Een keer een aanrijding met de voorkant van een fiets gehad, geen gewonden, wel kwartier vertraging..quote:Op vrijdag 12 september 2008 11:52 schreef Darkwing_Duck het volgende:
En treinrezigigers? Hoelveel mensne die dit topic met regelmaat lezen? Wie heeft er daadwerkelijk in de trein zelf gezeten naast Guppyfriend en ik?
Tuurlijk, dat is zo. Maar dat is een latere detaillering. Ik neem aan dat reizigerskilometers ook niet per regio bijgehouden worden, dus dat wordt vanaf daar al een beetje nat vingerwerk dan.quote:Op vrijdag 12 september 2008 12:08 schreef Duvel het volgende:
Hm ja, maar dan ga je wel uit van een evenredige verdeling van het aantal zelfdodingen over Nederland. Terwijl in de praktijk iemand die regelmatig langs Santpoort, Wolfheze of Rijswijk komt een grotere kans heeft bij dit soort incidenten betrokken te raken.
Je kunt ook het aantal treinen in de dienstregeling vergelijken met het aantal reizigers per station (die lijst zwerft vast nog wel ergens rond). Dan kun je iets zeggen over de bezettingsgraad van een lijn, en dus van de kans dat je een aanrijding meemaakt. Voor alleen de kans op een aanrijding tussen mens en trein heb je het aantal reizigers natuurlijk helemaal niet nodig. Een lege trein heeft evenveel kans een zelfdoder te treffen als een reizigerstrein. Zouden er ook weleens suīcidalen voor een goederentrein springen? En is er dan een voorkeur voor bepaalde vervoerders? Leuke opdracht voor een stagiair met statistische voorkeur.quote:Op vrijdag 12 september 2008 12:43 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Tuurlijk, dat is zo. Maar dat is een latere detaillering. Ik neem aan dat reizigerskilometers ook niet per regio bijgehouden worden, dus dat wordt vanaf daar al een beetje nat vingerwerk dan.
Ziek Interessant ideequote:Op vrijdag 12 september 2008 12:55 schreef Duvel het volgende:
Zouden er ook weleens suīcidalen voor een goederentrein springen? En is er dan een voorkeur voor bepaalde vervoerders? Leuke opdracht voor een stagiair met statistische voorkeur.
er zijn en nog 2 tussen drienerlo en hengelo volgens mij (zeker 1, ik zal vanmiddag even opletten)quote:Op vrijdag 12 september 2008 13:24 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Even iets anders, ik had er nog een discussie over met mijn Pa.
Zijn er nog echt onbewaakte treinovergangen te vinden, dus alleen met een andreaskruis? Volgens mij nog 1 ergens in het oosten van het land? een particuliere uitrit?
Krijg je er een kaartje voor de efteling-spoorwegen bij?quote:Op vrijdag 12 september 2008 14:04 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Bron: Efteling Radio
Weet ik hetquote:Op vrijdag 12 september 2008 14:54 schreef Darkwing_Duck het volgende:
ja wat bedoelen ze dan met electronisch? Dat de kaartjes niet handgeschreven zijn?
Ideale gelegenheid dusquote:Op vrijdag 12 september 2008 15:15 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Ik ga dinsdag naar tongeren ja
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |