Het allemaal best zielig en zo, maar idd, al die andere slachtoffers van door Amerika veroorzaakt geweld, de oorlog in Angola, in Israel, Afghanistan,quote:Op vrijdag 12 september 2008 09:02 schreef boskameel het volgende:
Het doet me vrij weinig. Al die heisa eromheen enzo. Bij natuurrampen in andere werelddelen vallen 10 tot 100 keer meer slachtoffers, en daar hoor je bijna niks over. Hypocriet is dat.
Dat klinkt nogal schijnheilig als je em ook had kunnen editen.quote:Op vrijdag 12 september 2008 05:28 schreef Vodkadruppel het volgende:
Oeh, ik zie nu pas dat ik een redelijke fout en woordkeuze/grap heb gemaakt.
Volkomen begrijpelijk. Nederlanders stonden ook te juichen toen de Nazis gebombardeerd werden.quote:Op vrijdag 12 september 2008 10:53 schreef __Saviour__ het volgende:
Wat ik ook nog vreselijk vond waren beelden op het nieuws van een of ander klote dorpje in Palestina waar ze aan het feesten waren als reactie. Zingende mensen, zo'n klotevrouw met zo'n afschuwlijk kabaalgeluid, snoep uitdelend aan voorbijganger en automobilisten
Dan kan jequote:
2 vliegtuigen die vanuit een niet militaire operatie het financieel centrum van de wereld invliegen.quote:Op vrijdag 12 september 2008 16:26 schreef Vidacz het volgende:
[..]
Dan kan jedoen, maar wat hij zegt is wel waar. Dagelijks zijn er aanslagen, ongelukken et cetera waarbij soms enkele honderden doden vallen, en die krijgen een paar seconden in het journaal. Die weet ook niemand meer te benoemen.
Duh. Hij zegt dat het zou zijn vergeten als er maar een half uur aan besteed zou worden op tv. En dat is ook zo.quote:Op vrijdag 12 september 2008 20:21 schreef Vodkadruppel het volgende:
[..]
2 vliegtuigen die vanuit een niet militaire operatie het financieel centrum van de wereld invliegen.
Denk je nou echt dat dat snel zou zijn vergeten? Dat wordt nooit vergeten.
En alle vergelijkingen met doden door Amerikaanse militairen gaan automatisch mank.
Precies hierdoor.
Ben ik niet met je eens. Zeker niet als je naar de gevolgen kijkt.quote:Op vrijdag 12 september 2008 22:24 schreef Vidacz het volgende:
[..]
Duh. Hij zegt dat het zou zijn vergeten als er maar een half uur aan besteed zou worden op tv. En dat is ook zo.
Weer zo'n 15min of fame hoer.quote:Op donderdag 11 september 2008 22:56 schreef TheJanitor het volgende:
Ik heb gesproken in de naam van NL op de ceremonie. Heel Amerika heeft gekeken dus eigenlijk ben ik wel een beetje een beroemdheid. Ik was die gozer die zei: 'I am honored to have represented The Netherlands', voor de mensen die de ceremonie hebben mogen aanschouwen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |