Want dan vrees jij ook voor je leven?quote:Op zaterdag 13 september 2008 13:58 schreef Lightning_NL het volgende:
Als een meid mij wast krijg ik ook een stijve hoor.
Gemeentehuis Nijmegen?quote:Op zaterdag 13 september 2008 15:07 schreef Re het volgende:
videoopname in het fietsenhok van 2 neukende collega's die allebei getrouwd waren
nou wat bizar zegquote:Op zaterdag 13 september 2008 15:11 schreef fransbreda het volgende:
Bevriende stratenmaker van me kreeg een nieuwe erbij van 17 jaar.
"Wat kan je?" vraagt hij aan hem, "kan je hakken?"'
Knul zegt zeker ik kan heel goed hakken en begint te gabberen.
quote:Op zaterdag 13 september 2008 15:11 schreef fransbreda het volgende:
Bevriende stratenmaker van me kreeg een nieuwe erbij van 17 jaar.
"Wat kan je?" vraagt hij aan hem, "kan je hakken?"'
Knul zegt zeker ik kan heel goed hakken en begint te gabberen.
Ahh, dus dat gebeurt er als we zo lang aan de lijn hangenquote:Op zaterdag 13 september 2008 16:11 schreef thaduck het volgende:
Bij WorldOnline heb ik er ook diverse mensen op staande voet uit zien gaan. De mooiste was iemand die niet op de aangewezen plek wilde gaan zitten. Daar zat hij recht onder de airco en na een uur kon ie dan niet meer opstaan van de kou. Dat vertikte hij uiteraard. Manager kwam de werkvloer op en heeft hem snoeihard schreeuwend ontslagen. Terwijl de rest (mannetje of 60) gewoon nog met klanten aan de lijn hingen. En niet iedereen was snel genoeg met de 'momentje geduld' en hold-knop
Ik kan er nog wel een boek over schrijvenquote:Op zaterdag 13 september 2008 16:52 schreef Silven het volgende:
[..]
Ahh, dus dat gebeurt er als we zo lang aan de lijn hangen
wij hadden ooit iemand die zich midden op straat ging uitkleden, zogenaamd omdat hij verbrand werd door de zon of zo. Het hele bedrijf stond voor de ramen te loeren wat er gebeurde. Toen hij in zijn onderbroek stond kwam er een ambulance aan en werd de man afgevoerd. Later bleek hij ontsnapt te zijn uit een nabij gelegen gesticht.quote:Op zaterdag 13 september 2008 16:56 schreef thaduck het volgende:
Hij kwam het hok uitgestormd terwijl hij ondertussen al zijn kleren uittrok en weggooide. Blijf dan maar eens met je bek in de plooi op je stoel zitten. Jesus wat een gezicht was dat
quote:Op zaterdag 13 september 2008 19:20 schreef karr-1 het volgende:
[..]
wij hadden ooit iemand die zich midden op straat ging uitkleden, zogenaamd omdat hij verbrand werd door de zon of zo. Het hele bedrijf stond voor de ramen te loeren wat er gebeurde. Toen hij in zijn onderbroek stond kwam er een ambulance aan en werd de man afgevoerd. Later bleek hij ontsnapt te zijn uit een nabij gelegen gesticht.
Ik wist dat ik dat eerder had gehoordquote:Op zaterdag 13 september 2008 16:29 schreef Aventura het volgende:
Iemand naar buiten begeleid zien worden door de bewaking. Reden: hij gebruikte de internetverbinding van het bedrijf om porno te downloaden en te dienen als pornoserver. Dat laatste heb ik nooit begrepen, waarom die zooi ook uploaden? Het ergste was nog dat hij al een keer betrapt was. Meneer had in zijn eentje namelijk voor dermate hoog dataverkeer gezorgd, dat het bedrijf extra facturen kreeg van de ispToen kwam hij er vanaf met een berisping. Die tweede keer was hij op heterdaad betrapt toen hij porno aan het kijken was op zijn computer
. Het meest lullig was da er toen net een reorganisatie bezig was. Hij stond op de lijst om te worden afgevoerd, maar wel met een vette vertrekpremie. Nu was die loser ook afgeserveerd, maar dan zonder dat geld, wat zal hij gebaald hebben.
Ha ha ik ben ooit het toilet binnen gelopen omdat ik moest piesen en het eerste wat ik zag was een student die zich vouit stond te rukken. En niet eens in een hokje of zo, maar gewoon open en bloot midden in het toilet. En hij stopte niet toen ik binnenkwam, nee hij ging gewoon door....quote:Op zondag 14 september 2008 09:40 schreef cheqy het volgende:
Ik werk als straatmaker. We waren eens met een flinke ploeg aan een aardig project bezig in de omgeving van Haarlem.
We hadden daar een jongen lopen die als grondwerker was ingehuurd en die had de vreemde eigenschap om elke dag de gehele tweede schaft op de wc (dixie) te zitten. Volgens hem om te schijten natuurlijk. Na een week begonnen we ons toch af te vragen wat ie nu allemaal uitspookte op dat ding. We zijn toen zachtjes vanuit de keet naar de dixie gelopen en hebben toen met een flinke ruk de deur opengetrokken. (plastic deuren geven dan makkelijk mee, ook als het op slot zit)
Zat ie daar met in zijn ene hand een stapeltje pornospeelkaarten en in de andere zijn snaak.![]()
Struikelend en in paniek rende hij weg en we hebben hem nooit meer gezien.
quote:Op zondag 14 september 2008 09:45 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Ha ha ik ben ooit het toilet binnen gelopen omdat ik moest piesen en het eerste wat ik zag was een student die zich vouit stond te rukken. En niet eens in een hokje of zo, maar gewoon open en bloot midden in het toilet. En hij stopte niet toen ik binnenkwam, nee hij ging gewoon door....
Ikke wel hoor, ben er gewoon omheen gelopen en heb mijn ding gedaan. Aandacht is juist wat ze willen denk ik dan....quote:Op zondag 14 september 2008 11:29 schreef mie_at_work het volgende:
[..]
heb je nog rustig kunnen plassen?
quote:Op zondag 14 september 2008 10:00 schreef bonke het volgende:
een collega van de buitendienst maakte vroeger ook altijd van die bizarre ( rare dingen mee )
de buitendienst was een dienst die bij boeren langs ging om instalaties na te kijken of op te stellen
een keer kwam die bij een boer die een nogal opstandigge hond had waarop mijn collega vroeg of die boer die hond niet ff aankon lijnen of ergens anders kon opsluiten
die boer deed dat niet en op een gegeven momentwas die hond weer bij die collega in de weer waarop mijn collega een hamertje pakte en die hond een zacht tikkie op ze kop gaf met de woorden "" nou ff opzouten"
waarop die hond door ze poten zakte en dood bleef liggen
nou, grappig hoor![]()
ook had die collega een keer per ongeluk een kalf in zijn bedrijfswagen mee terug naar de zaak genomen
dat beest was op de een of andere manier in zijn wagen terecht gekomen en hij heeft dat niet door gehad en is zo naar de zaak terug gereden
quote:Op zondag 14 september 2008 22:22 schreef Berkery het volgende:
Twee collega's van me waren de zoekmachine van ons intranet aan het testen, en gebruikte de hele tijd als test-zoekwoord 'kontneuken'. Tot ze bedachten dat er ook een overzicht van de 10 meest populaire zoektermen op de site werd bijgehouden, en pontificaal 'kontneuken' op 1 stond. Ze hebben de database maar leeggegooid en de webcrawler opnieuw opgestart.
als je dit grappig vind, dan ben je toch niet helemaal goed bij je verstand, wel?quote:Op zondag 14 september 2008 10:00 schreef bonke het volgende:
bij die collega in de weer waarop mijn collega een hamertje pakte en die hond een zacht tikkie op ze kop gaf met de woorden "" nou ff opzouten"
waarop die hond door ze poten zakte en dood bleef liggen
quote:Op zondag 14 september 2008 22:22 schreef Berkery het volgende:
Twee collega's van me waren de zoekmachine van ons intranet aan het testen, en gebruikte de hele tijd als test-zoekwoord 'kontneuken'. Tot ze bedachten dat er ook een overzicht van de 10 meest populaire zoektermen op de site werd bijgehouden, en pontificaal 'kontneuken' op 1 stond. Ze hebben de database maar leeggegooid en de webcrawler opnieuw opgestart.
Dat doet me denken aan een gesprek met een collega, een tijdje terug: "goh joh, hoe gaat het nu in Nigeria?". "Ja goed hoor, als je eenmaal gewend bent aan de lijken aan de kant van de weg, is het er best leuk".quote:Op maandag 15 september 2008 20:40 schreef Olwen het volgende:
Of Nigeria. Het is al niet zo fijn rond die raffinaderijen, criminaliteit en ronduit kleine oorlogjes. Overal waar je gaat en staat is dan met gewapende begeleiding. Dan scheuren ze met zo'n minibusje over de wegen daar, als ze plots een jong meisje raken. Er wordt kort gestopt om te constateren dat ze dood is, het lijk wordt naast de weg gegooid en ze rijden gewoon vrolijk weer verder.
Die collega heeft er een paar nachtjes niet meer kunnen slapen zeg maar. Zoiets is wel erg confronterend.
quote:Op dinsdag 16 september 2008 10:47 schreef Kreator het volgende:
Ik werkte ooit bij een groot defensiebedrijf. Had een collega in m'n kantoor zitten. 'Henk'. Henk nam 3 maanden vakantie (dat was daar normaal).
Ongeveer 3 maanden later kwam er een man in een jurk, met pruik, binnenwandelen. Ik herkende 'Henk', hij wilde graag 'Trudie' genoemd worden.. Niemand wist ervan, dus dat was wel ff wennen.
Ehm... nog een keer? je collega is opgegeven als afgeschreven materiaal?quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:02 schreef Errrwin het volgende:
Op verzoek van een collega wat opzoeken op de bankafschriften van je werkgever en dan, terwijl je er niet naar zoekt en het zeker niet verwacht, de naam van je directe collega (boekhouder) tegenkomen bij flink wat afschrijvingen.
Oeps. Busted. Ontslagen.
Ik vermoed dat de boekhouder geld heeft overgeboekt naar zijn eigen rekening.quote:Op dinsdag 16 september 2008 14:30 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Ehm... nog een keer? je collega is opgegeven als afgeschreven materiaal?
quote:Op dinsdag 16 september 2008 16:55 schreef jimjim1983 het volgende:
toen ik nog in de videotheek werkte was er een keer een jochie van een jaar of 15 dat zich stond te rukken op de porno hoesjeshij wist volgens mij niet dat er camera's hingen
Okee, wat minder cryptisch dan. Een ex-collega heeft een aanzienlijk bedrag achterover gedrukt door het veranderen van bankopdrachten. Dat zag ik toen ik op de bankafschriften zijn naam bij de afschrijvingen zag staan.quote:Op dinsdag 16 september 2008 14:30 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Ehm... nog een keer? je collega is opgegeven als afgeschreven materiaal?
Hmm, komt me bekend voor. Overigens ontken ik de burn out.quote:Op zaterdag 13 september 2008 15:07 schreef Re het volgende:
collega die op de rand van een burn-out met een veeg zijn hele bureau leegramt waarbij alles inclusief laptop op de grond klettert...
Ik werkte ooit bij de Mac in Oldenzaal. Een klant vroeg me daar ooit om een cheeseburger zonder kaasquote:Op dinsdag 16 september 2008 18:29 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Ik werkte als bijbaantje vroeger bij de McDonalds en heb daar heel wat meegemaakt met klanten.. Een voorbeeldje:
Wanneer iets nog niet klaar is, wordt het altijd door het personeel aan tafel nagebracht, zoals iedereen wel weet. Ik werkte in de Mac op Rotterdam Charlois (Rotterdam-Zuid dus), en mensen die daar komen bestellen nogal eens een Fish Filet burger, waarbij Filet dan wordt uitgesproken zoals het wordt geschreven, in plaats van als filé. Zo ook ene Meneer X. Hij bestelde de Fish FiLET burger, ik vertelde hem dat ik die binnen vijf minutn even zou brengen. Zo gzegd, zo gedaan, ik bracht de burger bij hem aan tafel met de woorden: 'alstublieft meneer, hierbij uw Fish Filé Burger. De man antwoordde met:
Bedankt, maar het is Fish FILET hoor. Toen had ik wel even de neiging om de burger in zijn gezicht te gooien - maar ben vriendelijk blijven lachen.
voor degenen die denken dat ik achterlijk ben: ik ben compleet op de hoogte van de schrijfwijze filet, ik heb het alleen als bovenstaand geschreven om het verhaal te verduidelijken.
Ha-ha?quote:Op zondag 14 september 2008 10:00 schreef bonke het volgende:
een collega van de buitendienst maakte vroeger ook altijd van die bizarre ( rare dingen mee )
de buitendienst was een dienst die bij boeren langs ging om instalaties na te kijken of op te stellen
een keer kwam die bij een boer die een nogal opstandigge hond had waarop mijn collega vroeg of die boer die hond niet ff aankon lijnen of ergens anders kon opsluiten
die boer deed dat niet en op een gegeven momentwas die hond weer bij die collega in de weer waarop mijn collega een hamertje pakte en die hond een zacht tikkie op ze kop gaf met de woorden "" nou ff opzouten"
waarop die hond door ze poten zakte en dood bleef liggen
[...]
zo idd daar heb ik ook 6 jaar gewerkt.quote:Op dinsdag 16 september 2008 19:44 schreef tinoburg het volgende:
ow god, de mac, hou op 7,5jaar lang bizarre werkervaring(bijbaantje)
wel als voordeel dat elke andere baan een stuk leuker is:D
Mijn meest bizarre ervaring, is toen iemand die achterop een heftruck zat, gelanceerd werd toen deze heftruck van 't betonpad af schoot en in een keer stil bleef staan in de grond. De knul in kwestie vloog mss een metertje langs een stalen poot.quote:Op dinsdag 16 september 2008 19:49 schreef dubidub het volgende:
Bij een vriend van me sprongen twee negers door de gevel heen toen het WIT-team langskwam. Hij had niets door, totdat de machine geen afgevulde potten meer gaf en hij die twee lui zag sprinten. Uiteindelijk zijn ze niet gepakt. Hart voor de zaak.
Ik niet snapquote:Op dinsdag 16 september 2008 19:49 schreef dubidub het volgende:
Bij een vriend van me sprongen twee negers door de gevel heen toen het WIT-team langskwam. Hij had niets door, totdat de machine geen afgevulde potten meer gaf en hij die twee lui zag sprinten. Uiteindelijk zijn ze niet gepakt. Hart voor de zaak.
Negers-> illegaal werkzaam in tuinbouwquote:
wat bezielt een mens om 7,5 jaar lang kutwerk te gaan doen als bijbaan?quote:Op dinsdag 16 september 2008 19:44 schreef tinoburg het volgende:
ow god, de mac, hou op 7,5jaar lang bizarre werkervaring(bijbaantje)
wel als voordeel dat elke andere baan een stuk leuker is:D
Hadden vrienden van mij op vakantie ook. Gewoon bij een frietzaak.quote:Op dinsdag 16 september 2008 18:58 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Ik werkte ooit bij de Mac in Oldenzaal. Een klant vroeg me daar ooit om een cheeseburger zonder kaasDus ik zei dat het dan gewoon een hamburger was, maar volgens hem was het toch wel degelijk wat anders, dus hij wilde een cheeseburger zonder kaas.
Prima hoor, dus ik achter de schermen een hamburger in een cheeseburger papiertje gedaan en meneer verliet tevreden de zaak
thnx, ik vatte WIT-team al helemaal verkeerd opquote:Op dinsdag 16 september 2008 20:10 schreef dubidub het volgende:
[..]
Negers-> illegaal werkzaam in tuinbouw
WIT -> Westlands Interventie Team (spoort bovenstaande op)
Negers willen blijven werken, trappen ruit in gevel kapot, springen naar buiten, door de sloot en via een andere kas hebben ze zich ergens verstopt.
Hoe dan? WIT-team is trouwens ook fout, Westlands Interventieteam-teamquote:Op dinsdag 16 september 2008 20:48 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
thnx, ik vatte WIT-team al helemaal verkeerd op![]()
Ik ontken bureaurammen maar beken een burnoutquote:Op dinsdag 16 september 2008 18:35 schreef rekenwonder het volgende:
[..]
Hmm, komt me bekend voor. Overigens ontken ik de burn out.
quote:Op dinsdag 16 september 2008 20:46 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Hadden vrienden van mij op vakantie ook. Gewoon bij een frietzaak.
"een cheeseburger graag."
"Die hebben we niet."
"Doe dan maar een hamburger met kaas"
"Komt eraan"
quote:Op zaterdag 13 september 2008 15:11 schreef fransbreda het volgende:
Bevriende stratenmaker van me kreeg een nieuwe erbij van 17 jaar.
"Wat kan je?" vraagt hij aan hem, "kan je hakken?"'
Knul zegt zeker ik kan heel goed hakken en begint te gabberen.
Weet je inmiddels al wel waar ik een pluche dildo kan kopen van 1 meter groot?quote:Op dinsdag 16 september 2008 22:48 schreef JvS het volgende:
Andere leuke baan was trouwens bij Scoot. Vooral de weekend nachtdiensten konden hilarisch zijn. Dat je zegmaar wat 'minder helder' werkt. Je kreeg toch alleen zwakzinnigen en kansarmen aan de lijn. Dus dan kon je beter maar een beetje levelen
. Was leuk.
Ik heb toch wel een beetje respect voor mensen die dat kunnen volhouden... Ik zou het niet kunnenquote:Op dinsdag 16 september 2008 16:47 schreef Sport_Life het volgende:
Ik heb een paar jaar geleden uitzendwerk gedaan in een kaasfabriek.. Van tevoren wist ik natuurlijk al dat het erg simpel werk was, maargoed het verdiende aardig en het was maar voor 1 zomer. Nou ik heb echt nog nooit zoveel simpele zielen bij elkaar gezien. Ruim 100 man die achter elkaar tussen 2 lopende banden staan. Op de ene lopende band is de kaas, op de andere lopende band komen lege plastic verpakkingen. De bedoeling was dan (uiteraard) om de kaas van de ene band op de andere band te leggen in de verpakking. Dit deden die mensen daar 8 uur per dag, 5 dagen in de week, jaar in, jaar uit. Ik sprak op een gegeven moment een collega aan met de vraag of hij het werk een beetje leuk vond, kreeg als antwoord "hmm" en meneer ging weer verder met werken zonder iets te zeggen. Erger werk dan dit kan ik mij niet voorstellen.
Na een half uurtje ben ik naar de chef gegaan en kwam ik op een andere afdeling terecht, was wel leuker met heftrucks rijden enzo, maar ben er toch na 2 weken mee gestopt
quote:Op woensdag 17 september 2008 05:56 schreef Isabeau het volgende:
Meest bizarre ervaring in het ziekenhuis: bejaarde man wordt gewond binnengebracht (zeker 80+), hij ziet er een beetje mishandeld uit. Binnen 10 minuten kwam ook zijn lieftallige vrouw (ook zeker 80+) binnen met een stoelpoot om het karwei verder af te maken
quote:Op woensdag 17 september 2008 05:56 schreef Isabeau het volgende:
Meest bizarre ervaring in het ziekenhuis: bejaarde man wordt gewond binnengebracht (zeker 80+), hij ziet er een beetje mishandeld uit. Binnen 10 minuten kwam ook zijn lieftallige vrouw (ook zeker 80+) binnen met een stoelpoot om het karwei verder af te maken
quote:Op woensdag 17 september 2008 10:48 schreef 100% Tukker het volgende:
Ik werkte ooit op de ICT afdeling van een bedrijf. Daar werkte ook ene Eppo. Eppo was een antieke omgeschoolde ex-papierprikker die nu de gebruikers lastig viel als helpdeskmedewerker. Een grote bos grijs haar, een grijze snor die half vergeeld was door het vele roken en een gezonde voorkeur voor vrouwen met enorme memmen. Deze obsessie voor grote jetsers uitte zich in de vele 'vieze' blaadjes met rondborstige dames die hij in zijn ladeblok bewaarde. Je zou denken dat Eppo zoiets toch een beetje stiekem deed, maar niets was minder waar. Eppo toonde iedereen trots zijn collectie. Zo kon hij tussen de telefoontjes door toch nog een beetje genieten van rondborstig vrouwelijk schoon.
quote:Op donderdag 18 september 2008 17:49 schreef karr-1 het volgende:
[..]
![]()
Ik hoorde van een collega een verhaal over iemand die porno op zijn werk zat te kijken. Maar dan niet de standaardporno, maar meer de volwassen-mannen-in-een-luier variant
Ik had er 1 die mailde met haar minnaar over vuisten in d'r kont enzo..quote:Op donderdag 18 september 2008 17:49 schreef karr-1 het volgende:
[..]
![]()
Ik hoorde van een collega een verhaal over iemand die porno op zijn werk zat te kijken. Maar dan niet de standaardporno, maar meer de volwassen-mannen-in-een-luier variant
Gatverdamme, daar krijg ik alleen maar hele foute plaatjes bij in mijn hoofdquote:Op donderdag 18 september 2008 18:01 schreef thaduck het volgende:
[..]
Ik had er 1 die mailde met haar minnaar over vuisten in d'r kont enzo..
(en ze was getrouwd... met een andere vent)
quote:Op woensdag 17 september 2008 09:47 schreef Ps2K het volgende:
Dan heb je nog de groep klanten die niet weten wat voor brandstof er in de auto gaat... "Diesel dan maar?" yep hij heeft nog zeker 500 meter kunnen rijden
Geloof me, als je haar in het echt kende was het plaatje NOG ergerquote:Op donderdag 18 september 2008 20:09 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Gatverdamme, daar krijg ik alleen maar hele foute plaatjes bij in mijn hoofd
Ik geloof je op je woordquote:Op donderdag 18 september 2008 22:20 schreef thaduck het volgende:
[..]
Geloof me, als je haar in het echt kende was het plaatje NOG erger
quote:Op zaterdag 13 september 2008 16:25 schreef karr-1 het volgende:
Mensen die denken dat het normaal is om een complete Burger King maaltijd op te eten tijdens de les.
Veel gemaakte fout door Nederlandersquote:Op woensdag 17 september 2008 06:27 schreef Knoekie het volgende:
Ik heb tijdens mijn stage in Madrid aan de general manager van PepsiCo gevraagd of ie een 'coke' wilde. Elke college werd knalroodIk kon echt door de grond zakken, maar hij vatte het gelukkig goed op.
Gadver de gadver, mijn gedachten, wat doe je.....quote:Op donderdag 18 september 2008 22:53 schreef koen_pijl het volgende:
Ook zat hij samen met zijn collega niks anders te doen dan verhalen over hun vriendinnen te vertellen. Op zich niks vreemds aan, maar wel als ze gaan vertellen dat vriendin van hun, hun boterham s morgens langs hun kut moeten halen, want dat vind de baas lekker. En dat de andere vertelde dat hij zijn tante neukte omdat ze best lekker was. Waren echt tokkies
Dat had ik dus ook. Was erg blij toen ik niet terug hoefde te komen.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:22 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Gadver de gadver, mijn gedachten, wat doe je.....
Bullshit, ik heb 7 jaar op een bediend tankstation gewerkt en ik kan je vertellen dat dat prima pastquote:Op donderdag 18 september 2008 22:18 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Kop van de slang met diesel past niet in een benzine-tank
Wij hadden alleen maar Coca Cola.quote:Op donderdag 18 september 2008 23:04 schreef existenz het volgende:
[..]
Veel gemaakte fout door Nederlanders
Ik heb nog nooit een verschil kunnen vinden tussen een diesel en benzine vulpistool. LPG daarentegenquote:Op donderdag 18 september 2008 22:18 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Kop van de slang met diesel past niet in een benzine-tank
Je had gewoon een blikje Coca Cola moeten opentrekken, en wanneer ze hadden gevraagd waarom je dat deed zeggen dat je 'Pepsi niet te zuipen vindt'.quote:Op woensdag 17 september 2008 06:27 schreef Knoekie het volgende:
Ik heb tijdens mijn stage in Madrid aan de general manager van PepsiCo gevraagd of ie een 'coke' wilde. Elke college werd knalroodIk kon echt door de grond zakken, maar hij vatte het gelukkig goed op.
Electriciteit schijnt ook een iets andere aansluiting te zijnquote:Op vrijdag 19 september 2008 10:58 schreef fathank het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit een verschil kunnen vinden tussen een diesel en benzine vulpistool. LPG daarentegen
Welk land?quote:Op vrijdag 19 september 2008 01:20 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Bullshit, ik heb 7 jaar op een bediend tankstation gewerkt en ik kan je vertellen dat dat prima past
http://www.amt.nl/web/Vraagbaak/tonen-vraagbaak.htm?contentid=751&contentid=751quote:Diesel in benzinemotor: quasi onmogelijk
Diesel tanken in een auto die op benzine rijdt, komt veel minder vaak voor. Dit is eenvoudig te verklaren, omdat het dieselpistool veel dikker is en niet in de vulmond van een benzinetank past. Als dit toch gebeurt, zullen de kosten eerder beperkt zijn, omdat alleen het systeem moet gereinigd worden. Je zal trouwens snel merken dat je een fout hebt gemaakt, omdat je auto zal stilvallen.
Je snapt soms ook niet dat mensen dat soort dingen doen met bedrijfsmiddelen en dan nog denken er mee weg te komen ook.quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:59 schreef rival het volgende:
mijn eerste stage als werkplekbeheerder.. als er laptops ingeleverd werden door werknemers maakten wij daar altijd een backup van...
ik ben op een dag bezig met zo een backup. bestanden worden gekopieerd. op een gegeven moment kijk ik even naar wat er gekopieerd wordt en ik zie alleen maar filmpjes voorbij komen.
in alle nieuwsgierigheid wat van die filmpjes aangeklikt. ik kwam daar filmpjes tegen van penetraties met champagneflessen. palingen... paarden.. you name it, he had it!
bleek de laptop van een manager te zijn.... die heeft een niet zo prettig gesprek gekregen bij de directeur en kon direct zijn spullen pakken uiteraard. later bleek hij die filmpjes te hebben betaald met een bedrijfscreditcard
nou hij had het natuurlijk heel goed verstopt!quote:Op vrijdag 19 september 2008 13:28 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Je snapt soms ook niet dat mensen dat soort dingen doen met bedrijfsmiddelen en dan nog denken er mee weg te komen ook.
coke betekent in spanje ook wel neuken.quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:59 schreef PDOA het volgende:
[..]
Je had gewoon een blikje Coca Cola moeten opentrekken, en wanneer ze hadden gevraagd waarom je dat deed zeggen dat je 'Pepsi niet te zuipen vindt'.
Voor een digibeet wel denk ik. De mensen die denken dat de erotische vakantiefoto's veilig staan in de "MIjn Documenten" directory moeten ze ook slaan.quote:Op vrijdag 19 september 2008 13:36 schreef rival het volgende:
[..]
nou hij had het natuurlijk heel goed verstopt!
van die mensen die denken dat als ze iets heel diep wegstoppen bv C:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\Biblio\SOLVER\"hiermijnillegaleporno" dat het dan ook echt onvindbaar is
Of dat de persoon die het vond niet is ontslagen/aangeklaagd wegens privacyschending (Dat is het bij 90% van de bedrijven namelijk gewoon, omdat de medewerkers geen overeenkomst hebben getekend waarin ze baas toestaan dit te bekijken). De persoon in kwestie zal uiteindelijk dan toch wel weg gaan of ontslagen worden ivm arbeidsomstandigheden.quote:Op vrijdag 19 september 2008 13:28 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Je snapt soms ook niet dat mensen dat soort dingen doen met bedrijfsmiddelen en dan nog denken er mee weg te komen ook.
quote:Op zaterdag 20 september 2008 02:48 schreef admiraal_anaal het volgende:
Toen ik voor Heineken werkte en reiniging van tapbierinstallaties deed, moest ik eens naar het Hilton op Schiphol. Daar aangekomen in de ochtend, 9 uur ofzo, sluit me hogedruk reiniger aan. Mensen zitten aan de bar, nieuwsgierig te kijken wat ik kom doen. Ik zet de hogedruk reiniger aan, loop ff naar de keuken, hoor ik ineens geschreeuw
Ik terugrennen, zie ik een grote fontein water richting allemaal gasten, bleek ik de reiniger niet goed aangesloten te hebben waardoor er overdruk ontstond en de tap gebarsten was waardoor iedereen die aan de bar en 4/5 meter daarvan stond dus kletsnat was
En het stomme was, ik zag het gebeuren en nog keek ik eerst 5/10 seconde wat er nou werkelijk allemaal gebeurde voordat ik die machine stopzette
Demente mensen kunnen soms gevaarlijke dingen, maar ook dingen waar je eigenlijk om moet lachen. Bij mijn oma op de gang woont een vrouw die de trapleuningen insmeert met pindakaas, die midden in de nacht over de gang gaat lopen en overal aanbellen omdat ze haar huis kwijt is etc. Heel zielig, maar soms ook wel lachwekkend.quote:Op zaterdag 20 september 2008 14:30 schreef Cat22 het volgende:
Ik heb gewerkt in een voormalig klooster, waar nog een paar nonnen rondschuifelden, het was namelijk een verzorgingshuis. Op een dag zit ik aan mijn burea als mijn collega en ik opeens een brandlucht ruiken. Wij op zoek naar de oorzaak, en komen uit in een keukentje van de nonnen, alwaar wij een zeer donkerbruine taartbodem in de combimagnetron vinden. Taart eruit en weggegooid, ramen open en het voorval gemeld aan de overste.
Een week later zit ik alleen op kantoor en verrek... weer een brandlucht! Nu wist ik waar ik moest zoeken. Maar aangekomen bij de combimagnetron vind ik geen gebak. Ik volg mijn neus en kom uit bij een plastic prubbelbak waarin een zwartgeblakerde taartbodem ligt te smeulen.![]()
Emmer water over en een hoop stoom later is het gevaar geweken. Het gebouw waar we werkten was namelijk erg oud en zou binnen de koste keren kunnen affakkelen.
later bleek dat één van de nonnen een beetje dementerend was en telkens vergat dat ze iets in de oven had gezet. Daarom mocht ze op de afdeling niet meer koken. oplossing: dan doe je het in een klein vergeten hoekje.
Snel daarna is ze verhuisd naar een verpleegafdeling.
Door jouw UI schieten me dingen te binnenquote:
quote:Op zaterdag 20 september 2008 14:59 schreef Isdatzo het volgende:
Nu is het zo dat er daar veel Chinezen rondlopen.. En wat eten Chinezen? Nou, precies.. spul wat niet in de kantine te krijgen is. Dus wat doen die Chinezen dan? Die zetten een magnetron in het lab neer en doen dan zelf hun nasi/bami/whatever klaarmaken.
Idd. In de winkel waar ik werk kwam ook regelmatig een vrouwtje langs die 3 keer op een dag dezelfde boodschappen deed. Omdat ze telkens door een ander geholpen werd had niemand het in de gaten, totdat de dochter van het vrouwtje langs kwam met 8 dezelfde stukken kaas.quote:Op zaterdag 20 september 2008 14:48 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Demente mensen kunnen soms gevaarlijke dingen, maar ook dingen waar je eigenlijk om moet lachen. Bij mijn oma op de gang woont een vrouw die de trapleuningen insmeert met pindakaas, die midden in de nacht over de gang gaat lopen en overal aanbellen omdat ze haar huis kwijt is etc. Heel zielig, maar soms ook wel lachwekkend.
Dat roept bij mij weer wat herinneringen op:quote:Op zaterdag 20 september 2008 14:59 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
(en nee, magnetrons mógen helemaal niet in de laboratoria staan, maar 't is niet alsof ze dat iets uitmaakt).
[...]
Was er één of andere snuggere onderzoeker die een rubberen slang aan het fohnen was om op een gare meetopstelling aan te sluiten.
Héle grappige dingen. Ik werkte op een geriatrische afdeling in een ziekenhuis. Hoor ik op een gegeven moment vanuit de gang 'roekoeee'. Zit meneer X op de gang in een stoel te roekoe-en. Hoor ik vervolgens uit de kamer van mevrouw Y (daar naast gelegen) 'roekoeeeee'. Hebben meneer X en mevrouw Y de halve dag 'roekoe' naar elkaar zitten roepenquote:Op zaterdag 20 september 2008 14:48 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Demente mensen kunnen soms gevaarlijke dingen, maar ook dingen waar je eigenlijk om moet lachen. Bij mijn oma op de gang woont een vrouw die de trapleuningen insmeert met pindakaas, die midden in de nacht over de gang gaat lopen en overal aanbellen omdat ze haar huis kwijt is etc. Heel zielig, maar soms ook wel lachwekkend.
Tortelduifjesquote:Op zondag 21 september 2008 22:20 schreef Lixi het volgende:
[..]
Héle grappige dingen. Ik werkte op een geriatrische afdeling in een ziekenhuis. Hoor ik op een gegeven moment vanuit de gang 'roekoeee'. Zit meneer X op de gang in een stoel te roekoe-en. Hoor ik vervolgens uit de kamer van mevrouw Y (daar naast gelegen) 'roekoeeeee'. Hebben meneer X en mevrouw Y de halve dag 'roekoe' naar elkaar zitten roepenIn ieder geval was de verpleging blij dat meneer eens iets anders dan 'zusterzuster' riep...
quote:Op zondag 21 september 2008 23:21 schreef Nieuwschierig het volgende:
Ik werkte indertijd als storingsmonteur in een koekjesfabriek.
Het was 's morgens vroeg om een uur of 7 wanneer er nog bijna niemand in de verpakkingsafdeling loopt omdat die pas om half 8 gaat draaien als de eerste koekjes via een transportband uit de bakkerij komen.
Een vrouwelijke machneoperator (Christel) was daar bezig om de machines voor te bereiden en ik zat een meter of 10 verder, bij een andere machine op de grond, rustig bezig met wat technisch onderhoud.
Ze zette een rol doorzichtige folie op de machine, legde een stapel dozen van de pallet op de inpaktafel en als laatste moesten er nog kartonnen onderleg-kaartjes in de machine. Dat is een rekwerk dat nogal hoog is en waar via zuignappen een kaartje wordt gepakt waar de koekjes dan opgelegd worden voor ze in de folie gaan.
Onder de toevoerketting (ketting met pennetjes die het kaartje doorschuiven) zit de vacuumpomp gemonteerd die nogal trilde als ie loopt en de bescherkap tride dan ook lekker mee.
Om de kaartjes in het rekwerk te kunnen leggen ging ze op de tenen staan, met haar onderlijf tegen de hoekpunt van de vierkante beshermkap hangend, om zo ver mogelijk te kunnen reiken. Ik denk dat ze toen merkte dat het een lekker gevoel was want ze bleef zo staan in plaats van meer kaartjes te gaan pakken.
Maar na ik denk ongeveer 20 seconden begon ze echt met haar kruis tegen die hoekpunt aan rijden en binnen een minuut kwam ze gewoon klaar: je weet wel, schokkende heupen, samentrekkende billen en daarna door de knieen zakken.![]()
Ik had echt iets van WOW!!
En jij stond erbij en keek ernaar???quote:Op zondag 21 september 2008 23:21 schreef Nieuwschierig het volgende:
Ik werkte indertijd als storingsmonteur in een koekjesfabriek.
Het was 's morgens vroeg om een uur of 7 wanneer er nog bijna niemand in de verpakkingsafdeling loopt omdat die pas om half 8 gaat draaien als de eerste koekjes via een transportband uit de bakkerij komen.
Een vrouwelijke machneoperator (Christel) was daar bezig om de machines voor te bereiden en ik zat een meter of 10 verder, bij een andere machine op de grond, rustig bezig met wat technisch onderhoud.
Ze zette een rol doorzichtige folie op de machine, legde een stapel dozen van de pallet op de inpaktafel en als laatste moesten er nog kartonnen onderleg-kaartjes in de machine. Dat is een rekwerk dat nogal hoog is en waar via zuignappen een kaartje wordt gepakt waar de koekjes dan opgelegd worden voor ze in de folie gaan.
Onder de toevoerketting (ketting met pennetjes die het kaartje doorschuiven) zit de vacuumpomp gemonteerd die nogal trilde als ie loopt en de bescherkap tride dan ook lekker mee.
Om de kaartjes in het rekwerk te kunnen leggen ging ze op de tenen staan, met haar onderlijf tegen de hoekpunt van de vierkante beshermkap hangend, om zo ver mogelijk te kunnen reiken. Ik denk dat ze toen merkte dat het een lekker gevoel was want ze bleef zo staan in plaats van meer kaartjes te gaan pakken.
Maar na ik denk ongeveer 20 seconden begon ze echt met haar kruis tegen die hoekpunt aan rijden en binnen een minuut kwam ze gewoon klaar: je weet wel, schokkende heupen, samentrekkende billen en daarna door de knieen zakken.![]()
Ik had echt iets van WOW!!
quote:Op zondag 21 september 2008 23:21 schreef Nieuwschierig het volgende:
Maar na ik denk ongeveer 20 seconden begon ze echt met haar kruis tegen die hoekpunt aan rijden en binnen een minuut kwam ze gewoon klaar: je weet wel, schokkende heupen, samentrekkende billen en daarna door de knieen zakken.![]()
Ik had echt iets van WOW!!
Soms is de tuit breder, soms is'ie hetzelfdequote:Op vrijdag 19 september 2008 10:58 schreef fathank het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit een verschil kunnen vinden tussen een diesel en benzine vulpistool. LPG daarentegen
Wat ik nog veel gekker vind is dat iemand die bewezen onbetrouwbaar is er niet meteen uitgeflikkerd wordt.quote:Op vrijdag 19 september 2008 13:28 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Je snapt soms ook niet dat mensen dat soort dingen doen met bedrijfsmiddelen en dan nog denken er mee weg te komen ook.
Een 19-jarige studente,quote:Op maandag 22 september 2008 00:17 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
![]()
Was ze wel een beetje lekker of was 't een typische machine-operator?
Je bedoelt je had zoiets van "koekje d'r bij?"quote:Op zondag 21 september 2008 23:21 schreef Nieuwschierig het volgende:
Ik had echt iets van WOW!!
OMGquote:Op maandag 22 september 2008 17:37 schreef le_knightclub_soda het volgende:
Niet echt veel uit eigen ervaringen te melden, maar wel een leuke link van een gast over z'n werk in een sexshop in een complete achterbuurt in Nieuw-Zeeland. Echt de meest absurde werkervaringen die ik ook heb gehoord. Deze in het bijzonder.![]()
Ha ha ha ha ha ha ha haquote:Op woensdag 15 oktober 2008 23:21 schreef Nieuwschierig het volgende:
Nog zo'n geval met vrouwen op de produktievloer
Was in de zelfde fabriek als waar Christel klaar kwam (zie hier ergens boven), bij een machine die gevulde speculaas sneed uit plakken van 60 cm breed.
Door dat snijden vallen er kruimels van de koek in en onder de machine Een enorme vette klerezooi en daarom stond het apparaat op een verhoging van een 35 cm zodat het later schoongenmaakt kon worden. Met treeplanken er naast zodat het personeel toch goed er bovenop kon kijken en het snij-gedeelte leegmaken als er een storing of iets dergelijks was.
Dat ding bestond uit nogal wat assen, riemen en exentrieken en op een gegeven moment zegt mijn chef "ga daar eens kijken want er zit een piep ergens onderin".
Dus ik pak een vel karton, ga er op m'n rug liggen en steek m'n hoofd onder de treeplank.
Aleen, de plank was ondertussen geen plank meer maar een rooster. Aangepast zodat de kruimels er door zouden vallen en het personeel niet uitgleed.
Lig ik daar net, hoor ik phewwww-w-w... de machine stilvallen. Iemand had de noodstop ingedrukt om dat het ergens verderop vastliep.
Aan mijn kant van de machine stond een immer geblondeerde en gelipstickte Turkse (Sevda) van een jaar of 25 die zich -zeer praktisch in een fabriek-gekleed had in een zeer kort wit minirokje. Zo'n ding als op de tennisbaan ongeveer.
Meteen nadat de lijn stilviel hoor ik aan de andere kant de produktievoorman naar haar roepen 'snel, alles leegmaken dan kunnen we dadelijk meteen weer opstarten".
Maar ze aarzelt.. ze kijkt naar mij en roept terug naar hem "ehh jij wachten. het nu niet gaan, hij daar in de weg ligt"
Voorman: "Niks mee te maken, stap er maar overheen, opschieten anders plakt alles aan elkaar vast"
Dus ze stapt op het rooster en biedt me in een flits een riante blik onder haar rokje waar ik tegen een volkomen blote kale mossel aankijk.
Die snol had dus geen ondergoed aan en ze hield haar knieen dan ook zo strak tegen elkaar toen ze boven me stond dat ik alleen nog maar haar blote kont kon bewonderen. Ze heeft vast nooit meer zo snel gewerkt als die keer haha. Toen ze van de treeplank afsprong was ik uiteraard zeer druk naar het piepende onderdeel aan het speuren.
Yummiequote:Op donderdag 16 oktober 2008 11:21 schreef fruityloop het volgende:
Op stage bij een kaasfabriek.... Onderaan de grote koeltanks met melk zitten van die mangaten, en daarin een soort pluggen van rubber waar je met een injectienaald doorheen kon om monsters te nemen. Die stukken rubber zaten in een sponning die je er uit kon draaien, want ze moesten af en toe vervangen worden, maar de stagiare van de TD had even niet gecheckt of die tank met room wel leeg was...Die dingen hadden een diameter van 2 a 3 cm, en als er 20 meter room boven zit, geeft dat een aardige straal...
Ook een mooie, kwam een vrouw met een kleine baby op één arm en een jampotje met melk in de andere, bij ons het laboratorium in lopen met de vraag, "willen jullie dit even testen?" .. Wat bleek, het bedrijf had een afspraak met het lokale, niet al te grote, ziekenhuis voor het analyseren van moedermelk. Dat heeft bepaalde vet- en eiwitpercentages, en de apparatuur om dat te testen is vrij duur, dus kwam er af en toe een moeder langs met een potje..quote:
Och zo lang ze niet met potjes sperma langs komen.....quote:Op donderdag 16 oktober 2008 13:39 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Ook een mooie, kwam een vrouw met een kleine baby op één arm en een jampotje met melk in de andere, bij ons het laboratorium in lopen met de vraag, "willen jullie dit even testen?" .. Wat bleek, het bedrijf had een afspraak met het lokale, niet al te grote, ziekenhuis voor het analyseren van moedermelk. Dat heeft bepaalde vet- en eiwitpercentages, en de apparatuur om dat te testen is vrij duur, dus kwam er af en toe een moeder langs met een potje..
Op die dagen was het zeker feest in de bedrijfskantine?quote:Op donderdag 16 oktober 2008 13:39 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Ook een mooie, kwam een vrouw met een kleine baby op één arm en een jampotje met melk in de andere, bij ons het laboratorium in lopen met de vraag, "willen jullie dit even testen?" .. Wat bleek, het bedrijf had een afspraak met het lokale, niet al te grote, ziekenhuis voor het analyseren van moedermelk. Dat heeft bepaalde vet- en eiwitpercentages, en de apparatuur om dat te testen is vrij duur, dus kwam er af en toe een moeder langs met een potje..
Huh? het lab was niet eens in de buurt van de kantine.. En het was nou ook weer niet zo dat die moeders ter plekke even een potje vol spoten..quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 00:35 schreef LordNemephis het volgende:
[..]
Op die dagen was het zeker feest in de bedrijfskantine?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |