Komt zo leuk overquote:Op dinsdag 9 september 2008 23:00 schreef Yildiz het volgende:
Privacy, vrijheid en mensenrechten beschermen is een, ja, is dat een woord? Nee, en dat geeft al bijna te denken.. overheidsplicht.
[..]
Trek wel een wijze les uit G8 demonstraties. Het plein hangt vol met camera's. Op de dag van de demonstratie zullen er zeer waarschijnlijk meer zijn, en mogelijk fotografen. Draag dus een zwarte zonnebril, (evt. petje) capuchontrui/jas en een sjaaltje.
quote:Lentz vormt een treffende illustratie van de door Hannah Arendt ontwikkelde theorie van de Banaliteit van het kwaad. Het kwaad heeft iets banaals (iets gewoons en toch plat; onbegrijpelijk eigenlijk). De banaliteit van het kwaad betekent ook dat het kwaad zijn kans krijgt omdat mensen weigeren na te denken over de gevolgen van hun daden. Een man als Lentz had door lichte tegenwerking, zonder noemenswaardig gevaar voor hemzelf, duizenden het leven kunnen redden. Hij deed het niet en leverde daarmee een forse bijdrage aan de gruwelen van het nazi-regime, zonder dat hij ooit zelf daadwerkelijk iemand heeft vermoord
quote:Lentz' catastrofale gedrag is een voorbeeld van wat gewone mensen kunnen doen als ze niet goed blijven nadenken in bijzondere omstandigheden. Ook vele ambtenaren van de burgerlijke stand hebben in WO II soortgelijk gedrag vertoond
Overigens meld Wiki wel netjes dat je hem oa niet kan vergelijken met een Anton Mussert die moedwillig 'fout' was.quote:De Rijksinspectie was zijn leven, het bevolkingsregister zijn lust. Daar speelde Lentz, zonder verder na te denken, als een kind met zijn speelgoed, aldus een typering van Loe de Jong. In de bezettingstijd bleek hoe gevaarlijk dergelijke mensen kunnen zijn. Lentz was een uiterst ijverige en consciëntieuze ambtenaar. Hij realiseerde zich echter niet dat een kwaadwillige bezetter zijn arbeid heeft gebruikt voor zeer kwade doeleinden.
Als alle mensen die gaan protesteren op 11 oktober zich met dit soort acties zou gaan bezighouden heeft dat denk ik een groter effect. Ieder bezwaarschrift moet gelezen worden en beantwoord worden, tegen ieder bezwaarschrift kan men in beroep gaan enzovoort. Stel dat er 20000 man naar de demonstratie komt, dan denk ik dat BiZa wel een extra vleugel kan gaan bouwen.quote:Op dinsdag 9 september 2008 21:22 schreef OldJeller het volgende:
Dan kan je dus geen identiteitsbewijs krijgen en kan je dus een boete krijgen als je wordt aangehouden en er geen kan tonen. Kan je ook niet meer met het vliegtuig reizen en naar bepaalde landen waar altijd grenscontrole is.
Een partij die toch meer op de privacyhand is en op economische gebied ook niet echt stomme dingen zegt is D66, maar ik geef inderdaad toe dat het niet echt een denderende keus is. Blanco stemmen kan ook. Jammer dat de Libertarische Partij niet meer mee doet.quote:Op dinsdag 9 september 2008 21:40 schreef Repeat het volgende:
Tja, wat moet je dan stemmen? VInd het maar lastig, wat je ook stemt altijd is er wel een partij die voor een of andere kutwet is.
In Groot-Brittannië wordt DNA van verdachten die onterecht verdacht bleken inderdaad niet vernietigd. Word jij daar opgepakt vanwege ‘ordeverstoring’, dan kan je DNA afgenomen worden, ook al word je later naar huis gestuurd. In Nederland gaat het ook hard die kant op.quote:Op woensdag 10 september 2008 00:23 schreef DennisMoore het volgende:
Want natuurlijk wordt al dat afgenomen DNA niet meteen vernietigd nadat het onderzoek naar die verkrachting is afgerond.
Nee, als je het eenmaal hebt, kan het mooi voor 20 jaar de DNA-databank in. Daarin sparen we nu al DNA van kinderen trouwens.
Voor het eerst in m'n leven geen CDA meer stemmen.
Bestaan die nog?quote:Op woensdag 10 september 2008 07:56 schreef Wokkel het volgende:
Voor de mensen die denken dat de overheid te vertrouwen is
En de argumentatie voor al dit soort onzin kun je ook al opdreunen:quote:Op woensdag 10 september 2008 07:52 schreef Jarno het volgende:
Het gekke is dat je er gewoon niet meer van opkijkt. Het zat er gewoon aan te komen.
Vergeet de pedo's niet JMG! Hiermee gaan we alle pedo's van Nederland vangen!!quote:Op woensdag 10 september 2008 08:04 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
En, om het af te toppen:
"Denk aan de kinderen!"
Nou, ik ben overtuigd hoor!quote:Op woensdag 10 september 2008 08:10 schreef Jarno het volgende:
[..]
Vergeet de pedo's niet JMG! Hiermee gaan we alle pedo's van Nederland vangen!!
Dat is zo'n door Hollywood bedachte gimick.quote:Op woensdag 10 september 2008 07:58 schreef DustPuppy het volgende:
Eigenlijk vraagt deze demonstratie op 11 oktober om een Guy Fawkes masker.
Het is inderdaad ongelooflijk. En het bezwaar van de Christenunie is blijkbaar de lichamelijke integriteit. Als het afnemen zo gemakkelijk zou gaan als een pasfoto maken vermoed ik dat ze er geen problemen mee zouden hebben.quote:Op woensdag 10 september 2008 09:04 schreef Semisane het volgende:
Wat me trouwens opvalt is dat er geen enkele partij deze absurde uitspraak van Ballin keihard aanvalt, het is toch om heel diep triest van te worden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |