Ik wil het liever zo oplossen dan voor de rechtbank. Nog nooit gehad en wil dit liever ook zo houden als je weet wat ik bedoel.quote:Op dinsdag 23 september 2008 10:57 schreef ToMaSZ het volgende:
[..]
De vraag is: wil je nog in discussie met die gasten, en hoe graag wil je het laatste woord hebben.
Je kunt ook gewoon afwachten of er een aangetekende dagvaarding aan de deur komt.
Ik weet niet of het betalen van het originele factuurbedrag door een andere partij op zichzelf bewijst dat jij de schuldenaar niet bent. Het is wel een redelijke indicatie van een schuldbekentenis door die andere partij.quote:Op dinsdag 23 september 2008 10:58 schreef AC4WHEELS.NL het volgende:
[..]
Heb even een regel erbij gedaan dat er al een betaling is gedaan van 30 euro en dat deze ook al niét door mij is gedaan.
Is best een leuke ervaring, zeker als je zeker bent dat de claim van tegenpartij volkomen kansloos is.quote:Op dinsdag 23 september 2008 10:59 schreef AC4WHEELS.NL het volgende:
[..]
Ik wil het liever zo oplossen dan voor de rechtbank. Nog nooit gehad en wil dit liever ook zo houden als je weet wat ik bedoel.
Ik ben er zeker van idd. Want ik heb de bestelling NIET gedaan. En ze zeggen zelf dat de bestelling is gedaan op het adres van FMNEWMEDIA.NLquote:Op dinsdag 23 september 2008 11:01 schreef ToMaSZ het volgende:
[..]
Is best een leuke ervaring, zeker als je zeker bent dat de claim van tegenpartij volkomen kansloos is.
Beste DonJames,quote:Op dinsdag 23 september 2008 11:23 schreef DonJames het volgende:
Als ik jou was zou ik het antwoord heel kort houden, aangezien ze de eerdere juridisch onderbouwde argumenten gewoon negeren. Mijn antwoord zou zijn:
Geachte mevrouw Uljee,
Na het lezen van uw ronduit onbeschofte mail is het mij duidelijk geworden dat wij hier samen niet uit zullen komen. Het is in ons beider belang deze zaak zo snel mogelijk voor de rechter te krijgen. Ik zal vanaf heden ook niet meer reageren op uw correspondentie voor zover deze geen betrekking heeft op de rechtsgang.
Ik zie de dagvaarding met vertrouwen tegemoet.
Hoogachtend, TS
Strijk ze maar eens flink tegen de haren in!
Dan is laten voorkomen toch de beste optie? De rechter maakt korte metten met het incassobureau en jij bent van het gezeik af. Er zijn incassobureas die je jaren blijven lastigvallen als ze daar zin in hebben.quote:Op dinsdag 23 september 2008 11:27 schreef AC4WHEELS.NL het volgende:
[..]
Beste DonJames,
Zoals ik al zei, ik wil liever dit niet uitvechten in de rechtbank., Ik heb ze al genoeg bewijzen gegeven dat ik niet degene ben die het bedrag gaat betalen! Ze gaven ook mij op zwart-wit toe dat de betaling door Ramon Mol is gedaan.
Dat snap ik, maar in sommige zaken is een rechtsgang gewoonweg niet door jouzelf te voorkomen. Al jouw argumenten worden genegeerd, en al hun argumenten zijn klinklare onzin. Op dit punt is er gewoon niks meer wat jij kan doen in deze zaak.quote:Op dinsdag 23 september 2008 11:27 schreef AC4WHEELS.NL het volgende:
[..]
Beste DonJames,
Zoals ik al zei, ik wil liever dit niet uitvechten in de rechtbank., Ik heb ze al genoeg bewijzen gegeven dat ik niet degene ben die het bedrag gaat betalen! Ze gaven ook mij op zwart-wit toe dat de betaling door Ramon Mol is gedaan.
De rechtbank niet, het griffierecht moet worden betaald door de eiser (niet dat dat nou zo veel is). Je hebt wel de kosten voor een advocaat mocht er een zitting komen, maar (zoals gezegd) lijkt het me zeer sterk dat er uberhaupt een zaak komt. Indien je in het gelijk wordt gesteld zal de tegenpartij die kosten moeten vergoeden, al zal het je waarschijnlijk nog wel wat geld gaan kosten.quote:Op dinsdag 23 september 2008 11:35 schreef AC4WHEELS.NL het volgende:
Want een rechtbank moet ik dan toch ook betalen?? Of hoe zit dat dan precies?
quote:Dhr. Mol
De Brink 12
9419TL Drijber
Dat zal best, maar die AV gelden natuurlijk niet voor TS wanneer iemand anders dat vinkje voor hem zet.quote:Op dinsdag 23 september 2008 12:00 schreef Ultimoo het volgende:
In het geval van cliente Hosting2go is het onmogelijk een verbintenis aan te gaan zonder de algemene voorwaarden te accepteren. Er is dus altijd sprake van een contractuele verbintenis.
En Ultimoo, TS betekend -> Topic Starter -> Dus Jeffrey Willemsquote:Op dinsdag 23 september 2008 12:36 schreef CraZaay het volgende:
[..]
Dat zal best, maar die AV gelden natuurlijk niet voor TS wanneer iemand anders dat vinkje voor hem zet.
Dat is wel heel professioneel, op een openbaar forum inhoudelijk op een zaak reageren.quote:Op dinsdag 23 september 2008 12:00 schreef Ultimoo het volgende:
Geachte forumbezoekers,
Dat dusquote:Op dinsdag 23 september 2008 12:48 schreef Errrwin het volgende:
[..]
Dat is wel heel professioneel, op een openbaar forum inhoudelijk op een zaak reageren.![]()
Er kan zo veel in de voorwaarden staan, dat wil nog niet zeggen dat dat juridisch allemaal koek en ei is (zie bijvoorbeeld de zwarte en grijze lijst).quote:Op dinsdag 23 september 2008 12:00 schreef Ultimoo het volgende:
Geachte forumbezoekers,
Als reactie op de mailwisseling aangaande cliente Hosting2go delen wij u als volgt mede.
Ultimoo schrijft namens cliente debiteuren aan nadat er vanuit hosting2go aanmaningen zijn verzonden zonder enige vorm van betaling of reactie. Indien er wel sprake is van reactie, voordat u ter incasso bent aangeboden, ontvangen wij graag van u deze correspondentie.
Ultimoo heeft na bestudering van de algemene voorwaarden van Hosting2go, voordat er ook maar 1 brief de deur uit is gegaan, ervoor gekozen debiteuren de kans te geven te betalen tegen een reduceerd tarief.
Eigenlijk zouden we conform de voorwaarden direct ¤ 250 in rekening kunnen en mogen brengen.
Nee, dat staat niet in de gedragscode. Er staat:quote:Ultimoo is NVI gecertificeerd wat betekend dat wij ons doorlopend dienen te conformeren aan de gedragregels en richtlijnen van de NVI. Deze schrijven voor dat, indien er sprake is van een contractuele verbintenis tussen leverancier en debiteur, er geeist mag worden conform de algemene voorwaarden welke van toepassing zijn op deze overeenkomst. Indien er geen sprake is van een contractuele verbintenis dienen wij Rapport Voorwerk II te hanteren.
Klopt, in dit geval.quote:In het geval van cliente Hosting2go is het onmogelijk een verbintenis aan te gaan zonder de algemene voorwaarden te accepteren.
Klopt niet natuurlijk. Voor een verbintenis is (buiten de wil om dit te doen) ook nog een rechtshandeling nodig. TS heeft in dit geval geen rechtshandeling gedaan, noch had hij de wil om deze overeenkomst af te sluiten. Klinklare nonsens.quote:Er is dus altijd sprake van een contractuele verbintenis.
Misschien moet u ze zélf eens lezen?quote:Wij willen iedereen dan ook dingend adviseren deze goed te lezen. Niet alleen van Hosting2go maar van alle aanbieders waarmee u zaken doet. Zo komt u nooit voor verassingen te staan.
Onzin. De persoon die daar geen weet van heeft is geen partij hierin, hij leidt geen schade. Het geschil is tussen u en de persoon die de bestelling heeft gedaan.quote:In die gevallen waarin er sprake is van een aanvraag waarbij de aangeschrevene zelf geen weet heeft van een dergelijke aanvraag adviseren wij deze personen aangifte te doen bij de daarvoor bevoegde instantie. Houdt hierbij wel rekening met het feit dat er sprake kan zijn van misbruik van uw gegevens door iemand in uw directe omgeving.
En ik verzoek u minder onzin uit te kramen.quote:Voor de rest willen wij iedereen verzoeken tijdig aan hun betalingsverplichting te voldoen.
+1 goed planquote:Op dinsdag 23 september 2008 13:13 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Misschien moet ik Ultimoo Incasso BV maar eens een factuur sturen. Als ze vervolgens van mening zijn dat ze geen overeenkomst met mij hebben, dan gaan ze maar ergens aangifte doen van valsheid in geschrifte ofzo. Daar heb ik niks mee te maken.
Ja ok, maar verder reageren ze ook helemaal niet meer, zelfs niet via de mail. Nogmaals, als zij het lezen: Naar het geld kunnen jullie het schudden! Of niet, maar daarvoor moet je bij Mol zijn!quote:Op dinsdag 23 september 2008 13:16 schreef Pheno het volgende:
Een useraccount aanmaken om dit te melden, hoe triest. TS, niet te veel met persoonlijke informatie rondstrooien, lijkt me niet echt gewenst, ook niet voor jezelf
Als incassobureau inhoudelijk ingaan op een openbaar forum...quote:Op dinsdag 23 september 2008 12:00 schreef Ultimoo het volgende:
Geachte forumbezoekers,
Als reactie op de mailwisseling aangaande cliente Hosting2go delen wij u als volgt mede.
Er is sprake van betaling van het originele factuurbedrag, door de rechtspersoon die de overeenkomst is aangegaan. Tot zover heeft uw 'debiteur' helemaal niets met de factuur, de aanmaningen, de vordering, de kosten of met u als incassotent te maken. U weet dat, maar probeert over de rug van TS (uw 'debiteur') alsnog te incasseren door een lastercampagne te starten die de TS zodanig moet benauwen dat 'ie van ellende maar betaalt. Wederom (in mijn optiek) laakbare bedrijfsvoering.quote:Ultimoo schrijft namens cliente debiteuren aan nadat er vanuit hosting2go aanmaningen zijn verzonden zonder enige vorm van betaling of reactie. Indien er wel sprake is van reactie, voordat u ter incasso bent aangeboden, ontvangen wij graag van u deze correspondentie.
Dat kan allemaal zo zijn, maar gelukkig bent U dan nog altijd de gene die moet hard maken dat er uberhaupt een vordering op TS bestaat. Zo lang dat niet bewezen is kunt u TS helemaal niets in rekening brengenquote:Ultimoo heeft na bestudering van de algemene voorwaarden van Hosting2go, voordat er ook maar 1 brief de deur uit is gegaan, ervoor gekozen debiteuren de kans te geven te betalen tegen een reduceerd tarief.
Eigenlijk zouden we conform de voorwaarden direct ¤ 250 in rekening kunnen en mogen brengen.
Alleen is er geen contractuele verbindtenis tussen leverancier en debiteur en gaat dus bovenstaande niet langer op.quote:Ultimoo is NVI gecertificeerd wat betekend dat wij ons doorlopend dienen te conformeren aan de gedragregels en richtlijnen van de NVI. Deze schrijven voor dat, indien er sprake is van een contractuele verbintenis tussen leverancier en debiteur, er geeist mag worden conform de algemene voorwaarden welke van toepassing zijn op deze overeenkomst. Indien er geen sprake is van een contractuele verbintenis dienen wij Rapport Voorwerk II te hanteren.
Het aangaan van een verbindtenis houdt in dat wordt geconformeerd aan de AV. Helaas is er geen enkel bewijs dat TS die bewuste verbindtenis is aangegaan en daartoe akkoord is gegaan met de AV.quote:In het geval van cliente Hosting2go is het onmogelijk een verbintenis aan te gaan zonder de algemene voorwaarden te accepteren. Er is dus altijd sprake van een contractuele verbintenis.
Goed advies. Mag ik u dan adviseren om:quote:Wij willen iedereen dan ook dingend adviseren deze goed te lezen. Niet alleen van Hosting2go maar van alle aanbieders waarmee u zaken doet. Zo komt u nooit voor verassingen te staan.
Uw 'debiteur' moet dus bewijs leveren dat een niet bestaande overeenkomst niet bestaat. Dit moet hij dan volgens u ook nog eens doen d.m.v. een aangifte op basis van een door u niet verstrekt afschrift van de niet bestaand veronderstelde overeenkomst? Breng het dan liever voor de rechter, dan loopt uw 'debiteur' in elk geval niet het risico om ondertussen een strafbaar feit te moeten plegen om onder een spookfactuur uit te komen.quote:In die gevallen waarin er sprake is van een aanvraag waarbij de aangeschrevene zelf geen weet heeft van een dergelijke aanvraag adviseren wij deze personen aangifte te doen bij de daarvoor bevoegde instantie. Houdt hierbij wel rekening met het feit dat er sprake kan zijn van misbruik van uw gegevens door iemand in uw directe omgeving.
Goed verzoek. Scheelt een hoop ellende en onzinnige correspondentie.quote:Voor de rest willen wij iedereen verzoeken tijdig aan hun betalingsverplichting te voldoen.
Groetjes terug,quote:met viendelijke groet,
Ultimoo Incasso B.V.
Bij wie gaan ze die administratiekosten van Danny dan weer declareren?quote:Op dinsdag 23 september 2008 13:41 schreef indahnesia.com het volgende:
En straks bij Danny huilen dat de posts van Ultimoo verwijderd moeten worden omdat het toch niet in de bedrijfsstrategie past om via Fok te reageren.
QFTquote:Op dinsdag 23 september 2008 12:00 schreef Ultimoo het volgende:
Geachte forumbezoekers,
Als reactie op de mailwisseling aangaande cliente Hosting2go delen wij u als volgt mede.
Ultimoo schrijft namens cliente debiteuren aan nadat er vanuit hosting2go aanmaningen zijn verzonden zonder enige vorm van betaling of reactie. Indien er wel sprake is van reactie, voordat u ter incasso bent aangeboden, ontvangen wij graag van u deze correspondentie.
Ultimoo heeft na bestudering van de algemene voorwaarden van Hosting2go, voordat er ook maar 1 brief de deur uit is gegaan, ervoor gekozen debiteuren de kans te geven te betalen tegen een reduceerd tarief.
Eigenlijk zouden we conform de voorwaarden direct ¤ 250 in rekening kunnen en mogen brengen.
Ultimoo is NVI gecertificeerd wat betekend dat wij ons doorlopend dienen te conformeren aan de gedragregels en richtlijnen van de NVI. Deze schrijven voor dat, indien er sprake is van een contractuele verbintenis tussen leverancier en debiteur, er geeist mag worden conform de algemene voorwaarden welke van toepassing zijn op deze overeenkomst. Indien er geen sprake is van een contractuele verbintenis dienen wij Rapport Voorwerk II te hanteren.
In het geval van cliente Hosting2go is het onmogelijk een verbintenis aan te gaan zonder de algemene voorwaarden te accepteren. Er is dus altijd sprake van een contractuele verbintenis. Wij
willen iedereen dan ook dingend adviseren deze goed te lezen. Niet alleen van Hosting2go maar van alle aanbieders waarmee u zaken doet. Zo komt u nooit voor verassingen te staan.
In die gevallen waarin er sprake is van een aanvraag waarbij de aangeschrevene zelf geen weet heeft van een dergelijke aanvraag adviseren wij deze personen aangifte te doen bij de daarvoor bevoegde instantie. Houdt hierbij wel rekening met het feit dat er sprake kan zijn van misbruik van uw gegevens door iemand in uw directe omgeving.
Voor de rest willen wij iedereen verzoeken tijdig aan hun betalingsverplichting te voldoen.
met viendelijke groet,
Ultimoo Incasso B.V.
Ik daag U uit om in het licht van de NVI-certificering toe te lichten hoe Uw inhoudelijke reactie op een zaak middels een publiek forum past in de NVI-richtlijnen, en ik quote:quote:Op dinsdag 23 september 2008 12:00 schreef Ultimoo het volgende:
Geachte forumbezoekers,
Als reactie op de mailwisseling aangaande cliente Hosting2go delen wij u als volgt mede.
[..]
Ultimoo is NVI gecertificeerd wat betekend dat wij ons doorlopend dienen te conformeren aan de gedragregels en richtlijnen van de NVI.
Dit lijkt me geen toonbeeld van zorgvuldigheid en deskundigheid, daarnaast, in artikel 1:quote:De incasso-activiteiten moeten worden uitgevoerd
met in acht neming van de geldende wetten en algemeen aanvaarde beginselen van
zorgvuldigheid en deskundigheid.
Deze handelswijze lijkt mij absoluut ontoelaatbaar en het indienen van een klacht bij de NVI waardig.quote:Debiteuren worden uitsluitend op gepaste wijze benaderd
Geachte incassotokomedewerkers,quote:Op dinsdag 23 september 2008 12:00 schreef Ultimoo het volgende:
Geachte forumbezoekers,
Als reactie op de mailwisseling aangaande cliente Hosting2go delen wij u als volgt mede.
Ultimoo is NVI gecertificeerd wat betekend dat wij ons doorlopend dienen te conformeren aan de gedragregels en richtlijnen van de NVI.
met viendelijke groet,
Ultimoo Incasso B.V.
Duidelijke taal.quote:Op dinsdag 23 september 2008 14:07 schreef r_one het volgende:
[..]
Geachte incassotokomedewerkers,
Als u werkelijk degene bent die u pretendeert te zijn, dan verzoek ik u, dan wel sommeer ik u, namens topicstarter u te houden aan de (gedrags)regels van de NVI en artikel 1 punt 5 van het NVI-reglement in acht te nemen wat betekent (met een 't') dat u gehouden bent topicstarter op eerste verzoek een afschrift van de onderhavige (en door topicstarter bestreden) overeenkomst ter hand te stellen.
Topicstarter heeft u hier nu meermaals om verzocht, u weigert hier echter pertinent gehoor aan te geven. Hiermee maakt u inbreuk op genoemd (artikel uit het) NVI-reglement, waarvan bij herhaling ik overweeg bij het NVI mijn beklag hierover te doen en zonodig zal verzoeken u als lid te royeren.
Wij forumbezoekers hopen echter dat het zover niet hoeft te komen en dat u per omgaande aan het herhaalde verzoek van topicstarter tegemoet zult komen.
Voort stel ik u op voorhand aansprakelijk voor het aanzetten van topicstarter tot het plegen van een strafbaar feit i.c. het doen van een valse aangifte (art. 188 Sr) en beraad mij thans op gerechtelijke stappen dienaangaande.
Voor de rest willen wij u verzoeken topicstarter niet langer lastig te vallen met deze aperte onzin.
Met vriendelijke groeten,
r_one
quote:Op dinsdag 23 september 2008 13:42 schreef Pheno het volgende:
[..]
Bij wie gaan ze die administratiekosten van Danny dan weer declareren?
zeker via google achter dit topic gekomen, heel professioneelquote:Op dinsdag 23 september 2008 12:44 schreef iamredleader het volgende:het incassobureau heeft zich gemeldt
En wat een trieste copy-pasteeigenlijk gewoon kansloos dus
ik voorzie een deel 2quote:Op dinsdag 23 september 2008 14:26 schreef AC4WHEELS.NL het volgende:
Echt bizar van woorden dit, bijna nieuwswaardig dit
Zie, jij krijgt er steeds meer lol in. Nou, zo kolderiek kan een rechtszaak dus ook worden (en daar hoef je echt geen advocaat voor in te huren). Ik zou het er zeker op aan laten komen als ik jou was, maak je dat ook eens mee en schrikt zoiets je in de toekomst niet meer af.quote:Op dinsdag 23 september 2008 14:26 schreef AC4WHEELS.NL het volgende:
Echt bizar van woorden dit, bijna nieuwswaardig dit
Truequote:Op dinsdag 23 september 2008 14:34 schreef r_one het volgende:
[..]
Zie, jij krijgt er steeds meer lol in. Nou, zo kolderiek kan een rechtszaak dus ook worden (en daar hoef je echt geen advocaat voor in te huren). Ik zou het er zeker op aan laten komen als ik jou was, maak je dat ook eens mee en schrikt zoiets je in de toekomst niet meer af.
Zou je dan liever gedaagd worden door een professionele wederpartij die z'n zaakjes wel goed op orde heeft?quote:Op dinsdag 23 september 2008 14:37 schreef AC4WHEELS.NL het volgende:
True. Maar toch blijft dit enorm onprofessioneel wat ze aan beide kanten laten zien. Pardon drie kanten, Ultimoo, Hosting2Go én FMNewMedia
Laat een rechtzaak maar komen hoor, zie de 'uitnodiging' wel verschijnen. Want dit verliezen ze duidelijk!quote:Op dinsdag 23 september 2008 15:14 schreef r_one het volgende:
[..]
Zou je dan liever gedaagd worden door een professionele wederpartij die z'n zaakjes wel goed op orde heeft?
Aangezien uw cliënt in deze de benadeelde partij is (die ziet immers geen betaling nu), lijkt het mij eerder aan uw cliënt om aangifte te doen. Ten overvloede wijs ik u er op dat het aan uw cliënt is om aan te tonen dat er sprake is van een overeenkomst en niet aan de vermeende debiteur om te bewijzen dat dat niet zo is.quote:Op dinsdag 23 september 2008 12:00 schreef Ultimoo het volgende:
In die gevallen waarin er sprake is van een aanvraag waarbij de aangeschrevene zelf geen weet heeft van een dergelijke aanvraag adviseren wij deze personen aangifte te doen bij de daarvoor bevoegde instantie. Houdt hierbij wel rekening met het feit dat er sprake kan zijn van misbruik van uw gegevens door iemand in uw directe omgeving.
Die uitnodigingen om bij de rechter te komen bennen trouwens nog best dure uitnodigingen.quote:Op dinsdag 23 september 2008 15:15 schreef AC4WHEELS.NL het volgende:
[..]
Laat een rechtzaak maar komen hoor, zie de 'uitnodiging' wel verschijnen. Want dit verliezen ze duidelijk!
Zal ik je aanmelden bij hosting2go?quote:Op dinsdag 23 september 2008 16:36 schreef E.T. het volgende:
Ik zou bijna ook zo'n zaak met Ultimoo willen hebben..
Ze maken zichzelf echt onsterfelijk belachelijk op deze manier.
quote:Op dinsdag 23 september 2008 16:40 schreef Alicey het volgende:
[..]
Zal ik je aanmelden bij hosting2go?
quote:Op dinsdag 23 september 2008 16:40 schreef Alicey het volgende:
[..]
Zal ik je aanmelden bij hosting2go?
quote:
überhaupt is een online-vinkje geen snippepit waard. Daarom faxen wij onze AV altijd en bewaren netjes de faxbevestiging. Daar win je wel rechtszaken mee.quote:Op dinsdag 23 september 2008 12:36 schreef CraZaay het volgende:
[..]
Dat zal best, maar die AV gelden natuurlijk niet voor TS wanneer iemand anders dat vinkje voor hem zet.
In dat geval zou ik een brandbrief schrijven naar de overkoepelende NVI want dan wordt het mij ook te heet onder de voetenquote:Op dinsdag 23 september 2008 19:05 schreef Alicey het volgende:
Het zou toch ook kunnen dat hullie een crematorium hebben voor wanbetalers.
Maar de NVI zal dan wel weer niet vooruit te branden zijn..quote:Op dinsdag 23 september 2008 19:15 schreef r_one het volgende:
[..]
In dat geval zou ik een brandbrief schrijven naar de overkoepelende NVI want dan wordt het mij ook te heet onder de voeten
Denk het ook niet, die willen hun vingers er natuurlijk ook niet aan branden.quote:Op dinsdag 23 september 2008 19:22 schreef Alicey het volgende:
Maar de NVI zal dan wel weer niet vooruit te branden zijn..
Misschien zien ze die vordering al in rook opgaan..quote:Op dinsdag 23 september 2008 19:26 schreef r_one het volgende:
[..]
Denk het ook niet, die willen hun vingers er natuurlijk ook niet aan branden.
Maar waar rook is, is vuur.quote:Op dinsdag 23 september 2008 19:27 schreef Alicey het volgende:
Misschien zien ze die vordering al in rook opgaan..
Dan wordt het hard tijd dat iemand hen nu eens het vuur nader aan de schenen legt.quote:Op dinsdag 23 september 2008 19:32 schreef Alicey het volgende:
Het vuur laait weer hoog op geloof ik..
Is dat zo? De juristen (ICT-gespecialiseerd) die ik hierover gesproken heb menen namelijk allemaal van wel.quote:Op dinsdag 23 september 2008 18:53 schreef Napalm het volgende:
überhaupt is een online-vinkje geen snippepit waard.
Nadelig voor hen, want zoiets verspreidt zich als een lopend vuurtje.quote:Op dinsdag 23 september 2008 19:34 schreef r_one het volgende:
[..]
Dan wordt het hard tijd dat iemand hen nu eens het vuur nader aan de schenen legt.
Jammer dan; wie z'n gat brandt, moet ook op de blaren zitten.quote:Op dinsdag 23 september 2008 19:56 schreef Alicey het volgende:
Nadelig voor hen, want zoiets verspreidt zich als een lopend vuurtje.
En dat allemaal door vol vuur een boel e-mails te schrijven.quote:Op dinsdag 23 september 2008 19:59 schreef r_one het volgende:
[..]
Jammer dan; wie z'n gat brandt, moet ook op de blaren zitten.
Nee dat is niet zo. Dit is zelfs gebruikelijk bij online aankopen.quote:Op dinsdag 23 september 2008 19:43 schreef CraZaay het volgende:
[..]
Is dat zo? De juristen (ICT-gespecialiseerd) die ik hierover gesproken heb menen namelijk allemaal van wel.
Tja, ze spelen met vuur door hier zelf ook op Fok! te komen posten.quote:Op dinsdag 23 september 2008 20:05 schreef Alicey het volgende:
En dat allemaal door vol vuur een boel e-mails te schrijven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |