Eensch. Je zag het vooral bij de Keiweek wel, al die kleine knullies lijken gewoon als twee druppels water op elkaar. Ik mag ze best heur, maar 't is wel woar.quote:Op zondag 7 september 2008 14:16 schreef Bob. het volgende:
Nouja, het is toch waar? Hier in Groningen lijkt iedereen verdomd veel op elkaar. Zelfs in dat gat waar ik vandaan kom was nog meer diversiteit dan hier, waar het grootste verschil zo ongeveer nog is of iemand bij VIndicat of bij Dizkartes hoort.
Wat is dan beter? Wat ik uit diverse berichten mee krijg is dat Cohen er een soort Urk van maakt. Er mag niks meer in dat dorp.quote:Op zondag 7 september 2008 14:28 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Is waar. Maar...veel dingen zijn ook wel beterMaar lang niet alles dat Amsterdammers claimen.
Jij loopt nog met de Amsterdamse blik rond. De als-je-wat-zegt-krab-ik-je-ogen-uit blik.quote:Op zondag 7 september 2008 14:41 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Misschien zie ik er gewoon niet zo groetbaar uit
Veel water drinken, vitaminen naar binnen kiepen en bij mij wil een blikje energy-drink nog wel eens helpen.quote:Op zondag 7 september 2008 14:48 schreef nietzman het volgende:
En God m'n hoofd is als een baksteen. Ik tik alleen maar incoherente zinnen, heb net de halve keuken in de fik gezet en zette de senseo aan met de klep open.
Dat geeft leuke effecten inderdaadquote:Op zondag 7 september 2008 14:48 schreef nietzman het volgende:
en zette de senseo aan met de klep open.
Dat is waar, dat is dus niet beterquote:Op zondag 7 september 2008 14:48 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Wat is dan beter? Wat ik uit diverse berichten mee krijg is dat Cohen er een soort Urk van maakt. Er mag niks meer in dat dorp.
Dat kan wel ja...quote:[..]
Jij loopt nog met de Amsterdamse blik rond. De als-je-wat-zegt-krab-ik-je-ogen-uit blik.
Heb ik ook niks op tegen hoorquote:En ja, Duitsers zie je hier wel veel. Maar Duitsland is nog geen uur rijden dus dat is logisch, veel mensen uit deze omgeving gaan ook regelmatig naar Duitsland.
Ouderwets koffiezetapparaat ftwquote:Op zondag 7 september 2008 14:55 schreef Bob. het volgende:
Die van mijn weet heet water uit de achterkant te spuiten als ik hem aanzet.Het ultieme bewijs dat Senseo's afgevoerd moeten worden, ik wacht wel tot ik een fatsoenlijk espresso apparaat kan betalen.
![]()
..oh, en wildvreemden groeten mij ook nooit, terwijl ik heel geen ogen uit krab.
Ah, fijn! Thanks.quote:Op zondag 7 september 2008 15:03 schreef DevilsAndDust het volgende:
Er zit onder andere een Turkse bakker in de Poelestraat.
Ik vond de Groningers een stuk relschoppender tegenover Amsterdam dan andersom hoor. Dus geen probleem.quote:Op zondag 7 september 2008 15:02 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
Ik voel me nu echt een enorme relschopper binnen dit topic...![]()
Niet de bedoeling hoor...ik ben niet voor niets uit Amsterdam weg verhuisd! Maar zoals ik al zei, ik hou niet van onwaarheden, en ik vind toch dat ik met 4 jaar Amsterdam misschien iets meer erover kan zeggen dan mensen die er (hoe vaak ook) op bezoek komen.
quote:Op zondag 7 september 2008 15:08 schreef Bob. het volgende:
[..]
Ik vond de Groningers een stuk relschoppender tegenover Amsterdam dan andersom hoor. Dus geen probleem.
Oh, en ik was aan het studeren he..
Dat wil in Groningen nog veel beter.quote:Op zondag 7 september 2008 14:56 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
-als je iemand wilt tegenkomen, kan dat, als je niemand wilt tegenkomen, kan dat ook.
Waddenzee ftwquote:-dichtbij zee
Och, het was meer dat ik nooit snap wat er nou leuk is aan Amsterdam. Ik begrijp die hele Amsterdam-hype nooit zo goed. In de hippie-was Amsterdam echt the place to be, maar daar teren die Amsterdammers nou nog op.quote:Op zondag 7 september 2008 15:02 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
Ik voel me nu echt een enorme relschopper binnen dit topic...![]()
Niet de bedoeling hoor...ik ben niet voor niets uit Amsterdam weg verhuisd! Maar zoals ik al zei, ik hou niet van onwaarheden, en ik vind toch dat ik met 4 jaar Amsterdam misschien iets meer erover kan zeggen dan mensen die er (hoe vaak ook) op bezoek komen.
Net als dat ik heel graag van jullie hoor wat ik allemaal nog heb gemist in GroningenAllerhande tips en truuks hoor ik maar wat graag.
Ik denk dat het gewoon iets heel persoonlijks isquote:Op zondag 7 september 2008 15:14 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Och, het was meer dat ik nooit snap wat er nou leuk is aan Amsterdam. Ik begrijp die hele Amsterdam-hype nooit zo goed. In de hippie-was Amsterdam echt the place to be, maar daar teren die Amsterdammers nou nog op.
Ja! Dat lijkt me leukquote:En tips voor Groningen?
Misschien moeten we maar een keer een Groningen-meet doen voor de nieuwe Stadjers.
Volgens mij hebben ze bij le souk (Fokingestraat) ook wel dat soort dingen. Maar daar was je dan vast al wel geweest.quote:Op zondag 7 september 2008 15:04 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Ah, fijn! Thanks.
Kan ik weer Turks brood halen
quote:Op zondag 7 september 2008 14:57 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
Ouderwets koffiezetapparaat ftw
Oh, waar is dat? Ik ga af en toe graag naar de kerkquote:Op zondag 7 september 2008 15:28 schreef maok het volgende:
[..]
Volgens mij hebben ze bij le souk (Fokingestraat) ook wel dat soort dingen. Maar daar was je dan vast al wel geweest.
Welkom trouwens.
Van het muliculurele missen heb ik eigenlijk geen last. Ik ga straks naar een internationale kerkdienst, daar zit echt van alles, van Afrikanen tot Aziaten en van Duitsers tot Engelsen.
Poelestraat idd, en de Folkingestraat zit ook vol met vage winkeltjes van zulks.quote:multiculturaliteit: ik heb nog steeds geen Turkse bakker gevonden in Groningen centrum.
Poelestraat ga ik snel heen. Folkingestraat heeft wel veel vage winkeltjesquote:Op zondag 7 september 2008 15:33 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Poelestraat idd, en de Folkingestraat zit ook vol met vage winkeltjes van zulks.
Ik heb geen verschil gemerkt tussen Adam en Groningen. Ik vind dat het hier ook niks uitmaakt wat je doet, iig zeker niet meer dan in Adam.quote:het maakt echt geen fuck uit wat je doet, niemand kijkt ergens raar van op. (Komt misschien omdat mensen sowieso minder op elkaar letten
Nou ja, toen ik laatst op Noorderzon een gast met bloemetjeslaarzen en een roze korte broek rond zag lopen, keken en wezen er echt wel meer mensen dan in Amsterdam zou gebeuren.quote:Op zondag 7 september 2008 15:36 schreef ChipsZak. het volgende:
Oh en tevens.
[..]
Ik heb geen verschil gemerkt tussen Adam en Groningen. Ik vind dat het hier ook niks uitmaakt wat je doet, iig zeker niet minder met Adam.
Zowel Maok, TARA, Loudgirl, Kleiduif, 2CV en ik gaan regelmatig naar de CCG (Christelijk Centrum Groningen) aan de Johan de Wittlaan (bij het Noorderstation)quote:Op zondag 7 september 2008 15:32 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Oh, waar is dat? Ik ga af en toe graag naar de kerk
http://www.ccg.nu/quote:Op zondag 7 september 2008 15:32 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Oh, waar is dat? Ik ga af en toe graag naar de kerk
En Zouk heeft wel veel leuks, maar is niet echt een bakker
Is het ook een 'mooie kerk' of zo'n nieuw gebouw...? Vind dat altijd wel fijn namelijk. Ik ben helemaal niet religieus maar ik vind een moment van bezinning op zondag heel fijn, plus dat ik van mooie rituele diensten houd. Ik ging in Amsterdam altijd naar de Dominicus, dat is een oecumenische kerk in een heel mooi gebouw.quote:Op zondag 7 september 2008 15:41 schreef freecell het volgende:
[..]
Zowel Maok, TARA, Loudgirl, Kleiduif, 2CV en ik gaan regelmatig naar de CCG (Christelijk Centrum Groningen) aan de Johan de Wittlaan (bij het Noorderstation)
Het is een evangelische kerk met 's morgens 'normale' diensten en eens per 2 weken 's middags een internationale dienst in het Engels. (en tegelijkertijd een dienst in Nederlandse Gebarentaal boven, maar ik neem aan dat je dat niet spreekt?)
In mijn FOBO klim ik eropquote:Op zondag 7 september 2008 15:44 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Is het ook een 'mooie kerk' of zo'n nieuw gebouw...? Vind dat altijd wel fijn namelijk. Ik ben helemaal niet religieus maar ik vind een moment van bezinning op zondag heel fijn, plus dat ik van mooie rituele diensten houd. Ik ging in Amsterdam altijd naar de Dominicus, dat is een oecumenische kerk in een heel mooi gebouw.
Dacht even dat je deze foto bedoeldequote:Op zondag 7 september 2008 15:45 schreef maok het volgende:
[..]
In mijn FOBO klim ik erop. Maar het is niet een heel erg oud gebouw (jaren 60 meen ik?) maar wel een echt kerkgebouw en het is ook een monument.
Ik wíst gewoon dat iemand met die opmerking zou komen. En uiteraard ben jij datquote:Op zondag 7 september 2008 14:19 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Als je alle woorden die uit het Frans komen uit je vocabulaire zou moeten bannen, blijven er niet veel over. Waaronder vocabulaire..
Ach, kan altijd even kijkenquote:Op zondag 7 september 2008 15:49 schreef maok het volgende:
Het zijn trouwens niet echt traditionele diensten als je daar naar opzoek bent, er staat een nog al enthousiaste band voorin en soms lijkt het ook wat chaotisch te verlopen zo'n dienst, maar je bent welkom hoor.
Wehe, alsof je naar de kroeg gaatquote:Op zondag 7 september 2008 15:53 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Ach, kan altijd even kijkenIs het niks, dan zoek ik gewoon verder.
Als je die kan volgen kan je beter bij de GGZ aankloppenquote:Op zondag 7 september 2008 15:55 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Hoe stel jij voor dat je een kerk vindt die je bevalt in een nieuwe stad? Gods stem volgen?
Ik weet niet waar die zit in Groningenquote:Op zondag 7 september 2008 16:00 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Als je die kan volgen kan je beter bij de GGZ aankloppen
Herewegquote:Op zondag 7 september 2008 16:02 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Ik weet niet waar die zit in Groningen
Ah, daarzo bij al die bomen?quote:Op zondag 7 september 2008 16:04 schreef freecell het volgende:
[..]
Hereweg![]()
Al heet het tegenwoordig Lentis.
Het hoofdgebouw wordt door de medewerkers van Lentis nog steeds liefkozend 'het gesticht' genoemd
Ik weet het niet. Het probleem heeft zich bij mij nog nooit voorgedaan.quote:Op zondag 7 september 2008 15:55 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Hoe stel jij voor dat je een kerk vindt die je bevalt in een nieuwe stad? Gods stem volgen?
Omdat je niet naar de kerk gaat of omdat je nooit naar een nieuwe stad bent verhuisd?quote:Op zondag 7 september 2008 16:12 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Ik weet het niet. Het probleem heeft zich bij mij nog nooit voorgedaan.
Het eerstequote:Op zondag 7 september 2008 16:14 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Omdat je niet naar de kerk gaat of omdat je nooit naar een nieuwe stad bent verhuisd?
Dat zijn de tofstequote:Op zondag 7 september 2008 16:17 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Het eerste
Ik ben zelf een import-Drent.
Ik ken er nog zo eenquote:Op zondag 7 september 2008 16:17 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Het eerste
Ik ben zelf een import-Drent.
Ben je helemaal niet. Nieuw bloed in dit topic is altijd welkomquote:Op zondag 7 september 2008 15:02 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
Ik voel me nu echt een enorme relschopper binnen dit topic...![]()
Klazienaveen/Emmen.quote:Op zondag 7 september 2008 16:21 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Ik ken er nog zo een
Waar in Drenthe?
Psyq is een programma van Lentis.quote:Op zondag 7 september 2008 16:16 schreef teigan het volgende:
Lentis heet ondertussen toch alweer Psyq?
Thanksquote:Op zondag 7 september 2008 16:24 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ben je helemaal niet. Nieuw bloed in dit topic is altijd welkom
Jonxquote:Op zondag 7 september 2008 16:27 schreef freecell het volgende:
[..]
Psyq is een programma van Lentis.
Alle onderdelen van Lentis hebben tegenwoordig ook nieuwe namen, zoals Dignis (ouderenzorg) Jonx (jongeren) en Fiorint (forensisch) en ng een stapeltje meer.
Maar Lentis is nog gewoon Lentis. De overkoepelende organisatie.
Ik weet niks van blindedarmoperaties...maar veel sterktequote:Op zondag 7 september 2008 16:44 schreef Kleiduif het volgende:
Welkom Fille des Fleurs.
Ik heb het vorige topic gemist omdat ik in het ziekenhuis lag maar zou iemand me kunnen vertellen waarom frans zo erg is?
Vind het helemaal niet erg, bevalt zo goed dat we nog een auto hebben met frans nummerbord [ [url= afbeelding]http://i.fokzine.net/templates/new/i/p/3.gif]afbeelding[/url][/url] ]
Moet zeggen dat ik een beetje teleurgesteld ben in het menselijk lichaam.
ene moment ben je nog lekker tieners aan het uitdagen met een spel en volgende moment lig je op de operatietafel omdat een onnodig gedeelte van je buik opspeelt.
zijn er nog meer mensen die een blindedarmoperatie hebben gehad?
en hoe lang duurde het voordat je hersteld was?
Groeten van Kleiduif
Jawohl. Op mijn werk (Centerparcs, in Dalen...google ook maar evenquote:Op zondag 7 september 2008 16:29 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Dat moest ik even opzoeken
Echt vlak naast Duitsland is dat zeg!
Kan ik me voorstellen.quote:Op zondag 7 september 2008 16:53 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Jawohl. Op mijn werk (Centerparcs, in Dalen...google ook maar even) stikt het er soms van.
Moet je aan iemand vragen die er woontquote:Op zondag 7 september 2008 16:58 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Kan ik me voorstellen.
Dat zit wel dichtbij Nieuw AmsterdamHoe is het daar?
Hoendiep!quote:
Ik denk dat jij de Van Mesdagkliniek bedoeld. Onze eigen TBS-kliniekquote:Op zondag 7 september 2008 16:11 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Ah, daarzo bij al die bomen?
Dat is altijd goed om te weten
Oh ja, dat vertelde iemand mij trouwens.quote:Op zondag 7 september 2008 17:08 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ik denk dat jij de Van Mesdagkliniek bedoeld. Onze eigen TBS-kliniekMet van die kantelen enzo. Lentis is een iets moderner pand.
Scherpquote:Op zondag 7 september 2008 17:00 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Moet je aan iemand vragen die er woont
Import-Drenten.quote:Op zondag 7 september 2008 16:17 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Het eerste
Ik ben zelf een import-Drent.
Persoonlijk lijkt mij dat beter dan zo'n traditionele dienst met psalmen en waar de dominee godvrezend preekt.quote:Op zondag 7 september 2008 15:49 schreef maok het volgende:
Het zijn trouwens niet echt traditionele diensten als je daar naar opzoek bent, er staat een nog al enthousiaste band voorin en soms lijkt het ook wat chaotisch te verlopen zo'n dienst, maar je bent welkom hoor.
Bevalt 'ie een beetje (volgens de buren)?quote:Op zaterdag 6 september 2008 20:52 schreef maok het volgende:
[..]
D'r zit een of andere rus (of ergens anders uit Oost Europa) op jou oude kamer. Ik heb hem nog niet gezien maar ik sprak je oud buurman net.
O, goede - volgens mij heb ik ook nog niets. Tenminste, nog niets van mijn ouders of voormalige huisgenoot gehoord.quote:Op zondag 7 september 2008 17:24 schreef Peterselieman het volgende:
Heb trouwens nog steeds geen collegekaart gekregen, ondanks dat het collegegeld al afgeschreven is
Ahw ben jij die ene die een mams een huis wilde laten kopen in het centrumquote:Op zondag 7 september 2008 17:32 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
Ik ben geloof ik nog niet eens ingeschreven![]()
Altijd leuk als je op 26 augustus beslist om aan de andere kant van het land te gaan studeren
Diegene waarvan mams aanbood een huis te kopen jaquote:Op zondag 7 september 2008 17:34 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Ahw ben jij die ene die een mams een huis wilde laten kopen in het centrum
Houd je voor januari nog een plekje over?quote:Op zondag 7 september 2008 18:25 schreef nietzman het volgende:
Ging je hospiteren of was het nog wel éen op éen? Hospiteren is al helemaal zo'n kansloos gegeven natuurlijk.. Zie daar maar eens een waarheidsgetrouwe indruk te maken.
Ben blij dat ik van dat gedoe af ben zeg. Maar té gezellig zijn, ik ben benieuwd..
Hospiteren...quote:Op zondag 7 september 2008 18:25 schreef nietzman het volgende:
Ging je hospiteren of was het nog wel éen op éen? Hospiteren is al helemaal zo'n kansloos gegeven natuurlijk.. Zie daar maar eens een waarheidsgetrouwe indruk te maken.
Ben blij dat ik van dat gedoe af ben zeg. Maar té gezellig zijn, ik ben benieuwd..
Kan ik mee/ in leven.quote:Op zondag 7 september 2008 18:28 schreef nietzman het volgende:
Ik heb eventueel ook nog een kelderbox vrij?
Die heb ik ookquote:Op zondag 7 september 2008 17:33 schreef Bullet-tooth het volgende:
Lelijke Bernoulli Borg foto.
Je boft, er staat nog een doka en een lage lattenbodem+matras, dus je kunt er spelen èn tukken!quote:Op zondag 7 september 2008 18:51 schreef Inkomen het volgende:
Kan ik mee/ in leven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |