same here.quote:Op woensdag 3 september 2008 14:23 schreef koemleit het volgende:
Ik vind hem zelfs zo fijn dat ik hem als standaard browser heb ingesteld.
En dat terwijl ik sinds IE 7 altijd dat gebruikt heb.
Gebruik het niet! Ik heb er geen probleem mee, de code/nutteloze forumpostsquote:Op woensdag 3 september 2008 14:20 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dus jij koopt je cd's ook netjes in de winkel? Of misbruik je de geplaatste data op het web ook. Wat ze daar zeggen is natuurlijk bull, het staat in hun bestand, ze kunnen het misbruiken zonder dat ik het weet, of ze plaatsen het op het web, waardoor anderen het kunnen misbruiken.
Of gaat Google helpen op het moment dat ik een rechtszaak ga aanspannen tegen al die mensen die mijn IP (code/documentatie/whatever) misbruiken?
Feit is dat de EULA dus te strak is, ik ben benieuwd of ze er wat aan gaan doen. Het is eerder al gezegd,, had MS dit er in gezet was het dezelfde dag opgemerkt, en aangepast onder grote drukquote:Op woensdag 3 september 2008 14:30 schreef L0we het volgende:
[..]
Gebruik het niet! Ik heb er geen probleem mee, de code/nutteloze forumposts/enz... die ik op het net plaats worden tóch al geindexeerd door google, en zal tóch wel misbruikt worden. Alles wat ik echt prive wil houden gaat over een SSH tunnel naar mn eigen server, of die van mn werk.
Jaquote:Op woensdag 3 september 2008 14:42 schreef Pheno het volgende:
[..]
Feit is dat de EULA dus te strak is, ik ben benieuwd of ze er wat aan gaan doen. Het is eerder al gezegd,, had MS dit er in gezet was het dezelfde dag opgemerkt, en aangepast onder grote druk
Ik ben niet anti MS, of googlefanboy (bestaan die), dit is gewoonweg te gek aan het worden.
En waar is eigenlijk de stop knop?quote:Op woensdag 3 september 2008 @ 14:11 schreef _GdR_ het volgende:
kan je de refresh knop op een ander plek zetten?
staat nu links wil m eigenlijk rechts hebben.
Die is er volgens mij niet, net als de progress bar...quote:Op woensdag 3 september 2008 14:47 schreef mcDavid het volgende:
[..]
En waar is eigenlijk de stop knop?
Daar is toch niets nieuws aan? Firefox doet dat al jaren...quote:Op woensdag 3 september 2008 14:15 schreef _GdR_ het volgende:
syntax coloring in de source is ook wel relaxt.
Ik vind het wel grappig dat deze discussie elke keer opnieuw begint. Dan blijkt opeens dat iedereen al 1,5 jaar onder een steen heeft gelegen ofzo. De exacte passage is ook te vinden in de Servicevoorwaarden die al bestaan sinds 16-4-2007quote:Op woensdag 3 september 2008 14:42 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik ben niet anti MS, of googlefanboy (bestaan die), dit is gewoonweg te gek aan het worden.
Nu kan ik weinig IP in een searchbox zetten, dat scheelt. En mensen die gmail zakelijk gebruiken moeten zichzelf eens na laten kijken.quote:Op woensdag 3 september 2008 14:55 schreef L0we het volgende:
[..]
Ik vind het wel grappig dat deze discussie elke keer opnieuw begint. Dan blijkt opeens dat iedereen al 1,5 jaar onder een steen heeft gelegen ofzo. De exacte passage is ook te vinden in de Servicevoorwaarden die al bestaan sinds 16-4-2007
Ga ergens anders bashenquote:Op woensdag 3 september 2008 14:59 schreef Qunix het volgende:
http://tapthehive.com/dis(...)_Google_s_EULA_Sucks
http://www.theregister.co(...)hrome_comic_funnies/
Bash Google!
Ik gebruik hem niet meer... Het enige wat positief is, is de snelheid....
Onzin. Het is hier geen "Hallelujah-Chrome-is-er-en-het-is-de-beste-uitvinding-sinds-gesneden-brood!" topic hoor.quote:
Dat zijn veel errors ja, maar FireFox en IE werken daar dan schijnbaar omheen. Van IE wordt dan nog gezegd dat ze zich niet aan de w3c-standaard houden, maar FireFox toch wel? In dat geval zou het met FireFox ook niet moeten werken.quote:Op woensdag 3 september 2008 13:34 schreef mcDavid het volgende:
[..]
ik vind die van firefox eigenlijk prettiger werken. Als ik hier "nu" in typ, ga ik gelijk naar nu.nl
als ik dat in chrome doe, ga ik naar een pagina met zoekresultaten waarvan de bovenste nu.nl is.
't is vast persoonlijk, maar ik vind dat eerste handiger. Gebruik het retevaak!
[..]
Misschien helpt het als vi.nl een paar van de 411 HTML-errors uit de site haalt...
Dat zeg ik niet, maar als je wilt uitlokken dan doet dat maar ergens anders..quote:Op woensdag 3 september 2008 15:27 schreef Jarno het volgende:
[..]
Onzin. Het is hier geen "Hallelujah-Chrome-is-er-en-het-is-de-beste-uitvinding-sinds-gesneden-brood!" topic hoor.
Nee firefox doet dat niet.quote:Op woensdag 3 september 2008 13:44 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ook opgeblazen onzin. Alsof Firefox dat niet doet voor het leveren van suggesties. Maarja, nu is de browser van Google zelf en valt 'men' er ineens over.
Testen van anandtech geeft IE7 als winnaar te zien. Op zich best vreemd.quote:Op woensdag 3 september 2008 15:07 schreef Jarno het volgende:
Ben wel benieuwd wat er overblijft van de snelheidswinst als Safari 4 uit is, die ook op (een nieuwe versie van) webkit is gebaseerd. Ik ben nu ook weer terug naar Safari 3.1 (onder Windows) en moet zeggen dat me niet echt een achteruitgang in snelheid opvalt, waardoor ik me weer afvraag hoe 'echt' de ervaren snelheidswinst van Chrome was...
Vreemd idd. Want Safari loopt echt rondjes om IE hier.quote:Op woensdag 3 september 2008 16:07 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Testen van anandtech geeft IE7 als winnaar te zien. Op zich best vreemd.
Ik heb even met een packetsniffer gekeken, maar de communicatie met het grote boze Google valt heel erg mee. Wat je bovenin intypt wordt inderdaad naar google gestuurd, maar deze post gaat alleen maar naar Fok!.quote:Op woensdag 3 september 2008 14:57 schreef Pheno het volgende:
[..]
Nu kan ik weinig IP in een searchbox zetten, dat scheelt. En mensen die gmail zakelijk gebruiken moeten zichzelf eens na laten kijken.
Hier hebben we het over een applicatie, waarin je andere webapplicaties kan benaderen en gebruiken. Een stuk meer IP dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |