quote:Op zondag 21 september 2008 23:09 schreef DucatiOwner het volgende:
Ja, precies, zelf klussen (althans Haynes helpt...) is zeer voldoenend, ook al moet je soms wat harder werken dan in het boekje staat (draai ff dit los, waarna je een aantal uur bezig bent met o.a. een persluchtunit een simpel boutje los te rammen). Trouwens, nu je toch nog online bent: heb je een idee waar ik slooponderdelen voor dit soort Volvo's zou kunnen krijgen? Een of ander onverlaat heeft het witte plasticje van het achteruitrijlichtje van m'n auto gesloopt (links). De rechterkant zit er gewoon in, maar kan dus wel los. Heb uiteraard al behoorlijk rondgebeld, maar de enige optie via officiële weg is een nieuw achterlichtunit kopen á ¤123,-. En dat was ik dus niet van plan, hoef alleen het witte plastic 'hoesje' te hebben, de lichtjes zelf en de andere onderdelen doen het prima!
Laatste berichtjes nog even meegenomen uit het vorige topicquote:Op zondag 21 september 2008 23:16 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Je kan daar ook altijd een advertentie plaatsen met "gezocht".
Omdat we allemaal liefhebbers zijn hoeven we niet het onderste uit de kan, dus zijn de prijzen vaak heel redelijk.
Ik heb op die manier mijn 760 grille gevonden (zie foto's hier ergens boven).
Wytze Broerzze kan je ook even mailen. Die heeft ook wel eens een sloper en verkoopt ook nieuw materiaal.
Ik heb mijn complete (originele) uitlaat er vandaan, remschijven, remblokjes, etc.
En dan voor prijzen waar de dealer niet aan kan tippen.
http://www.broerzeparts.nl/
Een nieuw achterlicht kost bij hem zo'n 50 a 60 euro, afhankelijk van het model.
Nadeel van een nieuwe is wel het kleurverschil met een oude, tenzij je beide vervangt.
Dus is een gebruikte misschien handiger.
480, cool! Heb er ook wel is over na zitten denken.quote:
Koop er dan één, zo duur zijn ze nietquote:Op maandag 22 september 2008 13:51 schreef Mattt het volgende:
En ik niet met mijn prachtige 440.
[..]
480, cool! Heb er ook wel is over na zitten denken.
Nee dat is ook weer zo. Maar 440quote:Op maandag 22 september 2008 14:12 schreef PICHT het volgende:
[..]
Koop er dan één, zo duur zijn ze niet
Één troost, je 440 heeft hetzelfde onderstel.quote:Op maandag 22 september 2008 17:11 schreef Mattt het volgende:
[..]
Nee dat is ook weer zo. Maar 440![]()
![]()
.
quote:Op maandag 22 september 2008 19:37 schreef MaGNeT het volgende:
Nog wat mensen toegevoegd aan het lijstje.
Wie nog meer Volvo rijder is en zichzelf niet op het lijstje terug vindt; meld het...
Bij dezequote:Op maandag 22 september 2008 14:09 schreef thumper het volgende:
* thumper zou ook graag in de lijst worden toegevoegd als fanboi / C30 rijder
Je hebt een Pierburg 2B5 of 2B7 carburateur, als het goed is.quote:Op vrijdag 19 september 2008 13:03 schreef CorsaAJoy het volgende:
Heeft iemand trouwens nog een acceleratiepompje voor de carburateur van mn 740 is een 2.3, want deze is kapot en daarom loopt hij niet meer op benzine
Het zou ook leuk zijn om in de OP foto's van de betreffende wagens van de users te plaatsen, a la tweakersquote:Op maandag 22 september 2008 19:37 schreef MaGNeT het volgende:
Nog wat mensen toegevoegd aan het lijstje.
Wie nog meer Volvo rijder is en zichzelf niet op het lijstje terug vindt; meld het...
Ook leuk klusjequote:Op maandag 22 september 2008 20:47 schreef PICHT het volgende:
[..]
Het zou ook leuk zijn om in de OP foto's van de betreffende wagens van de users te plaatsen, a la tweakers
Check.quote:Op maandag 22 september 2008 21:38 schreef kratjuh het volgende:
Mag ik ook in de OP met mn S40?
2.0D momentum btw
Met een malossi knalpijpquote:Op maandag 22 september 2008 21:41 schreef Diemietuhriej het volgende:
Mijnes is btw ook een 2.3, heb er maar 1 foto van..
[ afbeelding ]
Check.quote:Op maandag 22 september 2008 21:41 schreef Diemietuhriej het volgende:
Mijnes is btw ook een 2.3, heb er maar 1 foto van..
[ afbeelding ]
Spannendquote:Op woensdag 24 september 2008 13:47 schreef -Carioca- het volgende:
TerugVindVolvo. M'n 340 moet maandag voor de APK. Ben benieuwd
In eerste instantie niet, al moeten de dorpels op termijn wel eens aangepakt worden. Vorig jaar werd 'ie in eerste instantie afgekeurd op een remslang, dat kon ik zo van buiten niet zien. Je weet nooit wat voor verrassingen je tegenkomt met zo'n ouwe bakquote:Op woensdag 24 september 2008 16:42 schreef PICHT het volgende:
[..]
SpannendVerwacht je zelf afkeurpunten?
quote:Mocht u zich nog afvragen voor welke Volvo types de beurs bedoeld is, dan geven we hier een kleine opsomming: Volvo 444, 544, Katterug, Duet, P210, Amazon, P1800, 144, 145, 164, 240, 260, 262c, 264TE, 340, 360, 440, 460, 480, 740, 760, 780 Bertone coupe, 850, 940, 960, C30, S40, V40, V50, S70, V70, C70, XC70, S80, S90, V90, XC90...
"Alle Volvo's samen" dus.
Ik kan de OP helaas niet meer bewerkenquote:Op donderdag 25 september 2008 22:31 schreef Gambolputty het volgende:
Voor de vorm en de OP meld ik nog even dat het een 2.3 LPT Estate betreft uit '96. (LPG G3).
Mooi! Is het een bordeaux-rode of felrode?quote:Op vrijdag 26 september 2008 16:41 schreef snoertje het volgende:
Voor de OP: Ik heb een rode S40 2.0 uit 1996
* thumper wordt namelijk bloedgeil van knalrode Volvo'squote:Op vrijdag 26 september 2008 16:53 schreef thumper het volgende:
[..]
Mooi! Is het een bordeaux-rode of felrode?
Mijn 480 is ook roodquote:Op vrijdag 26 september 2008 16:58 schreef thumper het volgende:
[..]
* thumper wordt namelijk bloedgeil van knalrode Volvo's
Tevens verkapt kijk-mij-eens-pimpen-met-m'n-Vulva-C30-glinsterend-in-de-zomerzon![]()
![]()
[ afbeelding ]
hij is Flame Red, maar het is op het dak meer Pink aan het wordenquote:Op vrijdag 26 september 2008 16:53 schreef thumper het volgende:
[..]
Mooi! Is het een bordeaux-rode of felrode?
wat kost het nou eigenlijk, je auto volledig te laten spuiten?quote:Op vrijdag 26 september 2008 20:06 schreef snoertje het volgende:
[..]
hij is Flame Red, maar het is op het dak meer Pink aan het wordenen poetsen helpt niet meer
Deze winter gaan we hem overspuiten(zelfde kleur natuurlijk)
[ afbeelding ]
als ik het me goed herinner kost de grill rond de 100 euro bij de dealer, ik heb hem vorig jaar samen met mensen van volvo40forum.nl besteld.quote:Op vrijdag 26 september 2008 22:43 schreef Arclight-S het volgende:
Mooie grill, hoeveel kost zoiets nou?
Mooie wagen! En coole grill iddquote:Op vrijdag 26 september 2008 20:06 schreef snoertje het volgende:
[..]
hij is Flame Red, maar het is op het dak meer Pink aan het wordenen poetsen helpt niet meer
Deze winter gaan we hem overspuiten(zelfde kleur natuurlijk)
[ afbeelding ]
Grill heb ik bij de Groene (volvo dealer) in goes voor 114 euro gekocht.quote:Op vrijdag 26 september 2008 22:43 schreef Arclight-S het volgende:
Mooie grill, hoeveel kost zoiets nou?
Spuiten kost mij alleen materiaalkosten, m'n vader is spuiter , in totaal verwacht hij 2/300 euro aan kosten.quote:Op zaterdag 27 september 2008 10:54 schreef bluebit het volgende:
[..]
wat kost het nou eigenlijk, je auto volledig te laten spuiten?
Waarom wil je perse rood, ook aan andere volvo kleuren gedacht (zelf ben ik helemaal gek van die gouden kleur - autumn gold of zoiets)
Erg mooi dat Flame Red!! Bij mijn auto heet het tegenwoordig Passion Red btwquote:Op zaterdag 27 september 2008 20:53 schreef snoertje het volgende:
[..]
Spuiten kost mij alleen materiaalkosten, m'n vader is spuiter , in totaal verwacht hij 2/300 euro aan kosten.
Ik vind deze auto gewoon heel mooi in rood (zou zelf nog iets feller mogen) en wil ik dus ook houden, en overspuiten in een andere kleur betekend heeeeel veel meer werk
Ik heb ook bewust naar een rode gezocht.
De meeste volvo rijders kopen er juist een in een donkere/anonieme kleur omdat ze juist niet te veel willen opvallen. Ik koop een rode omdat ik juist wel wil opvallenquote:Op zaterdag 27 september 2008 22:54 schreef thumper het volgende:
[..]
Erg mooi dat Flame Red!! Bij mijn auto heet het tegenwoordig Passion Red btw
Ik weet niet of jij dat ook zo ervaart, maar ik merk dat mensen niet gewend zijn een felrode Volvo te zien rijdenHeel vaak gaan ze al ruim vantevoren voor me aan de kant op de snelweg
Toch zie je nog vaak aparte kleuren, er scheurt hier bijvoorbeeld een lichtgroene blauw achtigequote:Op zondag 28 september 2008 08:05 schreef snoertje het volgende:
[..]
De meeste volvo rijders kopen er juist een in een donkere/anonieme kleur omdat ze juist niet te veel willen opvallen. Ik koop een rode omdat ik juist wel wil opvallen![]()
Wat mij opvalt is dat veel mensen toch even moeten kijken wat voor auto het is als ik voorbij kom, een fel rode volvo wordt niet echt verwacht.
Is dat die zeegroen/blauwe kleur? Mooooooi!!quote:Op zondag 28 september 2008 11:04 schreef Arclight-S het volgende:
[..]
Toch zie je nog vaak aparte kleuren, er scheurt hier bijvoorbeeld een lichtgroene blauw achtige![]()
S60 R rond en die valt wel weer op.
quote:Op zondag 28 september 2008 12:04 schreef Arclight-S het volgende:
Mintgroen is het volgens mij, heb er een plaatje van gevonden.
[ afbeelding ]
Mee eens. Tegenwoordig zie je dat trouwens steeds vaker dat auto's geen stootstrips of flankbeschermers hebben. Hoewel gevoeliger voor lakschade vind ik het een stuk mooier staan!quote:Op zondag 28 september 2008 12:27 schreef SuN-CRuSHeR het volgende:
Jammer dat zo'n S60R geen meegespoten bumpers heeft (die zwarte stootstrips). Zou toch wel net ff wat chiquer staan..
Klinkt als een los of vuil contact, heb het ook 1x gehad (niet met een Volvo trouwensquote:Mijn tank gaat binnenkort flink onder het mes. Schadeherstel, koppelingsplaten, servicebeurt, apk..
1 vraagje: de airco werkt prima, alleen hij blaast niet (blower/aanjager). Iemand enig idee, los contactje ofzo? Wordt wel gewoon goed koud..
Dat is de "R" kleurquote:Op zondag 28 september 2008 11:04 schreef Arclight-S het volgende:
[..]
Toch zie je nog vaak aparte kleuren, er scheurt hier bijvoorbeeld een lichtgroene blauw achtige![]()
S60 R rond en die valt wel weer op.
Desondanks toch een mooie wagenquote:Op maandag 24 november 2008 00:21 schreef PeeJay1980 het volgende:
Het is Electric Silver en wegens budgetairre redenen de lichtste dieseluitvoering.
Het blijft een 4-serie natuurlijkquote:Op woensdag 26 november 2008 10:30 schreef SuN-CRuSHeR het volgende:
Nieuwe koppelingsplaten, draagarmen, ashoes, remleidingen, vliegwiel, onderhoudsbeurt en apk: 1100 euro. Maar hij rijdt wel weer echt helemaal top! En dan een 206 non turbo-diesel als leenauto meegeven![]()
Das wel jammer ja, dat jij vervolgens alles mag doen...quote:Op woensdag 26 november 2008 12:36 schreef SuN-CRuSHeR het volgende:
Nee, het betreft inmiddels al een jaar een 850 2.5-20vIn de 460 zou ik geen 1100 euro aan onderhoud stoppen haha Al het onderhoud was gevolg van een lakse vorige eigenaar.. Die heeft er de laatste tijd weinig meer aan gedaan in de wetenschap dat hij er toch uit ging.
Met een glansrijke apk en al het onderhoud kan de auto er weer prima tegenaan. Blok loopt lekker soepel en de nieuwe platen en draagarmen/fuseekogels dragen ook echt bij aan het rijcomfort. Binnenkort alleen nog even de abs-controller opnieuw solderen, die geeft wel eens storingen.. Iemand een goede beschrijving waar deze zit en hoe je hem los krijgt?
Kan nog wel paar jaar mee zo!
Is het alleen de accu of komt het door de dynamo?quote:Op vrijdag 5 december 2008 09:46 schreef hetsjhokleek het volgende:
Gister heeft mijn 480 mij voor het eerst laten staan met een lege accu. Dadelijk maar even vervangen en hopelijk loopt hij weer als een zonnetje
Voor de 480GT fans trouwens:
http://www.autoscout24.nl/Details.aspx?id=leiehohh13zc
Helaas weer net te ver weg voor mij.
Idem, heb nu vanwege reparatie van mijn tank een huur-Corsa, maar mèn, mijn 74-er gebakje rijdt nog beterquote:Op vrijdag 5 december 2008 10:37 schreef bluebit het volgende:
ow, gisteren bij mijn ouders langsgeweest en mijn vader gaat weer een nieuwe auto kopen : een volvo xc60 of een volkswagen tiguan.....eigenlijk had hij besloten voor de tiguan : goedkoper namelijk.
's middags toch even samen naar de vw en volvo dealer gegaan om beiden eens te bekijken : dat zijn gewoon twee verschillende klassen auto's, logisch dat de volvo duurder is.
de tiguan : interieur lijkt op dat van de polo en de touran en de golf en de (vul ander vw model in), erg compact en een verkoper die 15 minuten wist vol te lullen waarom de volvo slecht was.
de volvo : prachtig design, prachtig interieur, comfortabeler en die fantastisch klinkende 5 cilinder.
wat ik wel grappig vond bij volvo is dat de prijs van de nieuwe v70 omlaag gebracht is om te voorkomen dat alle v70 rijders naar de xc60 overstappen. dan denk ik bij mezelf : "je wilt toch een auto verkopen, of het nou een v70 of xc60 is"
Mijn eigen trouwe volvo is gisteren in de garage geweest : gebroken stootdemper links voor (dat was een klap toen die brak op de snelweg!!), winterbandjes en nieuwe remblokken en -schijven.
als leenauto een vw bora meegekregen, wat was ik gelukkig toen ik weer in mijn moose-killer 1 kon stappen.
Ik denk dat een achterbumper vervangen een grotere kutklus is. Ik kon er in elk geval echt amper bij. Gelukkig haden we de juiste tools want anders was het een dikke no-go.quote:Op vrijdag 5 december 2008 10:20 schreef PeeJay1980 het volgende:
[..]
Is het alleen de accu of komt het door de dynamo?
De dynamo vervangen bij een GT Turbo is klotewerk....heb ik ervaring mee![]()
Bij een niet turbo heb je stukken meer ruimte.
Volgens mij schoonvader niet, die heeft al meerdere 480's gehad en gedemonteerd, maargoed.....quote:Op vrijdag 5 december 2008 11:55 schreef PICHT het volgende:
[..]
Ik denk dat een achterbumper vervangen een grotere kutklus is. Ik kon er in elk geval echt amper bij. Gelukkig haden we de juiste tools want anders was het een dikke no-go.
Laat ik het er dan maar op houden dat het beide een tyfusklus isquote:Op vrijdag 5 december 2008 12:28 schreef PeeJay1980 het volgende:
[..]
Volgens mij schoonvader niet, die heeft al meerdere 480's gehad en gedemonteerd, maargoed.....
Wij zijn in elk geval lang bezig geweest om de dynamo eruit en erin te krijgen.
Riem moet los, de airco, pomp van de stuurbekrachtiging. Daar zitten natuurlijk geen slang aan maar een buis, dus de olie moet eruit. En 0 ruimte om fatsoenlijk bij de bouten los te draaien.
Zeg dat wel. Waarschijnlijk ook flink je knokkels opengehaald?quote:Op vrijdag 5 december 2008 12:35 schreef PICHT het volgende:
[..]
Laat ik het er dan maar op houden dat het beide een tyfusklus isGelukkig mankeert er NOG niks aan m'n dynamo.
Half en jaquote:Op vrijdag 5 december 2008 12:43 schreef PeeJay1980 het volgende:
[..]
Zeg dat wel. Waarschijnlijk ook flink je knokkels opengehaald?
Jij hebt een 480 turbo?
Gelukkig maar. Je kan het anders ook wel zien aan je voltmeter. Dan gaat ie namelijk niet verder als halverwege ongeveer. Normaal zit ie bijna tegen het rode aan.quote:Op vrijdag 5 december 2008 12:44 schreef hetsjhokleek het volgende:
Het lijkt erop dat het alleen de accu is bij mij. Accu vervangen en hij rijdt weer.
Op zich is het ook niet vreemd dat mijn accu problemen geeft omdat ik er drie weken niet mee gereden had en hij wel al die tijd buiten heeft gestaan in de regen en sneeuw.
Met een nieuwe accu start de auto ook wel als de dynamo kapot isquote:Op vrijdag 5 december 2008 12:44 schreef hetsjhokleek het volgende:
Het lijkt erop dat het alleen de accu is bij mij. Accu vervangen en hij rijdt weer.
Op zich is het ook niet vreemd dat mijn accu problemen geeft omdat ik er drie weken niet mee gereden had en hij wel al die tijd buiten heeft gestaan in de regen en sneeuw.
Lijkt me wel slim om 'm dan eens te vervangenquote:Op zaterdag 6 december 2008 17:21 schreef Dimitri_ het volgende:
Ja hij zit er al vanaf 2001 op, en heeft in die tijd een ton gelopen.Lijkt me niet zo verkeerd om toch maar eens te gaan vervangen..
En vervangen kan ik zelf dusja.. Dat scheelt.
Als het een 8-klepper is, gewoon om de 80.000 tot 100.000 of om de 5-7 jaar.quote:Op zaterdag 6 december 2008 15:39 schreef Dimitri_ het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zojuist de Zweedse schone even gewassen, doet het nog altijd perfect!
Oja, nog een vraagje, om de hoeveel km moet de distributieriem vervangen worden? Deze zit er nu al een tijdje op..
Overigens is deze auto voorzien van een sluitend onderhoudsboekje, vanaf 1 km tot de huidige, al het onderhoud bij dezelfde dealer.. Auto heeft maar 3 eigenaars gekent, allen uit hetzelfde dorp..
Het blijkt inderdaad mijn dynamo te zijn. Vanmorgen begon mijn accu lampje weer te branden. Morgen wordt de dynamo vervangen in de garage. Dat wordt dus een duur grapje.quote:Op vrijdag 5 december 2008 12:53 schreef PeeJay1980 het volgende:
[..]
Met een nieuwe accu start de auto ook wel als de dynamo kapot is
Op zich moet het geen probleem zijn om 3 weken stil te staan, maar met deze temperaturen is een accu, die niet helemaal fris meer is, snel overleden.
Kan je 't niet zelf doen?quote:Op woensdag 10 december 2008 21:25 schreef hetsjhokleek het volgende:
[..]
Het blijkt inderdaad mijn dynamo te zijn. Vanmorgen begon mijn accu lampje weer te branden. Morgen wordt de dynamo vervangen in de garage. Dat wordt dus een duur grapje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |