrenten als Enoh, Gabri en Vertonghen.
Geen enkele spelers is een zekerheidje, maar waarom specifiek Gabri? Hij is pas 29...quote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:50 schreef finsdefis het volgende:
[..]
Lindgren is altijd nog handig voor de verdedigingSowieso moet je hem niet laten gaan aangezien Gabri na dit seizoen waarschijnlijk ook geen zekerheidje meer is en Lindgren een goede gast is (tot nu toe in ieder geval).
Van mij mag Rommedahl inderdaad wel blijven ja.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:51 schreef finsdefis het volgende:
[..]
Inderdaad ook een buitenspeler houden, Rommedahl bijvoorbeeld. Daar heb ik nog geen gezeur van gehoord in ieder geval en hij loopt altijd met een happy-smile op zn gezicht rondUiteraard hebben we zelf ook buitenspelers uit de jeugd, maar Rommedahl heeft bewezen een nuttige, betrouwbare invaller te zijn.
Wederom :quote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:42 schreef SCH het volgende:
[..]
Prima joh. Als je alleen maar veren in je reet wil. Wat is er mis met een forumdiscussie? Neem een voorbeeld aan Suijk of andere niet nader te noemen Ajax-users die hier niet of nauwelijks nog komen omdat ze dit soort gezeik van jou en sjimz en anderen zat zijn. Dat gezeur en gezuig en niet inhoudelijk op iets gaan.
sjimz start het weer op met zo'n domme smiley en geeft de anderen vrij spel. Perfect voorbeeld eigenlijk van wat Huntelaar doet. Dat dan weer wel.
Kap gewoon met dat gejank van je. Zelf geef je al aan dat het ontzettend zwak is.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 14:52 schreef SCH het volgende:
Dat slachtoffergedrag is zo ontzettend zwak.
Verhuren is ook gewoon een optiequote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:54 schreef Dvm86 het volgende:
Ik suggereer niet dat ik Lindgren graag zie vertrekken, maar die jongen wilt spelen. Als hij de kans niet krijgt en hij krijgt een aanbieding van een andere club, dan is hij weg denk ik.
Hij zou nou juist in de bloei van zijn carrière moeten zitten inderdaad.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:52 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Geen enkele spelers is een zekerheidje, maar waarom specifiek Gabri? Hij is pas 29...
Ga er, zoals enkele users al zeiden, gewoon niet meer op in, dan is de lol er sneller afquote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:56 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wederom :
[..]
Kap gewoon met dat gejank van je. Zelf geef je al aan dat het ontzettend zwak is.
Ik heb het gemonteerd voor de omroep en minstens 20 x gezien. Misschien is dat hetquote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:44 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Ik begin steeds meer te denken dat je het fragment überhaupt niet gezien hebt.
Moet je dan ook tegen sjimz zeggen. Beetje jammer deze reactie.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:58 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Ga er, zoals enkele users al zeiden, gewoon niet meer op in, dan is de lol er sneller af
Je hebt gelijk, ik doelde ook niet alleen op z'n leeftijd maar ook op z'n contract. Ik lees dus net dat het contract doorloopt tot 2011, waar ik eerst dacht dat het contract in 2009 al afliep.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:52 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Geen enkele spelers is een zekerheidje, maar waarom specifiek Gabri? Hij is pas 29...
WTF is er met Gabri aan de hand, zeg...quote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:58 schreef Tim86 het volgende:
Vermeer op doel dus donderdag. Goede zaak. Gabri helaas niet fit genoeg om erbij te zijn. Traint zelfs nog een week met Jong Ajax mee volgens teletekst...daar zie ik het nu echt niet van in..doe dan gewoon de A-selectie..
quote:Op woensdag 1 oktober 2008 16:02 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
WTF is er met Gabri aan de hand, zeg...
quote:Ook voor Gabri komt de return tegen de nummer voorlaatst van de Servische competitie nog te vroeg. De Spanjaard is hersteld van een enkelblessure en maakte maandag met succes zijn rentree bij het tweede elftal.
,,We vinden het verstandig dat hij deze week nog bij Jong Ajax traint'', verklaarde trainer Marco van Basten. ,,Gabri is namelijk een maand uit de roulatie geweest. Het eerste elftal traint deze week anders omdat we tegen Borac spelen. Gabri speelt volgende week nog een wedstrijd bij Jong Ajax en keert dan terug bij het eerste elftal.'' Ajax verdedigt tegen Borac in de ArenA een voorsprong van 4-1.
De Jong vond ik ook niet zo heel erg sterk spelen (maar dat kwam meer omdat de rest van het middenveld goed bezig was) en ik denk dat Vertonghen daar ook niet zou misstaan. Ik gok alleen wel dat het dan weer iets te controlerend wordt, aangezien Vertonghen ook gewoon goede verdedigende kwaliteiten heeft die hij wil gebruiken. Mijn keuze zou dan zijn Gabri/Vertonghen/Enoh (2 van de 3) verdedigend en Sarpong(eigenlijk Sulejmani) op 10 met Cvitanich op de vleugel, waar Vertonghen vervolgens als opkomende linkshalf kan fungeren.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 16:00 schreef BonJovi het volgende:
wat denken jullie van Vertonghen op 10 ipv de Jong? Klinkt wel gek maar met Gabri en Enoh achter hem kan het wel gaan lopen. De Jong vond ik ook niet zo super en ik denk dat Vertonghen het wel kan.
Zijn passeer beweging ziet er nogal spastisch uitquote:Op woensdag 1 oktober 2008 16:05 schreef Scorpie het volgende:
Ik zie Vertonghen nog niet zo op 10, zo creatief aanvallend is hij nou ook weer niet
Toch blijf ik het vaag vinden. Twee weken terug werd nog gemeld dat hij er tegen Feyenoord weer bij zou zijn, maar dat ging toen niet door vanwege een griepje.quote:
Ik vind het vreemd als ze op tijd terugkomen bij Ajaxquote:Op woensdag 1 oktober 2008 16:08 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Toch blijf ik het vaag vinden. Twee weken terug werd nog gemeld dat hij er tegen Feyenoord weer bij zou zijn, maar dat ging toen niet door vanwege een griepje.
Inderdaad. En voor die positie hebben we (als iedereen fit is... ooit..) genoeg kandidaten. Laat hem maar lekker links op het middenveld en Siem achter de spitsen nu.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 16:05 schreef Scorpie het volgende:
Ik zie Vertonghen nog niet zo op 10, zo creatief aanvallend is hij nou ook weer niet
quote:Jan Vertonghen beleeft prachtige tijden bij Ajax. Zondag maakte hij nog twee treffers tegen Vitesse, woensdag verlengde hij zijn contract tot 2013. ,,Het kan niet op”, aldus de Belg.
Vertonghen hoefde niet lang na te denken over de beslissing om zijn contract te verlengen. ,,Ik voel me hier ontzettend goed”, aldus 21-jarige voetballer. ,,Ik hou van Amsterdam, ik hou van Ajax en de club heeft vertrouwen in me. En dat vertrouwen is zeker wederzijds.”
Twee treffers tegen Vitesse, ontzettend veel media-aandacht en een nieuw contract: Vertonghen staat deze week in de schijnwerpers. ,,Het kan inderdaad niet op”, zei hij na de ondertekening. ,,Maar ik hoop op nog meer. Met dit Ajax moeten we wat moois neer kunnen zetten de komende jaren. Niet alleen in Nederland, maar ook in Europa.”
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |