Want dan vrees jij ook voor je leven?quote:Op zaterdag 13 september 2008 13:58 schreef Lightning_NL het volgende:
Als een meid mij wast krijg ik ook een stijve hoor.
Gemeentehuis Nijmegen?quote:Op zaterdag 13 september 2008 15:07 schreef Re het volgende:
videoopname in het fietsenhok van 2 neukende collega's die allebei getrouwd waren
nou wat bizar zegquote:Op zaterdag 13 september 2008 15:11 schreef fransbreda het volgende:
Bevriende stratenmaker van me kreeg een nieuwe erbij van 17 jaar.
"Wat kan je?" vraagt hij aan hem, "kan je hakken?"'
Knul zegt zeker ik kan heel goed hakken en begint te gabberen.
quote:Op zaterdag 13 september 2008 15:11 schreef fransbreda het volgende:
Bevriende stratenmaker van me kreeg een nieuwe erbij van 17 jaar.
"Wat kan je?" vraagt hij aan hem, "kan je hakken?"'
Knul zegt zeker ik kan heel goed hakken en begint te gabberen.
Ahh, dus dat gebeurt er als we zo lang aan de lijn hangenquote:Op zaterdag 13 september 2008 16:11 schreef thaduck het volgende:
Bij WorldOnline heb ik er ook diverse mensen op staande voet uit zien gaan. De mooiste was iemand die niet op de aangewezen plek wilde gaan zitten. Daar zat hij recht onder de airco en na een uur kon ie dan niet meer opstaan van de kou. Dat vertikte hij uiteraard. Manager kwam de werkvloer op en heeft hem snoeihard schreeuwend ontslagen. Terwijl de rest (mannetje of 60) gewoon nog met klanten aan de lijn hingen. En niet iedereen was snel genoeg met de 'momentje geduld' en hold-knop
Ik kan er nog wel een boek over schrijvenquote:Op zaterdag 13 september 2008 16:52 schreef Silven het volgende:
[..]
Ahh, dus dat gebeurt er als we zo lang aan de lijn hangen
wij hadden ooit iemand die zich midden op straat ging uitkleden, zogenaamd omdat hij verbrand werd door de zon of zo. Het hele bedrijf stond voor de ramen te loeren wat er gebeurde. Toen hij in zijn onderbroek stond kwam er een ambulance aan en werd de man afgevoerd. Later bleek hij ontsnapt te zijn uit een nabij gelegen gesticht.quote:Op zaterdag 13 september 2008 16:56 schreef thaduck het volgende:
Hij kwam het hok uitgestormd terwijl hij ondertussen al zijn kleren uittrok en weggooide. Blijf dan maar eens met je bek in de plooi op je stoel zitten. Jesus wat een gezicht was dat
quote:Op zaterdag 13 september 2008 19:20 schreef karr-1 het volgende:
[..]
wij hadden ooit iemand die zich midden op straat ging uitkleden, zogenaamd omdat hij verbrand werd door de zon of zo. Het hele bedrijf stond voor de ramen te loeren wat er gebeurde. Toen hij in zijn onderbroek stond kwam er een ambulance aan en werd de man afgevoerd. Later bleek hij ontsnapt te zijn uit een nabij gelegen gesticht.
Ik wist dat ik dat eerder had gehoordquote:Op zaterdag 13 september 2008 16:29 schreef Aventura het volgende:
Iemand naar buiten begeleid zien worden door de bewaking. Reden: hij gebruikte de internetverbinding van het bedrijf om porno te downloaden en te dienen als pornoserver. Dat laatste heb ik nooit begrepen, waarom die zooi ook uploaden? Het ergste was nog dat hij al een keer betrapt was. Meneer had in zijn eentje namelijk voor dermate hoog dataverkeer gezorgd, dat het bedrijf extra facturen kreeg van de ispToen kwam hij er vanaf met een berisping. Die tweede keer was hij op heterdaad betrapt toen hij porno aan het kijken was op zijn computer
. Het meest lullig was da er toen net een reorganisatie bezig was. Hij stond op de lijst om te worden afgevoerd, maar wel met een vette vertrekpremie. Nu was die loser ook afgeserveerd, maar dan zonder dat geld, wat zal hij gebaald hebben.
Ha ha ik ben ooit het toilet binnen gelopen omdat ik moest piesen en het eerste wat ik zag was een student die zich vouit stond te rukken. En niet eens in een hokje of zo, maar gewoon open en bloot midden in het toilet. En hij stopte niet toen ik binnenkwam, nee hij ging gewoon door....quote:Op zondag 14 september 2008 09:40 schreef cheqy het volgende:
Ik werk als straatmaker. We waren eens met een flinke ploeg aan een aardig project bezig in de omgeving van Haarlem.
We hadden daar een jongen lopen die als grondwerker was ingehuurd en die had de vreemde eigenschap om elke dag de gehele tweede schaft op de wc (dixie) te zitten. Volgens hem om te schijten natuurlijk. Na een week begonnen we ons toch af te vragen wat ie nu allemaal uitspookte op dat ding. We zijn toen zachtjes vanuit de keet naar de dixie gelopen en hebben toen met een flinke ruk de deur opengetrokken. (plastic deuren geven dan makkelijk mee, ook als het op slot zit)
Zat ie daar met in zijn ene hand een stapeltje pornospeelkaarten en in de andere zijn snaak.![]()
Struikelend en in paniek rende hij weg en we hebben hem nooit meer gezien.
quote:Op zondag 14 september 2008 09:45 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Ha ha ik ben ooit het toilet binnen gelopen omdat ik moest piesen en het eerste wat ik zag was een student die zich vouit stond te rukken. En niet eens in een hokje of zo, maar gewoon open en bloot midden in het toilet. En hij stopte niet toen ik binnenkwam, nee hij ging gewoon door....
Ikke wel hoor, ben er gewoon omheen gelopen en heb mijn ding gedaan. Aandacht is juist wat ze willen denk ik dan....quote:Op zondag 14 september 2008 11:29 schreef mie_at_work het volgende:
[..]
heb je nog rustig kunnen plassen?
quote:Op zondag 14 september 2008 10:00 schreef bonke het volgende:
een collega van de buitendienst maakte vroeger ook altijd van die bizarre ( rare dingen mee )
de buitendienst was een dienst die bij boeren langs ging om instalaties na te kijken of op te stellen
een keer kwam die bij een boer die een nogal opstandigge hond had waarop mijn collega vroeg of die boer die hond niet ff aankon lijnen of ergens anders kon opsluiten
die boer deed dat niet en op een gegeven momentwas die hond weer bij die collega in de weer waarop mijn collega een hamertje pakte en die hond een zacht tikkie op ze kop gaf met de woorden "" nou ff opzouten"
waarop die hond door ze poten zakte en dood bleef liggen
nou, grappig hoor![]()
ook had die collega een keer per ongeluk een kalf in zijn bedrijfswagen mee terug naar de zaak genomen
dat beest was op de een of andere manier in zijn wagen terecht gekomen en hij heeft dat niet door gehad en is zo naar de zaak terug gereden
quote:Op zondag 14 september 2008 22:22 schreef Berkery het volgende:
Twee collega's van me waren de zoekmachine van ons intranet aan het testen, en gebruikte de hele tijd als test-zoekwoord 'kontneuken'. Tot ze bedachten dat er ook een overzicht van de 10 meest populaire zoektermen op de site werd bijgehouden, en pontificaal 'kontneuken' op 1 stond. Ze hebben de database maar leeggegooid en de webcrawler opnieuw opgestart.
als je dit grappig vind, dan ben je toch niet helemaal goed bij je verstand, wel?quote:Op zondag 14 september 2008 10:00 schreef bonke het volgende:
bij die collega in de weer waarop mijn collega een hamertje pakte en die hond een zacht tikkie op ze kop gaf met de woorden "" nou ff opzouten"
waarop die hond door ze poten zakte en dood bleef liggen
quote:Op zondag 14 september 2008 22:22 schreef Berkery het volgende:
Twee collega's van me waren de zoekmachine van ons intranet aan het testen, en gebruikte de hele tijd als test-zoekwoord 'kontneuken'. Tot ze bedachten dat er ook een overzicht van de 10 meest populaire zoektermen op de site werd bijgehouden, en pontificaal 'kontneuken' op 1 stond. Ze hebben de database maar leeggegooid en de webcrawler opnieuw opgestart.
Dat doet me denken aan een gesprek met een collega, een tijdje terug: "goh joh, hoe gaat het nu in Nigeria?". "Ja goed hoor, als je eenmaal gewend bent aan de lijken aan de kant van de weg, is het er best leuk".quote:Op maandag 15 september 2008 20:40 schreef Olwen het volgende:
Of Nigeria. Het is al niet zo fijn rond die raffinaderijen, criminaliteit en ronduit kleine oorlogjes. Overal waar je gaat en staat is dan met gewapende begeleiding. Dan scheuren ze met zo'n minibusje over de wegen daar, als ze plots een jong meisje raken. Er wordt kort gestopt om te constateren dat ze dood is, het lijk wordt naast de weg gegooid en ze rijden gewoon vrolijk weer verder.
Die collega heeft er een paar nachtjes niet meer kunnen slapen zeg maar. Zoiets is wel erg confronterend.
quote:Op dinsdag 16 september 2008 10:47 schreef Kreator het volgende:
Ik werkte ooit bij een groot defensiebedrijf. Had een collega in m'n kantoor zitten. 'Henk'. Henk nam 3 maanden vakantie (dat was daar normaal).
Ongeveer 3 maanden later kwam er een man in een jurk, met pruik, binnenwandelen. Ik herkende 'Henk', hij wilde graag 'Trudie' genoemd worden.. Niemand wist ervan, dus dat was wel ff wennen.
Ehm... nog een keer? je collega is opgegeven als afgeschreven materiaal?quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:02 schreef Errrwin het volgende:
Op verzoek van een collega wat opzoeken op de bankafschriften van je werkgever en dan, terwijl je er niet naar zoekt en het zeker niet verwacht, de naam van je directe collega (boekhouder) tegenkomen bij flink wat afschrijvingen.
Oeps. Busted. Ontslagen.
Ik vermoed dat de boekhouder geld heeft overgeboekt naar zijn eigen rekening.quote:Op dinsdag 16 september 2008 14:30 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Ehm... nog een keer? je collega is opgegeven als afgeschreven materiaal?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |